Isolteam Warm aanbevolen

Antwerpen Scheldecross

Datum: 15-12-2018
Land: België
Klassement: DVV Trofee


Sint-Annastrand, Antwerpen Linkeroever

Bereikbaarheid: openbaar vervoer, fiets, ... klik 

Tickets VVK 11 euro klik Aan de kassa 12 euro; kinderen tot 12 jaar GRATIS

Lees: Van der Poel is genaderd tot minder dan 2 minuten in DVV Trofee klik
Info DVV Trofee 2018-2019  klik
Vind eindwinnaars 2017-2018 via deze link
Lees: Scheldecross brengt DVV Trofee halfweg klik
Lees: Scheldecross is eerste wedstrijd voor Wout van Aert na zijn stage klik
Lees: Wie houdt Sanne Cant van 5de opeenvolgende zege in Antwerpen klik

Programma 2018

11u00: Juniores
12u00: Beloften

13u45: Dames 
15u00: Elite

Live op Sporza

Deelnemers: klik

Klassement beloften na Hamme klik
1. Lander Loockx 2. Niels Derveaux op 55 sec 3. Jarno Liessens op 1'08"
Klassement dames na Hamme klik
1. Sanne Cant 2. Ellen Van Loy op 31 sec 3. Kim Van de Steene op 51 sec
Klassement heren na Hamme klik
1. Toon Aerts 2. Lars van der Haar (Ned) op 1'54" 3. Mathieu van der Poel (Ned) op 1'56"



Info 2017

Lees: Marianne Vos start haar veldritseizoen met de Scheldecross klik
Ook 'Toyo Tires Trap' in Scheldecross klik

Deelnemers - 

Uitslagen 2017

Elite heren

 Foto: ©photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) - blijft leider
2. Wout van Aert
3. Laurens Sweeck
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Kevin Pauwels
6. Toon Aerts
7. Corné van Kessel (Ned)
8. Tim Merlier
9. Jens Adams
10. Daan Soete

volledige uitslag klik

Lees: Van der Poel beslecht eerste échte duel met Van Aert in zijn voordeel klik

Klassement elite heren in DVV-Trofee na de Scheldecross klik

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned) op 3'58"
3. Toon Aerts op 4'37"
4. Kevin Pauwels op 6'43"
5. Corné van Kessel (Ned) op 6'50"

Dames

 Foto: ©photopress.be

1. Sanne Cant
2. Katie Compton (USA) - blijft leidster
3. Helen Wyman (GBr)
4. Katerina Nash (Tsj)
5. Nikki Brammeier (GBr)
6. Maud Kaptheijns (Ned)
7. Kim Van De Steene
8. Marianne Vos (Ned)
9. Ellen Van Loy
10. Denise Betsema (Ned)

volledige uitslag klik

Lees: Vier op een rij voor Sanne Cant in Antwerpen. Marianne Vos wordt achtste klik

Klassement dames in DVV-Trofee na de Scheldecross klik

1. Katie Compton (USA)
2. Nikki Brammeier (GBr) op 3'37"
3. Helen Wyman (GBr) op 4'11"

Beloften

1. Eli Iserbyt - blijft leider
2. Adam Toupalik (Tsj)
3. Jelle Schuermans
4. Yannick Peeters
5. Stijn Caluwe

volledige uitslag klik

Lees: Iserbyt domineert andermaal klik

Klassement beloften in DVV-Trofee na de Scheldecross klik

1. Eli Iserbyt
2. Yannick Peeters op 6'03"
3. Thomas Joseph op 7'26"

Juniores

1. Wout Vervoort
2. Sean Flynn (GBr)
3. Jarno Jordens
4. Michael Bervoets
5. Sander De Vet

volledige uitslag klik

Lees: Wout Vervoort en Dante Coremans aan de winst klik

Nieuwelingen

1. Dante Coremans
2. Ward Huybs
3. Steijn Willemsen (Ned)
4. Jetze Van Campenhout
5. Yorben Lauryssen

volledige uitslag klik

Vind klassement DVV-trofee 2017-2018 na Essen via deze link


Uitslagen 2016

Lees: Marianne Vos, 687 dagen later klik Erwin Vervecken voorspelt snelle Scheldecross klik

Nieuwelingen

1. Ryan Cortjens
2. Wout Vervoort
3. Pim Ronhaar
4. Joachim Van Looveren
5. Dante Coremans

volledige uitslag klik

Lees: Vrachten en Cortjens domineren klik

Juniores

1. Arne Vrachten
2. Daniel Tulett (GBr)
3. Andres Verdonck
4. Julian Siemons
5. Sander De Vet

volledige uitslag klik

Beloften

1. Quinten Hermans
2. Eli Iserbyt - blijft comfortabel leider in 't klassement klik
3. Nicolas Cleppe
4. Adam Toupalik (Tsj)
5. Jelle Schuermans

volledige uitslag klik

Lees: Europees beloftenkampioen slaat in Antwerpen toe in slotfase klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer (Ned)
3. Katarina Nash (Tsj)
4. Marianne Vos (Ned)
5. Thalita de Jong (Ned) - blijft leidster klik

volledige uitslag klik

Lees: Sanne Cant in slotmeters voorbij Sophie De Boer klik
Bekijk: Marianne Vos: 'Dit is een bemoedigende start' klik

Heren

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert - blijft leider klik
3. Kevin Pauwels
4. Laurens Sweeck
5. Jens Adams

volledige uitslag klik

Lees: Mathieu Van der Poel heeft het laatste woord in Antwerps spektakelstuk klik

Uitslagen 4de manche Essen klik
Uitslagen 3de manche Flandriencross Hamme klik
Uitslagen 2de manche Koppenbergcross Oudenaarde klik
Uitslagen 1ste manche GP Mario De Clercq Ronse klik

Parcours



Uitslagen editie 2015 - 5de manche bpost banktrofee

Elite heren

1. Wout van Aert
2. Mathieu van der Poel (Ned)
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Kevin Pauwels
5. Sven Nys

volledig klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Helen Wyman (GBr)
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Maud Kapheijns (Ned)
5. Nikki Harris (GBr)

volledig klik

Beloften

1. Quinten Hermans
2. Daan Hoeyberghs
3. Yorben Van Tichelt
4. Jelle Schuermans
5. Nicolas Cleppe

volledig klik

Juniores

1. Reno Bauters
2. Tijl Pauwels
3. Jente Tielemans
4. Arne Vrachten
5. Jarne De Meyer

volledig klik

Nieuwelingen

1. Vince Van Den Eynde
2. Niels Vandeputte
3. Mees Hendrikx (Ned)
4. Lloyd Sprangers
5. Witse Meeussen

volledig klik

Uitslagen editie 13-12-2014

Nieuwelingen - foto's klik

1. Florian Vermeersch
2. Arne Vrachten
3. Andreas Goeman
4. Toon Vandebosch
5. Luca Vreeswijk (Ned)

volledige uitslag nieuwelingen: klik

Juniores - foto's klik

1. Jappe Jaspers
2. Max Gulickx (Ned)
3. Thijs Wolsink (Ned)
4. Jens Dekker (Ned)
5. Han Devos

volledige uitslag juniores: klik

Dames - foto's klik

1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Loes Sels
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Jolien Verschueren

volledige uitslag dames: klik

Elite en beloften - foto's klik

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. Tom Meeusen
4. Rob Peeters
5. Philipp Walsleben (Dui)

volledige uitslag elite en beloften: klik



Uitslagen editie 2013

Elite + beloften (volledige uitslag: klik)

1. Niels Albert
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Philipp Walsleben (Dui)
4. Kevin Pauwels
5. Rob Peeters

Dames (volledige uitslag: klik)

1. Katie Compton (USA)
2. Sanne Cant
3. Nikki Harris (Gbr)
4. Ellen Van Loy
5. Loes Sels

Juniores (volledige uitslag: klik)

1. Kobe Goossens
2. Sieben Wouters (Ned)
3. Max Gulickx (Ned)
4. Stijn Caluwe
5. Pim Van De Klunder (Ned)

Nieuwelingen (volledige uitslag: klik)

1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Jens Dekker (Ned)
3. Alessio Dhoore
4. Tijl Pauwels
5. Jarno Liessens


Winnaars 2012

Elite: Kevin Pauwels
Dames: Katherine Compton
Juniores: Ben Boets
Nieuwelingen: Eli Iserbyt

Parcours 2013:



Winnaars/Palmares

3 x Sven Nys
2 x Radomir Simunek
2 x Niels Albert en Mathieu Van der Poel

2005 Sven Nys
2006 Niels Albert
2007 Radomir Simunek
2008 Thijs Al
2009 Sven Nys
2010 Radomir Simunek
2011 Sven Nys
2012 Kevin Pauwels
2013 Niels Albert
2014 Mathieu Van der Poel
2015 Wout van Aert
2016 Mathieu Van der Poel


Zoeken

Kalender

december 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31