Isolteam Warm aanbevolen

Niel Jaarmarktcross

Datum: 10-11-2018
Land: België
Klassement: DVV Trofee


Start en finish: Centrum Niel
 
Permanentie: Gemeentehuis, Ridder Berthoutlaan 1, 2845 Niel

Lees: Winnaars van het brons op EK bij elite willen bevestigen in Niel klik
Lees: Zaterdag herintrede van de Jaarmarktcross in DVV Verzekeringen Trofee klik
Info DVV Trofee 2018-2019  klik
Vind eindwinnaars 2017-2018 via deze link
Vind de uitslagen en klassementen van/na de eerste manche via deze link (Koppenbergcross)


VVK 11 euro, ADD 12 euro. Kids tot 12 jaar gratis.

Programma

10u00 jeugdinitiatie
11u00 juniores
12u00 beloften

live op sporza

13u45 dames 
15u00 elite en beloften

Deelnemers : klik

Parcours 2018


Uitslagen 2018

Juniores

1. Dante Coremans
2. Cedric Vandesompel
3. Michael Bervoets
4. Arne Baers
5. Emiel Verstrynge

volledige uitslag klik

Lees: Ben Turner wint in Niel en is de nieuwe leider in het klassement klik

Beloften

1. Ben Turner (GBr) - nieuwe leider
2. Timo Kielich
3. Thomas Mein (GBr)
4. Maik Van Der Heijden (Nl)
5. Sander Lemmens

volledige uitslag klik

Klassement beloften na Niel klik
1. Ben Turner (GBr) 1u39'31" 2. Lander Loockx op 47 sec 3. Loris Rouiller (Zwi) op 1'07"

Dames

1. Sanne Cant
2. Loes Sels
3. Ellen Van Loy
4. Kim Van de Steene - blijft leidster
5. Laura Verdonschot

volledige uitslag klik

Klassement dames na Niel klik
1. Kim Van de Steene 1u31'15" 2. Sanne Cant op 24 sec 3. Ellen Van Loy op 40 sec

Lees: Sanne Cant wint in Niel na spannende strijd met Loes Sels klik

Elite heren

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts
3. Laurens Sweeck
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Marcel Meisen (Dui)

Volledige uitslag klik

Klassement heren na Niel klik

1. Toon Aerts 2u03'27"
2. Lars van der Haar (Ned) op 1'48"
3. Laurens Sweeck op 2'06
4. Michael Vanthourenhout op 2'07"
5. Jens Adams op 3'26"

Lees: Mathieu van der Poel voegt Jaarmarktcross toe aan palmares klik

Klassementen zodra beschikbaar hier

>



Info 2017

Lees: Jaarmarktcross keert terug naar roots en duikt de weide in klik
Toon Aerts juicht, Michael Vanthourenhout baalt klik

Bekijk fotoreeks klik

Parcours



Uitslagen 2017

Nieuwelingen

1. Dante Coremans
2. Senne Willems
3. Arne Baers
4. Lukas Van der Vleuten
5. Emiel Verstrynge

Volledige uitslag klik

Juniores

1. Xander Geysels
2. Len Dejonghe
3. Gerben Kuypers
4. Noah Vreeswijk (Ned)
5. Joren Thys

Volledige uitslag klik


Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Nikki Brammeier (GBr)
2. Alice Maria Arzuffi (Ita-
3. Ellen Van Loy
4. Loes Sels
5. Elle Anderson (USA)

Volledige uitslag klik

Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Toon Aerts
2. Laurens Sweeck
3. Corné Van Kessel (Ned)
4. Michael Vanthourenhout
5. Gianni Vermeersch

Volledige uitslag klik

Uitslagen 2016

Lees ook: Sanne Cant sterker dan Jolien Verschueren - EK geen toevalstreffer - Pauwels' achtervolginsrace - Sterke Toon Aerts houdt Kevin Pauwels af in Niel klik

Nieuwelingen

1. Witse Meeussen
2. Dante Coremans
3. Joachim Van Looveren
4. Ward Huybs
5. Robbe Willems

volledige uitslag klik

Juniores

1. Arno Debeir
2. Gerben Kuypers
3. Julian Siemons
4. Niels Vandeputte
5. Jarne De Meyer

volledige uitslag klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Ellen Van Loy
4. Loes Sels
5. Joyce Vanderbeken
6. Alice Maria Arzuffi (Ita)
7. Githa Michiels
8. Karen Verhestraeten
9. Shana Maes
10. Mascha Mulder (Ned)

volledige uitslag klik

Heren

1. Toon Aerts
2. Kevin Pauwels
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Philipp Walsleben (Dui)
5. Tom Meeusen
6. Jim Aernouts
7. Marcel Meisen (Dui)
8. Dieter Vanthourenhout
9. Gianni Vermeersch
10. Stan Godrie (Ned)

volledige uitslag klik



Parcours 2015



Uitslagen 2015

Nieuwelingen

1. Arno Van den broeck
2. Lloyd Sprangers
3. Vince Van den Eynde
4. Andres Verdonck
5. Joren Thys

volledige uitslag klik

Juniores

1. Toon Vandebosch
2. Alessio Dhoore
3. Reno Bauters
4. Jari De Clercq
5. Andreas Goeman

volledige uitslag klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Nikki Harris (GBr)
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Ellen Van Loy

volledige uitslag klik

Elite heren en beloften

1. Kevin Pauwels
2. Tom Meeusen
3. Sven Nys
4. Laurens Sweeck
5. Tim Merlier

volledige uitslag klik

 
Uitslagen 2014:

Nieuwelingen

1. Florian Vermeersch
2. Andres Goeman
3. Timo Kielich
4. Toon Vandebosch
5. Luca Vreeswijk (Ned)

Junioren

1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Gianni Siebens
3. Wesley Floren (ned)
4. Seppe Rombouts
5. Lander Loockx

Volledige uitslag nieuwelingen en juniores: klik

Dames   - foto's klik

1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Helen Wyman (GBr)
4. Ellen Van Loy
5. Githa Michiels

Volledige uitslag dames: klik (zodra beschikbaar) of klik

Elite heren en beloften   - foto's klik

4. Philipp Walsleben (Dui)
5. Dieter Vanthourenhout

Volledige uitslag heren elite en beloften; klik (zodra beschikbaar) of klik

Alle uitslagen op een rij: klik



Blik op de vernieuwde omloop (anno 2014) via link: klik (filmpje parcours)

 
 
 
Uitslagen editie 2013

Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen) of klik

1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Victor Vandebosch
3. Gianni Siebens
4. Alex Colman
5. Tijl Pauwels

Junioren: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen - scroll!) of klik

1. Sieben Wouters (Ned)
2. Loïc Hennaux
3. Pieter Van Roosbroeck
4. Sybren Jacobs
5. Jordi Andries

Dames: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen) of klik

1. Sanne Cant
2. Nikki Haris (GBr)
3. Sabrina Stultiens (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Pavla Havlikova (Tsj)

Elite en beloften: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen) of klik

1. Sven Nys (5de zege in Niel, mede recordhouder)
2. Wout Van Aert (belofte)
3. Rob Peeters
4. Bart Aernouts
5. Thijs Van Amerongen (Ned)

Niet aan de start in 2013 Tom Meeusen en Bart Wellens

 
Winnaars 2012

Elite + Beloften: Niels Albert
Dames: Nikki Harris
Junioren: Vincent Peeters
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn

Palmares Niel

1963 René De Rey
1964 Pierre Kumps
1965 1966 1967 1968 Eric De Vlaeminck
1969 Freddy Nijs
1970 Eric De Vlaeminck
1971 Albert Van Damme
1972 Bert Vermeire
1973 1974 André Geirland
1975 1976 Bert Vermeire
1977 Eric De Bruyne
1978 1979 Bert Vermeire
1980 Roland Liboton
1981 Hennie Stamsnijder
1982 1983 Roland Liboton
1984 Hennie Stamsnijder
1985 Roland Liboton
1986 Christian Hautekeete
1987 Roland Liboton
1988 Rudy De Bie
1989 Danny De Bie
1990 Marc Janssens
1991 Guy Van Dijck
1992 Marc Janssens
1993 Danny De Bie
1994 1995 Paul Herygers
1996 Marc Janssens
1997 Adrie van der Poel
1998 Mario De Clercq
1999 Arne Daelmans
2000 Erwin Vervecken
2001 Peter Van Santvliet
2002 2003 Bart Wellens
2004 Richard Groenendaal (Ned)
2005 tijdrit: Bart Wellens – cross: Sven Nys
2006 2007 Bart Wellens
2008 Lars Boom
2009 2010 2011 Sven Nys
2012 Niels Albert
2013 Sven Nys
2014 Sven Nys
2015 Kevin Pauwels
2016 Toon Aerts
2017 Toon Aerts

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet









Zoeken

Kalender

december 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31