Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Gieten

Datum: 13-10-2019
Land: Nederland
Klassement: Telenet Superprestige


Organisatie: Stichting Wieler Promotion Oostermoer
 
Aan de Nijslootsweg te Gieten (aan de andere kant van de N34)

Hoe bereiken? Opgelet werken op N33 !

Via Zwolle A28 richting Meppel, Hoogeveen, afslag Assen-Zuid en N33 richting Gieten : klik

Tickets: 12 euro, tot en met 14 jaar gratis - Voorverkoop: 8 euro

 

Vind hier het reglement en de vaste contracten van de Superprestige 2019-2020
Lees: Toon Aerts is gemotiveerd voor Gieten klik

Programma: 1ste manche SP - LIVE verslaggeving van de jeugdwedstrijden >>afgelopen
 
10u30:  2de j nieuwelingen - 10u32  1ste j nieuwelingen - 10u34  nieuwelingen meisjes
11u50: Juniores

Live op tv klik

13u40: Dames
15u00: Elite en beloften
 
Uitslagen 2019
 
FOTOSPECIAL klik
Lees: Onemanshows bij de jeugd in 1ste Superprestigemanche in Gieten klik
 
Nieuwelingen
 
1ste jaars
 
GIE_5961 podium Gieten 1ste j nieuwelingen.JPG (799 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Jelte Jochems (Ned)
2. Louis Leindert (Dui)
3. Guus van den Eijnden (Ned)
4. Mike Uytterhoeven
5. Thom van der Werf (Ned)
 
volledig klik
 
2de jaars
 
GIE_5955 podium 2de j nieuwelingen Gieten 2019.JPG (785 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Aaron Dockx
2. Silas Kuschla (Dui)
3. Menno Huising (Ned)
4. Iben Rommelaere
5. Jari Prins (Ned)
 
volledig klik
 
meisjes
 
1. Leonie Bentveld (Ned)
2. Mirre Knaven (Ned)
3. Lauren Molengraaf (Ned)
4. Bibi Verzijl (Ned)
5. Laura Lizette Sander (Est)
 
volledig klik
 
Juniores
 
GIE_6137 podium juniores Gieten 2019.jpg (473 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Thibau Nys
2. Lennert Belmans
3. Ward Huybs
4. Jetze Van Campenhout
5. Hugo Kras 
 
volledige uitslag klik
 
Stand juniores in SP na Gieten klik
 
Lees het Live verslag van de jeugdwedstrijden er nog eens op na >> Klik hier
 
Dames
 
GIE_6349 podium dames Gieten 2019.JPG (750 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - leidster klassement - ook bij U23
2. Sanne Cant
3. Yara Kastelijn (Ned)
4. Eva Lechner (Ita)
5. Ellen Van Loy
 
volledige uitslag klik
 
Stand dames in SP na Gieten klik
Stand dames beloften/U23 in SP na Gieten klik
 
Heren
 
1. Eli Iserbyt
2. Quinten Hermans
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Jens Adams
 
volledige uitslag klik
 
Stand elite heren in SP na Gieten klik
Stand beloften/U23 in SP na Gieten klik 1. Tom Pidcock (GBr) 2. Timo Kielich 3. Ben Turner (GBr)
 
Kijk en luister: Sven Nys: 'Telenet Baloise Lions sterk in de breedte' klik
 
Deelnemers: 
nieuwelingen meisjes klik
nieuwelingen 1ste en 2de jaars klik
juniores klik
dames klik
elite heren en beloften klik
 
Parcours 2019 - details passages klik
 
 
Info 2018
 
Lees: Mathieu Van der Poel start in Gieten klik
Lees: Beloften kunnen in Superprestige twee keer langs de kassa klik
Lees: Komend weekend start in Gieten de Superprestige klik (+ reglement 2018-2019)
 
Uitslagen
 
Heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - leider klassement klik
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Marcel Meisen (Dui)
 
volledige uitslag klik
 
Toon Vandebosch is leider in 't klassement bij de beloften klik
 
Lees: Podiumplaats in Lokeren en opgaves in Gieten voor Marlux-Bingoal klik
Lees: Van vrees voor deelname naar de zege in Superprestige Gieten klik
Fotospecial klik
 
Dames
 
Foto©Veldritkrant.be
 
1. Annemarie Worst (Ned) - leidster klassement bij elite klik
2. Marianne Vos (Ned)
3. Alice Maria Arzuffi (Ita)
4. Loes Sels
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Zege voor Annemarie Worst in eigen land klik
Fotospecial klik
 
Fleur Nagengast is leidster bij U23 - klassement klik
 
Foto©Veldritkrant.be
 
Juniores
 
Foto©Veldritkrant.be
 
1. Witse Meeussen
2. Luke Verburg (Ned)
3. Thibau Nys
4. Pim Ronhaar (Ned)
5. Wout Vervoort
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement juniores klik
 
Fotospecial jeugd klik
 
Nieuwelingen
 
Foto©Veldritkrant.be
 
1. Tibor del Grosso (Ned)
2. Joost Brinkman (Ned)
3. Matyas Kopecky (Ned)
4. Bailey Groenendaal (Ned)
5. Joris Reiderink (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
meisjes
 
Foto©Veldritkrant.be
 
1. Leonie Bentveld (Ned)
2. Mirre Knaven (Ned)
3. Bibi Verzijl (Ned)
 
volledige uitslag meisjes nieuwelingen klik
 
 
Parcours



Uitslagen 1-10-2017
 
Nieuwelingen
 
Foto: ©Photopress.be
 
1. Salvador Alvarado (Ned)
2. Stijn Willemsen (Ned)
3. Lukas van der Vleuten
4. Joppe d Hey (Ned)
5. Hugo Kars (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
Foto: ©Photopress.be
 
1. Ryan Kamp (Ned)
2. Pim Ronhaar (Ned)
3. Maxim Dewulf
4. Arno van den Broeck
5. Jarno Bellens
 
volledige uitslag klik
 
Beloften
 
Foto: ©Photopress.be
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Adam Toupalik (Tsj)
3. Yannick Peeters
4. Sieben Wouters (Ned)
5. Thijs Aerts
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
Foto: ©Photopress.be
 
1. Maud Kaptheijns (Ned)
2. Nikki Brammeier (GBr)
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Elle Anderson (USA)
5. Helen Wyman (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Lees ook: Maud Kaptheijns schenkt Crelan-Charles eerste zege van het seizoen klik
 
Heren
 
Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Laurens Sweeck
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Quinten Hermans
 
volledige uitslag klik
 
Lees ook: Vier op een rij voor Mathieu Van der Poel, maar ... Van Aert 'leeft' ook nog klik
 
Parcours
 
 
Uitslagen editie 2016
 
Heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Laurens Sweeck
4. Jens Adams
5. Toon Aerts
6. Klaas Vantornout
7. Tom Meeusen
8. Tim Merlier
9. David Van der Poel (Ned)
10. Lars Van der haar (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
 Foto:©Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Laura Verdonschot
5. Nikki Harris (Gbr)
 
volledige uitslag klik
 
Beloften
 
 Foto:©Photopress.be 
 
1. Joris Nieuwenhuis (Ned)
2. Quinten Hermans
3. Yannick Peeters
4. Sieben Wouters (Ned)
5. Nicolas Cleppe
 
volledige uitslag klik
 
Lees en bekijk ook video-interview: Joris Nieuwenhuis pleziert sponsor, Quinten Hermans baalt klik
 
Juniores
 
 Foto:©Photopress.be
 
1. Jelle Camps
2. Toon Vandebosch
3. Thymen Arensman (Ned)
4. Andreas Goeman
5. Yentl Bekaert
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
 Foto:©Photopress.be
 
1. Luke Verburg (Ned)
2. Pim Ronhaar (Ned)
3. Bodi del Grosso (Ned)
4. Lars Boven (Ned)
5. Noah Vreeswijk (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Parcours 2016
 


Parcours 2015: 
 
SnipImage

Uitslagen editie 2015: 1ste manche SP

Nieuwelingen: volledig klik

1. Perry Frijters (Ned)
2. Bart Artz (Ned)
3. Luke Verburg (Ned)
4. Tomas Kopecky (Ned)
5. Bodi Del Grosso (Ned)


Juniores: volledig klik

1. Jens Dekker (Ned)
2. Jappe Jaspers
3. Thijs Wolsink (Ned)
4. Victor Vandebosch
5. Gianni Siebens

Beloften: volledig klik

1. Daan Hoeybergs
2. Quinten Hermans
3. Eli Iserbyt
4. Martijn Budding (Ned)
5. Yorben van Tichelt

Dames: volledig klik

1. Sanne Cant
2. Nikki Harris (GBr)
3. Jolien Verschueren
4. Ellen Van Loy
5. Maud Kaptheijns (Ned)

Heren: volledig klik

1. Wout van Aert
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Tim Merlier
4. Sven Nys
5. Klaas Vantornout

Uitslagen editie 2014: 1ste manche SP
 
Nieuwelingen: volledig klik
 
1. Arno Debeir
2. Wim Wittenberg (Ned)
3. Luca Vreeswijck (Ned)
4. Thymen Arensman (Ned)
5. Perry Frijters (Ned)
 
 
Juniores: volledig klik
 
1. Eli Iserbyt
2. Max Gulickx (Ned)
3. Johan Jacobs (Zwi)
4. Jappe Jaspers
5. Jens Dekker (Ned)
 
 
Dames: volledig klik
 
1. Sanne Cant
2. Ellen van Loy
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Sanne van Passen (Ned)
5. Elle Anderson (USA)
 
 
Beloften: volledig klik
 
1. Wout van Aert
2. Laurens Sweeck
3. Diether Sweeck
4. Michael Vanthourenhout
5. Toon Aerts
 
 
Elite: volledig klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Sven Nys
4. David Van der Poel (Ned)
5. Klaas Vontornout
 
 
Uitslagen editie 2013 : 5de manche SP
 
Nieuwelingen: volledig klik
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Jappe Jaspers
4. Wim Wittenberg (Ned)
5. Bryan Bouwmans (Ned)
 
Dames: volledig klik
 
1. Helen Wyman (GBr)
2. Sanne Cant
3. Sabrina Stultiens (Ned)
4. Annefleur Kalvenhaar (Ned)
5. Pavla Havlikova (Tsj)
 
Juniores: volledig klik
 
1. Yannick Peeters
2. Thijs Aerts
3. Adam Toupalik (Tsj)
4. Jelle Schuermans
5. Elias Van Hecke
 
U23/Beloften: volledig klik
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Yorben Van Tichelt
3. Gianni Vermeersch
4. Tim Merlier
5. David Van der Poel (Ned)
 
Elite: volledig klik
 
1. Niels Albert
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Tom Meeusen
4. Philip Walsleben (Dui)
5. Marcel Meisen (Dui)
 

Bericht problemen met camper Nys anno 2014 klik

Videoverslag Sven Nys na Gieten 2014 klik

Verslag Gieten 2014 klik

Winnaars 2012
 
Elite: Klaas Vantornout
Beloften: Wout Van Aert
Juniores: Mathieu Van der Poel
Dames: Helen Wyman
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn
 
 
 
Winnaars/palmares
 
8 x Sven Nys: 1998/1999/2001/2002/2004/2006/2009/2011
4 x Mathieu van der Poel (Ned): 2014/2016/2017/2018
3 x Rein Groenendaal (Ned): 1981/1982/1983
3 x Paul De Brauwer: 1986/1988/1989
3 x Danny De Bie: 1990/1991/1992
3 x Richard Groenendaal: 1997/200/2005
 

1977 Gerrit Scheffer (Ned)
1978 Herman Snoeijink (Ned)
1979 Cees van der Wereld (NK)
1980 Rainer Paus (Dui)
1981 1982 1983 Rein Groenendaal (Ned)
1984 Radomir Simunek (Tsj)
1985 Roland Liboton
1986 Paul De Brauwer
1987 Roland Liboton
1988 1989 Paul De Brauwer
1990 1991 1992 Danny De Bie
1993 1994 Paul Herygers
1995 Erwin Vervecken
1996 Adrie van der Poel (Ned)
1997 Richard Groenendaal (Ned)
1998 1999 Sven Nys
2000 Richard Groenendaal (Ned)
2001 2002 Sven Nys
2003 Bart Wellens
2004 Sven Nys
2005 Richard Groenendaal (Ned)
2006 Sven Nys
2007 Niels Albert
2008 Klaas Vantornout
2009 Sven Nys
2010 Tom Meeusen
2011 Sven Nys
2012 Klaas Vantornout
2013 Niels Albert
2014 Mathieu van der Poel (Ned)
2015 Wout van Aert
2016 Mathieu van der Poel (Ned)
2017 Mathieu van der Poel (Ned)
2018 Mathieu van der Poel (Ned)


Zoeken

Kalender

november 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930