Isolteam Warm aanbevolen

Lille Krawatencross

Datum: 08-02-2020
Land: België
Klassement: DVV Trofee


Domein De Lilse Bergen
 
Organisatie: de moedige supporters Lille
 
Bereikbaarheid: klik
 
Tickets: VVK € 11 en ADD 12 euro, t.e.m. 12 jaar GRATIS
 
Programma
 
9u15 1ste jaars nieuwelingen
10u00 2de jaars nieuwelingen
11u00: Juniores
12u00: Beloften
 
live op sporza
 
13u45: Dames 
15u00: Elite heren

Klassementen na Brussels Universities Cyclocross klik

Info 2019
 
Lees: Eindzege lonkt voor Sanne Cant in Sack Zelfbouw Ladies Trophy klik
Lees: Eindstrijd in DVV Trofee wordt een secondespel bij de beloften klik
Lees: Toon Aerts op kop van het Toyo Tires klassement klik
 
Deelnemers voorlopige klik
Maud Kaptheijns kampt met griep en gaat dit weekend niet van start
 
 
Uitslagen 2019
 
 
Juniores
 
Foto©TFoto- Wouter Toelen
 
1. Thibau Nys
2. Witse Meeussen
3. Jetze Van Campenhout
4. Wout Vervoort
5. Lennert Belmans
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
Foto©TFoto- Wouter Toelen
 
1. Tom Pidcock (GBr)
2. Niels Vandeputte
3. Ben Turner (GBr)
4. Maik van der Heijden (Ned)
5. Toon Vandebosch
 
volledige uitslag klik
 
Eindklassement beloften klik
Niels Derveaux is eindwinnaar. 2. Lander Loockx 3. Andreas Goeman
 
Foto©TFoto- Wouter Toelen
 
 
Dames
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Sanne Cant
2. Denise Betsema (Ned)
3. Loes Sels
4. Inge Van der Heijden (Ned)
5. Nikki Brammeier (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Lees, kijk en luister: Sanne Cant neemt de zege en eindwinst in het eigen Lille klik
 
Eindklassement Sack Zelfbouw Ladies Trophy klik

Foto©Veldritkrant
 
1. Sanne Cant
2. Loes Sels
3. Nikki Brammeier (GBr)
4. Laura Verdonschot
5. Ellen Van Loy
 
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Michael Vanthourenhout
3. Toon Aerts
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Laurens Sweeck
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Van der Poel pakte in Lille nog wat extra prijzen voor zijn trofeeënkast klik
 
Eindklassement DVV Verzekeringen Trofee
 
1. Mathieu Van der Poel 
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Laurens Sweeck
5. Lars Van der Haar
 
Volledig eindklassement klik
 
 
Eindklassementen klik
 
Ter info: 
 
Klassement beloften na Brussel klik
1. Lander Loockx 2. Niels Derveaux op 6 sec 3. Andreas Goeman op 2'30"
Klassement heren na Brussel klik
1. Mathieu van der Poel (Ned) 2. Toon Aerts op 58 sec 3. Michael Vanthourenhout op 5'26"
Klassement dames na Brussel klik
1. Sanne Cant 2. Loes sels op 1'22" 3. Nikki Brammeier (GBr) op 4'03"
 
 
 
Parcours
 
Uitslagen Lille 2018
 
Nieuwelingen
 
1. Lennert Belmans
2. Ward Huybs
3. Salvador Alvarado (Ned) - eindwinnaar DVV-Trofee voor nieuwelingen
4. Jetze Van Campenhout
5. Mathias Avondts
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Niels Vandeputte
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Witse Meeussen
4. Loris Rouiller (Zwi)
5. Arno Van den Broeck
 
volledige uitslag klik
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Eli Iserbyt - was sowieso al eindwinnaar DVV-trofee
2. Thijs Aerts
3. Jens Dekker (Ned)
4. Adam Toupalik (Tsj)
5. Johan Jacobs (Zwi)
 
volledige uitslag klik
 
Eindklassement beloften in DVV-Trofee klik
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Eli Iserbyt
2. Yannick Peeters op 10'21"
3. Thomas Joseph op 12'53"
4. Stijn Caluwe op 16'10"
5. Jelle Schuermans op 20'40"
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Laura Verdonschot
5. Manon Bakker (Ned)
 
7. Katie Compton - was sowieso al eindwinnares van Ijsboerke Ladies Trophy
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Sanne Cant bekroont topdag voor IKO- Beobank klik
 
Eindklassement dames Ijsboerke Ladies Trophy klik
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Katie Compton (USA)
2. Nikki Brammeier (GBr) op 6'11"
3. Maud Kaptheijns (Ned) op 6'26"
4. Helen Wyman (GBr) op 8'10"
5. Sanne Cant op 8'30"
 
Elite heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - was sowieso al eindwinnaar van DVV-Trofee
2. Tim Merlier
3. Laurens Sweeck
4. Kevin Pauwels
5. Lars Van der Haar (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Van der Poel vlamt weer als vanouds - Pauwels, steeds nét niet klik
 
Eindklassement elite heren DVV-Trofee klik
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - ook eindwinnaar snelste ronde en tussensprint overall
2. Toon Aerts op 8'59"
3. Wout van Aert op 11'12"
4. Laurens Sweeck op 13'35"
5. Kevin Pauwels op 14'13"
 
De Telenet-Fidea Lions winnen de DVV Team Trofee
 
Foto: ©Photopress.be
 
 
Uitslagen Lille 2017
 
Elite heren
 
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert - Is eindwinnaar DVV-trofee
3. Tom Meeusen
4. Kevin Pauwels
5. Lars Van der Haar (Ned)
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Michael Vanthourenhout
8. Gianni Vermeersch
9. Vincent Baestaens
10. David Van der Poel (Ned)
 
Volledige uitslag zodra beschikbaar
 
Top 3 eindklassement
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels op 3'25"
3. Michael Vanthourenhout op 4'13"
 
Volledig klik
 
Dames
 
1. Maud Kaptheijns (Ned)
2. Sanne Cant - Is eindwinnares Ijsboerke Ladies Trophy
3. Laura Verdonschot
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Katie Compton (USA)
6. Ellen Van Loy
7. Loes Sels
8. Manon Bakker (Ned)
9. Karen Verhestraeten
10. Ceylin Alvarado (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Top 3 eindklassement dames
 
1. Sanne Cant
2. Thalita de Jong (Ned) op 4'28"
3. Ellen Van Loy 5'48"
 
Volledig klik
 
Beloften
 
  Foto: ©Photopress.be
 
1. Quinten Hermans
2. Thijs Aerts
3. Eli Iserbyt - Is eindwinnaar DVV-trofee beloften
4. Nicolas Cleppe
5. Felipe Orts Lloret (Spa)
 
Volledige uitslag klik
 
Top 3 eindklassement beloften
 
1. Eli Iserbyt
2. Nicolas Cleppe op 4'58"
3. Gosse van der Meer (Ned) op 11'45"
 
Volledig klik
 
Juniores
 
1. Florian Vermeersch
2. Arne Vrachten
3. Toon Vandebosch
4. Thymen Arensman (Ned)
5. Gerben Kuypers
 
Volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
1. Luke Verburg (Ned) - Eindwinnaar
2. Witse Meeusen
3. Joachim Van Looveren
4. Lennert Belmans
5. Wout Vervoort
 
Volledige uitslag klik
 
Parcours
 
 
Uitslagen 1ste manche in Ronse / GP Mario Declercq: klik
Uitslagen 2de manche in Oudenaarde / Koppenbergcross: klik
Uitslagen 3de manche in Hamme / Flandriencross: klik
Uitslagen 4de manche in Hasselt / GP Hasselt: klik
Uitslagen 5de manche in Essen: klik
Uitslagen 6de manche in Loenhout / Azencross: klik
Uitslagen 7de manche in Baal / GP Sven Nys: klik
 
Uitslagen editie 7-2-2015
 
Volledige uitslag Lille en eindklassement Bpost Banktrofee: klik
 
Nieuwelingen
 
1. Florian Vermeersch
2. Arno Debeir - eindwinnaar Bpost Banktrofee
3. Andreas Goeman
4. Toon Vandebosch
5. Arne Vrachten
 
Juniores
 
1. Johan Jacobs (Zwi)
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Eli Iserbyt
4. Mitch Groot (Ned)
5. Briek Hermans
 
volledige uitslag nieuwelingen en junioren klik
 
Beloften
 
1. Laurens Sweeck - eindwinnaar Bpost Banktrofee
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Diether Sweeck
5. Daan Soete
 
volledige uitslag beloften klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy - eindwinnaar Bpost Banktrofee
3. Helen Wyman (GBr)
4. Loes Sels
5. Sanne Van Paassen (Ned)
 
volledige uitslag dames klik
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout Van Aert - eindwinnaar Bpost Banktrofee
3. Sven Nys
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Kevin Pauwels
 
volledige uitslag elite heren klik
 
 
Uitslagen editie 2014
 
Aspiranten: klik en naar beneden scrollen
 
Nieuwelingen (volledige uitslag klik)
 
1. Mitch Groot (Ned)
2. Tijl Pauwels
3. Jappe Jaspers
4. Victor Vandebosch
5. Alessio Dhoore
 
Juniores (volledige uitslag klik)
 
1. Yannick Peeters
2. Thijs Aerts
3. Jelle Schuermans
4. Eli Iserbyt
5. Stijn Caluwe
 
Beloften/U23 (volledige uitslag klik)
 
1. Wout Van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Laurens Sweeck
4. Toon Aerts
5. Jens Adams
 
Dames (volledige uitslag klik)
 
1. Sanne Cant
2. Marianne Vos (Ned)
3. Helen Wyman (GBr)
4. Nikki Harris (GBr)
5. Loes Sels
 
Elite (volledige uitslag klik)
 
1. Sven Nys
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Tom Meeusen
4. Kevin Pauwels
5. Niels Albert
 
 
PARCOURS:
 
2015
 

 
2014
 
 
 

Palmares/Winnaars

 

7 x Sven Nys

4 x Paul Herygers

3 x Niels Albert, Bart Wellens (incl BK) en Mathieu van der Poel

1992 Peter Willemsens
1993 1994 1995 Paul Herygers
1996 Erwin Vervecken
1997 Paul Herygers
1998 Erwin Vervecken
1999 Bart Wellens
2000 2001 Sven Nys
2002 Bart Wellens
2003 Arne Daelmans
2004 BK Bart Wellens
2005 2006 2007 Sven Nys
2008 2009 Niels Albert
2010 Sven Nys
2011 Kevin Pauwels
2012 Tom Meeusen
2013 Niels Albert
2014 Sven Nys
2015 Mathieu van der Poel
2016 BK Wout van Aert
2017 Mathieu van der Poel
2018 Mathieu van der Poel

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 


Zoeken

Kalender

januari 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031