Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Niel Jaarmarktcross

Datum: 11-11-2019
Land: België
Klassement: Rectavit Series


Start en finish: Centrum Niel
 
Permanentie: Gemeentehuis, Ridder Berthoutlaan 1, 2845 Niel
 
Tickets VVK 10 euro, ADD 12 euro. Kids tot 12 jaar gratis. klik

Lees: Jaarmarktcross Niel 1ste veldrit -in outfit Telenet Baloise Lions- voor Lucinda Brand klik
Lees: Soudal Classics worden Rectavit Series klik
 
Programma 2019
 
10u00 1ste jaars nieuwelingen
10u45 2de jaars nieuwelingen
11u50 juniores
 
Live op sporza klik
 
13u45 dames 
15u00 elite en beloften heren

Deelnemers: klik 
 
Uitslagen 2019
 
Elite heren

Lees: Van der Poel vroeg uit de veren om te zegevieren in Niel klik
Lees, kijk en luister: Thijs Aerts kende een succesvol weekend klik

IMG_3586 mvdp.jpg (190 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. Thijs Aerts
4. Tom Meeusen
5. Diether Sweeck
 
Volledige uitslag klik
 
Dames

Lees: Lucinda Brand zegeviert meteen bij haar intrede klik

IMG_3551 podium dames Niel 2019.jpg (196 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Katherine Compton (USA)
3. Marion Norbert Riberolle (Fra)
4. Kim Van De Steene
5. Ellen Van Loy
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
IMG_3493 podium juniores Niel 2019.jpg (512 KB)fotocredit Veldritkrant
 
1. Arne Baers
2. Viktor Van de Putte
3. Jelle Harteel
4. Mathis Avondts
5. Milan Kuypers
 
Volledige uitslag klik
 
2dejaars nieuwelingen
 
IMG_3484 podium 2de j nieuwelingen.jpg (436 KB)fotocredit Veldritkrant
 
1. Aaron Dockx
2. David Haverdings
3. Kay De Bruyckere
4. Niels Ceulemans
5. Iben Rommelaere
 
Volledige uitslag klik
 
1stejaars nieuwelingen

Lees: Vandenberghe eerste winnaar in Jaarmarktcross 2019 klik

IMG_3470 podium 1ste j nieuw.jpg (484 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Viktor Vandenberghe
2. Sem Janssens
3. Thomas Vuerinckx
 
Meisjes

IMG_3475 meisjes podium.jpg (471 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Xenna De Bruyckere

Volledige uitslag klik

 
Info 2018
 
Lees: Winnaars van het brons op EK bij elite willen bevestigen in Niel klik
Lees: Zaterdag herintrede van de Jaarmarktcross in DVV Verzekeringen Trofee klik
Info DVV Trofee 2018-2019  klik
Vind eindwinnaars 2017-2018 via deze link
Vind de uitslagen en klassementen van/na de eerste manche via deze link (Koppenbergcross) 
 
Parcours 2018
 
Uitslagen 2018
 
Juniores
 
1. Dante Coremans
2. Cedric Vandesompel
3. Michael Bervoets
4. Arne Baers
5. Emiel Verstrynge
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Ben Turner wint in Niel en is de nieuwe leider in het klassement klik
 
Beloften
 
1. Ben Turner (GBr) - nieuwe leider
2. Timo Kielich
3. Thomas Mein (GBr)
4. Maik Van Der Heijden (Nl)
5. Sander Lemmens
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften na Niel klik
1. Ben Turner (GBr) 1u39'31" 2. Lander Loockx op 47 sec 3. Loris Rouiller (Zwi) op 1'07"
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Loes Sels
3. Ellen Van Loy
4. Kim Van de Steene - blijft leidster
5. Laura Verdonschot
 
volledige uitslag klik
 
Klassement dames na Niel klik
1. Kim Van de Steene 1u31'15" 2. Sanne Cant op 24 sec 3. Ellen Van Loy op 40 sec
 
Lees: Sanne Cant wint in Niel na spannende strijd met Loes Sels klik
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts
3. Laurens Sweeck
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Marcel Meisen (Dui)
 
Volledige uitslag klik
 
Klassement heren na Niel klik

1. Toon Aerts 2u03'27"
2. Lars van der Haar (Ned) op 1'48"
3. Laurens Sweeck op 2'06
4. Michael Vanthourenhout op 2'07"
5. Jens Adams op 3'26"
 
Lees: Mathieu van der Poel voegt Jaarmarktcross toe aan palmares klik
 
Klassementen zodra beschikbaar hier

>
 
 
Info 2017
 
Lees: Jaarmarktcross keert terug naar roots en duikt de weide in klik
Toon Aerts juicht, Michael Vanthourenhout baalt klik
 
Bekijk fotoreeks klik
 
Parcours

 
Uitslagen 2017
 
Nieuwelingen
 
1. Dante Coremans
2. Senne Willems
3. Arne Baers
4. Lukas Van der Vleuten
5. Emiel Verstrynge
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Xander Geysels
2. Len Dejonghe
3. Gerben Kuypers
4. Noah Vreeswijk (Ned)
5. Joren Thys
 
Volledige uitslag klik
 
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Nikki Brammeier (GBr)
2. Alice Maria Arzuffi (Ita-
3. Ellen Van Loy
4. Loes Sels
5. Elle Anderson (USA)
 
Volledige uitslag klik
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Toon Aerts
2. Laurens Sweeck
3. Corné Van Kessel (Ned)
4. Michael Vanthourenhout
5. Gianni Vermeersch
 
Volledige uitslag klik
 
Uitslagen 2016
 
Lees ook: Sanne Cant sterker dan Jolien Verschueren - EK geen toevalstreffer - Pauwels' achtervolginsrace - Sterke Toon Aerts houdt Kevin Pauwels af in Niel klik
 
Nieuwelingen
 
1. Witse Meeussen
2. Dante Coremans
3. Joachim Van Looveren
4. Ward Huybs
5. Robbe Willems
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Arno Debeir
2. Gerben Kuypers
3. Julian Siemons
4. Niels Vandeputte
5. Jarne De Meyer
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Ellen Van Loy
4. Loes Sels
5. Joyce Vanderbeken
6. Alice Maria Arzuffi (Ita)
7. Githa Michiels
8. Karen Verhestraeten
9. Shana Maes
10. Mascha Mulder (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Heren
 
1. Toon Aerts
2. Kevin Pauwels
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Philipp Walsleben (Dui)
5. Tom Meeusen
6. Jim Aernouts
7. Marcel Meisen (Dui)
8. Dieter Vanthourenhout
9. Gianni Vermeersch
10. Stan Godrie (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
 
 
Parcours 2015
 
 
Uitslagen 2015
 
Nieuwelingen
 
1. Arno Van den broeck
2. Lloyd Sprangers
3. Vince Van den Eynde
4. Andres Verdonck
5. Joren Thys
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Toon Vandebosch
2. Alessio Dhoore
3. Reno Bauters
4. Jari De Clercq
5. Andreas Goeman
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Nikki Harris (GBr)
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Ellen Van Loy
 
volledige uitslag klik
 
Elite heren en beloften
 
1. Kevin Pauwels
2. Tom Meeusen
3. Sven Nys
4. Laurens Sweeck
5. Tim Merlier
 
volledige uitslag klik

 

 
Uitslagen 2014:
 
Nieuwelingen
 
1. Florian Vermeersch
2. Andres Goeman
3. Timo Kielich
4. Toon Vandebosch
5. Luca Vreeswijk (Ned)
 
Junioren
 
1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Gianni Siebens
3. Wesley Floren (ned)
4. Seppe Rombouts
5. Lander Loockx
 
Volledige uitslag nieuwelingen en juniores: klik
 
Dames   - foto's klik
 
1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Helen Wyman (GBr)
4. Ellen Van Loy
5. Githa Michiels
 
Volledige uitslag dames: klik (zodra beschikbaar) of klik
 
Elite heren en beloften   - foto's klik
 
4. Philipp Walsleben (Dui)
5. Dieter Vanthourenhout
 
Volledige uitslag heren elite en beloften; klik (zodra beschikbaar) of klik
 
Alle uitslagen op een rij: klik
 
 
 
 
Blik op de vernieuwde omloop (anno 2014) via link: klik (filmpje parcours)

 
 
 
Uitslagen editie 2013
 
Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen) of klik
 
1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Victor Vandebosch
3. Gianni Siebens
4. Alex Colman
5. Tijl Pauwels
 
Junioren: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen - scroll!) of klik
 
1. Sieben Wouters (Ned)
2. Loïc Hennaux
3. Pieter Van Roosbroeck
4. Sybren Jacobs
5. Jordi Andries
 
Dames: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen) of klik
 
1. Sanne Cant
2. Nikki Haris (GBr)
3. Sabrina Stultiens (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Pavla Havlikova (Tsj)
 
Elite en beloften: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen) of klik
 
1. Sven Nys (5de zege in Niel, mede recordhouder)
2. Wout Van Aert (belofte)
3. Rob Peeters
4. Bart Aernouts
5. Thijs Van Amerongen (Ned)
 
Niet aan de start in 2013 Tom Meeusen en Bart Wellens
 
 
Winnaars 2012
 
Elite + Beloften: Niels Albert
Dames: Nikki Harris
Junioren: Vincent Peeters
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn
 

Palmares Niel

 

1963 René De Rey
1964 Pierre Kumps
1965 1966 1967 1968 Eric De Vlaeminck
1969 Freddy Nijs
1970 Eric De Vlaeminck
1971 Albert Van Damme
1972 Bert Vermeire
1973 1974 André Geirland
1975 1976 Bert Vermeire
1977 Eric De Bruyne
1978 1979 Bert Vermeire
1980 Roland Liboton
1981 Hennie Stamsnijder
1982 1983 Roland Liboton
1984 Hennie Stamsnijder
1985 Roland Liboton
1986 Christian Hautekeete
1987 Roland Liboton
1988 Rudy De Bie
1989 Danny De Bie
1990 Marc Janssens
1991 Guy Van Dijck
1992 Marc Janssens
1993 Danny De Bie
1994 1995 Paul Herygers
1996 Marc Janssens
1997 Adrie van der Poel
1998 Mario De Clercq
1999 Arne Daelmans
2000 Erwin Vervecken
2001 Peter Van Santvliet
2002 2003 Bart Wellens
2004 Richard Groenendaal (Ned)
2005 tijdrit: Bart Wellens – cross: Sven Nys
2006 2007 Bart Wellens
2008 Lars Boom
2009 2010 2011 Sven Nys
2012 Niels Albert
2013 Sven Nys
2014 Sven Nys
2015 Kevin Pauwels
2016 Toon Aerts
2017 Toon Aerts

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet

 
 
 
 
 
 
 

Zoeken

Kalender

december 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031