Isolteam Warm aanbevolen

Oudenaarde Koppenbergcross

Datum: 01-11-2018
Land: België
Klassement: DVV Trofee


De Koppenberg

met trein of bus: klik

Programma

8u45: jeugdinitiatie
10u00: Nieuwelingen
11u00: Junioren 
12u00: Beloften
13u45: Dames
15u00: Elite – Grote Prijs Willy Naessens


Deelnemers (voorlopig): 


Lees en bekijk(vimeo): Jolien Verschueren: "Derde kassei wordt moeilijk" klik

Parcours 2017




Uitslagen 1ste manche in Ronse en ranking via klik

Uitslagen 1-11-2017

Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Wout Van Aert
5. Kevin Pauwels

Volledige uitslag klik

Lees: Van der Poel bedwingt Koppenberg, maar niet van harte klik

Bekijk fotoreeks: klik

Klassement heren na 1-11-2017 - klik

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned) op 14"
3. Toon Aerts op 21"
4. Wout Van Aert op 1'30"
5. Kevin Pauwels op 1'46"

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Helen Wyman (GBr)
2. Katie Compton (USA)
3. Jolien Verschueren
4. Nikki Brammeier (GBr)
5. Kim Van De Steene

11. Pasquine Vandermouten (Fra) - winnares beloften (links op foto)

Volledige uitslag  klik

Lees: Vierde kassei voor de Britse Helen Wyman klik

Klassement dames na 1-11-2017 klik

1. Katie Compton (USA)
2. Helen Wyman (GBr) op 1'04"
3. Nikki Brammeier (GBr) op 2'42"
4. Jolien Verschueren op 2'59"
5. Maud Kaptheijns op 3'09"

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Tom Pidcock (GBr)
2. Eli Iserbyt
3. Jens Dekker (Ned)
4. Thomas Joseph
5. Yannick Peeters

Volledige uitslag klik

Klassement beloften na 1-11-2017 klik

1. Eli Iserbyt
2. Jens Dekker (Ned) op 31"
3. Yannick Peeters op 3'10"
4. Thomas Joseph op 3'36"
5. Pieter-Jan Vliegen op 5'07"

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Ben Tulett (GBr)
2. Wout Vervoort
3. Jarno Bellens
4. Witse Meeussen
5. Xander Geysels

Volledige uitslag klik

Nieuwelingen

 Foto: ©Photopress.be

1. Lennert Belmans
2. Salvador Alvarado (Ned)
3. Thibau Nys
4. Dante Coremans
5. Yorben Laurrysen

Volledige uitslag klik

Lees: Nieuw parcours Koppenbergcross loodzwaar voor de jeugd klik

Uitslagen 1-11-2016

Lees ook: 

Ryan Cortjens beste bij nieuwelingen-Brit Thomas Mein te sterk voor Belgen-Eli Iserbyt neemt revanche en demonstreert op de Koppenberg klik

Jolien Verschueren opnieuw de beste op de Koppenberg klik

Van Aert blijft regeren op de Koppenberg klik


Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Toon Aerts
5. Klaas Vantornout
6. Michael Vanthourenhout
7. Corné van Kessel (Ned)
8. Jens Adams
9. Laurens Sweeck
10. Michael Boros (Tsj)

volledige uitslag klik

Klassement na de Koppenbergcross

1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels op 1'52"
3. Michael Vanthourenhout op 2'00"

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Jolien Verschueren
2. Thalita de Jong (Ned)
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Christine.Majerus (Lux)
5. Sanne Cant
6. Alicia Franck
7. Maud Kaptheijns (Ned)
8. Ellen Van Loy
9. Nikola Noskova (Tsj)
10. Geerte Hoeke (Ned)

volledig klik

Klassement na de Koppenbergcross

1. Thalita de Jong (Ned)
2. Jolien Verschueren op 45"
3. Sophie De Boer (Ned) op 2'28"

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Eli Iserbyt
2. Jens Dekker (Ned)
3. Gosse van der Meer (Ned)
4. Jonas Degroote
5. Jappe Jaspers

volledig klik

Klassement na de Koppenbergcross

1. Eli Iserbyt
2. Nicolas Cleppe op 2'31"
3. Jens Dekker (Ned) op 2'37"

Juniores

 Foto: ©Photopress.be


1. Thomas Mein (GBr)
2. Timo Kielich
3. Arno Debeir
4. Andreas Goeman
5. Yentl Bekaert

volledige uitslag klik

Nieuwelingen

 Foto: ©Photopress.be


1. Ryan Cortjens
2. Witse Meeussen
3. Pim Ronhaar (Ned)
4. Lars Boven (Ned)
5. Bodi Del Grosso (Ned)

volledige uitslag klik

Nieuw parcours




Uitslagen editie 2015

Nieuwelingen

1. Tomas Kopecky (Ned)
2. Vince Van Den Eynde
3. Luke Verburg (Ned)
4. Niels Vandeputte
5. Joren Thys

volledige uitslag klik

Juniores

1. Seppe Rombouts
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Clément Levallois (Fra)
4. Mitch Groot (Ned)
5. Jarne Driesen

volledige uitslag klik 

Beloften

1. Quinten Hermans
2. Jonas Degroote
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Yannick Peeters
5. Johan Jacobs (Zwi)

volledige uitslag klik

Dames

1. Jolien Verschueren
2. Femke Van Den Driessche
3. Nikki Harris (GBr)
4. Helen Wyman (GBr)
5. Sanne Cant

volledige uitslag klik


1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Tom Meeusen
5. Thijs van Amerongen (Ned)

volledige uitslag klik (zodra beschikbaar)
  
Uitslagen editie 2014
 
Elite     - foto's klik
 
1. Wout Van Aert
2. Sven Nys
3. Kevin Pauwels
4. Klaas Vantornout
5. Tom Meeusen
 
volledige uitslag elite: klik  (zodra beschikbaar) of klik
 
Dames     - foto's klik
 
1. Sophie De Boer (Ned)
2. Jolien Verschueren
3. Sanne Cant
4. Sanne Van Paassen (Ned)
5. Nikki Harris (GBr)
 
volledige uitslag dames: klik
 
Beloften    - foto's klik
 
1. Michael Vanthourenhout
2. Laurens Sweeck
3. Toon Aerts
4. Diether Sweeck
5. Jens Vandekinderen
 
volledige uitslag beloften: klik
 
Juniores    - foto's klik
 
1. Johan Jacobs (Zwi)
2. Mehdy Henriet (Fra)
3. Jens Dekker (Ned)
4. Geoffrey Degueurce (Fra)
5. Sylvain Leonard
 
volledige uitslag juniores: klik

Nieuwelingen
 
1. Daniel Tulett (GBr)
2. Arno Debeir
3. Yentl Bekaert
4. Andreas Goeman
5. Mauri Van Sevenant
 
volledige uitslag nieuwelingen: klik 

 
Uitslagen editie 2013
 
Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen) 

1. Mitch Groot (Ned)
2. Alex Colman
3. Jens Dekker (Ned)
4. Jarne Driesen
5. Arno Debeir 

Junioren: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Yannick Peeters
2. Pascal Eenkhoorn (Ned)
3. Jens Teirlinck
4. Thomas Joseph
5. Jordi Andries


Beloften/U23: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Laurens Sweeck
2. Wout Van Aert
3. Mathieu Van der Poel (Ned)
4. Michael Vanthourenhout
5. Jens Vandekinderen

Dames: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Helen Wyman (GBr)
2. Sanne Cant
3. Nikki Harris (GBr)
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Ellen Van Loy

Elite: klik

2. Kevin Pauwels
3. Klaas Vantornout
4. Philippe Walsleben (Dui)
5. Sven Nys
 
 
Foto's editie 2013: elite - klik   / dames - klik

nieuws editie 2013
 

Winnaars 2012

Elite: Sven Nys
Dames: Helen Wyman
Beloften: Michael Vanthourenhout
Junioren: Mathieu van der Poel
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn



PARCOURS: klik op foto voor uitgebreid plan

 
 

 

Winnaars Koppenbergcross

1988 Rudy Thielemans

1989 Rudy Thielemans

1990 Chris David

1991 Peter Van den Abeele

1992 Pavel Camrda (Tsj)

1996 Mario Lammens

1997 Peter Van den Abeele

1998  Bart Wellens

1999 januari Peter Van den Abeele

1999 november  Mario De Clercq

2000 Mario De Clercq

2001 Sven Nys

2002 Richard Groenendaal

2003 Bart Wellens

2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Sven Nys

2011 Kevin Pauwels

2012 Sven Nys

2013 Tom Meeusen

2014 2015 2016 Wout van Aert

2017 Mathieu Van der Poel (Ned)

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering.





Zoeken

Scherpe blik van ... Retro - Scherpe BlikkenRetro - Scherpe Blikken

Kalender

juni 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930