Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Ruddervoorde

Datum: 03-11-2019
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


Organisatie Wijkcomité Sint-Godelieve, sinds 1988 cyclocross

Bereikbaarheid: klik

Inkomprijzen bedragen 12 euro. Gratis tot 12 jaar.

Kaarten in voorverkoop kunnen tot en met 27 oktober besteld en afgehaald worden bij Wim Pyfferoen, Vrijgeweidestraat 58a, 8020 Ruddervoorde dit na telefonisch contact : 050/28.99.29. Of via de site bij kurtvanneste@cyclocrossruddervoorde.be 

Lees: Start van het veldritseizoen voor Mathieu van der Poel klik
Lees:
Superprestige 2019-2020 klik

Programma 2019 - LIVE verslaggeving jeugdwedstrijden - afgelopen>> KLIK HIER

9u45: nieuwelingen 1ste jaars
10u35 : nieuwelingen 2de jaars
11u50: juniores

live op tv klik

13u40: dames
15u00: elite heren en beloften/U23

Deelnemers: (onder voorbehoud)
nieuwelingen 1ste j klik
nieuwelingen 2de j klik
juniores klik
dames klik
beloften en elite heren klik

Het klassement na SP Gavere KLIK

Uitslagen 2019

Fotospecial klik


Nieuwelingen

Lees:
Britse dominantie en opnieuw Dockx klik

1ste jaars

Bart H podium nieuw 1 Rudd 2019.jpg (200 KB)Fotocredit Bart Hazen

1. Max Greensill (GBr)
2. Oliver Ankers (GBr)
3. Viktor Vandenberghe
4. Guus van den Eijnden (Ned)
5. Willem Janssens

volledige klik

meisjes

podium meisjes Bart H.jpg (448 KB)Fotocredit Bart Hazen

1. Zoë Backstedt (GBr)
2. Britt Kerste (Ned)
3. Xenna De Bruyckere

volledig klik

2de jaars

podium 2de j nieuw Bart H.jpg (394 KB)Fotocredit Bart Hazen

1. Aaron Dockx
2. Kay De Bruyckere
3. Kenay De Moyer
4. Senne Bauwens
5. Jari Prins (Ned)

volledige klik

Juniores

RUD_0618 podium juniores.jpg (518 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Jente Michels
2. Lennert Belmans
3. Thibau Nys
4. Emiel Verstrynge
5. Ward Huybs

volledige klik
Stand juniores in SP na Ruddervoorde klik
1. Yorben Lauryssen 48 ptn 2. Thibau Nys 43 ptn 3. Lennert Belmans 42 ptn

Lees: Foutloze Jente Michels wint in Ruddervoorde klik

Dames

RUD_0879 podium dames.jpg (469 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - nieuwe leidster bij zowel elite als beloften
2. Sanne Cant
3. Katie Compton (USA)
4. Katie Keough (USA)
5. Yara Kastelijn (Ned)

volledige klik
Klassement dames in SP na Ruddervoorde klik
1. Alvarado (Ned) 53 ptn 2. Kastelijn (Ned) 50 ptn 3. Cant 43 pnt
Klassement dames U23/beloften in SP na Ruddervoorde klik
1. Alvarado (Ned) 32 ptn 2. Van der Heijden (Ned) 20 ptn 3. Bakker (Ned) 14 ptn

Lees: Alvarado topt in Ruddervoorde klik

Heren

RUD_1115 podium heren.JPG (698 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. Toon Aerts - nieuwe leider
4. Tim Merlier
5. Eli Iserbyt

volledige klik
Klassement heren in SP na Ruddervoorde klik
1. Toon Aerts 45 ptn (1 wedstrijd gewonnen)
2. Laurens Sweeck 45 ptn
3. Quinten Hermans en Corné van Kessel (Ned) 43 ptn
Klassement U23/beloften heren in SP na Ruddervoorde klik
1. Thomas Pidcock (GBr) 32 ptn
2. Ben Turner (GBr) 17 ptn
3. Ryan Kamp (Ned) 16 ptn

Lees: Succesvolle start van Mathieu van der Poel klik

parcoursRuddervoorde 2019.jpg (411 KB)

Info 2018

Daan Soete gaf gisteren nog op in Neerpelt en past voor de SP Ruddervoorde, hij is ziek.
Lees: West-Vlamingen extra geprikkeld voor Ruddervoorde klik


Uitslagen editie 2018

Foto's: klik 

Heren

Lees: Mathieu van der Poel demonstreerde in Superprestige Ruddervoorde klik

1. Mathieu van der Poel (Ned)-leider met max aantal punten
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts
4. Eli Iserbyt - eerste belofte
5. Michael Vanthourenhout

volledige uitslag klik  

Stand elite heren in SP na Ruddervoorde klik
1. Mathieu van der Poel (Ned) 45 ptn 2. Toon Aerts 40 ptn 3. Lars van der Haar (Ned) 30 ptn

Stand beloften heren in SP na Ruddervoorde klik
1. Tom Pidcock (GBr) 22 ptn 2. Timo Kielich 13 ptn 3. Toon Vandebosch 11 ptn

Foto's beloften en elite heren klik

Dames 

1. Marianne Vos (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned) - leidster klassement elite dames
3. Kim Van de Steene
4. Denise Betsema (Ned)
5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - leidster klassement beloften dames

Volledige uitslag klik

Stand dames in SP na Ruddervoorde klik
1. Annemarie Worst (Ned) 41 ptn 2. Alice Maria Arzuffi (Ita) 36 ptn 3. Sanne Cant 32 ptn

Stand beloften/U23 dames na Ruddervoorde klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 22 ptn 2. Fleur Nagengast (Ned) 21 ptn

Foto's: klik
Foto's dames: klik 

Juniores

1. Witse Meeussen - leider klassement
2. Ryan Cortjens
3. Pim Ronhaar (Ned)
4. Luke Verburg (Ned)
5. Lennert Belmans

Volledige uitslag klik 

Stand juniores in Superprestige na Ruddervoorde klik
1. Witse Meeussen 30 ptn 2. Yente Peirens, Lennert Belmans en Luke Verburg 26 ptn

Fotospecial jeugdreeksen klik

Tweedejaars Nieuwelingen

1. Matyas Kopecky (Ned)
2. Jente Michels
3. Lucas Janssen (Ned)
4. Pieter Pauwels
5. Lukas Vanderlinden

Volledige uitslag klik

Eerstejaars Nieuwelingen

1. Frank Aron Ragilo (Est)
2. Iben Rommelaere
3. Kenay De Moyer
4. Dario Van Der Heyden
5. Lauri Tamm (Est)

Volledige uitslag klik 

m
eisjes: Zoë Backstedt (GBr) klik

Parcours



Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet.

Info anno 2017

Alicia Franck niet. Is out met kuitbeenbreuk

Foto's: Verkenning parcours Ruddervoorde - lokale school op bezoek klik
Lees: Deze 5 dingen veranderen in de Superprestigemanche van Ruddervoorde klik

Uitslagen 2017

Nieuwelingen

 Foto: ©Photopress.be

1. Thibau Nys
2. Jetze Van Campenhout
3. Yorben Lauryssen
4. Tibor del Grosso (Ned)
5. Jente Michels

volledige uitslag klik

Bekijk: Thibau Nys (video): 'Ik voel totaal geen druk' klik

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Ryan Kamp (Ned)
2. Tomas Kopecky (Tsj) - leider klassement
3. Niels Vandeputte
4. Jarno Bellens
5. Bart Artz (Ned)

volledige uitslag klik

Klassement juniores na Ruddervoorde klik
1. Tomas Kopecky 43 ptn 2. Vince Van den Eynde 41 ptn 3. Ryan Kamp 40 ptn

Beloften

 Foto: ©Photopress.be


1. Jens Dekker (Ned)
2. Sieben Wouters (Ned) - leider klassement
3. Toon Vandebosch
4. Maik Van Der Heijden (Ned)
5. Eddy Fine (Fra)

volledige uitslag klik

Klassement beloften na Ruddervoorde klik
1. Sieben Wouters 50 ptn 2. Jens Dekker 45 ptn 3. Toon Vandebosch 42 ptn

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Maud Kaptheijns (Ned) - leidster
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Sanne Cant
4. Annemarie Worst (Ned)
5. Ellen Van Loy

volledige uitslag klik

Klassement dames na Ruddervoorde klik
1. Maud Kaptheijns 60 ptn 2. Sanne Cant 51 ptn 3. Annemarie Worst 46 ptn

Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) - 
2. Wout van Aert
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Toon Aerts
5. Laurens Sweeck

volledige uitslag straks hier

Klassement heren na Ruddervoorde straks klik
1. Mathieu Van der Poel 57 ptn 2. Wout van Aert 57 ptn 3. Lars Van der Haar 51 ptn

Bekijk: Lars Van der Haar derde (video): "Balen, want ik had meer verwacht" klik

Parcours



Vind de klassementen in de Telenet Superprestige 2017-2018 na Boom via volgende link

Uitslagen 2016

Elite heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) (leider klassement)

2. Wout van Aet

3. Laurens Sweeck

4. Kevin Pauwels

5. Jens Adams

volledige uitslag klik

Klassement elite heren na Ruddervoorde klik

 

Elite dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Sophie De Boer (Ned)

2. Sanne Cant (leidster klassement)

3. Ellen Van Loy

4. Alice Maria Arzuffi (Ita)

5. Christine Majerus (Lux)

volledige uitslag klik

Klassement elite dames na Ruddervoorde klik

Bekijk een samenvatting van elite dames en heren via deze link

 

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Quinten Hermans (leider in klassement Superprestige)

2. Eli Iserbyt

3. Joris Nieuwenhuis (Ned)

4. Yannick Peeters

5. Nicolas Cleppe

volledige uitslag klik

Klassement beloften na Ruddervoorde klik 

 

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Toon Vandebosch

2. Jelle Camps (blijft leider)

3. Niels Vandeputte

4. Ben Turner (GBr)

5. Yentl Bekaert

volledige uitslag klik

Klassement juniores na Ruddervoorde klik

 

Nieuwelingen

 Foto: ©Photopress.be

1. Luke Verburg (Ned)

2. Ryan Cortjens

3. Ben Tulett (GBr)

4. Pim Ronhaar (Ned)

5. Lars Boven (Ned)

volledige uitslag klik

 
Klassement Superprestige elite heren na Zonhoven klik  - Mathieu Van der Poel (Ned)
Klassement Superprestige elite dames na Zonhoven klik - Sanne Cant
Klassement Superprestige beloften na Zonhoven klik - Quinten Hermans
Klassement Superprestige juniores na Zonhoven klik - Thomas Pidcock (GBr)
 
 
Uitslagen 2015 

Nieuwelingen:

1. Niels Vandeputte

2. Tomas Kopecky (Ned)

3. Arno Van Den Broeck

4. Mees Hendrickx (Ned)

5. Gerben Kuypers 

Volledige uitslag en rondetijden: klik hier

Juniores

1. Jappe Jaspers

2. Thijs Wolsink (Ned)

3. Seppe Rombouts

4. Jens Dekker (Ned)

5. Florian Vermeersch

volledig klik

Beloften/U23

1. Eli Iserbyt

2. Quinten Hermans

3. Gioele Bertolini (Ita)

4. Daan Hoeyberghs

5. Yorben Van Tichelt

volledig klik

Dames

1. Sanne Cant

2. Ellen Van Loy

3. Jolien Verschueren

4. Helen Wyman (GBr)

5. Maud Kaptheijns (Ned)

volledig klik

Elite heren

1. Kevin Pauwels

2. Wout van Aert

3. Sven Nys

4. Klaas Vantornout

5. Tom Meeusen

volledig klik

 

Uitslagen editie 9-11-2014

Nieuwelingen

1. Daniel Tulett (GBr)

2. Arno Debeir

3. Florian Vermeersch

4. Toon Vandebosch

5. Arne Vrachten

volledige uitslag nieuwelingen: klik

Juniores

1. Eli Iserbyt

2. Johan Jacobs (Zwi)

3. Maik Van der Heijden (Ned)

4. Briek Hermans

5. Jenko Bonne

volledige uitslag juniores: klik

Dames

1. Sanne Cant

2. Helen Wyman (GBr)

3. Ellen Van Loy

4. Jolien Verschueren

5. Pavla Havlikova (Tsj)

volledige uitslag dames: klik

Beloften

1. Laurens Sweeck

2. Michael Vanthourenhout

3. Diether Sweeck

4. Martijn Budding (Ned)

5. Stan Godrie (Ned)

volledige uitslag beloften: klik

Elite heren

1. Tom Meeusen

2. Mathieu Van der Poel (Ned)

3. Klaas Vantournout

4. Sven Nys

5. Lars Van der Haar (Ned)

volledige uitslag elite: klik

 

Uitslagen Editie 2013

Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

 1. Alessio Dhoore

2. Jappe Jaspers

3. Alex Colman

4. Jarno Liessens

5. Gianni Siebens

 Dames: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

 1. Helen Wyman (GBr)

2. Nikki Harris (GBr)

3. Sanne Cant

4. Gabriella Durrin (GBr)

5. Ellen Van Loy

Junioren: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Yannick Peeters

2. Thijs Aerts

3. Stijn Caluwe

4. Elias Van Hecke

5. Pieter Van Roosbroeck

Beloften: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)
 
2. Michael Vanthourenhout
3. Gianni Vermeersch
4. Mike Teunissen (Ned)
5. David Van der Poel (Ned)
 
Elite: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Klaas Vantornout

2. Sven Nys

3. Tom Meeusen

4. Lars Van der Haar (Ned)

5. Niels Albert

 

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet.


Zoeken

Kalender

december 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031