Isolteam - kalender

Antwerpen Scheldecross

Datum: 12-12-2020
Land: België
Klassement: X²O Badkamers Trofee


Scheldecross > Sint-Annastrand, Antwerpen Linkeroever

Geen World Cup in Antwerpen anno 2020 - omwille van Coronacrisis - lees klik
Voorbeschouwing Scheldecross Antwerpen
Lees, kijk en luister: Mathieu van der Poel start overal met ambitie klik hier
Lees: Lucinda Brand wil zich ook tonen in 't zand in de Scheldecross klik hier
Lees: Scheldecross Antwerpen met ietsje ander parcours klik hier

Bereikbaarheid:  klik 

Programma 12-12-2020 

live op sporza

13u45 dames
15u00 elite heren en beloften/U23

Deelnemers: Evie Richards, Tim Merlier, Gianni Vermeersch, ... zijn er ook terug bij
dames klik hier
heren klik hier

Uitslagen editie 12-12-2020

Dames

Lees en kijk: Denise Betsema zegeviert in de Scheldecross klik

Scheldecross 2020 podium dames.jpg (740 KB)Fotocredit TFoto

1. Denise Betsema (Ned)
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Sanne Cant
5. Manon Bakker (Ned)
6. Anna Kay (GBr)
7. Yara Kastelijn (Ned)
8. Fem van Empel (Ned)
9. Laura Verdonschot
10. Aniek van Alphen (Ned)

volledige uitslag klik

Klassement dames na de Scheldecross klik (op WE)

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Yara Kastelijn (Ned) op 50 sec
3. Denise Betsema (Ned) op 54 sec
4. Annemarie Worst (Ned) op 1'02"
5. Fem van Empel (Ned) belofte op 3'57"

Top 5 dames na de Urban Cross Kortrijk

1. Yara Kastelijn (Ned)
2. Lucinda Brand (Ned) op 8 sec
3. Annemarie Worst (Ned) op 32 sec
4. Denise Betsema (Ned) op 52 sec
5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) op 1'56"

Heren

Lees, kijk en luister: Mathieu van der Poel meteen op het hoogste schavotje klik

ANT_3778 podium heren Scheldecross 2020.jpg (334 KB)Fotocredit TFoto

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Eli Iserbyt - blijft leider
3. Tom Pidcock (Gbr)
4. Toon Aerts
5. Lars van der Haar (Ned)
6. Laurens Sweeck
7. Quinten Hermans
8. Michael Vanthourenhout
9. Corné van Kessel (Ned)
10. Daan Soete

volledige uitslag klik

Klassement heren na de Scheldecross klik

1. Eli Iserbyt
2. Lars van der Haar (Ned) op 2'06"
3. Toon Aerts op 3'07"
4. Quinten Hermans op 3'46"
5. Michael Vanthourenhout op 4'00"

Top 5 heren na Kortrijk

1. Eli Iserbyt
2. Lars van der Haar (Ned) op 1'20"
3. Toon Aerts op 2'33"
4. Quinten Hermans op 2'54"
5. Michael Vanthourenhout op 3 min

Parcours
parcours A pen.jpg (164 KB)

In het veldritseizoen 2019-2020 vond het BK plaats op de locatie van de Scheldecross

___________________________________________________________________________________________________________________________

Info 2018

Tickets NVT - kinderen tot 12 jaar GRATIS
 
Lees: Van der Poel is genaderd tot minder dan 2 minuten in DVV Trofee klik
Info DVV Trofee 2018-2019  klik
Vind eindwinnaars 2017-2018 via deze link
Lees: Scheldecross brengt DVV Trofee halfweg klik
Lees: Scheldecross is eerste wedstrijd voor Wout van Aert na zijn stage klik
Lees: Wie houdt Sanne Cant van 5de opeenvolgende zege in Antwerpen klik
 
 
Uitslagen 2018
 
Heren
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts - blijft leider in 't klassement
4. Michael Vanthourenhout
5. Laurens Sweeck
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Mathieu van der Poel soleert als 'vanouds' na de stage klik
 
Klassement elite heren na de Scheldecross klik
1. Toon Aerts 2. Mathieu van der Poel (Ned) op 57 sec 3. Michael Vanthourenhout 2'45"
 
Dames
 
1. Denise Betsema (Ned)
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Laura Verdonschot
4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
5. Loes Sels
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Denise Betsema charmeert ook in Antwerpen met een zege klik
 
Klassement dames na de Scheldecross klik
1. Sanne Cant 2. Loes Sels op 1'06" 3. Nikki Brammeier (GBr) op 3'13"
 
Beloften
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Niels Vandeputte
2. Timo Kielich
3. Antoine Benoist (Fra)
4. Mathijs Wuyts
5. Maik Van der Heijden (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Niels Derveaux is de nieuwe leider bij de beloften. 
 
Lees: Lars en Niels zegevieren bij de jeugd in Antwerpen klik
Fotospecial beloften klik
 
Klassement beloften na de Scheldecross klik
1. Niels Derveaux 2. Lander Loockx op 1'10" 3. Andreas Goeman op 1'24"
 
Juniores
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Lars Boven (Ned)
2. Jelle Vermoote
3. Yorben Lauryssen
4. Ward Huybs
5. Emiel Verstrynge
 
volledige uitslag klik
 
Vind klassement zodra beschikbaar hier
 
Ter vergelijk:
 
Klassement beloften na Hamme klik
1. Lander Loockx 2. Niels Derveaux op 55 sec 3. Jarno Liessens op 1'08"
Klassement dames na Hamme klik
1. Sanne Cant 2. Ellen Van Loy op 31 sec 3. Kim Van de Steene op 51 sec
Klassement heren na Hamme klik
1. Toon Aerts 2. Lars van der Haar (Ned) op 1'54" 3. Mathieu van der Poel (Ned) op 1'56"
 
Info 2017
 
Lees: Marianne Vos start haar veldritseizoen met de Scheldecross klik
Ook 'Toyo Tires Trap' in Scheldecross klik
 
Deelnemers - 
 
Uitslagen 2017
 
Elite heren
 
 Foto: ©photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - blijft leider
2. Wout van Aert
3. Laurens Sweeck
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Kevin Pauwels
6. Toon Aerts
7. Corné van Kessel (Ned)
8. Tim Merlier
9. Jens Adams
10. Daan Soete
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Van der Poel beslecht eerste échte duel met Van Aert in zijn voordeel klik
 
Klassement elite heren in DVV-Trofee na de Scheldecross klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned) op 3'58"
3. Toon Aerts op 4'37"
4. Kevin Pauwels op 6'43"
5. Corné van Kessel (Ned) op 6'50"
 
Dames
 
 Foto: ©photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Katie Compton (USA) - blijft leidster
3. Helen Wyman (GBr)
4. Katerina Nash (Tsj)
5. Nikki Brammeier (GBr)
6. Maud Kaptheijns (Ned)
7. Kim Van De Steene
8. Marianne Vos (Ned)
9. Ellen Van Loy
10. Denise Betsema (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Vier op een rij voor Sanne Cant in Antwerpen. Marianne Vos wordt achtste klik
 
Klassement dames in DVV-Trofee na de Scheldecross klik
 
1. Katie Compton (USA)
2. Nikki Brammeier (GBr) op 3'37"
3. Helen Wyman (GBr) op 4'11"
 
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt - blijft leider
2. Adam Toupalik (Tsj)
3. Jelle Schuermans
4. Yannick Peeters
5. Stijn Caluwe
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Iserbyt domineert andermaal klik
 
Klassement beloften in DVV-Trofee na de Scheldecross klik
 
1. Eli Iserbyt
2. Yannick Peeters op 6'03"
3. Thomas Joseph op 7'26"
 
Juniores
 
1. Wout Vervoort
2. Sean Flynn (GBr)
3. Jarno Jordens
4. Michael Bervoets
5. Sander De Vet
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Wout Vervoort en Dante Coremans aan de winst klik
 
Nieuwelingen
 
1. Dante Coremans
2. Ward Huybs
3. Steijn Willemsen (Ned)
4. Jetze Van Campenhout
5. Yorben Lauryssen
 
volledige uitslag klik
 
Vind klassement DVV-trofee 2017-2018 na Essen via deze link
 
 
Uitslagen 2016
 
Lees: Marianne Vos, 687 dagen later klik Erwin Vervecken voorspelt snelle Scheldecross klik
 
Nieuwelingen
 
1. Ryan Cortjens
2. Wout Vervoort
3. Pim Ronhaar
4. Joachim Van Looveren
5. Dante Coremans
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Vrachten en Cortjens domineren klik
 
Juniores
 
1. Arne Vrachten
2. Daniel Tulett (GBr)
3. Andres Verdonck
4. Julian Siemons
5. Sander De Vet
 
volledige uitslag klik
 
Beloften
 
1. Quinten Hermans
2. Eli Iserbyt - blijft comfortabel leider in 't klassement klik
3. Nicolas Cleppe
4. Adam Toupalik (Tsj)
5. Jelle Schuermans
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Europees beloftenkampioen slaat in Antwerpen toe in slotfase klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer (Ned)
3. Katarina Nash (Tsj)
4. Marianne Vos (Ned)
5. Thalita de Jong (Ned) - blijft leidster klik
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Sanne Cant in slotmeters voorbij Sophie De Boer klik
Bekijk: Marianne Vos: 'Dit is een bemoedigende start' klik
 
Heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert - blijft leider klik
3. Kevin Pauwels
4. Laurens Sweeck
5. Jens Adams
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Mathieu Van der Poel heeft het laatste woord in Antwerps spektakelstuk klik
 
Uitslagen 4de manche Essen klik
Uitslagen 3de manche Flandriencross Hamme klik
Uitslagen 2de manche Koppenbergcross Oudenaarde klik
Uitslagen 1ste manche GP Mario De Clercq Ronse klik
Parcours
 

Uitslagen editie 2015 - 5de manche bpost banktrofee

Elite heren

1. Wout van Aert
2. Mathieu van der Poel (Ned)
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Kevin Pauwels
5. Sven Nys

volledig klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Helen Wyman (GBr)
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Maud Kapheijns (Ned)
5. Nikki Harris (GBr)

volledig klik

Beloften

1. Quinten Hermans
2. Daan Hoeyberghs
3. Yorben Van Tichelt
4. Jelle Schuermans
5. Nicolas Cleppe

volledig klik

Juniores

1. Reno Bauters
2. Tijl Pauwels
3. Jente Tielemans
4. Arne Vrachten
5. Jarne De Meyer

volledig klik

Nieuwelingen

1. Vince Van Den Eynde
2. Niels Vandeputte
3. Mees Hendrikx (Ned)
4. Lloyd Sprangers
5. Witse Meeussen
 
Uitslagen editie 13-12-2014
 
Nieuwelingen - foto's klik
 
1. Florian Vermeersch
2. Arne Vrachten
3. Andreas Goeman
4. Toon Vandebosch
5. Luca Vreeswijk (Ned)
 
Juniores - foto's klik
 
1. Jappe Jaspers
2. Max Gulickx (Ned)
3. Thijs Wolsink (Ned)
4. Jens Dekker (Ned)
5. Han Devos
 
Dames - foto's klik
 
1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Loes Sels
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Jolien Verschueren
 
Elite en beloften - foto's klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. Tom Meeusen
4. Rob Peeters
5. Philipp Walsleben (Dui)
 
Uitslagen editie 2013
 
Elite + beloften 
 
1. Niels Albert
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Philipp Walsleben (Dui)
4. Kevin Pauwels
5. Rob Peeters
 
Dames 
 
1. Katie Compton (USA)
2. Sanne Cant
3. Nikki Harris (Gbr)
4. Ellen Van Loy
5. Loes Sels
 
Juniores
 
1. Kobe Goossens
2. Sieben Wouters (Ned)
3. Max Gulickx (Ned)
4. Stijn Caluwe
5. Pim Van De Klunder (Ned)
 
Nieuwelingen 
 
1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Jens Dekker (Ned)
3. Alessio Dhoore
4. Tijl Pauwels
5. Jarno Liessens
 
Winnaars 2012
 
Elite: Kevin Pauwels
Dames: Katherine Compton
Juniores: Ben Boets
Nieuwelingen: Eli Iserbyt
 
Parcours 2013:
 
 
Winnaars/Palmares
 
5 x Mathieu van der Poel
3 x
Sven Nys
2 x Radomir Simunek
2 x Niels Albert
 
2005 Sven Nys
2006 Niels Albert
2007 Radomir Simunek
2008 Thijs Al
2009 Sven Nys
2010 Radomir Simunek
2011 Sven Nys
2012 Kevin Pauwels
2013 Niels Albert
2014 Mathieu Van der Poel
2015 Wout van Aert
2016 Mathieu Van der Poel
2017 Mathieu van der Poel
2018 Mathieu van der Poel

2020 Mathieu van der Poel
 

Zoeken

zin om te adverteren AGB 24/24

Kalender

maart 2021<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031