Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Loenhout Azencross

Datum: 27-12-2019
Land: België
Klassement: DVV Trofee


Bereikbaarheid: klik
Dagkassa: 12 euro, zie klik
Gratis voor kinderen onder de 12 jaar.

Lees: Wout van Aert wil zich dit veldritseizoen vooral amuseren klik
Lees: DVV Trofee 2019-2020 klik
Lees: De Toyo Tires Quick Start klik
 
Programma >>LIVE verslag jeugdwedstrijden>>klik hier
 
10u00 juniores dames - anno 2018 voor het eerst, lees hier
10u45: Juniores
11u50: Beloften
 
live op tv klik
 
13u45: Dames
15u00: Elites  
 
Deelnemers: klik
Toon Aerts niet. Neemt geen risico in het drukke Loenhout. Wellicht ook Diegem en Baal niet
 
Uitslagen 27/12/2019
 
Elite heren

Lees: Van der Poel wint Azencross ondanks lang oponthoud na val in eerste ronde klik
Lees: Wout van Aert goed gestart in Loenhout, next: Cyclocross Gullegem klik

IMG_4088 podium elite heren.jpg (416 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Eli Iserbyt - leider
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Tim Merlier
5. Wout van Aert
 
Volledige uitslag klik

Klassement elite heren na Loenhout klik
1. Eli Iserbyt
2. Mathieu van der Poel (Ned) op 4'30"
3. Michael Vanthourenhout op 4'33"

Dames

Lees, kijk en luister: Heel knappe solo van Alvarado beloond met dubbelslag klik

LOE_9838 podium dames.jpg (320 KB)Fotocredit TFoto

1. Ceylin Del Carmen Alvarado - nieuwe leidster
2. Sanne Cant
3. Annemarie Worst
4. Katherine Compton
5. Alice Maria Arzuffi
 
Volledige uitslag klik


Klassement dames na Loenhout klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned) op 57 sec
3. Yara Kastelijn (Ned) op 3'16"

Beloften
 
LOE_9743 podium beloften.jpg (426 KB)Fotocredit TFoto
 
1. Loris Rouiller (Zwi)
2. Timo Kielich
3. Thomas Mein (GBr)
4. Kevin Kuhn (Zwi)
5. Yentl Bekaert - blijft leider
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement beloften na Loenhout klik
1. Yentl Bekaert
2. Timo Kielich op 33 sec
3. Anton Ferdinande op 1'26"
 
Juniores
 
LOE_9351 podium juniores.jpg (432 KB)Fotocredit TFoto
 
1. Tibor Del Grosso (Ned)
2. Twan Van der Drift (Ned)
3. Ward Huybs
4. Rory McGuire (GBr)
5. Filippo Agostinacchio (Ita)
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores dames
 
LOE_9028 podium juniores dames.jpg (388 KB)Fotocredit TFoto
 
1. Lizzy Gunsalus (USA)
2. Zoë Backstedt (GBr)
3. Fem van Empel (Ned)
4. Madigan Munro (USA)
5. Leonie Bentveld (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement dames juniores na Loenhout klik
 
1. Ilse Pluimers (Ned)
2. Isa Nomden (Ned) op 30 sec
3. Mirre Knaven (Ned) op 36 sec
4. Leonie Bentveld (Ned) op 39 sec
5. Puck Pieterse (Ned) op 2'34"
 
 
Ter info

Klassement heren na Ronse klik
1. Eli Iserbyt
2. Toon Aerts op 1'45"
3. Michael Vanthourenhout op 3'08"
4. Lars van der Haar (Ned) op 3'57"
5. Mathieu van der Poel (Ned) op 4'24"

Klassement dames na Ronse klik
1. Annemarie Worst (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) op 56 sec
3. Yara Kastelijn (Ned) op 1'02"
4. Alice Maria Arzuffi (Ita) op 4'45"
5. Eva Lechner (Ita) op 5'21"

Klassement beloften heren na Ronse klik
1. Yentl Bekaert
2. Ryan Kamp (Ned) op 32 sec
3. Timo Kielich op 37 sec
4. Anton Ferdinande op 45 sec
5. Seppe Rombouts op 1'17"

Klassement juniores dames na Ronse klik
1. Puck Pieterse (Ned)
2. Isa Nomden (Ned) op 1'39"
3. Ilse Pluimers (Ned) op 1'52"
4. Mirre Knaven (Ned) op 2'03"
5. Leonie Bentveld (Ned) op 2'36"


parcours Azencross 2019.jpg (231 KB)
 
Info 2018

Lees: Azencross viert 20ste verjaardag vrouwenveldrijden met primeur klik
Info DVV Trofee 2018-2019  klik
Vind eindwinnaars 2017-2018 via deze link
Lees: Stybar rijdt enkele crossen na Kerstmis klik 
Lees: Sanne Cant lovend over extra jeugdwedstrijd meisjes in Loenhout klik
 
Uitslagen 2018
 
 
Dames juniores
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Sofie Van Rooijen (Ned)
2. Harriet Harden (Gbr)
3. Kata Blanka Vas (Hung)
4. Leonie Bentveld (Ned)
5. Marlies Vos (Ned)
 
Volledige uitslag hier
 
Juniores

Foto ©TFoto-Wouter Toelen

1. Ryan Cortjens
2. Ben Tulett (GBr)
3. Lewis Askey (GBr)
4. Tom Lindner (Dui)
5. Luke Verburg (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
Foto ©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Ben Turner (GBr)
2. Timo Kielich
3. Loris Rouiller (Zwi)
4. Thomas Mein (Dui)
5. Lander Loockx
 
volledige uitslag klik
 
Niels Derveaux blijft leider
 
Lees en bekijk: 'Massaspurtje' bij juniores en beloften in Loenhout klik
 
Klassement beloften na Loenhout klik
1. Niels Derveaux 2. Lander Loockx op 1'01" 3. Andreas Goeman op 1'27"
 
Dames
 
 
1. Lucinda Brand (Ned)
2. Sanne Cant - blijft leidster
3. Denise Betsema (Ned)
4. Laura Verdonschot
5. Loes Sels
 
volledige uitslag hier
 
Kijk en luister: Lucinda Brand toonde zich de sterkste in de spurt in Azencross klik
Fotospecial Loenhout - dames klik
 
Klassement dames na Loenhout klik
1. Sanne Cant 2. Loes Sels op 1'32" 3. Nikki Brammeier op 3'49"
 
Elite heren
 

 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts - blijft leider
4. Michael Vanthourenhout
5. Tom Meeusen
 
volledige uitslag zodra beschikbaar hier
 
Lees en kijk: Van der Poel is genaderd tot op 11 sec van leider Toon Aerts klik
Fotospecial Loenhout - elite heren klik
 
Klassement elite heren na Loenhout klik
1. Toon Aerts 2. Mathieu van der Poel op 11" 3. Michael Vanthourenhout op 2'58" 

volledig klassement na Loenhout zodra beschikbaar hier
 
Ter vergelijk
 
Klassement beloften na de Scheldecross klik
1. Niels Derveaux 2. Lander Loockx op 1'10" 3. Andreas Goeman op 1'24"
Klassement dames na de Scheldecross klik
1. Sanne Cant 2. Loes Sels op 1'06" 3. Nikki Brammeier (GBr) op 3'13"
Klassement elite heren na de Scheldecross klik
1. Toon Aerts 2. Mathieu van der Poel (Ned) op 57 sec 3. Michael Vanthourenhout 2'45"
 
Parcours
 
Info seizoen 17-18
 
 
Stand in DVV-Trofee na de Scheldecross vinden jullie via deze link
 
Lees: Verrast Kim Van De Steene in Loenhout? 'Omloop ligt me' klik
Telenet Fidea Lions leiden DVV Team Trofee klik
 
Parcours
 
 
Uitslagen 2017
 
Nieuwelingen
 
1. Ward Huybs
2. Salvador Alvarado
3. Steijn Willemsen
4. Lukas Van der Vleuten
5. Daniel Barnes
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Ryan Cortjens
2. Loris Rouiller (Zwi)
3. Ryan Kamp (Ned)
4. Niels Vandeputte
5. Pim Ronhaar (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt
2. Thomas Pidcock (GBr)
3. Yannick Peeters
4. Thijs Aerts
5. Timo Kielich
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Vijf op zes voor Eli Iserbyt klik
 
Klassement beloften in DVV-Trofee na Loenhout klik
 
1. Eli Iserbyt
2. Yannick Peeters op 6'49"
3. Thomas Joseph op 9'35"
4. Stijn Caluwe op 13'18"
5. Jelle Schuermans op 16'05
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Katherine Compton (USA)
4. Eva Lechner (Ita)
5. Loes Sels 
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Sanne Cant wint ook met minder goede benen klik
 
Klassement dames in DVV-trofee na Loenhout klik
 
 
1. Katie Compton (USA)
2. Nikki Brammeier (GBr) op 4'44"
3. Helen Wyman (GBr) op 4'46"
4. Maud Kaptheijns (Ned) op 6'58"
5. Sanne Cant op 9'05"
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout Van Aert
3. Toon Aerts
4. Tim Merlier
5. Michael Vanthourenhout
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Van der Poel is weer helemaal zichzelf en domineert in Loenhout klik
 
Klassement elite heren in DVV-trofee na Loenhout klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts op 5'42"
3. Lars Van der Haar (Ned) op 7'39"
4. Wout van Aert op 8'06"
5. Kevin Pauwels op 9'47"
 
Uitslagen editie 2016
 
Lees: Blij weerzien met Zdenek Stybar in Loenhout klik
 
Nieuwelingen
 
1. Luke Verburg (Ned) - leider
2. Ryan Cortjens
3. Thibau Nys
4. Pim Ronhaar (Ned)
5. Bodi Del Grosso (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement klik
 
Juniores
 
1. Toon Vandebosch
2. Niels Vandeputte
3. Timo Kielich
4. Ben Turner (GBr)
5. Arno Van Den Broeck
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt - leider
2. Thijs Aerts
3. Nicolas Cleppe
4. Joris Nieuwenhuis (Ned)
5. Adam Toupalik (Tsj)
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Marianne Vos (Ned)
3. Thalita de Jong (Ned) - leidster
4. Laura Verdonschot
5. Lucinda Brand (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement klik
 
Elite
 
1. Wout van Aert - leider
2. Tom Meeusen
3. Kevin Pauwels
4. Toon Aerts
5. Michael Vanthourenhout
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement klik
 
Bekijk:
 
Video - Zdenek Stybar: "Ik verloor elke bocht 2 meter" klik
Video - Cant wint in Loenhout, Laura Verdonschot dé revelatie klik
 
Parcours
 
 
Uitslagen 5de manche Scheldecross Antwerpen klik
Uitslagen 4de manche Essen klik
Uitslagen 3de manche Flandriencross Hamme klik
Uitslagen 2de manche Koppenbergcross Oudenaarde klik
Uitslagen 1ste manche GP Mario De Clercq Ronse klik
 
Uitslagen editie 2015
 
Nieuwelingen
 
1. Mees Hendrikx (Ned)
2. Bart Artz (Ned)
3. Witse Meeussen
4. Anton Ferdinande
5. Vince Van Den Eynde
 
volledig klik
 
Juniores
 
1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Spencer Petrov (USA)
3. Jari De Clercq
4. Reno Bauters
5. Gage Hecht (USA)
 
volledig klik
 
Beloften/U23
 
1. Daan Hoeyberghs
2. Quinten Hermans
3. Daan Soete
4. Yorben Van Tichelt
5. Braam Merlier
 
volledig klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Pavla Havlikova (Tsj)
3. Ellen Van Loy
4. Jolien Verschueren
5. Loes Sels
 
volledig klik
 
Elite heren   - foto's klik
 
1. Tom Meeusen
2. Tim Merlier
3. Wout van Aert
4. Laurens Sweeck
5. Radomir Simunek (Tsj)
 
volledig klik
 
Lees ook: Aanvaller beloond in Loenhout: Derde seizoenszege voor  Tom Meeusen klik
 
Alle uitslagen editie 30-12-2014 en klassement na Loenhout: klik
 
Foto's nieuwelingen en juniores: klik
Foto's beloften: klik
Foto's dames: klik
Foto's elite heren: klik
 
 
Uitslagen editie 2013
 
 
Elite (volledige uitslag: klik)
 
1. Sven Nys
2. Rob Peeters
3. Niels Albert
4. Klaas Vantornout
5. Zdenek Stybar (Tsj)
 
Dames (volledige uitslag: klik)
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Katie Compton (USA)
3. Helen Wyman (GBr)
4. Sanne Cant
5. Nikki Harris (GBr)
 
Beloften/U 23 (volledige uitslag: klik)
 
1. Wout Van Aert
2. David Van der Poel (Ned)
3. Tim Merlier
4. Toon Aerts
5. Laurens Sweeck
 
Juniores: (volledige uitslag: klik)
 
1. Adam Toupalik (Tsj)
2. Stijn Caluwe
3. Roman Lehky (Tsj)
4. Sieben Wouters (Ned)
5. Pieter Van Roosbroeck
 
Nieuwelingen: (volledige uitslag: klik)
 
1. Mitch Groot (Ned)
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Tijl Pauwels
4. Gianni Siebens
5. Jappe Jaspers
 
 
 
Winnaars 2012
 
Elite: Niels Albert
Dames: Sanne Cant
Beloften: Corne Van Kessel
Juniores: Mathieu Van der Poel
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn
 
Volledige uitslag via Wielerbond: klik
 
 
Winnaars/palmares
 
6 x Sven Nys
4 x Niels Albert
 
1996 Adrie van der Poel
1997 Adrie van der Poel
1998 Marc Janssens
1999 Richard Groenendael
2000 Sven Nys
2001 Erwin Vervecken
2002 Sven Nys
2003 Bart Wellens 
2004 Sven Nys
2005 Sven Nys
2006 Niels Albert 
2007 Lars Boom
2008 Zdenek Stybar
2009 Sven Nys
2010 Niels Albert
2011 Niels Albert
2012 Niels Albert
2013 Sven Nys
2014 Wout van Aert
2015 Tom Meeusen
2016 Wout van Aert
2017 Mathieu van der Poel 
2018 Mathieu van der Poel
 

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Volg ons via twitter en/of facebook

 

Zoeken

Kalender

februari 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829