Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Cyclocross Boom

Datum: 19-10-2019
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


De Schorre Boom - Provinciaal recreatiedomein
 
Kinderen < 12 jaar gratis.

Programma 2019
 
10u30 Nieuwelingen ? Er zijn meer dan 70 eerste- en tweedejaars samen, dus normaal twee reeksen
11u50 juniores

Live op TV
 
13u40 dames
15u00 elite heren en beloften/U23
 
live op open kanaal Telenet, Play Sports, proximus en Ziggo Sport (Ned)
 
 
Deelnemers: (onder voorbehoud) - Iserbyt, Vanthourenhout en Verdonschot niet, lees klik
Ook Jakob Dorigoni niet: Scaphoid gebroken, handwortelbeentje langs duimzijde pols
Ook David van der Poel niet: hevige rugpijn (start ook niet in Bern) klik
Zoek niet naar Belgische juniores die WB Bern (zie hier) rijden. Daags voor WB-manche mag een junior geen wedstrijd rijden van bond.
Loes Sels niet - kampt met toxoplasmose . Zou wel starten Bern op zondag.
 
1ste j nieuwelingen klik
2de j nieuwelingen klik
juniores klik
dames klik
heren klik
 
 
Vind het klassement na Gieten via deze link
FOTOSPECIAL Gieten klik
 
Uitslagen 2019
 
Heren
 
1. Toon Aerts
2. Quinten Hermans - nieuwe leider
3. Tom Pidcock (GBr)
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Lars van der Haar (Ned)
 
volledige uitslag klik
Stand heren in SP na Boom klik
1. Quinten Hermans 28 ptn 2. Corné van Kessel (Ned) 25 ptn 3. Lars van der Haar (Ned) 23 ptn
Stand heren U23 in SP na Boom klik
1. Thomas Pidcock (GBr) 16 ptn 2. Ben Turner (GBr) 12 ptn 3. Timo Kielich/Yentl Bekaert 7 ptn
 
Lees: Telenet Baloise Lions samen sterk in Boom klik
Kijk en luister: Tim Merlier is al meteen goed bezig in het veld klik
 
Dames
 
1. Alice Maria Arzuffi (Ita)
2. Eva Lechner (Ita)
3. Sanne Cant - nieuwe leidster
4. Annemarie Worst (Ned)
5. Yara Kastelijn (Ned)
6. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - beste belofte
 
Volledige uitslag klik
 
Stand dames in SP na Boom klik
1. Sanne Cant 27 ptn 2. Eva Lechner (Ita) 26 ptn 3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 25 ptn
Stand dames U23 in SP na Boom klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 16 ptn 2. Inge van der Heijden (Ned) 12 ptn 3. Aniek van Alphen 10 ptn
 
Lees: Knappe zege voor Alice Maria Arzuffi in Boom klik
 
Junioren
 
1. Yorben Lauryssen - nieuwe leider
2. Arne Baers
3. Jelle Harteel
4. Timothe Gabriël (Fr)
5. Ruben Meeusen
 
Volledige uitslag klik
Stand juniores in SP na Boom klik
1. Yorben Lauryssen 25 ptn 2. Arne Baers 20 ptn 3. Thibau Nys 15 ptn
 
Nieuwelingen tweedejaars
 
1. Aaron Dockx
2. Dario Van Der Heyden
3. Kay De Bruyckere
4. Menno Huising (Ned)
5. Mathieu Kockelmann (Lux)
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen eerstejaars
 
1. Viktor Vandenberghe
2. Antoine Jamin
3. Mike Uytterhoeven
4. Yordi Corsus
5. Wies Nuyens
 
Volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen meisjes
 
1. Xenna De Bruyckere
2. Zélie Graux
3.  Lore Sas
 
Volledige uitslag klik
 
 
Uitslagen 2018
 
Heren
 
1. Mathieu Van der Poel - leider met max punten
2. Toon Aerts
3. Gianni Vermeersch
4. Quinten Hermans
5. Laurens Sweeck
 
volledige uitslag klik
 
Stand elite heren na Boom klik
1. Mathieu Van der Poel (Ned) 30 ptn 2. Toon Aerts 27 ptn 3. Lars van der Haar (Ned) 22 ptn
 
Stand U23/ beloften heren na Boom klik
1. Tom Pidcock (GBr) 15 ptn 2. Toon Vandebosch 8 ptn 3. Timo Kielich 7 ptn
 
Dames
 
Lees: Kim Van de Steene soleert naar de zege in Boom klik
 
1. Kim Van De Steene
2. Alice Maria Arzuffi (Ita)
3. Sanne Cant
4. Annemarie Worst (Ned)  - leidster klassement
5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - leidster klassement beloften met Fleur Nagengast (Ned)
 
Volledige uitslag klik 
 
Stand dames na Boom klik
1. Annemarie Worst (Ned) 27 ptn 2. Alice Maria Arzuffi (Ita) 27 ptn 3. Sanne Cant 22 ptn
 
Stand beloften/U23 dames na Boom klik
1. Fleur Nagengast en Ceylin del Carmen Alvarado 14 ptn 3. Anna Kay (GBr) 8 ptn
 
Juniores
 
1. Lennert Belmans
2. Yorben Lauryssen
3. Joachim Van Looveren
4. Yente Peirens - leider klassement
5. Tomas De Laet
 
volledige uitslag klik
 
Stand juniores na Boom klik 
1.Yente Peirens 20 ptn 2. Witse Meeussen, Michael Bervoets en Lennert Belmans 15 ptn
 
Nieuwelingen eerstejaars
 
1. Aaron Dockx
2. Iben Rommelaere
3. Frank Aron Ragilo (Est)
4. Dario Van der Heyden
5. Kenay De Moyer.
 
Volledige uitslag klik 
 
Nieuwelingen tweedejaars
 
1. Jente Michels
2. Mathis Avondts
3. Milan Kuypers
4. Paul Anchain (Fra)
5. Mauro Delme
 
Volledige uitslag klik 
 
Nieuwelingen meisjes
 
1. Laura Lizette Sander (Est)
2. Chloë Van den Eede
3. Michelle Darcon
 
 
 
 
Parcours
 
Info 2017
 
Eli Iserbyt is ziek en past voor SP Boom
Alicia Franck bezeerde zich aan de enkel bij een val tijdens de verkenning in Boom. Het zou gaan om een kuitbeenbreuk.
 
Uitslagen 2017 - Foto's klik
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Xander Geysels
2. Michael Bervoets
3. Jarno Jordens
4. Tomas Kopecky (Tsj)
5. Vince Van Den Eynde
 
volledige uitslag klik
 
Klassement juniores na Boom klik
1. Vince Van Den Eynde 33 ptn 2. Pim Ronhaar en Tomas Kopecky 29 ptn 4. Ryan Kamp 25 ptn
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Tom Pidcock (GBr)
2. Adam Toupalik (Tsj)
3. Sieben Wouters (Ned)
4. Jelle Schuermans
5. Yannick Peeters
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften na Boom klik
1. Sieben Wouters 36 ptn 2. Adam Toupalik 33 ptn 3. Jens Dekker, Thijs Aerts en Jelle Schuermans 30 p
 
Bekijk vimeo: Thomas Pidcock na eerste zege als belofte klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Maud Kaptheijns (Ned) - blijft leidster
2. Sanne Cant
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement dames na Boom klik
1. Maud Kaptheijns 45 ptn 2. Sanne Cant 38 ptn 3. Annemarie Worst 34 ptn
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Wout van Aert - nieuwe leider
2. Laurens Sweeck
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Mathieu Van der Poel (Ned)
5. Jens Adams
 
volledige uitslag klik
 
Klassement heren na Boom klik
1. Wout van Aert 43 ptn 2. Mathieu Van der Poel 42 ptn 3. Lars Van der Haar en Laurens Sweeck 38 ptn
 
Lees: Van Aert juicht in Boom, Van der Poel valt en is SP-leider af klik
 
Parcours klik
 
 
Klassement na Superprestige Zonhoven 2017 vinden jullie via deze link
 
 
Uitslagen 2016
 
Lees ook: Van Aert en broers Van der Poel van de Schorre naar de Cauberg per ... helikopter klik
 
Juniores
 
1. Ben Turner
2. Arne Vrachten
3. Florian Vermeersch
4. Niels Vandeputte
5. Arno Debeir
 
volledige uitslag hier
 
Dames
 
1. Jolien Verschueren
2. Ellen Van Loy
3. Rebecca Fahringer
4. Githa Michiels
5. Geerte Hoeke
 
volledige uitslag hier
 
Elite en beloften
 
1. Wout van Aert
2. Mathieu van der Poel
3. Wietse Bosmans
4. Tom Meeusen
5.  David van der Poel
 
volledige uitslag hier
 
 
Uitslagen 1ste editie Niels Albert CX - 2015
 
Juniores
 
1. Jappe Jaspers
2. Victor Vandebosch
3. Toon Vandebosch
4. Gianni Siebens
5. Timo Kielich
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Ellen Van Loy
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Loes Sels
4. Joyce Vanderbeken
5. Hannah Payton (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Elite heren en beloften
 
1. Lars Van der Haar (Ned)
2. Wout van Aert
3. Sven Nys
4. Tom Meeusen
5. Jim Aernouts
 
volledige uitslag klik
 
Foto's klik
 
 
 
Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering.

Zoeken

Kalender

december 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031