Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Zonhoven

Datum: 08-12-2019
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


vzw Superprestige Zonhoven
Terrein Molenheide
3520 Zonhoven
 
 
TICKETS: Aan de kassa € 12 , t.e.m. 12 jaar GRATIS. 
 
Op 4 december is er jeugdinitiatie klik
 
Lees: Extra kansen voor Pauwels Sauzen-Bingoal komend weekend klik
Lees: Tussenstand in de Superprestige richting Zonhoven klik
Lees: De mytische kuil van de superprestigewedstrijd in Zonhoven klik
Lees: Laura Verdonschot kijkt uit naar Zondag klik
 
Programma
 
9u50 Nieuwelingen 1ste jaars
10u35 Nieuwelingen 2de jaars
11u50 Juniores
 
Live via op tv klik
 
13u40 Dames
15u00 Elite heren 
 
Deelnemers: klik

Klassement in Superprestige na Ruddervoorde klik hier

parcours Zonhoven 2019.jpg (179 KB)

Info 2018

Lees via Cross-box: Iedereen welkom in Zonhoven - Regi als publieksopwarmer klik
Lees: Lars van der Haar op jacht naar ereplaats in geliefde 'Kuil' in Zonhoven klik
Uitslagen 2018
 
Elite heren / U23
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout Van Aert
3. Toon Aerts
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Jens Adams
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Een perfect rapport voor Mathieu van der Poel in de Superprestige  klik
Fotospecial heren klik
 
Klassement elite heren na Zonhoven klik

1. Mathieu van der Poel (Ned) 75 ptn,
2. Toon Aerts 67 ptn,
3. Wout Van Aert 55 ptn,
4. Lars van der Haar (Ned) 53 ptn,
5. Tom Meeusen 37 ptn.
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Denise Betsema (Ned)
3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - eerste belofte en leidster bij beloften/U23 dames
4. Nikki Brammeier (GBr)
5. Alice Maria Arzuffi (Ita) - leidster bij elite dames
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Sanne Cant toonde zich finaal de sterkste in Zonhoven klik
Fotospecial dames - klik
 
Klassement elite dames  na Zonhoven klik 
 
1. Alice Maria Arzuffi  (Ita) 62 ptn
2. Annemarie Worst (Ned) 60 ptn
    Sanne Cant 60 ptn
4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 47 ptn 
5. Denise Betsema (Ned) 42 ptn. 
 
Klassement beloften/U23 dames na Zonhoven klik

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 38 ptn
2. Fleur Nagengast (Ned) 28 ptn
3. Inge Van der Heijden (Ned) 23 ptn
 
Juniores
 
1. Ryan Cortjens
2. Ben Tulett (GBr)
3. Thibau Nys
4. Witse Meeussen - blijft leider in 't klassement
5. Lennert Belmans
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Cortjens primus in zeer mooie finale bij de juniores in Zonhoven klik
 
Klassement juniores na Zonhoven klik

1. Witse Meeussen 55 ptn
2. Ryan Cortjens 54 ptn 
3. Lennert Belmans 44 ptn 
4. Pim Ronhaar (Ned) en  Thibau Nys 38 ptn
 
Tweedejaars Nieuwelingen
 
1. Lorenzo Masciarelli (Ita)
2. Tibor Del Grosso
3. Mathis Avondts
4. Brent Blommen
5. Joos Brinkman
 
Volledige uitslag klik
 
Eerstejaars Nieuwelingen
 
1. Aaron Dockx
2. Kenay De Moyer
3. Menno Huising
4. Kay De Bruyckere
5. Juul Nagengast
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Dockx en Masciarelli op één bij de nieuwelingen in Zonhoven klik
 
 
Ter vergelijk:
 
Klassement juniores in SP na Gavere klik
1. Witse Meeussen 44 ptn 2. Ryan Cortjens 39 ptn 3. Pim Ronhaar (Ned) 38 ptn
Klassement dames beloften/U23 na Gavere klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 30 ptn 2. Fleur Nagengast (Ned) 28 ptn 3. Inge van der Heijden (Ned) 16 ptn
Klassement dames in SP na Gavere klik
1. Annemarie Worst 53 ptn 2. Alice Maria Arzuffi 51 ptn 3. Sanne Cant 45 ptn
Klassement beloften in SP na Gavere klik
1. Thomas Pidcock (GBr) 30 ptn 2. Toon Vandebosch 15 ptn 3. Timo Kielich-Ben Turner-Eli Iserbyt 13 ptn
Klassement elite heren in SP na Gavere klik
1. Mathieu van der Poel (Ned) 60 ptn 2. Toon Aerts 54 ptn 3. Lars van der Haar 41 ptn
 
Parcours
 
 
Info 2017
 

Lees: Zonhoven 'de kuil' kan een groot deelnemersveld presenteren klik
Lees: Katie Compton "Op Youtube naar filmpjes van de Kuil gezocht" klik
 
Deelnemers: klik
 
Sophie De Boer ook in Zonhoven niet van start omwille van oorontsteking
 
Uitslagen 2017
 
Elite heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - leider klassement
2. Wout van Aert
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. David Van der Poel
5. Laurens Sweeck
 
volledige uitslag klik
 
Klassement heren na Zonhoven  klik
1. Mathieu Van der Poel 30 ptn 2. Wout van Aert 28 ptn 3. Lars Van der Haar 25 ptn
 
Lees: Van der Poel domineert ook in de kuil van Zonhoven klik
 
Dames
 
1. Maud Kaptheijns (Ned) - leidster klassement
2. Sanne Cant
3. Nikki Brammeier (GBr)
4. Anne-Marie Worst (Ned)
5. Ellen Van Loy
 
volledige uitslag klik
 
Klassement dames na Zonhoven klik
1. Maud Kaptheijns 30 ptn 2. Nikki Brammeier 27 ptn 3. Sanne Cant 24 ptn
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Toon Vandebosch
3. Thomas Joseph
4. Tom Pidcock (GBr)
5. Sieben Wouters
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften na Zonhoven klik
1. Jens Dekker 30 ptn 2. Sieben Wouters 23 ptn 3. Thijs Aerts/Thomas Joseph/Toon Vandebosch 20 ptn
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Pim Ronhaar (Ned) - leider in het klassement
2. Tomas Kopecky (Tsj)
3. Jarno Bellens
4. Vince Van Den Eynde
5. Ben Tulett (GBr)
 
volledige uitslag klik 
 
Klassement juniores na Zonhoven klik
1. Pim Ronhaar 29 ptn 2. Ryan Kamp 25 ptn 3. Jarno Bellens 24 ptn
 
Nieuwelingen
 
 Foto: ©Photopress.be

1. Dante Coremans
2. Thibau Nys
3. Steijn Willemsen
4. Arne Baers
5. Salvador Alvarado (Ned)
 
volledige uitslag  klik en meisjes klik
 
Parcours
 
 
Uitslagen 1ste manche in SP Gieten: klik
 
 
Uitslagen editie 2016
 
Lees ook:  Superprestige Zonhoven stemt programmatie af op WK wegwielrennen in Qatar klik
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be 
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Laurens Sweeck
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Klaas Vantornout
 
volledige uitslag klik
 
Klassement na Zonhoven klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) 30
2. Wout van Aert 28
3. Laurens Sweeck 26
 
Lees ook: Analyse: Het verschil tussen Van der Poel en Van Aert: 0,000005 klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Nikki Brammeier (Harris) (GBr)
4. Kaitlin Antonneau (USA)
5. Ellen Van Loy
 
volledig klik
 
Klassement na Zonhoven klik
 
1. Sanne Cant 30
2. Nikki Brammeier 24
3. Laura Verdonschot 21
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be 
 
1. Quinten Hermans (leider in het klassement)
2. Joris Nieuwenhuis (Ned)
3. Yannick Peeters
4. Sieben Wouters (Ned)
5. Adam Toupalik (Tsj)
6. Nicolas Cleppe
7. Thijs Aerts
8. Jelle Scheurmans
9. Maik Van der Heijden (Ned)
10. Thomas Joseph
 
volledige uitslag klik
 
Klassement na Zonhoven klik
 
1. Quinten Hermans 29
2. Joris Nieuwenhuis 29
3. Yannick Peeters 26
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Thomas Pidcock (GBr)
2. Thymen Arensman (Ned)
3. Jelle Camps (leider in het klassement)
4. Pieter-Jan Vliegen
5. Toon Vandebosch
 
volledige uitslag klik
 
Klassement na Zonhoven klik
 
1. Jelle Camps 28
2. Thymen Arensman 27
3. Toon Vandebosch 25
 
Nieuwelingen
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Witse Meeussen
2. Luke Verburg (Ned)
3. Yente Peirens
4. Ryan Cortjens
5. Michael Bervoets
 
volledige uitslag klik
 
 
Parcours Zonhoven
 
 
 
 
Uitslagen editie 2015
 
Elite heren
 
1. Wout van Aert
2. Rob Peeters
3. Kevin Pauwels
4. Sven Nys
5. Lars Van der Haar (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Elite dames
 
1. Sanne Cant 
2. Nikki Harris (GBr)
3. Jolien Verschueren
4. Sanne van Paassen (Ned)
5. Helen Wyman (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt
2. Quinten Hermans
3. Daan Hoeyberghs
4. Nicolas Cleppe
5. Martijn Budding (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Jappe Jaspers
3. Victor Vandebosch
4. Seppe Rombouts
5. Toon Vandebosch
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
1. Niels Vandeputte
2. Perry Frijters (Ned)
3. Arno Van Den Broeck
4. Vince Van Den Eynde
5. Bart Artz (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
 
Uitslagen editie 2014
 
Nieuwelingen      - foto's klik
 
1. Florian Vermeersch
2. Arno Debeir
3. Arne Vrachten
4. Toon Vandebosch
5. Dante Scoponi
 
Nieuwelingen dames
 
1. Sophie Tharakay (GBr)
2. Anke Van Rompay
3. Sara Beeckmans
 
volledige uitslag nieuwelingen: klik
 
Juniores        - foto's klik
 
1. Eli Iserbyt
2. Johan Jacobs (Zwi)
3. Jens Dekker (Ned)
4. Briek Hermans
5. Max Gulickx (Ned)
 
volledige uitslag juniores: klik
 
Beloften      - foto's klik
 
1. Wout Van Aert
2. Michael Vanthourenhout
3. Laurens Sweeck
4. Diether Sweeck
5. Toon Aerts
 
volledige uitslag beloften: klik
  
Dames      - foto's klik
 
1. Sanne Cant
2. Nikki Harris (GBr)
3. Ellen Van Loy
4. Pavla Havlikova (Ts)
5. Sabrina Stultiens (Ned)
 
volledige uitslag dames: klik
 
Elite      - foto's klik
 
1. Kevin Pauwels
2. Sven Nys
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Tom Meeusen
5. Mathieu Van der Poel (Ned)
 
volledige uitslag elite: klik
 
 
 
Uitslagen editie 2013
 
Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
1. Alessio Dhoore
2. Victor Vandebosch
3. Jappe Jaspers
4. Thijs Wolsink (Ned)
5. Jarne Driesen
 
Juniores: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
1. Thomas Joseph
2. Jens Teirlinck
3. Nick Verheyen
4. Nick Van de Kerckhove
5. Pieter Van Roosbroeck
 
Beloften: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
1. Mike Teunissen (Ned)
2. Toon Aerts
3. Quinten Hermans
4. Martijn Budding (Ned)
5. Gert-Jan Bosman (Ned)
 
Elite: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
1. Sven Nys
2. Niels Albert
3. Klaas Vantornout
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Bart Aernouts
 
 
Winnaars 2012
 
Elite: Sven Nys
Beloften: Wout van Aert
Dames: Sanne Cant
Juniores: Mathieu Van der Poel
Nieuwelingen: Max Gulickx
 
 
beelden van opbouw parcours 2014 genomen via drone: klik
 
 
Palmares
 
5 x Sven Nys (incl febr. 2010)
3 x Niels Albert
Winnaars
 

2005 Sven Nys
2006 Sven Nys
2007 Bart Wellens
2008 Niels Albert
2009 Niels Albert
2010 Sven Nys (februari)
2010 Zdenek Stybar (oktober)
2011 Niels Albert
2012 Sven Nys
2013 Sven Nys
2014 Kevin Pauwels
2015 Wout van Aert
2016 Mathieu Van der Poel (Ned)
2017 Mathieu Van der Poel (Ned)

 
Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering

Zoeken

Kalender

december 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031