Isolteam Warm aanbevolen
zin om te adverteren

Overijse Vlaamse Druivencross

Datum: 01-11-2020
Land: België
Klassement: Wereldbeker


tot 14 jaar gratis
 

Programma 2019

11u00: Nieuwelingen 1ste en 2de jaars
12u00: Juniores

Live op tv klik

13u45: Dames
15u00: Heren elite en beloften

Deelnemers: (voorlopige) klik
Jens Adams moet afzeggen wegens ziekte. 

Uitslagen 2019
 
Heren
 
Lees: Mathieu van der Poel op hoogste schavotje in Overijse klik

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Tom Pidcock (GBr)
3. Quinten Hermans
4. Toon Aerts
5. Tim Merlier

volledige uitslag klik
 
Dames
 
Lees: Annemarie Worst zet Druivencross 2019 op zijn palmares klik

DRU_822 podium dames.jpg (221 KB)Fotocredit TFoto-Toelen

1. Annemarie Worst (Ned)
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Alice Maria Arzuffi (Ita)
4. Eva Lechner (Ita)
5. Blanka Vas Kata (Hon)
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
DRU_500 podium juniores.jpg (479 KB)Fotocredit TFoto-Toelen

1. William Junior Lecerf
2. Lukas Vanderlinden
3. Lucas Janssen (Ned)
4. Bailey Groenendaal (Ned)
5. Tibor del Grosso (Ned)

volledige uitslag klik

Nieuwelingen

meisjes
 
JIJ_8153 meisjes.jpg (416 KB)Fotocredit TFoto-Toelen

1. Xenna De Bruyckere
2. Lani Wittevrongel
3. Laura Maes

nieuwelingen 1ste jaars
 
DRU_7469 podium nieuwelingen 1ste jaars.jpg (425 KB)Fotocredit TFoto-Toelen

1. Viktor Vandenberghe
2. Willem Janssens
3. Antoine Jamin
4. Mika Vijfvinkel (Ned)
5. Sem Janssens

volledige uitslag klik

nieuwelingen 2de jaars
 
JIJ_8148 2de jaars nieuwelingen.jpg (258 KB)Fotocredit TFoto-Toelen

1. Aaron Dockx
2. David Haverdings (Ned)
3. Jarne Ceulemans
4. Iben Rommelaere
5. Kenay De Moyer

volledige uitslag klik
parcours.jpg (313 KB)

Uitslagen 9-12-2018
 
Nieuwelingen
 
meisjes
 
1. Lies'l Schevenels
2. Marie Van De Kerkhof
 
1ste jaars
 
1. Silas Kuschla (Dui)
2. Kenay De Moyer
3. Niels Ceulemans
4. Jamie Gostick (GBr)
5. Lauri Tamm (Est)
 
2de jaars
 
1. Mauro Delmé
2. Senn Willems
3. Lukas Vanderlinden
4. Thibau Dhooge
5. Jelle Jaenen
 
volledige uitslag nieuwelingen klik

Juniores
 
1. Ryan Cortjens
2. Ben Tulett (GBr)
3. Jelle Vermoote
4. Yorben Lauryssen
5. Joachim Van Looveren
 
volledige uitslag klik

Beloften
 
1. Timo Kielich
2. Andreas Goeman
3. Yentl Bekaert
4. Niels Derveaux
5. Mathys Wuyts
 
volledige uitslag klik

Dames
 
1. Lucinda Brand (Ned)
2. Nikki Brammeier (GBr)
3. Eva Lechner (Ita)
4. Alice Maria Arzuffi (Ita)
5. Loes Sels
 
volledige uitslag klik

Elite heren
 
1. Toon Aerts
2.  Michael Vanthourenhout
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Marcel Meisen (Dui)
5. Kevin Pauwels
 
volledige uitslag klik

Parcours


Uitslagen 10-12-2017

Nieuwelingen

1. Ward Huybs
2. Lennert Belmans
3. Tristan Brien (Fra)
4. Jasper Pahlke (Dui)
5. Lukas Van Der Vleuten

volledige uitslag klik

Juniores

1. Ben Tulett (GBr)
2. Tom Lindner (Dui)
3. Xander Geysels
4. Arno Van Den Broeck
5. Maxim Dewulf

volledige uitslag klik

Beloften

1. Yannick Peeters
2. Thijs Aerts
3. Ben Turner (GBr)
4. Daniel Tulett (GBr)
5. Lander Loockx

volledige uitslag klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Pauline Ferrand-Prévot (Fra)
2. Sanne Cant
3. Lucinda Brand (Ned)
4. Katie Compton (USA)
5. Nikki Brammeier (GBr)
6. Annemarie Worst (Ned)
7. Evie Richards (GBr)
8. Alice Maria Arzuffi (Ita)
9. Ellen Noble (USA)
10. Kim Van De Steene

volledige uitslag klik

Elite heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Corné van Kessel (Ned)
3. Tom Meeusen
4. Jens Adams
5. Eli Ierbyt
6. Kevin Pauwels
7. Daan Soete
8. Klaas Vantornout
9. Quinten Hermans
10. Gianni Vermeersch

volledige uitslag klik

Parcours

Uitslagen editie 11-12-2016

Nieuwelingen

1. Witse Meeussen

2. Lukas Malezsewski

3. Ryan Cortjens

4. Yente Peirens

5. Wout Vervoort

Volledige uitslag klik

Juniores

1. Andreas Goeman

2. Daniel Tulett (GBr)

3. Timo Kielich

4. Arno Debeir

5. Mees Hendrikx (Ned)

Volledige uitslag klik

Beloften

1. Eli Iserbyt

2. Quinten Hermans

3. Adam Toupalik (Tsj)

4. Jappe Jaspers

5. Jonas Degroote

Volledige uitslag klik

Lees: Dubbel voor Eli Iserbyt klik

Dames

1. Sophie De Boer (Ned)

2. Ellen Van Loy

3. Jolien Verschueren

4. Nikki Brammeier (GBr)

5. Alice Maria Arzuffi (Ita)

Volledige uitslag klik

Lees: Sophie De Boer beste dame klik

Elite

1. Mathieu Van der Poel (Ned)

2. Wout Van Aert

3. Kevin Pauwels

4. Jens Adams

5. Tim Merlier

Volledige uitslag klik

Lees: Indrukwekkende solo van Mathieu Van der Poel in Overijse klik

 

Uitslagen editie 6-12-2015

Nieuwelingen

1. Luca Schatti (Zwi)

2. Lloyd Sprangers

3. Tomas Kopecky (Ned)

4. Mees Hendrikx (Ned)

5. Luke Verburg (Ned)

volledige uitslag klik

Juniores

1. Seppe Rombouts

2. Mathijs Wuyts

3. Andreas Goeman

4. Mitch Groot (Ned)

5. Yentl Bekaert

volledige uitslag klik

Beloften

1. Eli Iserbyt

2. Daan Soete

3. Braam Merlier

4. Yorben Van Tichelt

5. Jens Teirlinck

volledige uitslag klik

Dames

1. Jolien Verschueren

2. Helen Wyman (GBr)

3. Nikki Harris (GBr)

4. Sanne Cant

5. Ellen Van Loy

volledige uitslag klik

Elite heren

1. Mathieu van der Poel (Ned)

2. Kevin Pauwels

3. Tom Meeusen

4. Tim Merlier

5. Klaas Vantornout

volledige uitslag klik 

Uitslagen editie 7-12-2014

Nieuwelingen

1. Andreas Goeman

2. Mauri Vansevenant

3. Dante Scoponi

4. Thijmen Arensman (Ned)

5. Fabio Van Goethem

volledige uitslag nieuwelingen: klik

 
Juniores
 
1. Eli Iserbyt
2. Jens Dekker (Ned)
3. Wesley Floren (Ned)
4. Tijl Pauwels
5. Seppe Rombouts
 
volledige uitslag juniores: klik
 

Dames

1. Sanne Cant

2. Pauline Ferrand Prevot (Fra)

3. Sophie De Boer (Ned)

4. Ellen Van Loy

5. Pavla Havlikova (Tsj)

volledige uitslag dames: klik

Heren

1. Tom Meeusen

2. Klaas Vantornout

3. Mathieu Van der Poel (Ned)

4. Philipp Walsleben (Dui)

5. Corné Van Kessel (Ned)

volledige uitslag heren: klik

Uitslagen editie 2013

Elite (volledige uitslag: klik)

1. Sven Nys

2. Lars Van der Haar (Ned)

3. Kevin Pauwels

4. Klaas Vantornout

5. Marcel Meisen (Dui)

Gentlemen (volledige uitslag: klik)

1. Benjamin Van Itterbeek-Benny Herten

2. 2. David Meys-Dries Dewit

3. 3. Frederik Herpol-Jens Vermaut

4. 4. Paul Vermeiren-David Laenen

5. 5. Geert Bergiers-Rudy Thielemans 

Dames (volledige uitslag: klik)

1. Katherine Compton (USA)

2. Sanne Cant

3. Nikki Harris (GBr)

4. Sophie De Boer (Ned)

5. Ellen Van Loy

Juniores (volledige uitslag: klik)

1. Thomas Joseph

2. Jens Teirlinck

3. Gianni Van Donink

4. Pascal Eenkhoorn (Ned)

5. Jorn Verbraken

Nieuwelingen  (volledige uitslag: klik)

1. Mitch Groot (Ned)

2. Jente Tielemans

3. Gianni Siebens

4. Jarne Driesen

5. Tijl Pauwels

 
Winnaars/Palmares
 
16 x Roland Liboton
9 x Eric De Vlaeminck
7 x Roger De Vlaeminck
6 x Sven Nys
3 x 
Roger Declercq
Hennie Stamsnijder
Danny De Bie
Erwin Vervecken
Mathieu van der Poel (Ned)
 
 
 

1960 Pierre Kumps

1961 Roger De Clercq

1962 Pierre Kumps

1963 1964 Roger De Clercq

1965 - Belgisch Kampioenschap: Albert Van Damme (31/12)

1965 (19/12) 1966 1967 1968 Eric De Vlaeminck

 

1969 1970 Roger De Vlaeminck

 

1971 Eric De Vlaeminck (24/01)

1971 Eric De Vlaeminck (31/10)

1972 Albert Van Damme (23/01)

1972 Eric De Vlaeminck (15/10)

1973 Roger De Vlaeminck

1974 Norbert Dedeckere (06/01)

1974 Roger De Vlaeminck-Frans Verbeeck (24/11 koppelveldrit)

1975 Roger De Vlaeminck (04/01)

1975 Norbert Dedeckere (02/11)

1975 Roger De Vlaeminck (29/11)

1976 Belgisch Kampioenschap: Marc De Block (11/01)

1976 Eric De Vlaeminck (21/11)

1977 Eric De Vlaeminck (09/01)

1977 Roger De Vlaeminck (20/11)

1978 Roland Liboton (29/01)

1978 Jan Teugels (19/11)

1979 Jan Teugels (07/01)

1979 Bert Vermeire (18/11)

1980 Roland Liboton (06/01)

1980 Roland Liboton (23/11)

1981 Roland Liboton (25/01)

1981 Roland Liboton (22/11)

1982 Roland Liboton (24/01)

1982 Roland Liboton (21/11)

1983 Roland Liboton (23/01)

1983 Belgisch Kampioenschap: Roland Liboton (30/01)

1983 Roland Liboton (11/12)

1984 Roland Liboton (22/01)

1984 Roland Liboton (22/12)

1985 Hennie Stamsnijder (20/01)

1985 Roland Liboton (22/12)1986 - Roland Liboton (19/01)

1986 Hennie Stamsnijder (21/12)

1987 Roland Liboton (18/01)

1987 Roland Liboton (20/12)

1988 Hennie Stamsnijder (17/01)

1988 Danny De Bie (18/12)

1989 Christian Hautekeete (24/12)

1990 Belgisch Kampioenschap: Danny De Bie (14/01)

1990 Danny De Bie (23/12)

1991 Thomas Frischknecht

1992 1993 Daniele Pontoni

1994 Adrie van der Poel

1995 1996 Luca Bramati

1996 Belgisch Kampioenschap: Erwin Vervecken

1997 Richard Groenendaal

1998 Erwin Vervecken

1999 Richard Groenendaal

2000 Erwin Vervecken

2001 Tom Vannoppen

2002 2003 Bart Wellens

2004 Sven Nys

2005 Lars Boom* (na declassering Bart Wellens)

2006 Sven Nys

2007 Klaas Vantornout

2008 Kevin Pauwels

2009 Niels Albert

2010 2011 2012 2013 Sven Nys

2014 Tom Meeusen

2015 Mathieu van der Poel (Ned)
2016 Mathieu van der Poel (Ned)
2017 Mathieu van der Poel (Ned)
2018 Toon Aerts

Zoeken

LIVE

Kalender

september 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930