Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Cyclocross Noorderkempen in Merksplas

Datum: 09-02-2020
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


Nieuwe locatie anno 2020: Kolonie Merksplas
 
Voorheen Aardbeiencross, lees hier

Lees: Tussenstand in de Superprestige richting Merksplas klik

Programma

update 9/2 - omstreeks 10u

Aantekening 2020-02-09 102709.png (64 KB)
9u50: reeks 1 nieuwelingen
10u35: reeks 2 nieuwelingen
11u50: Juniores
 
live op tv klik
 
update 8/2: ifv slechte weer vervroegd
13u40: Dames >> om 13u20
15u00: Elite heren en beloften >> 14u30
 
Deelnemers: voorlopige klik

Klassementen in SP na Diegem klik
Bij de juniores: Thibau Nys
Bij de beloften en elite dames: Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
Bij de beloften heren: Tom Pidcock (GBr)
Bij elite heren: Laurens Sweeck

Parcours Merksplas.jpg (65 KB)
 
Uitslagen 2019
 
Meisjes nieuwelingen
 
1. Mirre Knaven (Ned)
2. Bibi Verzijl (Ned)
3. Lucia Bramati (Ita)
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen 1ste j
 
1. Menno Huising (Ned)
2. Aaron Dockx
3. Kenay De Moyer
4. Iben Rommelaere
5. Kay De Bruyckere
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen 2de j
 
1. Jente Michels
2. Gustav Wang (Den)
3. Joost Brinkman (Ned)
4. Lorenzo Masciarelli (Ita)
5. Lucas Janssen
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Thibau Nys
2. Ryan Cortjens
3. Witse Meeussen
4. Lennert Belmans
5. Tom Lndner (Dui)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement juniores na Hoogstraten klik
1. Witse Meeussen 83 ptn 2. Ryan Cortjens 81 ptn 3. Lennert Belmans 64 ptn
 
Dames
 
1. Sanne Cant - blijft leidster
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Denise Betsema (Ned)
4. Loes Sels
5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Cant heeft extra puntje voor op Worst na SP Hoogstraten klik
 
Klassement dames na Hoogstraten klik
1. Sanne Cant 90 ptn 2. Annemarie Worst (Ned) 88 ptn 3. Alice Maria Arzuffi (Ita) 69 ptn
 
Klassement dames beloften na Hoogstraten klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 54 ptn 2. Inge van der Heijden (Ned) 37 ptn Fleur Nagengast (Ned) 34 ptn
 
Elite heren en beloften
 
1. Mathieu van der Poel - leider met max der punten
2. Toon Aerts
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Eli Iserbyt
5. Tom Pidcock (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement elite heren na Hoogstraten klik
1. Mathieu van der Poel (Ned) 105 ptn 2. Toon Aerts 94 ptn 3. Lars van der Haar (Ned) 74 ptn
 
Klassement beloften na Hoogstraten klik
1. Tom Pidcock 53 ptn 2. Ben Turner (GBr) 32 ptn 3; Eli Iserbyt 26 ptn
 
Lees: Wereldkampioen Van der Poel wint ook de Aardbeiencross klik
 
Ter info
 
Klassement juniores na SP Diegem klik
1. Witse Meeussen 70 ptn 2. Ryan Cortjens 67 ptn 3. Lennert Belmans 52 ptn
Klassement dames na SP Diegem klik
1. Sanne Cant 75 ptn 2. Annemarie Worst (Ned) 74 ptn 3. Alice Maria Arzuffi (Ita) 63 ptn
Klassement dames beloften/U23 na SP Diegem klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 46 ptn 2. Fleur Nagengast (Ned) 34 ptn 3. Inge van der Heijden (Ned) 30 ptn
Klassement elite heren na SP Diegem klik
1. Mathieu van der Poel (Ned) 90 ptn 2. Toon Aerts 80 ptn 3. Wout van Aert 66 ptn
Klassement beloften/U23 heren na SP Diegem klik
1. Tom Pidcock (GBr) 46 ptn 2. Ben Turner (GBr) 26 ptn 3. Eli Iserbyt 18 ptn
 
 
Info 2018
 
Lees: Eli Iserbyt rijdt in SP Hoogstraten en Middelkerke bij de beloften, in regenboogtrui klik
Lees: Wout van Aert sluit zijn veldritseizoen af met SP Hoogstraten (vind wegprogramma) klik
 
Uitslagen 2018
 
Elite heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. David Van der Poel (Ned)
 
Volledige uitslag klik

Klassement elite heren
na SP Hoogstraten klik
 
1. Mathieu Van der Poel 100 ptn 2. Wout van Aert 96 ptn 3. Laurens Sweeck 76 ptn
 
Lees: Van der Poel op gelijke hoogte van Liboton klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Helen Wyman (GBr)
 
volledige uitslag klik
Klassement dames na SP Hoogstraten klik
 
1. Sanne Cant 92 ptn 3. Maud Kaptheijns (Ned) 91 ptn 3. Annemarie Worst (Ned) 72 ptn
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be 
 
1. Eli Iserbyt
2. Thijs Aerts
3. Jens Dekker (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften na SP Hoogstraten klik
 
1. Sieben Wouters (Ned) 78 ptn 2. Adam Toupalik (Tsj) 72 ptn 3. Jens Dekker (Ned) 69 ptn
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be 
 
1 Ryan Kamp (Ned)
2 Niels Vandeputte
3 Pim Ronhaar (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement juniores na SP Hoogstraten klik
 
1. Ryan Kamp (Ned) 96 ptn 2. Tomas Kopecky (Tsj) 94 ptn 3. Pim Ronhaar (Ned) 76 ptn
 
Nieuwelingen
 
 Foto: ©Photopress.be 
 
1. Dante Coremans
2. Salvador Alvador (Ned)
3. Lennert Belmans
4. Arne Baers
5. Nando De Rijck
 
volledige uitslag klik
 
Parcours
 
 
Vind volledige uitslag en de klassementen na Hoogstraten hier (zodra beschikbaar)
 
Uitslagen 1ste manche superprestige in Gieten klik
Uitslagen 2de manche superprestige in Zonhoven klik
Uitslagen 3de manche superprestige in Boom klik
Uitslagen 4de manche superprestige in Ruddervoorde klik
Uitslagen 5de manche superprestige in Asper-Gavere klik
Uitslagen 6de manche superprestige in Diegem klik
 
 
Uitslagen 2017
 
Nieuwelingen
 
 Foto's: ©Photopress.be
 
1. Luke Verburg (Ned)
2. Pim Ronhaar
3. Lars Boven (Ned)
4. Wout Vervoort
5. Yente Peirens
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
 Foto's: ©Photopress.be
 
1. Jelle Camps
2. Thymen Arensman (Ned)
3. Ryan Kamp
4. Arne Vrachten
5. Yentl Bekaert
 
volledige uitslag klik 
 
Beloften
 
 Foto's: ©Photopress.be
 
1. Joris Nieuwenhuis (Ned)
2. Eli Iserbyt
3. Quinten Hermans
4. Nicolas Cleppe
5. Thijs Aerts
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
 Foto's: ©Photopress.be
 
1. Sophie De Boer (Ned)
2. Helen Wyman (GBr)
3. Ellen Van Loy
4. Sanne Cant
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Elite heren
 
 Foto's: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Kevin Pauwels
4. Laurens Sweeck
5. Corné van Kessel (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Klassementen Superprestige 2016-2017
 
Klassement juniores na Hoogstraten klik - Jelle Camps
Klassement beloften na Hoogstraten klik - Quinten Hermans
Klassement dames na Hoogstraten klik - Sanne Cant
Klassement elite heren na Hoogstraten klik - Mathieu Van der Poel (Ned)
 
 
Uitslagen editie 2016
 
Elite heren
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Tom Meeusen
4. Sven Nys
5. Laurens Sweeck
 
volledig klik
 
Elite dames
 
1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer (Ned)
3. Nikki Harris (GBr)
4. Jolien Verschueren
5. Sanne van Paassen (Ned)
 
volledig klik
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt
2. Daan Soete
3. Quinten Hermans
4. Thomas Joseph
5. Adam Toupalik (Tsj)
 
volledig klik
 
Juniores
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Florian Vermeersch
3. Seppe Rombouts
4. Toon Vandebosch
5. Thymen Arensman (Ned)
 
volledig klik
 
Nieuwelingen
 
1. Ryan Cortjens
2. Mees Hendrikx (Ned)
3. Niels Vandeputte
4. Luke Verburg (Ned)
5. Bart Artz (Ned)
 
volledig klik
 
Lees ook: Kevin Pauwels op zoek naar extra zakgeld in Sint-Niklaas en Hoogstraten klik 
 
Uitslagen editie 8-2-2015
 
Uitslagen Hoogstraten en stand superprestige klik
 
Nieuwelingen
 
1. Florian Vermeersch
2. Andreas Goeman
3. Toon Vandebosch
4. Niels Vandeputte
5. Maxim Van Gils
 
volledige uitslag nieuwelingen klik
 
Juniores
 
1. Eli Iserbyt - eindwinnaar superprestige
2. Johan Jacobs (Zwi)
3. Max Gulickx (Ned)
4. Thijs Wolsink (Ned)
5. Jarne Driesen
 
volledige uitslag juniores klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Helen Wyman (GBr)
3. Jolien Verschueren
4. Ellen Van Loy
5. Loes Sels
 
volledige uitslag dames klik
 
Beloften
 
1. Laurens Sweeck
2. Michael Vanthourenhout - eindwinnaar superprestige
3. Diether Sweeck
4. Toon Aerts
5. Stan Godrie (Ned)
 
volledige uitslag beloften klik
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Kevin Pauwels
3. Wout Van Aert
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Klaas Vantornout
 
volledige uitslag elite heren klik
 
 
Inschrijving renners (tot 20/01/2015) via klik
 
 
Uitslagen editie 2014
 
Dames (volledige uitslag klik)
 
1. Nikki Harris (GBr)
2. Sanne Cant
3. Jolien Verschueren
4. Ellen Van Loy
5. Loes Sels
 
Juniores (volledige uitslag klik)
 
1. Yannick Peeters
2. Johan Jacobs (Zwi)
3. Thijs Aerts
4. Gianni Van Donink
5. Stijn Caluwe
 
Beloften/U23 (volledige uitslag klik)
 
1. Wout Van Aert
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Laurens Sweeck
5. Mathieu Van der Poel (Ned)
 
Elite (volledige uitslag klik)
 
1. Sven Nys
2. Klaas Vantornout
3. Niels Albert
4. Thijs Van Amerongen (Ned)
5. Tom Meeusen
 
 
 
Winnaars 2013
 
Elite: Sven Nys
Beloften: Wietse Bosmans
Juniores: Mathieu Van der Poel
Dames: Sanne Cant
 
Volledig klassement: Wielerbond Vlaanderen: klik
 
Palmares/winnaars
 
8 x Sven Nys
4 x Mathieu van der Poel (Ned)
3 x Wim Lambrechts, Paul Herygers (incl 1 BK), Erwin Vervecken
2 x Peter Willemsens en Niels Albert
 

1988 1989 Wim Lambrechts
1990 Kurt De Roose
1991 Wim Lambrechts
1992 Dirk Pauwels
1993 Staf Van Bouwel
1994 Paul Herygers
1995 Peter Willemsens
1996 1997(BK) Paul Herygers
1998 Peter Willemsens
1999 Bart Wellens
2000 Sven Nys
2001 Mario De Clercq
2002 Erwin Vervecken
2003 Sven Nys
2004 2005 Erwin Vervecken
2006 2007 Sven Nys
2008 Niels Albert
2009 (februari) Sven Nys; 2009 (november) Niels Albert
2011 Sven Nys
2012 Tom Meeusen
2013 Sven Nys
2014 Sven Nys
2015 Mathieu van der Poel (Ned)
2016 Mathieu van der Poel (Ned)
2017 Mathieu van der Poel (Ned)
2018 Mathieu van der Poel (Ned)

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Volg ons via twitter en/of facebook

 


Zoeken

Kalender

februari 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829