AGB 24/24
Isolteam Warm aanbevolen

Brico Cross Hulst - Vestingcross

Datum: 16-02-2020
Land: Nederland
Klassement: Ethias Cross



Brico Crossen: een bundeling van wedstrijden die live op VTM worden uitgezonden. lees klik

Eeklo / Geraardsbergen - Meulebeke -  RonseLokeren - Kruibeke - EssenBredene - Maldegem - Hulst (Nl)

start en finish: Glacisweg te Hulst (Ned)

Tickets € 12, in voorverkoop € 10. T.e.m. 12 j gratis.

Info 2019

Programma

10u00: nieuwelingen
11u00: juniores
12u00; beloften

live op vtm

13u45: dames
15u00: elite en beloften 

Deelnemers klik




Uitslagen 2019

Nieuwelingen

1. Tibor Del Grosso (Ned)
2. Lucas Janssen (Ned)
3. Mathis Avondts
4. Lorenzo Masciarelli (Ita)
5. Aaron Dockx

Volledige uitslag klik

Meisjes

1. Bibi Verzijl (Ned)
2. Lucia Bramati (Ita)
3. Julia Kopecky (Ned)
4. Luna Cnossen (Ned)
5. Giulia Challancin (Ita)

volledige uitslag klik

Junioren

1. Lennert Belmans
2. Emiel Verstrynge
3. Wout Vervoort
4. Noah Vreeswijk (Ned)
5. Joran Wyseure

Volledige uitslag klik

Beloften

Foto©Veldritkrant

1. Loris Rouiller (Zwi)
2. Niels Vandeputte
3. Maik Van der Heijden (Ned)
4. Toon Vandenbosch
5. Andreas Goeman

Volledige uitslag klik

Lees: Zwitsers kampioen Rouiller soleerde naar de zege bij de beloften in Hulst klik

Dames

Foto©Veldritkrant

1. Denise Betsema (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Inge Van der Heijden (Ned)
4. Katherine Compton (USA)
5. Ceylin Del Carmen Alvarado (Ned)

Volledige uitslag klik

Lees: Denise Betsema imponeerde ook in Nederlands Hulst klik

Elite heren

Foto©Veldritkrant

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Lars van der Haar (Ned)
3. Thomas Pidcock (Gbr)
4. Toon Aerts
5. Eli Iserbyt
6. Kevin Pauwels
7. Tom Meeusen
8. Joris Nieuwenhuis (Ned)
9. Jim Aernouts
10. Laurens Sweeck

Volledige uitslag klik

Lees: Ook de 32ste zege is een feit voor Mathieu van der Poel klik

Uitslagen 2018

Nieuwelingen

 foto: ©Photopress.be

1. Salvador Alvarado (Ned)
2. Hugo Kars (Ned)
3. Lucas Janssen (Ned)
4. Lennert Belmans
5. Steijn Willemsen (Ned)

volledige uitslag  klik

Juniores

 foto: ©Photopress.be

1. Tomas Kopecky (Tsj)
2. Loris Rouiller (Zwi)
3. Niels Vandeputte
4. Ryan Kamp (Ned)
5. Bart Artz (Ned)

volledige uitslag klik

Dames

 foto: ©Photopress.be

1. Laura Verdonschot
2. Ellen Van Loy
3. Ceylin Alvarado (Ned)
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Loes Sels

volledige uitslag klik

Elite heren en beloften

 foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. Tom Meeusen
4. Eli Iserbyt
5. Michael Vanthourenhout

volledige uitslag klik

Lees: Mathieu rondt de kaap van de 30 klik

Deelnemerslijsten via klik


Parcours


Uitslagen 2017

Elite en beloften heren

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Wout van Aert
4. Tom Meeusen
5. Michael Vanthourenhout
6. Corné van Kessel
7. Philipp Walsleben (Dui)
8. Gianni Vermeersch
9. Kevin Pauwels
10. David Van der Poel (Ned)

volledige uitslag klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Katie Compton (USA)
3. Laura Verdonschot
4. Ellen Van Loy
5. Annemarie Worst (Ned)

volledige uitslag klik

Juniores

 foto: ©Photopress.be

1. Tom Pidcock (GBr)
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Jelle Camps
4. Loris Rouiller (Zwi)
5. Toon Vandebosch

volledige uitslag klik

Nieuwelingen

 foto: ©Photopress.be

1. Lars Boven (Ned)
2. Michael Bervoets
3. Noah Vreeswijk (Ned)
4. Twan van der Drift (Ned)
5. Wout Vervoort

Volledige uitslag klik

Parcours



Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Volg ons via twitter en/of facebook



Zoeken

Kalender

augustus 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031