Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Diegem

Datum: 29-12-2019
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


in en rond het Diegemse gemeentepark 
+ centrum en spoorwegbrug

Tickets € 12 aan de kassa, tot 12 jaar gratis - bancontact mogelijk!
 
Programma 
 
16u30 Juniores 

Live op tv klik
 
18u05: Dames
20u00: Elite heren en beloften

Deelnemers:
Juniores klik
Dames klik
Heren klik
 
Uitslagen 2019

Juniores
 
Lees: Ook in Diegem niemand opgewassen tegen Thibau Nys klik
 
DIE_1282 podium juniores.jpeg (516 KB)Fotocredit TFoto

1. Thibau Nys - verstevigt leidersplaats
2. Lennert Belmans
3. Emiel Verstrynge
4. Tibor del Grosso (Ned)
5. Matyas Kopecky (Tsj)

volledige uitslag klik
 
Klassement SP juniores na Diegem klik
1. Thibau Nys 73 ptn 2. Lennert Belmans 70 ptn 3; Ward Huybs 58 ptn

Dames
 
Lees: Annemarie Worst wint de sprint voor de zege in Diegem klik

DIE_1465_1 podium dames.jpg (507 KB)Fotocredit TFoto

1. Annemarie Worst (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - blijft leidster
3. Yara Kastelijn (Ned)
4. Inge van der Heijden (Ned)
5. Puck Pieterse (Ned)

volledige uitslag klik

Klassement SP dames na Diegem klik
1. Alvarado (Ned) 81 ptn 2. Kastelijn (Ned) 76 ptn 3. Worst (Ned) 65 ptn
Klassement SP dames beloften na Diegem klik
1. Alvarado (Ned) 48 ptn 2. Van der Heijden (Ned) 34 ptn 3. Shirin van Anrooij (Ned) 21 ptn
 
Heren
 
DIE_1582 podium elite heren.jpg (435 KB)Fotocredit TFoto

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Eli Iserbyt
3. Michael Vanthourenhout
4. Tim Merlier
5. Lars van der Haar (Ned)

volledige uitslag klik

Klassement elite heren na Diegem klik
1. Laurens Sweeck 69 ptn 2. Eli Iserbyt 68 ptn 3. Lars van der Haar (Ned) 64 ptn
Klassement beloften heren na Diegem klik
1. Tom Pidcock (GBr) 48 ptn 2. Ben Turner (GBr) 24 ptn 3. Ryan Kamp (Ned) 22 ptn
 
 
 
Klassementen na Zonhoven klik hier
Bij juniores: Thibau Nys
Bij dames, zowel beloften als elite: Ceylin del Carmen Alvarado
Bij beloften heren: Tom Pidcock
Bij elite heren: Toon Aerts (rijdt niet in Diegem)

Parcours: idem 2018, zie onder

 
Uitslagen 30-12-2018
 
Heren
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Mathieu van der Poel (Ned) - verstevigt leidersplaats, max aantal punten
2. Michael Vanthourenhout
3. Toon Aerts
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Wout van Aert 
 
volledige uitslag klik
 
Klassement elite heren na SP Diegem klik
1. Mathieu van der Poel (Ned) 90 ptn 2. Toon Aerts 80 ptn 3. Wout van Aert 66 ptn
Klassement beloften/U23 heren na SP Diegem klik
1. Tom Pidcock (GBr) 46 ptn 2. Ben Turner (GBr) 26 ptn 3. Eli Iserbyt 18 ptn
 
Dames
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Sanne Cant - nieuwe leidster
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Denise Betsema (Ned)
4. Eva Lechner (Ita)
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees, kijk en luister: Sanne Cant wint Diegem en wordt leidster in Superprestige Ladies Trophy klik
 
Klassement dames na SP Diegem klik
1. Sanne Cant 75 ptn 2. Annemarie Worst 74 ptn 3. Alice Maria Arzuffi (Ita) 63 ptn
Klassement dames beloften/U23 na SP Diegem klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 46 ptn 2. Fleur Nagengast (Ned) 34 ptn 3. Inge van der Heijden (Ned) 30 ptn
 
Juniores
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Witse Meeussen - blijft leider
2. Ben Tulett (GBr)
3. Ryan Cortjens
4. Ward Huybs
5. Lewis Askey (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Bloedstollende juniorenstrijd bij zonsondergang in Diegem klik
 
Klassement juniores na SP Diegem klik
1. Witse Meeussen 70 ptn 2. Ryan Cortjens 67 ptn 3. Lennert Belmans 52 ptn
 
Nieuwelingen
 
2de jaars
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Matyas Fiala (Tsj)
2. Tibor del Grosso (Ned)
3. Mathis Avondts
4. Matej Stransky (Tsj)
5. Lorenzo Masciarelli (Ita)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Dockx en Fiala sluiten 't jaar af met zege bij de nieuwelingen klik
 
1ste jaars
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Aaron Dockx
2. Iben Rommelaere
3. Menno Huising (Ned)
4. Niels Ceulemans
5. Bjorn Koster (Ned)
 
meisjes
 
1. Millie Couzens (GBr)
2. Zoë Backstedt (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Vind klassementen na SP Zonhoven hier
 
Lees: Stybar rijdt enkele crossen na Kerstmis klik
 
Parcours

 

 
Uitslagen 30-12-2017
 
Elite heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Laurens Sweeck
4. Toon Aerts
5. Marcel Meisen (Dui)
6. Kevin Pauwels
7. Tom Meeusen
8. David Van der Poel (Ned)
9. Michael Boros (Tsj)
10. Quinten Hermans
 
volledige uitslag klik
 
Klassement elite heren in SP na Diegem klik
1. Wout van Aert 86 ptn 2. Mathieu Van der Poel 85 ptn 3. Lars Van der Haar 64 ptn
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Pauline Ferrand-Prévot (Fra)
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Laura Verdonschot
5. Nikki Brammeier (GBr)
6. Elle Anderson (USA)
7. Jolien Verschueren
8. Annemarie Worst  (Ned)
9. Marianne Vos (Ned)
10. Inge Van der Heijden (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement dames in SP na Diegem klik
1. Maud Kaptheijns 77 ptn 2. Sanne Cant 77 ptn 3. Annemarie Worst 61 ptn
 
Beloften
 
1. Tom Pidcock (GBr)
2. Sieben Wouters (Ned)
3. Tomas Joseph
4. Adam Toupalik (Tsj)
5. Jens Dekker (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften in SP na Diegem klik
1. Sieben Wouters 78 ptn 2. Adam Toupalik 60 ptn 3. Jelle Schuermans en Tom Pidcock 57 ptn
 
Juniores
 
1. Loris Rouiller (Zwi)
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Tomas Kopecky (Tsj)
4. Gerben Kuypers
5. Jarno Bellens
 
volledige uitslag klik
 
Klassement juniores in SP na Diegem klik
1. Tomas Kopecky 70 ptn 2. Ryan Kamp 66 ptn 3. Pim Ronhaar 50 ptn
 

 
 
Uitslagen Diegem 2016
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Jelle Camps
2. Toon Vandebosch (blijft leider)
3. Thymen Arensman (Ned)
4. Tomas Kopecky (Tsj)
5. Andreas Goeman
 
volledige uitslag klik
 
Klassement juniores na Diegem klik
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Quinten Hermans (blijft leider)
2. Joris Nieuwenhuis (Ned)
3. Eli Iserbyt
4. Nicolas Cleppe
5. Thijs Aerts
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften na Diegem klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Sanne Cant (blijft leidster)
3. Katerina Nash (tsj)
4. Lucinda Brand (Ned)
5. Nikki Brammeier (Gbr)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement dames na Diegem klik
 
Bekijk hier samenvatting van de dameswedstrijd

 
Heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - blijft leider
2. Wout van Aert
3. Kevin Pauwels
4. Toon Aerts
5. Jens Adams
 
volledige uitslag klik 
 
Klassement elite heren na Diegem klik
 
Lees en luister: Interview met Wout van Aert en Mathieu Van der Poel na afloop klik
 
 
Parcours Diegem
 
 
Uitslagen editie 2015
 
Juniores
 
1. Jappe Jaspers
2. Jens Dekker (Ned)
3. Spencer Petrov (USA)
4. Gage Hecht (USA)
5. Florian Vermeersch
 
volledig klik
 
Beloften
 
1. Quinten Hermans
2. Daan Hoeyberghs
3. Martijn Budding (Ned)
4. Daan Soete
5. Nicolas Cleppe
 
volledig klik
 
Dames
 
1. Ellen Van Loy
2. Sanne Cant
3. Eva Lechner (Ita) 
4. Helen Wyman (GBr)
5. Sabrina Stultiens (Ned)
 
volledig klik
 
Elite heren
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Kevin Pauwels
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Tom Meeusen
5. Laurens Sweeck
 
volledig klik

 

 

1ste manche superprestige Gieten: klik 

2de manche superprestige Zonhoven: klik

3de manche superprestige Ruddervoorde: klik

4de manche superprestige Asper-Gavere: klik

5de manche superprestige Spa-Francorchamps: klik

Uitslagen editie 2014

Juniores

1. Eli Iserbyt

2. Jappe Jaspers

3. Johan Jacobs

4. Gage Hecht (USA)

 
5. Max Gulickx (Ned)
 
volledige uitslag juniores: klik
 
 
Dames
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Pauline Ferrand Prevot (Fra)
3. Katerina Nash (Tsj)
4. Ellen Van Loy
5. Eva Lechner (Ita)
 
volledige uitslag dames: klik
 
Beloften
 
1. Michael Vanthourenhout
2. Stan Godrie (Ned)
3. Clément Venturini (Fra)
4. Toon Aerts
5. Laurens Sweeck
 
 
volledige uitslag: klik (zodra beschikbaar)
 
Elite heren
 
2. Tom Meeusen
3. Kevin Pauwels
4. Lars Van der Haar (Ned))
5. David Van der Poel (Ned)
 
volledige uitslag: klik (zodra beschikbaar)
 
 
of volledige uitslag alle categorieën via klik (zodra beschikbaar)
 
 
 
Uitslagen editie 2013
 
 
Elite (volledige uitslag: klik)
 
5. Martin Bina (Tsj)
 
Beloften/U23 (volledige uitslag: klik)
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout Van Aert
3. Laurens Sweeck
4. David Van der Poel (Ned)
5. Yorben Van Tichelt
 
Juniores (volledige uitslag: klik)
 
2. Eli Iserbyt
3. Kobe Goossens
4. Elias Van Hecke
5. Roman Lehky (Tsj)
 
Dames (volledige uitslag: klik)
 
2. Eva Lechner (Ita)
3. Elle Anderson (USA)
4. Ellen Van Loy
5. Crystal Anthony (USA)
 
 
Winnaars 2012
 
Elite: Niels Albert (volledige: klik)
Beloften: Mike Teunissen (Ned) (volledige: klik)
Juniores: Mathieu Van der Poel (Ned) (volledige: klik)
Dames: Katerina Nash (USA) (volledige: klik)
 
Winnaars/Palmares
 
8 x Roland Liboton (7 op rij)
5 x Sven Nys
5 x op rij Mathieu van der Poel (Ned)
4 x op rij Niels Albert
3 x Daniele Pontoni (Ita)
 
1975 1976  Albert Van Damme
1977 Bert Vermeire
1978 Rein Groenendaal (Ned)
1979 Roger De Vlaeminck
1980 Roland Liboton
1981 Roger De Vlaeminck
1982 1988 Roland Liboton (7 op rij !)
1989 Danny De Bie
1990 Staf Van Bouwel
1991 Danny De Bie
1992 Marc Janssens
1993 Daniele Pontoni (Ita)
1994 Adri Van der Poel (Ned)
1995 1996 Daniele Pontoni
1997 Adri Van der Poel (Ned)
1998 Sven Nys
1999 Richard Groenendaal (Ned)
2000 Sven Nys
2001 Erwin Vervecken
2002 Mario De Clercq
2003 Bart Wellens
2004 Erwin Vervecken
2005 Gerben De Kneght (Ned)
2006 2007 Sven Nys
2008 Zdenek Stybar
2009 2012 Niels Albert (4 op rij!)
2013          Sven Nys
2014          Mathieu van der Poel
2015          Mathieu van der Poel
2016          Mathieu van der Poel
2017          Mathieu van der Poel
2018          Mathieu van der Poel
 

Zoeken

Kalender

april 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930