Isolteam Warm aanbevolen

Cyclocross Boom

Datum: 20-10-2018
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


De Schorre Boom - Provinciaal recreatiedomein

Kinderen < 12 jaar gratis.

Programma 2017

9u30 Juniores
11u00 Beloften
12u00 G-sport
13u40 Dames
15u00 Heren



Deelnemers: 

Eli Iserbyt is ziek en past voor SP Boom
Alicia Franck bezeerde zich aan de enkel bij een val tijdens de verkenning in Boom. Het zou gaan om een kuitbeenbreuk.

Uitslagen 2017 - Foto's klik

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Xander Geysels
2. Michael Bervoets
3. Jarno Jordens
4. Tomas Kopecky (Tsj)
5. Vince Van Den Eynde

volledige uitslag klik

Klassement juniores na Boom klik
1. Vince Van Den Eynde 33 ptn 2. Pim Ronhaar en Tomas Kopecky 29 ptn 4. Ryan Kamp 25 ptn

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Tom Pidcock (GBr)
2. Adam Toupalik (Tsj)
3. Sieben Wouters (Ned)
4. Jelle Schuermans
5. Yannick Peeters

volledige uitslag klik

Klassement beloften na Boom klik
1. Sieben Wouters 36 ptn 2. Adam Toupalik 33 ptn 3. Jens Dekker, Thijs Aerts en Jelle Schuermans 30 p

Bekijk vimeo: Thomas Pidcock na eerste zege als belofte klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Maud Kaptheijns (Ned) - blijft leidster
2. Sanne Cant
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)

volledige uitslag klik

Klassement dames na Boom klik
1. Maud Kaptheijns 45 ptn 2. Sanne Cant 38 ptn 3. Annemarie Worst 34 ptn

Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Wout van Aert - nieuwe leider
2. Laurens Sweeck
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Mathieu Van der Poel (Ned)
5. Jens Adams

volledige uitslag klik

Klassement heren na Boom klik
1. Wout van Aert 43 ptn 2. Mathieu Van der Poel 42 ptn 3. Lars Van der Haar en Laurens Sweeck 38 ptn

Lees: Van Aert juicht in Boom, Van der Poel valt en is SP-leider af klik

Parcours klik



Klassement na Superprestige Zonhoven 2017 vinden jullie via deze link


Uitslagen 2016

Lees ook: Van Aert en broers Van der Poel van de Schorre naar de Cauberg per ... helikopter klik

Juniores

1. Ben Turner
2. Arne Vrachten
3. Florian Vermeersch
4. Niels Vandeputte
5. Arno Debeir

volledige uitslag hier

Dames

1. Jolien Verschueren
2. Ellen Van Loy
3. Rebecca Fahringer
4. Githa Michiels
5. Geerte Hoeke

volledige uitslag hier

Elite en beloften

1. Wout van Aert
2. Mathieu van der Poel
3. Wietse Bosmans
4. Tom Meeusen
5.  David van der Poel

volledige uitslag hier


Uitslagen 1ste editie Niels Albert CX - 2015

Juniores

1. Jappe Jaspers
2. Victor Vandebosch
3. Toon Vandebosch
4. Gianni Siebens
5. Timo Kielich

volledige uitslag klik

Dames

1. Ellen Van Loy
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Loes Sels
4. Joyce Vanderbeken
5. Hannah Payton (GBr)

volledige uitslag klik

Elite heren en beloften

1. Lars Van der Haar (Ned)
2. Wout van Aert
3. Sven Nys
4. Tom Meeusen
5. Jim Aernouts

volledige uitslag klik

Foto's klik



Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering.

Zoeken

Scherpe blik van ... Retro - Scherpe BlikkenRetro - Scherpe Blikken

Kalender

juni 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930