Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Oudenaarde Koppenbergcross

Datum: 01-11-2019
Land: België
Klassement: DVV Trofee


De Koppenberg
 
met trein of bus: klik
 
Tickets: 12 euro aan de kassa, t.e.m. 12 jaar gratis - online € 11 (t.e.m. 31/10)
 
Lees: DVV Trofee 2019-2020 klik
Lees: Toon Aerts zal zijn vel duur verkopen op de Koppenberg klik
Lees: De Toyo Tires Quick Start klik
 
Programma 2019 - >>LIVE verslaggeving van de jeugdwedstrijden>>afgelopen KLIK HIER
 
8u45: jeugdinitiatie
9u45: 1ste jaars nieuwelingen (afhankelijk van het aantal deelnemers, mogelijks om 10u30)
10u30: 2de jaars nieuwelingen
11u20: Juniores 
12u30: Beloften
 
live op sporza klik
 
13u45: Dames
15u00: Elite heren
 
Deelnemers : klik (onder voorbehoud)
Lees:
Sanne Cant moet forfait geven voor de Koppenbergcross klik
 
Parcours zo goed als identiek als vorig seizoen
 
Uitslag 2019

FOTOSPECIAL klik

Elite heren
 
KOP_0354 podium Koppenbergcross 2019.jpg (390 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Eli Iserbyt 
2. Tom Pidcock (GBr)
3. Michael Vanthourenhout
4. Toon Aerts
5. Lars Van der Haar (Ned) 
 
Volledige uitslag klik

Lees, kijk en luister: Tien TV-crossen winnen bij elite heren: check klik

Klassement elite heren in DVV Trofee na Koppenbergcross klik
1. Eli Iserbyt
2. Tom Pidcock (GBr) op 36 sec
3. Michael Vanthourenhout op 1 min 44 sec
 
Dames
 
777 podium.jpg (83 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Yara Kastelijn (Ned) 
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Alice Maria Arzuffi (Ita)
4. Eva Lechner (Ita)
5. Kaitlin Keough (USA)
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Bingo voor 777 klik
 
Klassement dames in Ladies Trophy na Koppenbergcross klik
1. Yara Kastelijn (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned) op 16 sec
3. Eva Lechner (Ita) op 36 sec
 
Beloften
 
KOP_9943 podium beloften.JPG (652 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Gerben Kuypers
4. Seppe Rombouts
5. Jelle Camps
 
Volledige uitslag hier
 
Lees: Jens Dekker oppermachtig tijdens Belgische comeback klik
 
Klassement beloften in DVV Trofee na Koppenbergcross klik
1. Jens Dekker (Ned)
2. Ryan Kamp (Ned) op 25 sec
3. Gerben Kuypers op 1 min 15 sec
 
Juniores
 
IMG_1013 (002) podium juniores Koppenbergcross.jpeg (402 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Arne Baers
2. Lennert Belmans
3. Yorben Lauryssen
4. David Sulc (Tsj)
5. Hugo Kars (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Dubbelslag voor Callant-Doltcini op de Koppenberg klik
 
Tweedejaars nieuwelingen
 
KOP_9517 Zde j nieuw.JPG (699 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Iben Rommelaere
2. Robbe Dhondt
3. Mathieu Kockelman (Lux)
4. Kenay De Moyer
5. Toon Van den Bergh
 
Volledige uitslag klik
 
Eerstejaars nieuwelingen
 
KOP_9388 1ste j nieuw.JPG (670 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Oliver Akkers (Eng)
2. Max Greensil (Eng)
3. Antoine Jamin
4. Louis Leidert (Dui)
5. Viktor Vandenberghe
 
meisjes
 
1. Zoë Backstedt (GBr)
 
Volledige uitslag klik
 
 
Info 2018
 
Info DVV Trofee 2018-2019  klik
Vind eindwinnaars 2017-2018 via deze link
Lees: Toon Aerts wil ooit de kassei mee naar huis nemen klik
 
Uitslag 2018
 
Elite Heren
 
1. Toon Aerts
2. Michael Vanthourenhout
3. Wout Van Aert
4. Lars Van der Haar
5. Quinten Hermans
6. Laurens Sweeck
 
Volledige uitslag klik hier
 
Klassement DVV Verzekeringen Trofee klik
1. Toon Aerts 2. Wout Van Aert (19 sec) 3. Michael Vanthourenhout (21 sec) 4. Lars Van der Haar (73 sec) 5. Quinten Hermans (93 sec)
 
Dames
 
1. Kim Van De Steene
2. Alice Maria Arzuffi (It)
3. Annemarie Wörst (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Geerte Hoeke (Ned)
6. Sanne Cant
 
Volledige uitslag klik hier
 
Klassement Sack Zelfbouw Ladies Trophy - klik
1. Kim Van De Steene, 2. Alice Maria Arzuffi (11 sec) 3. Annemarie Worst (22 sec) 4. Ellen Van Loy (52 sec) 5. Geerte Hoeke (57 sec) 6. Sanne Cant (63 sec)
 
Beloften
 
1. Thymen Arensman (Ned)
2. Eddy Fine (Fra)
3. Ben Turner (GBr)
4. Lander Loockx
5. Loris Rouiller (Zwi)
 
Volledige uitslag klik hier
Klassement beloften - klik
 
Juniores
 
1. Yorben Lauryssen
2. Yente Peirens
3. Joran Wyseure
4. Lennert Belmans
 
Volledige uitslag klik hier
 
 
Parcours

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet.

Info 2017
 
Lees en bekijk(vimeo): Jolien Verschueren: "Derde kassei wordt moeilijk" klik
 
Parcours 2017


 
Uitslagen 1ste manche in Ronse en ranking via klik
 
Uitslagen 1-11-2017
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Wout Van Aert
5. Kevin Pauwels
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Van der Poel bedwingt Koppenberg, maar niet van harte klik
 
Bekijk fotoreeks: klik
 
Klassement heren na 1-11-2017 - klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned) op 14"
3. Toon Aerts op 21"
4. Wout Van Aert op 1'30"
5. Kevin Pauwels op 1'46"
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Helen Wyman (GBr)
2. Katie Compton (USA)
3. Jolien Verschueren
4. Nikki Brammeier (GBr)
5. Kim Van De Steene
 
11. Pasquine Vandermouten (Fra) - winnares beloften (links op foto)
 
Volledige uitslag  klik

Lees: Vierde kassei voor de Britse Helen Wyman klik
 
Klassement dames na 1-11-2017 klik
 
1. Katie Compton (USA)
2. Helen Wyman (GBr) op 1'04"
3. Nikki Brammeier (GBr) op 2'42"
4. Jolien Verschueren op 2'59"
5. Maud Kaptheijns op 3'09"
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Tom Pidcock (GBr)
2. Eli Iserbyt
3. Jens Dekker (Ned)
4. Thomas Joseph
5. Yannick Peeters
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement beloften na 1-11-2017 klik
 
1. Eli Iserbyt
2. Jens Dekker (Ned) op 31"
3. Yannick Peeters op 3'10"
4. Thomas Joseph op 3'36"
5. Pieter-Jan Vliegen op 5'07"
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Ben Tulett (GBr)
2. Wout Vervoort
3. Jarno Bellens
4. Witse Meeussen
5. Xander Geysels
 
Volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Lennert Belmans
2. Salvador Alvarado (Ned)
3. Thibau Nys
4. Dante Coremans
5. Yorben Laurrysen
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Nieuw parcours Koppenbergcross loodzwaar voor de jeugd klik
 
Uitslagen 1-11-2016
 
Lees ook: 
 
Ryan Cortjens beste bij nieuwelingen-Brit Thomas Mein te sterk voor Belgen-Eli Iserbyt neemt revanche en demonstreert op de Koppenberg klik
 
Jolien Verschueren opnieuw de beste op de Koppenberg klik
 
Van Aert blijft regeren op de Koppenberg klik
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Toon Aerts
5. Klaas Vantornout
6. Michael Vanthourenhout
7. Corné van Kessel (Ned)
8. Jens Adams
9. Laurens Sweeck
10. Michael Boros (Tsj)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement na de Koppenbergcross
 
1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels op 1'52"
3. Michael Vanthourenhout op 2'00"
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Jolien Verschueren
2. Thalita de Jong (Ned)
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Christine.Majerus (Lux)
5. Sanne Cant
6. Alicia Franck
7. Maud Kaptheijns (Ned)
8. Ellen Van Loy
9. Nikola Noskova (Tsj)
10. Geerte Hoeke (Ned)
 
volledig klik
 
Klassement na de Koppenbergcross
 
1. Thalita de Jong (Ned)
2. Jolien Verschueren op 45"
3. Sophie De Boer (Ned) op 2'28"
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Eli Iserbyt
2. Jens Dekker (Ned)
3. Gosse van der Meer (Ned)
4. Jonas Degroote
5. Jappe Jaspers
 
volledig klik
 
Klassement na de Koppenbergcross
 
1. Eli Iserbyt
2. Nicolas Cleppe op 2'31"
3. Jens Dekker (Ned) op 2'37"
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Thomas Mein (GBr)
2. Timo Kielich
3. Arno Debeir
4. Andreas Goeman
5. Yentl Bekaert
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Ryan Cortjens
2. Witse Meeussen
3. Pim Ronhaar (Ned)
4. Lars Boven (Ned)
5. Bodi Del Grosso (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Nieuw parcours
 

 
 
Uitslagen editie 2015
 
Nieuwelingen
 
1. Tomas Kopecky (Ned)
2. Vince Van Den Eynde
3. Luke Verburg (Ned)
4. Niels Vandeputte
5. Joren Thys
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Seppe Rombouts
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Clément Levallois (Fra)
4. Mitch Groot (Ned)
5. Jarne Driesen
 
volledige uitslag klik 
 
Beloften
 
1. Quinten Hermans
2. Jonas Degroote
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Yannick Peeters
5. Johan Jacobs (Zwi)
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Jolien Verschueren
2. Femke Van Den Driessche
3. Nikki Harris (GBr)
4. Helen Wyman (GBr)
5. Sanne Cant
 
volledige uitslag klik
 
 
1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Tom Meeusen
5. Thijs van Amerongen (Ned)
 
volledige uitslag klik (zodra beschikbaar)
  
Uitslagen editie 2014
 
Elite     - foto's klik
 
1. Wout Van Aert
2. Sven Nys
3. Kevin Pauwels
4. Klaas Vantornout
5. Tom Meeusen
 
volledige uitslag elite: klik  (zodra beschikbaar) of klik
 
Dames     - foto's klik
 
1. Sophie De Boer (Ned)
2. Jolien Verschueren
3. Sanne Cant
4. Sanne Van Paassen (Ned)
5. Nikki Harris (GBr)
 
volledige uitslag dames: klik
 
Beloften    - foto's klik
 
1. Michael Vanthourenhout
2. Laurens Sweeck
3. Toon Aerts
4. Diether Sweeck
5. Jens Vandekinderen
 
volledige uitslag beloften: klik
 
Juniores    - foto's klik
 
1. Johan Jacobs (Zwi)
2. Mehdy Henriet (Fra)
3. Jens Dekker (Ned)
4. Geoffrey Degueurce (Fra)
5. Sylvain Leonard
 
volledige uitslag juniores: klik
 
Nieuwelingen
 
1. Daniel Tulett (GBr)
2. Arno Debeir
3. Yentl Bekaert
4. Andreas Goeman
5. Mauri Van Sevenant
 
volledige uitslag nieuwelingen: klik 

 
Uitslagen editie 2013
 
Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen) 
 
1. Mitch Groot (Ned)
2. Alex Colman
3. Jens Dekker (Ned)
4. Jarne Driesen
5. Arno Debeir 
 
Junioren: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
1. Yannick Peeters
2. Pascal Eenkhoorn (Ned)
3. Jens Teirlinck
4. Thomas Joseph
5. Jordi Andries
 
 
Beloften/U23: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
1. Laurens Sweeck
2. Wout Van Aert
3. Mathieu Van der Poel (Ned)
4. Michael Vanthourenhout
5. Jens Vandekinderen
 
Dames: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
1. Helen Wyman (GBr)
2. Sanne Cant
3. Nikki Harris (GBr)
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Ellen Van Loy
 
Elite: klik
 
2. Kevin Pauwels
3. Klaas Vantornout
4. Philippe Walsleben (Dui)
5. Sven Nys
 
 
Foto's editie 2013: elite - klik   / dames - klik
 
nieuws editie 2013
 
 
Winnaars 2012
 
Elite: Sven Nys
Dames: Helen Wyman
Beloften: Michael Vanthourenhout
Junioren: Mathieu van der Poel
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn
 
 
 
PARCOURS: klik op foto voor uitgebreid plan
 
 
 

 

 

Winnaars Koppenbergcross

1988 Rudy Thielemans

1989 Rudy Thielemans

1990 Chris David

1991 Peter Van den Abeele

1992 Pavel Camrda (Tsj)

1996 Mario Lammens

1997 Peter Van den Abeele

1998  Bart Wellens

1999 januari Peter Van den Abeele

1999 november  Mario De Clercq

2000 Mario De Clercq

2001 Sven Nys

2002 Richard Groenendaal

2003 Bart Wellens

2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Sven Nys

2011 Kevin Pauwels

2012 Sven Nys

2013 Tom Meeusen

2014 2015 2016 Wout van Aert

2017 Mathieu Van der Poel (Ned)
2018 Toon Aerts

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering.

 

 

Zoeken

Kalender

november 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930