zin om te adverteren
Isolteam Warm aanbevolen

Namen

Datum: 20-12-2020
Land: België
Klassement: Wereldbeker


Soudal Classics Citadelle de Namur

 
Bereikbaarheid : 

Op E411 Brussel - Luxemburg: neem uitrit nr 14 "Namur centre".Volg de bepijling "Telenet UCI Cyclo-cross World Cup Namur".

Info 2019

Tickets kinderen tot 12 jaar gratis toegang, voorverkoop € 13 klik

Lees: Toon Aerts wil ook cyclocross Namen op zijn palmares klik
Lees en kijk:
Parcours Wereldbeker Namen klik
Lees:
Belgische selecties voor Wereldbeker Namen klik
Lees: Nederlandse selecties voor Wereldbeker Namen klik

Programma "Wereldbeker Namen"  >>LIVE verslaggeving jeugdwedstrijden - afgelopen>>klik hier

10u00: Juniores - startlijst klik
11u30: Beloften/U23 - startlijst klik

live op tv klik

13u30: Dames - startlijst klik
15u00: Elite heren - startlijst klik

Deelnemers:  (entries) klik

Uitslagen 2019

Elite heren

Lees: Mathieu van der Poel wint spektakelcross Namen klik
Kijk en luister: De tevredenheid overheerst bij Toon Aerts klik

NAM_8798 podium elite heren.jpg (410 KB)Fotocredit TFoto

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts - wordt leider in de Wereldbeker
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Thomas Pidcock (GBr)
5. Tim Merlier

volledige uitslag klik

WB stand elite heren na Namen klik
1. Toon Aerts 400 ptn 2. Eli Iserbyt 348 ptn 3. Michael Vanthourenhout 332 ptn

Dames

Lees: Lucinda Brand top in Namen klik

NAM_8734 podium dames.JPG (665 KB)Fotocredit TFoto

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - eerste en leidster beloften dames
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Evie Richards (GBr)
5. Katerina Nash (Tsj) - blijft leidster

volledige uitslag klik

WB stand dames na Namen klik
1. Katerina Nash (Tsj) 323 ptn 2. Alvarado (Ned) 290 ptn 3. Annemarie Worst (Ned) 280 ptn
WB stand beloften dames na Namen
1. Alvarado (Ned) 2. Inge van der Heijden (Ned) 3. Anna Kay

Beloften

Lees: Kevin Kuhn verstevigt leidersplaats met zege in Namen klik

NAM_8516 podium beloften.jpg (393 KB)Fotocredit TFoto

1. Kevin Kuhn (Zwi) - steviger leider
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Jakob Dorigoni (Ita)
4. Timo Kielich
5. Antoine Benoist (Fra)

volledige uitslag klik

WB stand beloften heren klik
1. Kevin Kuhn (Zwi) 205 ptn 2. Ryan Kamp (Ned) 180 ptn 3. Antoine Benoist (Fra) 140 ptn

Juniores

Lees: Thibau Nys slaat dubbelslag in Namen klik

WB Namen 2019 Podium juniores TFoto.jpg (304 KB)Fotocredit TFoto

1. Thibau Nys - nu al zeker van eindwinst >> 4 beste wedstrijden tellen en scoort 4/4
2. Dario Lillo (Zwi)
3. Remi Lelandais (Fra)
4. Lennert Belmans
5. Filippo Agostinacchio (Ita)

volledige uitslag klik

WB stand juniores na Namen klik
1. Thibau Nys 240 ptn 2. Dario Lillo (Zwi) 148 ptn 3. Lennert Belmans 140 ptn



WB stand elite heren na Koksijde klik
1. Eli Iserbyt 348 ptn 2. Toon Aerts 330 ptn 3. Michael Vanthourenhout 284 ptn
parcours Namen 2019.png (504 KB)

Info 2018

Ellen Van Loy (lees hier), Kim Van de Steene (oververmoeid), Laura Verdonschot (knieprobleem) en Evie Richards (idem) niet

Lees: Laura Verdonschot op de sukkel met knieprobleem klik

Selecties Nederland klik
Selecties België klik

Uitslagen 23-12-2018

Juniores

1. Ryan Cortjens
2. Ben Tulett (GBr)
3. Witse Meeussen - wereldbekerleider
4. Davide Toneatti (Ita)
5. Jan Zatloukal (Tsj)

volledige uitslag klik

Lees: Ryan Cortjens is de sterkste bij de juniores in Namen klik

Klassement juniores in WB na Namen klik
1. Witse Meeussen 215 ptn 2. Pim Ronhaar (Ned) 117 ptn 3. Thibau Nys 105 ptn
 
Let wel: bij juniores en beloften tellen de 4 beste wedstrijden voor het eindklassement !
 
Beloften
 
1. Tom Pidcock (GBr) - blijft leider
2. Jakob Dorigoni (Ita)
3. Eli Iserbyt
4. Antoine Benoist (Fra)
5. Eddy Finé (Fra)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Derde zege voor Tom Pidcock in de World Cup voor beloften klik
Fotospecial klik
 
Klassement beloften/U23 heren in WB na Namen klik
1. Tom Pidcock (GBr) 220 ptn 2. Antoine Benoist (Fra) 180 ptn 3. Jakob Dorigoni (Ita) 135 ptn
 
Dames
 
1. Lucinda Brand (Ned)
2. Marianne Vos (Ned) - blijft leidster
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Nikki Brammeier (GBr)
5. Jolanda Neff (Zwi)
 
9. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - eerste belofte
10. Loes Sels - eerste Belgische
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Nederlandse dames bezetten het podium op de Citadel in Namen klik
Fotospecial klik
 
Klassement dames in WB na Namen klik
1. Marianne Vos (Ned) 334 ptn 2.Sanne Cant 293 ptn 3. Annemarie Worst (Ned) 270 ptn
Klassement dames beloften/U23 na Namen
1. Fleur Nagengast (Ned) 213 ptn 2. Evie Richards (GBr) 210 ptn 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 207 ptn
 
Elite heren
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts - blijft leider
4. Joris Nieuwenhuis (Ned)
5. Michael Vanthourenhout
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Mathieu van der Poel wint 4de WB-manche op rij, Toon Aerts blijft leider klik
Fotospecial klik
 
Klassement elite heren in WB na Namen klik
1. Toon Aerts 415 ptn 2. Wout van Aert 398 ptn 3. Mathieu van der Poel (Ned) 320 ptn
 
Parcours


Info seizoen 17-18

Lees: De aankomstzone op de Citadelle de Namur wordt hertekend klik
Lees: Belgische selecties WB Namen: Vanthourenhout in, Bosmans en Van Tichelt out klik
Lees interview: Toon Aerts: 'Wil derde plaats in wereldbeker verdedigen' klik
Lees: Bondscoach Vanthourenhout laat plekje onbenut in U23-selectie klik

Uitslagen 17-12-2017                           Foto's klik

Elite heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Wout van Aert
2. Toon Aerts
3. Mathieu Van der Poel (Ned) - blijft leider
4. Kevin Pauwels
5. Michael Vanthourenhout
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Marcel Meisen (Dui)
8. Laurens Sweeck
9. Daan Soete
10. Quinten Hermans

volledige uitslag klik

Stand elite heren in WB na Namen klik
1. Mathieu Van der Poel 455 ptn 2. Wout van Aert 380 ptn 3. Toon Aerts 334 ptn
 
Lees: Wout van Aert deelt een eerste stevige tik uit klik
 
vimeo: © Julien Gielen

Dames


 Foto: ©Photopress.be

1. Evie Richards (GBr)
2. Nikki Brammeier (GBr)
3. Eva Lechner (Ita)
4. Katie Compton (USA)
5. Pauline Ferrand-Prévot (Fra)
6. Kaitlin Keough (USA)
7. Katerina Nash (Tsj)
8. Jolanda Neff (Zwi)
9. Lucinda Brand (Ned)
10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

volledige uitslag klik

Lees: Twintigjarige Evie Richards geeft gevestigde waarden het nakijken klik

Klassement elite dames in WB na Namen klik
1. Sanne Cant 409 ptn 2. Kaitlin Keough 341 ptn 3. Sophie De Boer 323 ptn

Podium beloften dames


 Foto: ©Photopress.be

1. Evie Richards (GBr)
2. Nadja Heigl (AUT)
3. Emma White (USA)

Leidster in WB-stand U23 dames: Fleur Nagengast (Ned)

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Tom Pidcock (GBr)
2. Eli Iserbyt - blijft leider
3. Lucas Dubau (Fra)
4. Sieben Wouters (Ned)
5. Jakob Dorigoni (Ita)

volledige uitslag klik

Lees: Eli Iserbyt buigt voor sterke Tom Pidcock klik

Stand beloften in WB na Namen klik
1. Eli Iserbyt 205 ptn 2. Tom Pidcock 180 ptn 3. Thijs Aerts 138 ptn

Juniores

 Foto: ©Photopress.be 

1. Loris Rouiller (Zwi)
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Ben Tulett (GBr)
4. Ryan Cortjens
5. Sean Flynn (GB)

volledige uitslag klik

Lees: Rouiller van start tot finish klik

Stand juniores in WB na Namen klik
1. Pim Ronhaar (Ned) 191 ptn 2. Tomas Kopecky (Tsj) 183 ptn 3. Loris Rouiller (Zwi) 158 ptn
 

Parcours


 
Uitslagen editie 2016
 
Lees: 
Selecties België voor Wereldbeker Namen: 'Wake up-call voor Peeters en Schuermans' klik
Kevin Pauwels mikt op nieuwe podiumplaats in Namen klik
Japanner Yu Takenouchi ons land uitgezet klik

Bekijk video's: Samenvatting elite dames en heren WB Zeven klik 
 
Juniores
 
1. Thomas Pidcock (GBr)
2. Antoine Benoist (Fra)
3. Maxime Bonsergent (Fra)
4. Filippo Fontana (Ita)
5. Thijmen Arensman (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement juniores na Namen klik  Toon Vandebosch is leider
 
Lees: Pidcock ongenaakbaar bij junioren klik
 
Beloften
 
1. Joris Nieuwenhuis (Ned) - leider
2. Quinten Hermans
3. Thijs Aerts
4. Clement Russo (Fra)
5. Eli Iserbyt
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften na Namen klik
 
Lees: Joris Nieuwenhuis steviger leider in Wereldbeker na demonstratie klik
 
Dames
 
1. Katerina Nash (Tsj)
2. Eva Lechner (Ita)
3. Sophie de Boer (Ned) - leidster in 't klassement
4. Alice Maria Arzuffi (Ita)
5. Christine Majerus (Lux)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement elite dames na Namen klik
 
Lees: Winst voor Nash, De Boer verstevigt leidersplaats klik
 
Heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert - leider in 't klassement
3. Kevin Pauwels
4. Tom Meeusen
5. Laurens Sweeck
 
volledige uitslag klik
 
Klassement elite heren na Namen klik
 
Lees: Andermaal Van der Poel, maar verschil met Van Aert is klein klik
 
 
 
Uitslagen editie 2015
 
Elite heren
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Kevin Pauwels
4. Klaas Vantornout
5. Lars van der Haar (Ned)
 
volledig klik
 
Elite dames
 
1. Nikki Harris
2. Caroline Mani (Fra)
3. Eva Lechner (Ita)
4. Katherine Compton (USA)
5. Ellen Van Loy
 
volledig klik
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt
2. Gioele Bertolini (Ita)
3. Quinten Hermans
4. Clement Russo (Fra)
5. Daan Soete
 
volledig klik
 
Juniores
 
1. Jappe Jaspers
2. Jens Dekker (Ned)
3. Tanguy Turgis (Fra)
4. Petrov Spencer (USA)
5. Seppe Rombouts
 
volledig klik
 
 
 
 
Uitslagen editie 2014
 
Juniores
 
3. Simon Andreassen (DEN)
4. Jens Dekker (Ned)
5. Gage Hecht (USA)
 
volledige uitslag juniores: klik
 
Eli Iserbyt blijft leider na WB Namen
 
stand WB juniores: klik (beeld vergroten na openen indien nodig)
 
 
Beloften/U23
 
3. Laurens Sweeck
4. Michael Vanthourenhout
5. Clement Venturini (Fra)
 
volledige uitslag beloften: klik of klik
 
Wout Van Aert wordt leider na WB Namen
 
stand WB beloften: klik 
 
 
Dames
 
2. Marianne Vos (Ned)
3. Katie Compton (USA)
4. Ellen Van Loy
5. Pauline Ferrand Prevot (Fra)
 
volledige uitslag dames: klik
 
Sanne Cant blijft leider na WB Namen met 1 pt meer dan Katie Compton.
Ellen Van Loy komt in top 3
 
stand WB dames: klik
 
 
Elite heren
 
1. Kevin Pauwels
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Philipp Walsleben (Dui)
4. Tom Meeusen
5. Corné Van Kessel (Ned)
 
volledige uitslag elite heren: klik of  klik (zodra beschikbaar)
 
Kevin Pauwels leidt comfortabel
 
stand WB elite: klik (=alle categoriën)



Uitslagen editie 2013

Elite (volledige uitslag: klik)

1. Francis Mourey (Fra)
2. Klaas Vantornout
3. Niels Albert
4. Sven Nys
5. Lars Van der Haar (Ned)

Dames (volledige uitslag: klik)

1. Katie Compton (USA)
2. Marianne Vos (Ned)
3. Nikki Harris (GBr)
4. Eva Lechner (Ita)
5. Pauline Ferrand Prevot (Fra)

Beloften/U23 (volledige uitslag: klik)

1. Wout Van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Laurens Sweeck
4. Jens Adams
5. Tim Merlier

Juniores (volledige uitslag: klik)

1. Yannick Peeters
2. Adam Toupalik (Tsj)
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Thomas Joseph
5. Roman Lehky (Tsj)
 


Winnaars 2012

Elite: Kevin Pauwels
Dames: Katherine Compton (USA)
Beloften: Michiel Van Der Heijden (Ned)
Juniores: Logan Owen (USA)


 

Winnaars
 
2011 Sven Nys
2012 Kevin Pauwels
2013 Francis Mourey (Fra)
2014 Kevin Pauwels
2015 Mathieu van der Poel (Ned)
2016 Mathieu van der Poel (Ned)
2017 Wout van Aert
2018 Mathieu van der Poel (Ned)
2019 Mathieu van der Poel (Ned)
 

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Volg ons via twitter en/of facebook


Zoeken

LIVE

Kalender

september 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930