Isolteam Warm aanbevolen

Ruddervoorde

Datum: 28-10-2018
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


Organisatie Wijkcomité Sint-Godelieve, sinds 1988 cyclocross

Bereikbaarheid: klik

Inkomprijzen bedragen 12 euro. Gratis tot 12 jaar.

Kaarten in voorverkoop kunnen tot en met 27 oktober besteld en afgehaald worden bij Wim Pyfferoen, Vrijgeweidestraat 58a, 8020 Ruddervoorde dit na telefonisch contact : 050/28.99.29. Of via de site bij kurtvanneste@cyclocrossruddervoorde.be 

Programma 2017

Optredens in feesttent: om 13u Jettie Pallettie en om 16u30 Les Truttes

9u30 : Nieuwelingen
10u45 : Juniores
12u00:  Beloften
13u40 : Dames
15u00: Elite heren


Deelnemers:
Alicia Franck niet. Is out met kuitbeenbreuk

Foto's: Verkenning parcours Ruddervoorde - lokale school op bezoek klik
Lees: Deze 5 dingen veranderen in de Superprestigemanche van Ruddervoorde klik

Uitslagen 2017

Nieuwelingen

 Foto: ©Photopress.be

1. Thibau Nys
2. Jetze Van Campenhout
3. Yorben Lauryssen
4. Tibor del Grosso (Ned)
5. Jente Michels

volledige uitslag klik

Bekijk: Thibau Nys (video): 'Ik voel totaal geen druk' klik

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Ryan Kamp (Ned)
2. Tomas Kopecky (Tsj) - leider klassement
3. Niels Vandeputte
4. Jarno Bellens
5. Bart Artz (Ned)

volledige uitslag klik

Klassement juniores na Ruddervoorde klik
1. Tomas Kopecky 43 ptn 2. Vince Van den Eynde 41 ptn 3. Ryan Kamp 40 ptn

Beloften

 Foto: ©Photopress.be


1. Jens Dekker (Ned)
2. Sieben Wouters (Ned) - leider klassement
3. Toon Vandebosch
4. Maik Van Der Heijden (Ned)
5. Eddy Fine (Fra)

volledige uitslag klik

Klassement beloften na Ruddervoorde klik
1. Sieben Wouters 50 ptn 2. Jens Dekker 45 ptn 3. Toon Vandebosch 42 ptn

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Maud Kaptheijns (Ned) - leidster
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Sanne Cant
4. Annemarie Worst (Ned)
5. Ellen Van Loy

volledige uitslag klik

Klassement dames na Ruddervoorde klik
1. Maud Kaptheijns 60 ptn 2. Sanne Cant 51 ptn 3. Annemarie Worst 46 ptn

Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) - 
2. Wout van Aert
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Toon Aerts
5. Laurens Sweeck

volledige uitslag straks hier

Klassement heren na Ruddervoorde straks klik
1. Mathieu Van der Poel 57 ptn 2. Wout van Aert 57 ptn 3. Lars Van der Haar 51 ptn

Bekijk: Lars Van der Haar derde (video): "Balen, want ik had meer verwacht" klik

Parcours




Vind de klassementen in de Telenet Superprestige 2017-2018 na Boom via volgende link

Uitslagen 2016

Elite heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) (leider klassement)

2. Wout van Aet

3. Laurens Sweeck

4. Kevin Pauwels

5. Jens Adams

volledige uitslag klik

Klassement elite heren na Ruddervoorde klik


Elite dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Sophie De Boer (Ned)

2. Sanne Cant (leidster klassement)

3. Ellen Van Loy

4. Alice Maria Arzuffi (Ita)

5. Christine Majerus (Lux)

volledige uitslag klik

Klassement elite dames na Ruddervoorde klik

Bekijk een samenvatting van elite dames en heren via deze link


Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Quinten Hermans (leider in klassement Superprestige)

2. Eli Iserbyt

3. Joris Nieuwenhuis (Ned)

4. Yannick Peeters

5. Nicolas Cleppe

volledige uitslag klik

Klassement beloften na Ruddervoorde klik 


Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Toon Vandebosch

2. Jelle Camps (blijft leider)

3. Niels Vandeputte

4. Ben Turner (GBr)

5. Yentl Bekaert

volledige uitslag klik

Klassement juniores na Ruddervoorde klik


Nieuwelingen

 Foto: ©Photopress.be

1. Luke Verburg (Ned)

2. Ryan Cortjens

3. Ben Tulett (GBr)

4. Pim Ronhaar (Ned)

5. Lars Boven (Ned)

volledige uitslag klik


Klassement Superprestige elite heren na Zonhoven klik  - Mathieu Van der Poel (Ned)
Klassement Superprestige elite dames na Zonhoven klik - Sanne Cant
Klassement Superprestige beloften na Zonhoven klik - Quinten Hermans
Klassement Superprestige juniores na Zonhoven klik - Thomas Pidcock (GBr)


Uitslagen 2015 

Nieuwelingen:

1. Niels Vandeputte

2. Tomas Kopecky (Ned)

3. Arno Van Den Broeck

4. Mees Hendrickx (Ned)

5. Gerben Kuypers 

Volledige uitslag en rondetijden: klik hier

Juniores

1. Jappe Jaspers

2. Thijs Wolsink (Ned)

3. Seppe Rombouts

4. Jens Dekker (Ned)

5. Florian Vermeersch

volledig klik

Beloften/U23

1. Eli Iserbyt

2. Quinten Hermans

3. Gioele Bertolini (Ita)

4. Daan Hoeyberghs

5. Yorben Van Tichelt

volledig klik

Dames

1. Sanne Cant

2. Ellen Van Loy

3. Jolien Verschueren

4. Helen Wyman (GBr)

5. Maud Kaptheijns (Ned)

volledig klik

Elite heren

1. Kevin Pauwels

2. Wout van Aert

3. Sven Nys

4. Klaas Vantornout

5. Tom Meeusen

volledig klik


Uitslagen editie 9-11-2014

Nieuwelingen

1. Daniel Tulett (GBr)

2. Arno Debeir

3. Florian Vermeersch

4. Toon Vandebosch

5. Arne Vrachten

volledige uitslag nieuwelingen: klik

Juniores

1. Eli Iserbyt

2. Johan Jacobs (Zwi)

3. Maik Van der Heijden (Ned)

4. Briek Hermans

5. Jenko Bonne

volledige uitslag juniores: klik

Dames

1. Sanne Cant

2. Helen Wyman (GBr)

3. Ellen Van Loy

4. Jolien Verschueren

5. Pavla Havlikova (Tsj)

volledige uitslag dames: klik

Beloften

1. Laurens Sweeck

2. Michael Vanthourenhout

3. Diether Sweeck

4. Martijn Budding (Ned)

5. Stan Godrie (Ned)

volledige uitslag beloften: klik

Elite heren

1. Tom Meeusen

2. Mathieu Van der Poel (Ned)

3. Klaas Vantournout

4. Sven Nys

5. Lars Van der Haar (Ned)

volledige uitslag elite: klik


Uitslagen Editie 2013

Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

 1. Alessio Dhoore

2. Jappe Jaspers

3. Alex Colman

4. Jarno Liessens

5. Gianni Siebens

 Dames: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

 1. Helen Wyman (GBr)

2. Nikki Harris (GBr)

3. Sanne Cant

4. Gabriella Durrin (GBr)

5. Ellen Van Loy

Junioren: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Yannick Peeters

2. Thijs Aerts

3. Stijn Caluwe

4. Elias Van Hecke

5. Pieter Van Roosbroeck

Beloften: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
2. Michael Vanthourenhout
3. Gianni Vermeersch
4. Mike Teunissen (Ned)
5. David Van der Poel (Ned)

Elite: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Klaas Vantornout

2. Sven Nys

3. Tom Meeusen

4. Lars Van der Haar (Ned)

5. Niels Albert


Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet.


Zoeken

Scherpe blik van ... Retro - Scherpe BlikkenRetro - Scherpe Blikken

Kalender

juli 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031