AGB 24/24
Isolteam Warm aanbevolen

Ethias Cross Hulst - Vestingcross

Datum: 03-01-2021
Land: Nederland
Klassement: Wereldbeker


start en finish: Glacisweg te Hulst (Ned)

Info 2020

Tickets € 12, in voorverkoop € 10,55 online. T.e.m. 12 j gratis.

Lees: Eli Iserbyt trekt met ambitie naar Hulst klik

Programma 2020
 
10u00: 1ste j nieuwelingen (indien meer dan 70 nieuwelingen in totaal, anders allen om 10u45)
10u45: 2de j nieuwelingen
11u50: juniores
 
live op vtm
 
13u45: Dames
15u00: beloften/U23 en elite heren
 
(lijsten onder voorbehoud, klik op de categorie)
Geerte Hoeke niet. Blesseerde zich bij een val in Lille en moet forfait geven.

Uitslagen 2020

Nieuwelingen

Lees: Dockx en Nys dubbelen dit weekend klik

1. Aaron Dockx
2. Kenay De Moyer
3. Silas Kuschla (Dui)

volledige uitslag klik

Juniores

1. Thibau Nys
2. Tibor del Grosso (Ned)
3. Jente Michels
4. Yorben Lauryssen
5. Danny van Lierop (Ned)

Volledige uitslag klik

Dames

Lees: Alvarado sluit haar seizoen af met de zege in Hulst klik

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Denise Betsema (Ned)
4. Anna Kay (GBr)
5. Marion Norbert Riberolle (Fra)
6. Shirin van Anrooij (Ned)
7. Ellen Van Loy
8. Inge van der Heijden (Ned)
9. Alicia Franck
10. Manon Bakker (Ned)

volledige uitslag klik

Heren

Lees: Eli Iserbyt zette in Hulst de zegeteller op 10 klik

1. Eli Iserbyt
2. Tom Pidcock (GBr)
3. Toon Aerts
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Laurens Sweeck
6. Jens Adams
7. Daan Soete
8. Tom Meeusen
9. Corné van Kessel (Ned)
10. David van der Poel (Ned)

volledige uitslag klik

Parcours klik
 
parcours Hulst 2020.jpg (83 KB)
 
Uitslagen 2019
 
Nieuwelingen
 
1. Tibor Del Grosso (Ned)
2. Lucas Janssen (Ned)
3. Mathis Avondts
4. Lorenzo Masciarelli (Ita)
5. Aaron Dockx
 
Volledige uitslag klik
 
Meisjes
 
1. Bibi Verzijl (Ned)
2. Lucia Bramati (Ita)
3. Julia Kopecky (Ned)
4. Luna Cnossen (Ned)
5. Giulia Challancin (Ita)
 
volledige uitslag klik
 
Junioren
 
1. Lennert Belmans
2. Emiel Verstrynge
3. Wout Vervoort
4. Noah Vreeswijk (Ned)
5. Joran Wyseure
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Loris Rouiller (Zwi)
2. Niels Vandeputte
3. Maik Van der Heijden (Ned)
4. Toon Vandenbosch
5. Andreas Goeman
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Zwitsers kampioen Rouiller soleerde naar de zege bij de beloften in Hulst klik
 
Dames
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Denise Betsema (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Inge Van der Heijden (Ned)
4. Katherine Compton (USA)
5. Ceylin Del Carmen Alvarado (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Denise Betsema imponeerde ook in Nederlands Hulst klik
 
Elite heren
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Lars van der Haar (Ned)
3. Thomas Pidcock (Gbr)
4. Toon Aerts
5. Eli Iserbyt
6. Kevin Pauwels
7. Tom Meeusen
8. Joris Nieuwenhuis (Ned)
9. Jim Aernouts
10. Laurens Sweeck
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Ook de 32ste zege is een feit voor Mathieu van der Poel klik
 
Uitslagen 2018
 
Nieuwelingen
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Salvador Alvarado (Ned)
2. Hugo Kars (Ned)
3. Lucas Janssen (Ned)
4. Lennert Belmans
5. Steijn Willemsen (Ned)
 
volledige uitslag  klik
 
Juniores
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Tomas Kopecky (Tsj)
2. Loris Rouiller (Zwi)
3. Niels Vandeputte
4. Ryan Kamp (Ned)
5. Bart Artz (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Laura Verdonschot
2. Ellen Van Loy
3. Ceylin Alvarado (Ned)
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Loes Sels
 
volledige uitslag klik
 
Elite heren en beloften
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. Tom Meeusen
4. Eli Iserbyt
5. Michael Vanthourenhout
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Mathieu rondt de kaap van de 30 klik
 
Deelnemerslijsten via klik
 

Parcours
 
Uitslagen 2017
 
Elite en beloften heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Wout van Aert
4. Tom Meeusen
5. Michael Vanthourenhout
6. Corné van Kessel
7. Philipp Walsleben (Dui)
8. Gianni Vermeersch
9. Kevin Pauwels
10. David Van der Poel (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Katie Compton (USA)
3. Laura Verdonschot
4. Ellen Van Loy
5. Annemarie Worst (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Tom Pidcock (GBr)
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Jelle Camps
4. Loris Rouiller (Zwi)
5. Toon Vandebosch
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Lars Boven (Ned)
2. Michael Bervoets
3. Noah Vreeswijk (Ned)
4. Twan van der Drift (Ned)
5. Wout Vervoort
 
Volledige uitslag klik
 
Parcours
 
 

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Volg ons via twitter en/of facebook


Zoeken

Kalender

april 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930