Isolteam Warm aanbevolen

Heusden-Zolder

Datum: 26-12-2019
Land: België
Klassement: Wereldbeker


Organisatie Pro-cycling, Koen Monu
 
Bereikbaarheid: klik   Terlamen 30, 3550 Heusden-Zolder

Lees: Goed nieuws: Toon Aerts kan starten klik
Lees: Belgische selecties voor WB Heusden-Zolder klik
Lees: Nederlandse selecties voor WB Heusden-Zolder klik
Stand in de Wereldbeker na Namen klik
 
Programma >>LIVE verslaggeving jeugdwedstrijden -afgelopen>> KLIK HIER
 
10u00 Juniores - startlijst klik
11u30 U23/Beloften - startlijst klik
 
Live op tv klik
 
13u30 Dames - startlijst klik
15u00 Elite heren - startlijst klik
 
Deelnemers: klik (entries)

Uitslagen 2019

Heren

Fotospecial elite heren klik
Lees: Van der Poel was het snelst op circuit van Zolder klik

ZOL_1054 podium heren.JPG (689 KB)Fotocredit TFoto

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. Quinten Hermans
4. Michael Vanthourenhout
5. Gianni Vermeersch

14. Toon Aerts

volledige uitslag klik

WB stand elite heren na Heusden-Zolder klik
1. Toon Aerts 437 ptn 2. Michael Vanthourenhout 392 ptn 3. Eli Iserbyt 386 ptn

Dames

Lees: Sterke Lucinda Brand wint in Heusden-Zolder klik
 
ZOL_0827 podium dames .jpg (443 KB)Fotocredit TFoto

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - nieuwe leidster 
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Marianne Vos (Ned)
5. Inge van der Heijden (Ned)

volledige uitslag klik

WB stand dames na Heusden-Zolder klik
1. Alvarado (Ned) 360 ptn 2. Katerina Nash (Tsj) 359 ptn 3. Annemarie Worst (Ned) 345 ptn
WB stand dames beloften
1. Alvarado (Ned) 2. Van der Heijden (Ned) 3. Anna Kay (GBr) 

Beloften

Fotospecial
beloften heren klik

ZOL_0553.JPG (642 KB)Fotocredit TFoto

1. Kevin Kuhn (Zwi) - zeker van eindwinst in Wereldbeker Lees hier
2. Antoine Benoist (Fra)
3. Loris Rouiller (Zwi)
4. Niels Vandeputte
5. Thomas Mein (GBr)

volledige uitslag klik

WB stand beloften na Heusden-Zolder klik
Op basis van punten van 4 beste uitslagen
1. Kevin Kuhn (Zwi) 230 ptn 2. Ryan Kamp (Ned) 180 ptn 3. Antoine Benoist (Fra) 170 ptn

Juniores

Lees: Thibau Nys blijft winnen klik
Kijk en luister: Interview met Thibau Nys na de wedstrijd klik

WB Zolder 2019 finish podium juniores TFoto.jpg (373 KB)Fotocredit TFoto

1. Thibau Nys - 5 op 5
2. Dario Lillo (Zwi)
3. Lennert Belmans
4. Tibor del Grosso (Ned)
5. Ward Huybs

Volledige uitslag klik

WB stand juniores na Heusden-Zolder klik
Op basis van punten van de 4 beste uitslagen
1. Thibau Nys 240 ptn 2. Dario Lillo (Zwi) 170 ptn 3. Lennert Belmans 165 ptn
 
 
Info 2018

Lees: Groen licht voor Ellen Van Loy om te starten in WB-Zolder klik
 
Lees: Mathieu van der Poel wint 4de WB-manche op rij met Namen, Toon Aerts blijft leider klik
Fotospecials WB-Namen klik
Lees: Stybar rijdt enkele crossen na Kerstmis klik
 
Selecties België klik
Selecties Nederland klik
 
Uitslagen 26-12-2018
 
Juniores
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
 
1. Ryan Cortjens
2. Luke Verburg (Ned)
3. Lewis Askey (GBr)
4. Thibau Nys
5. Gonzalo Inguanzo Macho (Spa)
 
7. Witse Meeussen - blijft leider
 
volledige uitslag klik
 
Lees, kijk en luister: Ryan Cortjens blijft in de 'winning mood' klik
 
Let wel: bij juniores en beloften tellen de 4 beste wedstrijden voor het eindklassement !
 
Klassement juniores in WB na Heusden-Zolder klik
1. Witse Meeussen 215 ptn 2. Ryan Cortjens 148 ptn 3. Luke Verburg (Ned) 139 ptn
 
Beloften
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
 
1. Eli Iserbyt
2. Maik van der Heijden (Ned)
3. Timo Kielich
4. Ryan Kamp (Ned)
5. Sandy Dujardin (Fra)
 
volledige uitslag klik
 
Lees, kijk en luister: Iserbyt raast naar de overwinning op het 'Circuit van Zolder' klik
 
Klassement beloften/U23 heren in WB na Heusden-Zolder klik
1. Tom Pidcock (GBr) 220 ptn 2. Eli Iserbyt 191 ptn  3. Antoine Benoist (Fra) 180 ptn 
 
Dames
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
 
1. Marianne Vos (Ned) - verstevigt leidersplaats
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Sanne Cant
4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - eerste belofte en nieuwe leidster
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement dames in WB na Heusden-Zolder klik
1. Marianne Vos (Ned) 414 ptn 2.Sanne Cant 358 ptn 3. Annemarie Worst (Ned) 314 ptn
Klassement dames beloften/U23 na Heusden-Zolder
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 267 ptn 2. Fleur Nagengast (Ned) 248 ptn 3. Inge van der Heijden (Ned) 237 ptn
 
Elite heren
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Toon Aerts - blijft leider
5. Laurens Sweeck
 
volledige uitslag klik
 
Kijk en luister naar: Joris Nieuwenhuis pakt podiumplaats in WB Heusden-Zolder klik
 
Klassement elite heren in WB na Heusden-Zolder klik
1. Toon Aerts 475 ptn 2. Wout van Aert 468 ptn 3. Mathieu van der Poel (Ned) 400 ptn
 
Parcours
 
Uitslagen 2017
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Tomas Kopecky (Tsj) - nieuwe leider
2. Jarno Bellens 
3. Niels Vandeputte
4. Ben Tulett (GBr)
5. Loris Rouiller (Zwi)
 
volledige uitslag klik
 
Stand juniores in WB na Zolder klik
1. Tomas Kopecky 215 ptn 2. Pim Ronhaar 193 ptn 3. Loris Rouiller 165 ptn
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Tom Pidcock (GBr) - eindwinnaar WB-klassement !
2. Eli Iserbyt
3. Joris Nieuwenhuis (Ned)
4. Adam Toupalik (Tsj)
5. Thijs Aerts
 
volledige uitslag klik
 
Stand beloften in WB na Zolder klik
1. Tom Pidcock 240 ptn 2. Eli Iserbyt 210 ptn 3. Adam Toupalik 151 ptn 4. Thijs Aerts 151 ptn
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Sanne Cant - 100ste zege ! - verstevigt leidersplaats
2. Katie Compton (USA)
3. Eva Lechner (Ita)
4. Pauline Ferrand-Prévot (Fra)
5. Marianne Vos (Ned)
6. Lucinda Brand (Ned)
7. Laura Verdonschot - 1ste belofte
8. Ellen Van Loy
9. Maud Kaptheijns (Ned)
10. Jolanda Neff (Zwi)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: 100ste zege voor Sanne Cant, momenteel de beste veldrijdster ter wereld klik
Laura Verdonschot (video): 'Nooit verwacht te sprinten tegen Vos en Brand' klik
 
Stand dames in WB na Zolder klik
1. Sanne Cant 489 ptn 2. Kaitlin Keough (USA) 376 ptn 3. Eva Lechner (Ita) 358 ptn
 
Podium dames U23/beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Laura Verdonschot
2. Ceylin Alvarado (Ned)
3. Emma White (USA)
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - verstevigt leidersplaats
2. Laurens Sweeck
3. Wout van Aert
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Daan Soete
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Tim Merlier
8. Toon Aerts
9. Michael Vanthourenhout
10. Jens Adams
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Van der Poel herstelt de hiërarchie in Heusden-Zolder - Sterke Laurens Sweeck klik
 
Stand elite heren in WB na Zolder klik
1. Mathieu Van der Poel 535 ptn 2. Wout van Aert 445 ptn 3. Toon Aerts 380 ptn
 
 
Uitslagen 2016
 
Lees: Lars Boom en Lars van der Haar in selectie voor WB Zolder klik (deelname Van der Haar intussen bevestigd)
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Thymen Arensman (Ned)
2. Toon Vandebosch
3. Andreas Goeman
4. Jofre Cullell Estape (Spa)
5. Daniel Tulett (GBr)
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Joris Nieuwenhuis (Ned)
2. Clement Russo (Fra)
3. Adam Toupalik (Tsj)
4. Thijs Aerts
5. Sieben Wouters (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Sanne Cant
3. Katerina Nash (Tsj)
4. Lucinda Brand (Ned)
5. Eva Lechner (Ita)
 
Volledige uitslag klik
 
Elite
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Wout Van Aert
2. Laurens Sweeck
3. Kevin Pauwels
4. Toon Aerts
5. Tom Meeusen
 
Volledige uitslag klik
 
Lees:
 
Pletwals Van Aert heeft Wereldbeker bijna op zak - Laurens Sweeck tevreden klik
Vanthourenhout bijt van zich af 'mag ik ook mijn plek verdedigen klik
 
Bekijk interview: Boom verbaast 'Dit voelt goed' klik
 
Wissel van schoen Mathieu Van der Poel
 

 
Parcours 2016
 
 
Lees ook van 2015: 
 
Sanne Cant zorgt voor enige Belgische zege in Heusden-Zolder klik
Buitenlandse jongeren triomferen in Heusden-Zolder klik
Wout van Aert over WB Heusden-Zolder 'is absoluut geen referentie voor WK'  klik
 
Uitslagen editie 2015 
 
Elite heren
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Kevin Pauwels
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Tom Meeusen
5. Klaas Vantornout
 
volledig klik
 
Elite Dames
 
1. Sanne Cant
2. Katherine Compton (USA)
3. Ellen Van Loy
4. Thalita de Jong (Ned)
5. Caroline Mani (Fra)
 
volledig klik
 
Beloften/U23
 
1. Joris Nieuwenhuis (Ned)
2. Daan Hoeyberghs
3. Adam Toupalik (Tsj)
4. Quinten Hermans
5. Clement Russo (Fra)
 
volledig klik
 
Juniores
 
1. Thomas Bonnet (Fra)
2. Jappe Jaspers
3. Tanguy Turgis (Fra)
4. Mickaël Crispin (Fra)
5. Gage Hecht (USA)
 
volledig klik
 
Uitslagen 2014:
 
Volledige uitslag elite: klik
Volledige uitslag dames: klik
Volledige uitslag beloften: klik
Volledige uitslag juniores: klik
 

Zoeken

LIVE jeugd Velofollies blok

Kalender

januari 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031