Isolteam Warm aanbevolen

Asper-Gavere

Datum: 11-11-2018
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


Kasteel Grenier, Gavere
Domein gebroeders Goemaere, Gavere



Programma

9u30: Nieuwelingen
10u45: Juniores 
12u00: Beloften
13u40: Dames
15u00: Elite


Deelnemers 

Klassementen Telenet Superprestige na Ruddervoorde vind je via deze link

Uitslagen 2017

Elite heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Wout van Aert
2. Toon Aerts
3. Mathieu Van der Poel (Ned)
4. Klaas Vantornout
5. Tom Meeusen
6. Lars Van der Haar (Ned)
7. Quinten Hermans
8. Kevin Pauwels
9. Michael Vanthourenhout
10. Vincent Baestaens

volledige uitslag klik

Klassement elite heren na Gavere klik
1. Wout van Aert 72 ptn 2. Mathieu Van der Poel 70 ptn 3. Lars Van der Haar 61 ptn

Lees: Wout van Aert na winst in Gavere: 'Niet opgeven werd beloond' klik
Bekijk vimeo: Klaas Vantornout verlaat Gavere met dubbel gevoel klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Ellen Van Loy
2. Nikki Brammeier (GBr)
3. Kim Van De Steene
4. Alice Maria Arzuffi (Ita)
5. Sanne Cant
6. Sophie De Boer (Ned)
7. Christine Majerus (Lux)
8. Jolien Verschueren
9. Annemarie Worst (Ned)
10. Katie Compton (USA)

volledige uitslag klik

Klassement dames na Gavere klik
1. Maud Kaptheijns 64 ptn 2. Sanne Cant 62 ptn 3. Annemarie Worst 53 ptn

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Tom Pidcock (GBr)
2. Sieben Wouters (Ned) - blijft leider
3. Thijs Aerts
4. Yannick Peeters
5. Toon Vandebosch

volledige uitslag klik

Klassement beloften na Gavere klik
1. Sieben Wouters 64 ptn 2. Toon Vandebosch 53 ptn 3. Jelle Schuermans en Adam Toupalik 48 ptn

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Pim Ronhaar (Ned)
2. Tomas Kopecky (Tsj) - blijft leider
3. Ryan Cortjens
4. Ryan Kamp (Ned)
5. Anton Ferdinande 

volledige uitslag klik

Klassement juniores na Gavere klik
1. Tomas Kopecky 57 ptn 2. Ryan Kamp 52 ptn 3. Pim Ronhaar 50 ptn

Nieuwelingen

 Foto: ©Photopress.be

1. Lennert Belmans
2. Thibau Nys
3. Yorben Lauryssen
4. Jetze Van Campenhout
5. Salvador Alvarado (Ned)

volledige uitslag klik

Uitslagen 2016

Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (blijft leider)
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts
4. Klaas Vantornout
5. Laurens Sweeck
6. Kevin Pauwels
7. Tom Meeusen
8. David Van der Poel (Ned)
9. Jens Adams
10. Philipp Walsleben (Dui)

volledige uitslag klik

Klassement elite heren na Gavere klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Sanne Cant (blijft leidster)
2. Jolien Verschueren
3. Christine Majerus (Lux)
4. Ellen Van Loy
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)
6. Sophie De Boer (Ned)
7. Laura Verdonschot
8. Alicia Franck
9. Elle Anderson (USA)
10. Joyce Vanderbeken

volledige uitslag klik

Klassement elite dames na Gavere klik

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Eli Iserbyt
2. Quinten Hermans
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Nicolas Cleppe
5. Thijs Aerts

Klassement beloften na Gavere: Quinten Hermans blijft leider klik

volledige uitslag beloften klik

Juniores

 Foto: ©Photopress.be 

1. Toon Vandebosch (nieuwe leider)
2. Thymen Arensman (Ned)
3. Jelle Camps
4. Gerben Kuypers
5. Andreas Goeman

Klassement juniores na Gavere: Toon Vandebosch en Jelle Camps beide 55 ptn . Volgens ' t aantal zeges is Toon Vandebosch de nieuwe leider. klik

volledige uitslag juniores klik

Nieuwelingen

  Foto: ©Photopress.be

1. Pim Ronhaar (Ned)
2. Witse Meeussen
3. Bodi Del Grosso (Ned)
4. Lars Boven (Ned)
5. Michael Bervoets

volledige uitslag klik

Parcours

Grondplan

Uitslagen editie 15-11-2015

Nieuwelingen

1. Luke Verburg (Ned)
2. Mees Hendrikx (Ned)
3. Joren Thys
4. Lloyd Sprangers
5. Vince Van Den Eynde

volledige uitslag klik

Juniores

1. Jens Dekker (Ned)
2. Jappe Jaspers
3. Mitch Groot (Ned)
4. Alessio Dhoore
5. Jarne Driesen

volledige uitslag klik

Beloften

1. Eli Iserbyt
2. Quinten Hermans
3. Nicolas Cleppe
4. Daan Hoeyberghs
5. Daan Soete

volledige uitslag klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Nikki Harris (GBr)
4. Ellen Van Loy
5. Christine Majerus (Lux)

volledige uitslag klik

Elite heren

1. Wout van Aert
2. Sven Nys
3. Kevin Pauwels
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Laurens Sweeck

volledige uitslag klik (zodra beschikbaar)

Uitslagen editie 16-11-2014

Nieuwelingen

1. Florian Vermeersch
2. Arno Debeir
3. Dante Scoponi
4. Yentl Bekaert
5. Lloyd Sprangers

volledige uitslag nieuwelingen: klik

Juniores

1. Eli Iserbyt
2. Jappe Jaspers
3. Thijs Wolsink (Ned)
4. Maik Van der Heijden (Ned)
5. Johan Jacobs (Zwi)

volledige uitslag juniores: klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Nikki Harris (GBr)
3. Ellen Van Loy
4. Jolien Verschueren
5. Sophie De Boer (Ned)

volledige uitslag dames: klik

Beloften/U23

1. Wout van Aert
2. Michael Vanthourenhout
3. Laurens Sweeck
4. Toon Aerts
5. Stan Godrie (Ned)

volledige uitslag beloften: klik

Elite

4. Tom Meeusen
5. Lars Van der Haar (Ned)

volledige uitslag elite: klik





Uitslagen editie 2013 (later klik)

Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
1. Mitch Groot (Ned)
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Dennis Blommen
4. Louis Overmeire
5. Arno Debeir
 
Dames: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Sanne Cant
2. Helen Wyman (GBr)
3. Nikki Harris (GBr)
4. Pavla Havlikova (Tsj)
5. Githa Michiels

Juniores: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Yannick Peeters
2. Gianni Van Doninck
3. Thijs Aerts
4. Jelle Schuermans
5. Thomas Joseph

Beloften/U23: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Wout Van Aert
2. Jens Adams
3. Gianni Vermeersch
4. Mathieu Van der Poel (Ned)
5. Stan Godrie (Ned)

Elite: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)



Winnaars 2012

Elite: Sven Nys
Dames: Nikki Harris
Beloften: Wout Van Aert
Juniores: Mathieu Van der Poel
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn

volledige uitslag Wielerbond Vlaanderen: klik


Winnaars - Palmares

9x Sven Nys

3x Roland Liboton

3x Richard Groenendaal


1983 Hennie Stamsnijder

1984 Roland Liboton

1985 Hennie Stamsnijder

1986 Roland Liboton

1987 Rudy De Bie

1988 Roland Liboton

1989 Paul De Brauwer

1990 Danny De Bie

1991 Adrie van der Poel

1992 Huub Kools

1993 Daniele Pontoni

1993 Thomas Frischknecht

1994 Daniele Pontoni

1995 Wim de Vos

1996 1997 Richard Groenendaal

1998 Mario De Clercq

1999 Richard Groenendaal

2000 Peter Van Santvliet

2001 Sven Nys

2002 2003 Bart Wellens

2004 2005 2006 2007 2008 Sven Nys

2009 Niels Albert

2010 Sven Nys

2011 Kevin Pauwels

2012 Sven Nys

2013 Sven Nys

2014 Klaas Vantornout

2015 Wout van Aert

2016 Mathieu Van der Poel (Ned)


Zoeken

Scherpe blik van ... Retro - Scherpe BlikkenRetro - Scherpe Blikken

Kalender

april 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30