Brussels Universities Cyclocross

Datum: 19-02-2023
Land: België
Klassement: X²O Badkamers Trofee veldrijden


Locatie: campus VUB en ULB te Elsene

Bereikbaarheid klik (zodra beschikbaar)

Info 2022

Lees: X²O Badkamers Trofee: 'Eendje om nooit te vergeten' klik
Lees: Geen cross dit weekend voor Thibau Nys klik
Lees: 
Denise Betsema kan dit weekend haar klassementen verdedigen klik
Lees: PIm Ronhaar is eindwinnaar van de Trimetal Rookie Trophy klik
Lees: Knieoperatie na de X²O Badkamers Trofee voor Lars van der Haar klik
Lees: Einde veldritseizoen voor Wies Nuyens klik - Jente Michels klik - Emiel Verstrynge klik
Lees: Sanne Cant out met Covid klik

Parcours klik hier
 
Uitslagen 13/02/2022

Interview: Rudy De Bie: ' 't was heel boeiend' klik

Heren

Lees en luister: Michael Vanthourenhout wint slotmanche X²O Badkamers Trofee klik

8S4U0179 podium heren Brussel 2022.jpg (670 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Michael Vanthourenhout
2. Eli Iserbyt
3. Jens Adams
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Laurens Sweeck
 
Volledige uitslag / analyse klik

Eindstand X²O Badkamers Trofee - heren klik hier

1. Toon Aerts
2. Eli Iserbyt
3. Michael Vanthourenhout 
 
Dames

Lees en luister:
Denise Betsema op hoogste schavotje in Brussel klik

8S4U0111 Brussel 2022 podium dames.jpg (653 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Denise Betsema (Ned)
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Manon Bakker (Ned)
4. Marion Norbert Riberolle
5. Annemarie Worst (Ned)
 
Volledige uitslag klik

Eindstand Soudal Ladies Trophy - dames - klik hier

8S4U0119 eindpodium dames X2O.jpg (731 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Denise Betsema (Ned) 
3. Annemarie Worst (Ned) 

 
Beloften

Lees:
Pim Ronhaar primus aan de ULB-VUB klik

8S4U0060 podium U23 heren Brussel 2022.jpg (688 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Pim Ronhaar (Ned)
2. Joran Wyseure
3. Mees Hendrikx (Ned)
4. Ward Huybs
5. Anton Ferdinande
 
Volledige uitslag klik

Eindstand Trimetal Rookie Trophy - U23/beloften klik hier

8S4U0065 eindpodium U23.jpg (587 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Pim Ronhaar
2. Thibay Nys (afwezig voor eindpodium, omwille positieve coronatest)
3. Joran Wyseure
 
Junioren heren

Lees:
David Haverdings blijft toppen klik

Brussel junioren heren podium.jpeg (331 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. David Haverdings (Ned)
2. Kenay De Moyer
3. Guus Van den Eijnden (Ned)
4. Robbe Geudens
5. Seppe Van den Boer
 
Volledige uitslag klik

 
------------------------------------------------------------------------------------
 
Tussenstand Trimetal Rookie Trophy - U23/beloften na Lille klik

1. Pim Ronhaar
2. Thibay Nys op 2'28"
3. Mason Cameron op 12'08"

Tussenstand Soudal Ladies Trophy - dames -  na Lille klik

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Denise Betsema (Ned) op 2'55"
3. Annemarie Worst (Ned) op 7'13"

Tussenstand X²O Badkamers Trofee - heren na Lille klik hier
1. Toon Aerts  - zeker van eindwinst
2. Eli Iserbyt op 7'23"
3. Michael Vanthourenhout op 10'02"

Eindranking - na Lille - X²O Badkamers Trofee junioren dames klik

1. Leonie Bentveld (Ned)
2. Ava Holmgren (Can) op 5'05"
3. Katherine Sarkisov (USA) op 5'45"


VUB 2021 credit TF.jpg (463 KB)Fotocredit TFoto

Lees: X²O Badkamers Trofee 2020-2021 > Nog eendje te gaan klik
Lees: Jurgen Mettepenningen mikt op een totaal van 20 zeges in tv-crossen klik

ANT_3456 X20.jpg (655 KB)Fotocredit TFoto

Uitslagen editie 14-2-2021

Dames

Lees, kijk en luister: Ceylin del Carmen Alvarado wint voor het 3de jaar op rij in Brussels Universities Cyclocross klik
Lees: Wederom sterke wedstrijd van Manon Bakker klik

Brussel 2021 podium dames.jpg (555 KB)Fotocredit TFoto

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
2. Denise Betsema (Ned)
3. Manon Bakker (Ned)
4. Fem van Empel (Ned)
5. Lucinda Brand (Ned)
6. Annemarie Worst (Ned)
7. Anna Kay (GBr)
8. Aniek van Alphen (Ned)
9. Sanne Cant
10. Marion Norbert Riberolle (Fra)

volledige uitslag klik

Eindklassement dames Soudal Ladies Trophy 2020-2021 klik - klik

Kijk en luister: Ook eindwinst in de Soudal Ladies Trophy voor Lucinda Brand klik

Brussel 2021 Eindpodium dames.jpg (341 KB)Fotocredit TFoto

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Denise Betsema (Ned) op 5 sec
3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) op 3'48"
4. Annemarie Worst (Ned) op 8'19"
5. Yara Kastelijn (Ned) op 9'38"
6. Fem van Empel (Ned) op 9'51" - belofte

Klassement dames na Lille klik

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Denise Betsema (Ned) op 41 sec
3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) op 4'40"
4. Yara Kastelijn (Ned) op 7'34"
5. Annemarie Worst (Ned) op 8'12"

Heren

Kijk en luister: Toon Aerts zegeviert in Brussels Universities Cyclocross klik
Lees: Quinten Hermans kleurde mee de wedstrijd in Brussel klik
Lees: Niels Vandeputte heel knap derde in Brussel klik

Brussel 2021 podium heren.jpg (657 KB)Fotocredit TFoto

1. Toon Aerts
2. Quinten Hermans
3. Niels Vandeputte - belofte !!
4. Jens Adams
5. Michael Vanthourenhout
6. Eli Iserbyt - eindwinnaar
7. Lars van der Haar (Ned)
8. Kevin Kuhn (Zwi)
9. Laurens Sweeck
10. Timo Kielich

volledige uitslag klik

Eindklassement X²O Badkamers Trofee 2020-2021 - heren klik - klik

Eindwinst in X²O Badkamers Trofee 2020-2021 voor Eli Iserbyt klik

X20 eindpodium heren.jpg (662 KB)Fotocredit TFoto

1. Eli Iserbyt
2. Toon Aerts op 1'55"
3. Michael Vanthourenhout op 2'55"
4. Lars van der Haar (Ned) op 5'41"
5. Quinten Hermans op 6'44"

Klassement heren na Lille klik

1. Eli Iserbyt
2. Toon Aerts op 3'02"
3. Michael Vanthourenhout op 3'11"
4. Lars van der Haar (Ned) op 5'26""
5. Laurens Sweeck op 7'34"

Brussel parcorus.png (850 KB)
___________________________________________________________________________________________________________________________

Info 2020

Tickets in voorverkoop 11 euro, dagkassa 12 euro, tot 12 j gratis klik
 
Lees: Ceylin del Carmen Alvarado heeft goede herinneringen aan Brussels Universities Cyclocross klik
Lees: Tussenstanden in DVV Verzekeringen Trofee richting Brussels Universities Cyclocross klik
 
Toon Aerts geeft ook forfait voor deze cross, omwille ribblessures
 
Uitslagen 2020
 
Elite heren
 
20200105_161924 podium elite heren Brussel 2020.jpg (519 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Eli Iserbyt (blijft leider en is eigenlijk zeker van eindwinst)
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Michael Vanthourenhout
5. Jens Adams
 
Volledige uitslag klik
Ranking elite heren na Brussel klik
1. Eli Iserbyt
2. Mathieu van der Poel (Ned) op 3'37"
3. Michael Vanthourenhout op 5'27"
 
Dames

Lees: Alvarado zegeviert daags na Gullegem ook in Brussel klik

20200105_144751 podium dames Brussel 2020.jpg (475 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Ceylin Del Carmen Alvarado (Ned) (verstevigt leidersplaats)
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Sanne Cant
4. Anna Kay (GBr)
5. Katie Compton (USA)
 
Volledige uitslag klik
Ranking dames na Brussel klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned) op 2'10"
3. Yara Kastelijn (Ned) op 10'21"

Beloften

Lees: Ryan Kamp gaat 2 andere nationale kampioenen voor klik

20200105_130550 podium beloften.jpg (459 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Ryan Kamp (Ned)
2. Antoine Benoist (Fra)
3. Timo Kielich - nieuwe leider
4. Niels Vandeputte
5. Toon Vandebosch
 
Volledige uitslag klik
Ranking beloften klik
1. Timo Kielich
2. Yentl Bekaert op 1'01"
3. Anton Ferdinande op 2'54"

Juniores heren
 
Lees: Lennert Belmans grijpt de waardebon 1 jaar gratis studeren aan de VUB klik

20200105_114502 podium juniores heren Brussel 2020.jpg (527 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Lennert Belmans
2. Jetze Van Campenhout
3. Matyas Kopecky (Ned)
4. Andrew Strohmeyer (USA)
5. Lucas Janssen (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores dames
 
20200105_104255 podium juniore dames Brussel 2020.jpg (463 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Fem van Empel (Ned) (is ook eindwinnares van Helen 100 Trophy)
2. Leonie Bentveld (Ned)
3. Isa Nomden (Ned)
4. Sofie van Rooijen (Ned)
5. Mirre Knaven (Ned)
 
Volledige uitslag klik

Eindranking 1ste Helen 100 Trophy klik
 
20200105_104437 eindpodium Helen 100 Trophy.jpg (223 KB)Fotocredit Veldritkrant

Lees: Fem van Empel 1ste laureate van Helen 100 Trophy klik

1. Fem van Empel (Ned)
2. Leonie Bentveld (Ned) op 1'30"
3. Ilse Pluimers (Ned) op 2'12"
4. Mirre Knaven (Ned) op 2'45"
5. Isa Nomden (Ned) op 2'59"


Ter info

Klassement elite heren na Baal klik
1. Eli Iserbyt
2. Mathieu van der Poel (Ned) op 4'12"
3. Michael Vanthourenhout op 5'10"

Klassement dames na Baal klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned) op 2'06"
3. Yara Kastelijn (Ned) op 5'11"

Klassement beloften heren na Baal klik
1. Yentl Bekaert
2. Timo Kielich op 18 sec
3. Anton Ferdinande op 1'26"

Klassement dames juniores na Baal klik
1. Fem van Empel (Ned)
2. Ilse Pluimers (Ned) op 37 sec
3. Leonie Bentveld (Ned) op 48 sec
4. Mirre Knaven (Ned) op 1'15"
5. Madigan Munro (USA) op 1'45"
parcours Brussel 2020.png (591 KB)
 
Uitslagen 2019
 
Elite heren
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - blijft leider
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Eli Iserbyt
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Van der Poel wint Brussels Universities Cyclocross met onderscheiding klik
 
Klassement heren na Brussel klik
1. Mathieu van der Poel (Ned) 2. Toon Aerts op 58 sec 3. Michael Vanthourenhout op 5'26"
 
Dames
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
2. Loes Sels
3. Laura Verdonschot
4. Katherine Compton (USA)
5. Nikki Brammeier (GBr)
 
7. Sanne Cant - blijft leidster
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Ceylin del Carmen Alvarado soleerde naar de zege in Brussel klik
 
 
Beloften
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Lander Loockx - nieuwe leider
2. Toon Vandebosch
3. Maik van der Heijden (Ned)
4. Niels Derveaux
5. Andreas Goeman
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Lander Loockx slaat dubbelslag klik
 
Klassement beloften na Brussel klik
1. Lander Loockx 2. Niels Derveaux op 6 sec 3. Andreas Goeman op 2'30"
 
Juniores
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Ryan Cortjens
2. Witse Meeussen - blijft leider
3. Wout Vervoort
4. William Lecerf jr
5. Salvador Alvarado (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Ryan Cortjens legt criticasters het zwijgen op klik
 
Klassementen na Brussel klik
 
Lees: Het parcours van Brussels Universities Cyclocross omschreven klik
Lees: DVV Trofee introduceert Brussels Universities Cross klik
Lees: DVV Verzekeringen Trofee 2018-2019 klik
 
Klassement beloften na Baal klik
1. Niels Derveaux 2. Lander Loockx op 48 sec 3. Andreas Goeman op 2'21"
Klassement dames na Baal klik
1. Sanne Cant 2. Loes Sels op 2'34" 3. Nikki Brammeier op 4'38"
Klassement elite heren na Baal klik
1. Mathieu van der Poel 2. Toon Aerts op 8 sec 3. Michael Vanthourenhout op 4'18"
 
Parcours
Parcours in detail klik
 
Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 


 

Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

December 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!