Isolteam - kalender

World Cup Cyclocross Dendermonde - Ambiancecross

Datum: 26-12-2021
Land: België
Klassement: Wereldbeker


De Ambiancecross koos er voor om World Cup te worden en verhuisde van Wachtebeke naar Dendermonde

Lees: Wereldbekermanche Wachtebeke verhuist naar Dendermonde (Grembergen) klik

In organisatie van Jurgen Mettepenningen. 

___________________________________________________________________________________________________________________________

Programma World Cup 2020 2021 - zonder publiek

Lees: Geen jeugdwedstrijden klik
Lees: Wout van Aert kan in Dendermonde de leiding in de Wereldbeker nemen klik
Lees: Mathieu van der Poel dan toch van start in Dendermonde klik

>>>>>Lees: Hoge brug alvast uit het parcours in Dendermonde klik

UPDATE: DE CROSS GAAT DOOR
live op sporza

13u40 beloften en elite dames
15u05 elite heren

Deelnemerslijst 
entries klik hier

Lees: Selecties Nederland klik
Lees: Belgische selecties voor de WB Dendermonde klik

Uitslagen WB Dendermonde 2020

Dames

Lees: Brand is ook de beste in de modder van Dendermonde klik

WB Dendermonde 2020 podium dames.pdf.jpg (780 KB)Fotocredit TFoto

1. Lucinda Brand (Ned) - steviger leidster
2. Clara Honsinger (USA)
3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
4. Fem van Empel (Ned)
5. Annemarie Worst (Ned)
6. Sanne Cant
7. Kata Blanka Vas (Hon)
8. Denise Betsema (Ned)
9. Manon Bakker (Ned)
10. Yara Kastelijn (Ned)

volledige uitslag klik

Stand in WB bij de dames na Dendermonde klik

1. Lucinda Brand (Ned) 120 ptn
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 77 ptn
3. Denise Betsema 68 ptn
4. Kata Blanka Vas (Hon) 62 ptn - 1ste belofte
5. Clara Honsinger (USA) 60 ptn

Stand in WB bij de dames na Namen klik

1. Lucinda Brand (Ned) 80 ptn
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 52 ptn
3. Denise Betsema (Ned) 50 ptn
4. Kata Blanka Vas (Hon) 43 ptn
5. Anna Kay (GBr) 36 ptn

Heren

Lees: Beresterkte Wout van Aert zegeviert in Dendermonde klik

WB Dendermonde 2020 podium heren.pdf.jpg (691 KB)Fotocredit TFoto

1. Wout van Aert
2. Mathieu van der Poel (Ned)
3. Toon Aerts
4. Michael Vanthourenhout
5. Laurens Sweeck
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Quinten Hermans
8. Pim Ronhaar (Ned)
9. Thijs Aerts
10. Gianni Vermeersch

volledige uitslag klik

Stand in WB bij de heren na Dendermonde klik

1. Wout van Aert 95 ptn
2. Michael Vanthourenhout 84 ptn
3. Mathieu van der Poel (Ned) 70 ptn
4. Toon Aerts 66 ptn
5. Quinten Hermans 59 ptn

Stand in WB bij de heren na Namen klik

1. Michael Vanthourenhout 62 ptn
2. Wout van Aert 55 ptn
3. Toon Aerts 41 ptn
 Lars van der Haar (Ned) 41 ptn
5. Mathieu van der Poel (Ned) 40 ptn

WB Dendermonde 2020 parcours.jpg (138 KB)credit World Cup Dendermonde


______________________________________________________________________________________________________________________

Info 2019

Inkom:   kids tot 12 j gratis
 
 - LIVE verslaggeving van jeugdwedstrijden op Veldritkrant -afgelopen >> Klik hier

Kijk en luister: Met Roland Liboton op verkenning op het parcours van de Ambiancecross klik
Lees: Organisator Ambiancecross fier op deelnemersveld klik
Lees: 'Ambiancecross moet synoniem staan voor gezelligheid' klik

Info 2019
 
Elite en beloften heren
 
Lees: Van der Poel wint ook editie 2 van de Ambiancecross klik
 
WAC_2940 podium heren.jpg (462 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Tim Merlier
3. Quinten Hermans
4. Thomas Pidcock (GBr)
5. Diether Sweeck
 
Volledige uitslag klik

Dames
 
Lees: Yara Kastelijn soleert naar haar 4de zege in Wachtebeke klik
 
WAC_2801 podium dames.JPG (749 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Yara Kastelijn (Ned)
2. Sanne Cant
3. Laura Verdonschot
4. Alice Maria Arzuffi (Ita)
5. Ellen Van Loy
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
Lees: Iko Crelan en Callant-Doltcini verdelen de koek bij de jeugd klik
 
WAC_2595 juniores.jpg (362 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Arne Baers
2. Timothé Gabriel (Fra)
3. William Junior Lecerf (Fra)
4. Renzo Geurs
5. Wannes Verstraelen
 
volledige klik
 
Nieuwelingen
2de jaars
 
WAC_2517_1 podium 2de j nieuw.jpg (469 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Aaron Dockx
2. Niels Ceulemans
3. Victor Hannes
4. Kenay De Moyer
5. Jarne Ceulemans

volledige klik

1ste jaars
 
WAC_2391 podium 1ste j nieuw.jpg (358 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Mike Uyttterhoeven
2. Thomas Vuerinckx
3. Seppe Van Den Boer
4. Viktor Vandenberghe
5. Sem Janssens
 
volledige klik
 
meisjes
 
WAC_2399 Meisjes nieuw.jpg (435 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Xenna De Bruyckere
2. Chloë Van Den Eede
3. Febe De Smedt

Info 2018
 
Lees, kijk en luister (met video-interview): Jurgen Mettepenningen is ambitieus met de Ambiancecross klik
Lees: Alle ingrediënten aanwezig voor een top-cyclocrossweekend klik
Lees: Eli Iserbyt zal er terug bij zijn dit weekend klik
 
Uitslagen 2018
 
Nieuwelingen
 
1ste jaars
 
1. Aaron Dockx
2. Iben Rommelaere
3. Kay De Bruyckere
 
2de jaars
 
1. Lorenzo Masciarelli (Ita)
2.  Tibor del Grosso (Ned)
3. Matyas Fiala 

volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Witse Meeussen
2. Yorben Lauryssen
3. Luke Verburg (Ned)
4. Salvador Alvarado (Ned)
5. Pim Ronhaar (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Denise Betsema
2. Alice Maria Arzuffi
3. Annemarie Worst
4. Loes Sels
5. Ellen Van Loy
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Denise Betsema wint eerste editie van de Ambiancecross klik
 
Beloften en elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel
2. Michael Vanthourenhout
3. Wout Van Aert
4. Eli Iserbyt
5. Gianni Vermeersch
 
Volledige uitslag klik
 
Lees, kijk en luister: Gianni Vermeersch rijdt terug op een hoger niveau klik
 
 
 
 
Lees: Ambiancecross pakt uit: Topsport en ambiance voor slechts € 5 klik 
 

parcours in pdf  klik
 

 
Vind meer info op www.ambiancecross.be
 
Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Zoeken

zin om te adverteren AGB 24/24

Kalender

juni 2021<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930