Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Flandriencross Hamme

Datum: 17-11-2019
Land: België
Klassement: DVV Trofee


De Flandriencross nam in 2014 de plaats in van voormalige Bollekescross. lees
 
Praktisch voor publiek: rij naar industriepark Zwaarveld in Hamme - gratis shuttledienst (van 10u15-21)

Lees: Thibau Nys komt in actie op zaterdag én zondag klik
Lees: Eli Iserbyt mikt op eindzege in DVV verzekeringen trofee klik
Lees: Yara Kastelijn start als leidster in de Flandriencross klik
Lees: DVV Trofee 2019-2020 klik
Lees: De Toyo Tires Quick Start klik
 
Tickets  - tot en met 12 jaar gratis
 
zaterdag 16 november jeugdinitiatie klik
 
Programma 2de manche DVV-trofee 2019
 
10u30: juniores
11u50: beloften
 
live op tv klik
 
13u45: dames 
15u00 elite heren 
 
Deelnemerslijst: klik (onder voorbehoud)
 
Klassementen na de Koppenbergcross klik
 
parcours.jpg (243 KB)
 
Uitslagen 2019
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. Tim Merlier
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Eli Iserbyt - leider klassement
 
Volledige uitslag klik
Klassement na de Flandriencross klik
1. Eli Iserbyt 2. Michael Vanthourenhout op 1'54" 3. Lars van der Haar (Ned) op 2'28"
 
Dames
 
Lees: Annemarie Worst ook primus in Flandriencross klik
 
1 Annemarie Worst (Ned)
2 Sanne Cant
3 Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
4 Yara Kastelijn (Ned) - leidster klassement
5 Aniek van Alphen (Ned)
 
Volledige uitslag klik
Klassement na de Flandriencross klik
1. Yara Kastelijn (Ned) 2. Annemarie Worst (Ned) op 4 sec 3. Eva Lechner (Ita) op 1'23"

Beloften
 
Lees: Niels Vandeputte solo naar winst in Flandriencross klik

1. Niels Vandeputte
2. Ryan Kamp (Ned) - leider klassement
3. Timo Kielich
4. Yentl Bekaert
5. Anton Ferdinande

volledige uitslag klik
Klassement na de Flandriencross klik
1. Ryan Kamp (Ned) 2. Yentl Bekaert op 1'31" 3. Jelle Camps op 1'39"
 
Juniores
 
Lees: Victor Van De Putte op het hoogste schavotje in Hamme klik
 
1. Victor Van de Putte
2. Arne Baers
3. Jelle Harteel
4. Nys Thibau
5. Avondts Mathis
 
Volledige uitslag klik
 
 
Info 2018
 
Info DVV Trofee 2018-2019  klik
Vind eindwinnaars 2017-2018 via deze link
Lees: Toon Aerts loodst Telenet Fidea Lions in klassement DVV Trofee klik
Lees: Olympisch kampioen engageert zich voor kidsinitiatie in Hamme klik
Lees: Parcours Flandriencross heeft nieuwe lus en aangelegde berg klik
Vind hier enkele foto's van delen van het parcours klik 
Lees: Zet Mathieu van der Poel zijn zegetocht voort komend weekend/in Flandriencross klik
Lees: Sanne Cant kan na 't weekend leidster zijn van 2 klassementen klik 
 
Uitslagen 2018
 
Juniores
 
1. Thibau Nys
2. Joran Wyseure
3. Joachim Van Looveren
4. Lennert Belmans
5. Jetze Van Campenhout
 
volledige uitslag juniores klik
 
Lees: Timo Kielich en Thibau Nys zegevierden bij de jeugd in Hamme klik
 
Beloften
 
1. Timo Kielich
2. Yentl Bekaert
3. Jenko Bonne
4. Jarno Liessens
5. Sander Lemmens
 
volledige uitslag klik 
 
Klassement beloften na Hamme klik
1. Lander Loockx 2. Niels Derveaux op 55 sec 3. Jarno Liessens op 1'08"
 
Dames
 
1. Annemarie Worst (Ned)
2. Sanne Cant - wordt leidster
3. Ellen Van Loy
4. Alice Maria Arzuffi (Ita)
5. Loes Sels
 
volledige uitslag klik 
 
Klassement dames na Hamme klik
1. Sanne Cant 2. Ellen Van Loy op 31 sec 3. Kim Van de Steene op 51 sec
 
Lees: Alice Maria Arzuffi trekt door in de slotronde en Annemarie Worst wint klik
 
Heren
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Tom Meeusen
3. Laurens Sweeck
4. Gianni Vermeersch
5. Michael Vanthourenhout
 
volledige uitslag klik
 
Klassement heren na Hamme klik
1. Toon Aerts 2. Lars van der Haar (Ned) op 1'54" 3. Mathieu van der Poel (Ned) op 1'56"
 
Lees: Van der Poel is genaderd tot minder dan 2 minuten in DVV Trofee klik
 
 
ter vergelijk:
 
Klassement beloften na Niel klik
1. Ben Turner (GBr) 1u39'31" 2. Lander Loockx op 47 sec 3. Loris Rouiller (Zwi) op 1'07"
 
Klassement dames na Niel klik
1. Kim Van de Steene 1u31'15" 2. Sanne Cant op 24 sec 3. Ellen Van Loy op 40 sec
 
Klassement heren na Niel klik

1. Toon Aerts 2u03'27"
2. Lars van der Haar (Ned) op 1'48" 
3. Laurens Sweeck op 2'06
4. Michael Vanthourenhout op 2'07"
5. Jens Adams op 3'26"
 
Parcours
 
Info 2017
 
Lees:
- Jeugdinitiatie met Olympisch kampioen Greg Van Avermaet klik
- Parcours Flandriencross ondergaat enkele aanpassingen klik
- Jarne Driesen verwondt zicht tijdens parcoursverkenning in Hamme klik
 
Parcours
 
 
Uitslagen 26-11-2017
 
Nieuwelingen
 
1. Thibau Nys
2. Salvador Alvarado (Ned)
3. Jetze Van Campenhout
4. Yorben Lauryssen
5. Dario Lillo (Zwi)
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement nieuwelingen in DVV Trofee na Flandriencross klik
 
1. Thibau Nys 25 ptn
2. Salvador Alvarado (Ned) 22 ptn
3. Jetze Van Campenhout 19 ptn
4. Yorben Lauryssen 17 ptn
5. Dario Lillo (Zwi) 16 ptn
 
Juniores
 
1. Loris Rouiller (Zwi)
2. Gerben Kuypers
3. Ben Tulett (Gbr)
4. Luke Verburg (Ned)
5. Mees Hendrikx (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Beloften
 
  Foto: ©Photopress.be
 
1. Eli Iserbyt
2. Yannick Peeters
3. Thomas Joseph
4. Adam Toupalik (Tsj)
5. Stijn Caluwe
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften in DVV Trofee na Flandriencross klik
 
1. Eli Iserbyt
2. Yannick Peeters op 3'54"
3. Thomas Joseph op 4'27"
4. Jens Dekker (Ned) op 5'46"
5. Pieter-Jan Vliegen op 8'03"
 
Dames
 
  Foto: ©Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Ellen Noble (USA)
3. Katie Compton (USA)
4. Ellen Van Loy
5. Nikki Brammeier (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Vier Europese kampioenen aan het feest in Hamme klik
 
Klassement dames in DVV trofee na Flandriencross klik
 
1. Katie Compton (USA)
2. Helen Wyman (GBr) op 2'38"
3. Nikki Brammeier (GBr) op 3'48"
4. Maud Kaptheijns (Ned) op 4'29"
5. Ellen Van Loy op 5'01"
 
Elite heren
 
  Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Michael Vanthourenhout
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Tom Meeusen
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Snelle opening volstaat voor Van der Poels vijftiende klik
 
Klassement elite heren in DVV Trofee na Flandriencross klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned) op 1'44"
3. Wout van Aert op 2'18"
4. Toon Aerts op 2'28"
5. Kevin Pauwels op 3'06"
 
 
 
Uitslagen 27-11-2016 
 
Lees ook: Greg Van Avermaet heeft het hart op de juiste plaats klik
 
Nieuwelingen - Lees: Hermans, Pidcock en Verburg beste jongeren in Hamme klik
 
1. Luke Verburg (Ned)
2. Witse Meeussen
3. Ben Tulett (GBr)
4. Bodi Del Grosso
5. Michael Bervoets
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Thomas Pidcock (GBr)
2. Ben Turner (GBr)
3. Niels Vandeputte
4. Loris Rouiller (Zwi)
5. Pieter-Jan Vliegen
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
1. Quinten Hermans
2. Eli Iserbyt
3. Adam Toupalik (Tsj)
4. Nicolas Cleppe
5. Yannick Peeters
 
Volledige uitslag klik
 
Dames - Lees: Sanne Cant zet teller op tien na spannende race klik
 
1. Sanne Cant
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Thalita de Jong (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Pavla Havlikova (Tsj)
 
Volledige uitslag klik
 
Heren - Lees: Vanderpoel wint. Van Aert steviger leider klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Laurens Sweeck
4. Kevin Pauwels
5. Corné van Kessel (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Lees ook: 
- Wereldkampioen laat zich niet opjagen klik
 
- Flandriencross: Wereldkampioene dames U23 voor 't eerst in ons land sinds WK klik"
 
Parcours klik
 
 
Bekijk foto's editie 2015: klik - sfeerbeelden 'Warmste Flandriencross" klik
 
Uitslagen editie 2015
 
Nieuwelingen
 
1. Loris Rouiller (Zwi)
2. Arno Van den Broeck
3. Niels Vandeputte
4. Vince Van Den Eynde
5. Lloyd Sprangers
 
Juniores
 
1. Florian Vermeersch
2. Jappe Jaspers
3. Alex Colman
4. Jarne Driesen
5. Alessio Dhoore
 
Beloften/U23
 
1. Eli Iserbyt
2. Daan Soete
3. Nicolas Cleppe
4. Yannick Peeters
5. Thijs Aerts
 
Dames
 
1. Helen Wyman (GBr)
2. Sanne Cant
3. Nikki Harris (GBr)
4. Pavla Havlikova (Tsj)
5. Ellen Van Loy
 
Elite heren
 
1. Wout van Aert
2. Sven Nys
3. Kevin Pauwels
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Mathieu Van der Poel (Ned)
 
Parcours
 
 
 
Uitslagen 1ste editie Flandriencross 30-11-2014
 
Nieuwelingen
 
1. Florian Vermeersch
2. Jonas Smet
3. Andreas Goeman
4. Dante Scopini
5. Arno Debeir
 
Juniores
 
1. Jappe Jaspers
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Jenko Bonne
4. Jarne Driesen
5. Gianni Siebens
 
Beloften
 
1. Laurens Sweeck
2. Michael Vanthourenhout
3. Yorben Van Tichelt
4. Adam Toupalik (Tsj)
5. Diether Sweeck
 
Dames - foto's klik
 
1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Helen Wyman (GBr)
4. Pavla Havlikova (Tsj)
5. Sophie De Boer (Ned)
 
Elite heren
 
1. Wout Van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Philippe Walsleben (Dui)
4. Sven Nys
5. Kevin Pauwels
 
Parcours 2014
 
 
 
Uitslagen editie 2013 Bollekescross
 
Nieuwelingen:
 
1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Alessio Dhoore
3. Jarno Liessens
4. Jappe Jaspers
5. Tijl Pauwels
 
Dames:
 
1. Nikki Harris (GBr)
2. Sanne Cant
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Pavla Havlikova (Tsj)
 
Junioren:
 
1. Yannick Peeters
2. Thomas Joseph
3. Kobe Goossens
4. Jens Teirlinck
5. Joris Nieuwenhuis (Ned)
 
Beloften/U23:
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout Van Aert
3. Gianni Vermeersch
4. Laurens Sweeck
5. David Van der Poel (Ned)
 
Elite:
 
1. Niels Albert
2. Sven Nys
3. Philipp Walsleben (Dui)
4. Wietse Bosmans
5. Julien Taramarcaz (Zwi)
 
Niet gestart in 2013  (Bart Wellens  niet)
 
Winnaars 2012
 
Beloften: David Van der Poel (Ned)
Dames: Sanne Van Paasen (Ned)
Juniores: Mathieu Van der Poel
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn (Ned)
 
Winnaars - palmares

2002 Sven Nys
2003 Mario De Clercq
2004 Sven Vanthourenhout
2005 2006 2007 2008 2009 2010 Sven Nys
2011 Zdenek Stybar
2012 Sven Nys
2013 Niels Albert
2014 2015 Wout van Aert
2016 Mathieu van der Poel (Ned)
2017 Mathieu van der Poel (Ned)
2018 Mathieu van der Poel (Ned)
2019 Mathieu van der Poel (Ned)

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet

Volg ons via twitter en/of facebook

 


Zoeken

Kalender

december 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031