World Cup Maasmechelen

Datum: 30-10-2022
Land: Nederland
Klassement: Wereldbeker


Vervangen anno 2022 door nieuwkomer Maasmechelen lees hier

Programma 30-10-2022 - allemaal wereldbekerwedstrijden

9u30 junioren heren 
10u30 junioren dames 
12u00 U23/beloften heren 

live op tv 

13u40 dames
15u10 elite heren
---------------------------------------------------------------------------------------------


Organisatie Stichting Wielerpromotion Rucphen -

Rucphen krijgt een plaats in de Word Cup in het veldritseizoen 2021-2022

Lees, kijk en luister:
World Cup Cyclo-cross Rucphen 2021 klik
Lees:
Wereldbeker Rucphen gaat door zonder publiek klik

Lees:
Trotse partner van Cyclocross Rucphen voor de Wereldbeker > Happy Dog klik
Lees:
Organisatie Wereldbeker Rucphen: 'Stoppen is geen optie, we gaan door' klik

Lees:
 UCI World Cup Cyclo-Cross 2021-2022 klik
Lees: De prijs van een inkomticket in het veldrijden klik

Kijk:
Twan van Gendt verkende het parcours klik

Programma zaterdag 18 december 2021


9u30 nieuwelingen jongens
10u30 junioren dames - UCI wedstrijd
10u31 nieuwelingen meisjes
12u00 junioren heren - UCI wedstrijd

Live op tv - o.a. sporza - alle mogelijkheden klik hier

13u40 beloften en elite dames > startlijst klik
15u05 Elite heren  > startlijst klik

Deelnemers: (entries) klik (onder voorbehoud starten, bijv Mathieu van der Poel niet)
Vind deze van nieuwelingen en junioren klik hier

Lees: Mathieu van der Poel start week later aan veldritseizoen klik
Lees: Nederlandse selecties voor de wereldbekerwedstrijd in Rucphen klik
Lees: Belgische selecties voor de wereldbekerwedstrijd in Rucphen klik

UITSLAGEN 18-12-2021

junioren jongens

RUC_1863 podium juniores.jpg (357 KB)Fotocredit TFoto

1. Ferre Urkens
2. Wies Nuyens
3. Miles Gevaert
4. Seppe Van Den Boer
5. Arno Vanhaecke

volledige uitslag klik

junioren meisjes

1. Silje Bader (Ned)
2. Britt De Grave (Ned)
3. Julia van der Meulen (Ned)
4. Rosita Reijnhout (Ned)
5. Malwina Mul (Pol)

volledige uitslag klik

nieuwelingen meisjes

1. Mae Ca Baca (Ned)
2. Noï Moes (Ned)
3. Shanyl De Schoesitter
4. Emma Szekely
5. Roxanne Takken (Ned)

volledige uitslag klik

nieuwelingen jongens

1. Michiel Mouris (Ned)
2. Axel Van Den Broek
3. Floris Haverdings (Ned)
4. Antoine Quint (Ned)
5. Luca van der Veken (Ned)

volledige uitslag klik

Dames

Lees en kijk: Marianne Vos wint 1ste editie van WB-manche Rucphen klik

Rucphen 2021 podium heren credit TFoto.jpg (627 KB)Fotocredit TFoto

1. Marianne Vos (Ned)
2. Lucinda Brand (Ned) - blijft leidster
3. Denise Betsema (Ned)
4. Fem van Empel (Ned) - eerste belofte
5. Puck Pieterse (Ned) - blijft leidster U23/beloften dames
6. Annemarie Worst (Ned)
7. Shirin van Anrooij (Ned) - belofte
8. Sanne Cant
9. Eva Lechner (Ita)
10. Inge van der Heijden (Ned)

volledige uitslag / analyse klik

Tussenstand in de Wereldbeker bij de dames na Rucphen klik
1. Lucinda Brand (Ned) 282 ptn
2. Denise Betsema (Ned) 269 ptn
3. Puck Pieterse (Ned) - belofte 220 ptn

Tussenstand U23/beloften dames na Rucphen
1. Puck Pieterse > ook 3de algemeen
2. Fem van Empel > ook 4de algemeen
3. Shirin van Anrooij > ook 6de algemeen

Elite heren

Lees en kijk: Tom Pidcock haalt de wereldbekerzege binnen in Rucphen klik

RUC_2604 podium elite heren.jpg (342 KB)Fotocredit TFoto

1. Tom Pidcock (GBr)
2. Eli Iserbyt - steviger leider
3. Michael Vanthourenhout
4. Quinten Hermans
5. Lars van der Haar (Ned)
6. Toon Aerts
7. Laurens Sweeck
8. Corné van Kessel (Ned)
9. Vincent Baestaens
10. Toon Vandebosch

volledige uitslag / analyse klik

Tussenstand in de Wereldbeker bij de heren na Rucphen klik
1. Eli Iserbyt 337 ptn
2. Michael Vanthourenhout 228 ptn
3. Toon Aerts 226 ptn
-----------------------------------------------------------------------------------------------

Tussenstand in de Wereldbeker bij de dames na Val di Sole klik
1. Lucinda Brand (Ned) 252 ptn
2. Denise Betsema (Ned) 244 ptn
3. Puck Pieterse (Ned) - belofte 199 ptn

Tussenstand U23/beloften dames na Val di Sole
1. Puck Pieterse > ook 3de algemeen
2. Fem van Empel > ook 4de algemeen
3. Shirin van Anrooij > ook 5de algemeen

Tussenstand in de Wereldbeker bij de heren na Val di Sole klik
1. Eli Iserbyt 307 ptn
2. Toon Aerts 206 ptn
3. Michael Vanthourenhout 203 ptn

Parcours (credits Cyclocross Rucphen)
WB Rucphen 2021 parcours.jpg (73 KB)

Info over :
WB-manche 1 in Waterloo (USA) klik hier
WB-manche 2 in Fayetteville (USA) klik hier
WB-manche 3 in Iowa City (USA) klik hier
WB-manche 4 in Zonhoven klik hier
WB-manche 5 in Overijse klik hier
WB-manche 6 in Tabor klik hier
WB-manche 7 in Koksijde klik hier
WB-manche 8 in Besançon (Fra) klik hier
WB-manche 9 in Val di Sole (Ita) klik hier

Ter info - eerstvolgende aparte wereldbekerwedstrijden voor de jeugdcategorieën > Namen 
_____________________________________________________________________________________________________________________________

Kon in het veldritseizoen 2020-2021 niet doorgaan omwille van coronamaatregelen - was gepland op 17 januari 2021

In 2020 werd het Nederlands kampioenschap veldrijden er georganiseerd
 
Bereikbaarheid: zie klik

_____________________________________________________________________________________________________________________________
 
Info 2019
 
Uitslagen 2019 klik
 
Heren
 
1. Lars van der Haar (Ned)
2. Joris Nieuwenhuis (Ned)
3. Thijs Aerts
 
Dames
 
1. Inge van der Heijden (Ned)
2. Manon Bakker (Ned)
3. Helen Wyman (GBr)
 
Juniores
 
1. Wout Vervoort
2. Noah Vreeswijk (Ned)
3. Twan van der Drift (Ned)
 
 
Info 2018
 
Lees: Veldrit in Rucphen zorgt voor douche-unit aan de finish klik
 
Lees: David Van der Poel en Loes Sels scoorden in Rucphen klik
 
 
Uitslagen 27-01-2018
 
Dames
 
1. Loes Sels
2. Manon Bakker (Ned)
3. Christine Majerus (Lux)
4. Alicia Franck
5. Yara Kastelijn
 
volledige uitslag via klik
 
Heren elite en beloften
 
1. David Van der Poel (Ned)
2. Jim Aernouts
3. Dieter Vanthourenhout
4. Gianni Vermeersch
5. Braam Merlier
 
volledige uitslag via klik
 
 
Uitslagen 2017
 
Elite heren en beloften
 
1. Lars Van der Haar (Ned)
2. Jim Aernouts
3. Stan Godrie (Ned)
4. Marek Konwa (Pol)
5. Marcel Meisen
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Laura Verdonschot
2. Nikki Brammeier (GBr)
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Manon Bakker (Ned)
5. Karen Verhestraeten
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Niels Vandeputte
2. Arno Van Den Broeck
3. Vince Van Den Eynde
4. Len Dejonghe
5. Maxim van Gils
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
1. Luke Verburg (Ned)
2. Twan van der Drift (Ned)
3. Pim Ronhaar (Ned)
4. Noah Vreeswijk (Ned)
5. Salvador Alvarado (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Parcours
 
 
2016
Heren elite en beloften
 

 
 Foto's: ©Veldritkrant.be
 
1. Tom Meeusen
2. Jim Aernouts
3. Radomir Simunek (Tsj)
4. Joeri Adams
5. Julien Taramarcaz (Zwi)
 
volledig klik
 
Dames
 
 Foto: ©Veldritkrant.be
 
1. Helen Wyman (GBr)
2. Nikki Harris (GBr)
3. Sanne van Paassen (Ned)
 
1-40 klik  41-47 klik
 
Juniores
 

 
 Foto's: ©Veldritkrant.be
 
1. Jarne Driesen
2. Andreas Goeman
3. Maximilian Möbis (Dui)
 
volledig klik
 
Nieuwelingen
 
1. Niels Vandeputte
2. Arno Van den Broeck
3. Bart Hazekamp (Ned)
 
volledig klik
 
Uitslagen editie 24-01-2015
 
Elite en beloften
 
1. Lars Van der Haar (Ned)
2. Vincent Baestaens
3. Jens Vandekinderen
4. Dieter Vanthourenhout
5. Thijs Aerts
 
volledige uitslag elite en beloften klik
 
Dames
 
1. Nikki Harris (GBr)
2. Ellen Van Loy
3. Pavla Havlikova (Tsj)
4. Maud Kaptheyns (Ned)
5. Karen Verhestraeten
 
volledige uitslag dames klik
 
Juniores
 
1. Victor Vandebosch
2. Tijl Pauwels
3. Reno Bauters
4. Alex Colman
5. Diederik Pemen
 
volledige uitslag juniores klik
 
Nieuwelingen
 
1. Toon Vandebosch
2. Niels Vandeputte
3. Kyle Agterberg (Ned)
4. Niels Fontijne (Ned)
5. Jarne De Meyer
 
volledige uitslag nieuwelingen klik
 
ter info: uitslag amateurs sportklasse klik 
 
Uitslagen editie 2014
 
Elite + beloften (volledige uitslag klik)
 
1. Philipp Walsleben (Dui)
2. Jim Aernouts
3. Eddy Van Ijzendoorn (Ned)
4. Daan Soete
5. Micki Van Empel (Ned)
 
Dames (volledige uitslag klik)
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Nikki Harris (GBr)
3. Pavla Havlikova (Tsj)
4. Karen Verhestraeten
5. Asa Erlandsson (Zwe)
 
Juniores (volledige uitslag klik)
 
1. Jelle Schuermans
2. Pieter Van Roosbroeck
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Roman Lehky (Tsj)
5. Kelvin Bakx (Ned)
 
Nieuwelingen (volledige uitslag klik)
 
1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Wim Witenberg (Ned)
3. Yannick Vrielink (Ned)
4. Luca Vreeswijk (Ned)
5. Thymen Arensman (Ned)
 
Amateurs/sportklasse (volledige uitslag klik)
 
1. Freek de Jong (Ned)
2. Sten Raeymakers
3. Tom Davids (Ned)
4. Jordy Beuker (Ned)
5. Micha de vries (Ned)

Uitslagen 2013 

Elite+beloften: Lars van der Haar (Ned)
Dames: Marianne Vos (Ned)
Juniores: Stijn Caluwe
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn (Ned)
 
2012 Bart Aernouts
 
 

Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

oktober 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!