Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

De Zilvermeercross

Datum: 01-12-2019
Land: België
Klassement: Andere


Organisatie van Pro-cycling / Koen Monu.

Locatie: Provinciaal domein Het Zilvermeer te Mol.
 
Programma
9u30: nieuwelingen
11u00: Juniores
 
Live op betaalzender Play Sports klik
 
13u30: Dames
15u00: Elite heren en beloften
 
Deelnemers: (onder voorbehoud) oa David en Mathieu van der Poel, Jim Aernouts, Dieter Vanthourenhout, Inge van der Heijden, Eva Lechner, .... volgens organisatie

juniores - dames - beloften en elite heren (klik op categorie)
 
Uitslagen editie 2019
 
Lees: Teams Roodhooft top in Mol klik
 
Heren

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Tom Meeusen
3. David van der Poel (Ned)
4. Thijs Aerts
5. Wietse Bosmans
 
volledig klik
 
Lees: Laura Verdonschot zegeviert aan het Zilvermeer klik
 
Dames
 
1. Laura Verdonschot
2. Shirin van Anrooij (Ned)
3. Inge van der Heijden (Ned)
4. Manon Bakker (Ned)
5. Loes Sels
 
volledig klik
 
Juniores

1. Lennert Belmans
2. Ward Huybs
3. Bailey Groenendaal (Ned)
4. Twan van der Drift (Ned)
5. Levi van Hoften (Ned)
 
volledig klik

Nieuwelingen
 
meisjes
 
1. Xaydee Van Sinaey
2. Febe De Smedt
3. Xenna De Bruyckere
 
1ste jaars

1. Mike Uytterhoeven
2. Sem Janssens
3. Thomas Vuerinckx
4. Wies Nuyens
5. Yordi Corsus
 
volledig klik
 
2de jaars

1. Aaron Dockx
2. Kay De Bruyckere
3. Niels Ceulemans
4. Dario Van Der Heyden
5. Seppe Laenen
 
volledig klik
 
 
Uitslagen editie 2018
 
Juniores
 
1. Lennert Belmans
2. Wout Vervoort
3. Jenson Young (GBr)
4. Joachim Van Looveren
5. Michael Bervoets
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Laura Verdonschot
3. Inge Van der Heijden (Ned)
4. Loes Sels
5. Kim Van de Steene
6. Sophie De Boer (Ned)
7. Joyce Vanderbeken
8. Maghalie Rochette (Can)
9. Puck Pieterse (Ned)
10. Aniek Van Alphen (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Sanne Cant was de snelste in de Zilvermeercross klik
Lees: Een strijdlustige Laura Verdonschot werd knap tweede in Mol klik
 
Heren
 
1. Corné van Kessel (Ned)
2. Jim Aernouts
3. Thijs Aerts
4. David van der Poel (Ned)
5. Tom Meeusen
6. Sieben Wouters
7. Dieter Vanthourenhout
8. Yannick Peeters
9. Victor Vandebosch
10. Jarno Liessens
 
volledige uitslag klik
 
Lees, kijk en luister: Corné van Kessel bezet samen met teamgenoten podium in Mol klik
 
 
Uitslagen editie 2017
 
Elite heren en beloften
 
 Foto: ©photopress.be
 
1. David Van der Poel (Ned)
2. Corné van Kessel (Ned)
3. Tom Meeusen
4. Tim Merlier
5. Klaas Vantornout
6. Jim Aernouts
7. Rob Peeters
8. Wietse Bosmans
9. Adam Toupalik (Tsj)
10. Joeri Adams
 
volledige uitslag klik
 
Lees: David Van der Poel wint in Mol: "Eer van de familie hoog houden" klik
 
Dames
 
 Foto: ©photopress.be
 
1. Lucinda Brand (Ned)
2. Kim Van De Steene
3. Loes Sels
4. Katie Compton (USA)
5. Ellen Van Loy
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Gerben Kuypers
2. Niels Vandeputte
3. Jarno Bellens
4. Arno Van Den Broeck
5. Maxim Dewulf
 
volledige uitslag klik
 
Uitslagen editie 2016
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Tom Meeusen
4. Laurens Sweeck
5. Philipp Walsleben (Dui)
6. Corné van Kessel (Ned)
7. David Van der Poel (Ned)
8. Diether Sweeck
9. Kevin Pauwels
10. Wietse Bosmans
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Mathieu Van der Poel klieft als beste door het Zilvermeerzand klik
 
Bekijk: Video: Van der Poel wint in Mol op een ... BMW klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Ellen Van Loy
4. Loes Sels
5. Yara Kastelijn (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Florian Vermeersch
2. Niels Vandeputte
3. Gerben Kuypers
4. Arne Vrachten
5. Tomas Kopecky (Tsj)
 
volledige uitslag klik
 

Uitslagen editie 2015                Foto's klik

Juniores

1. Jarne Driesen
2. Toon Vandebosch
3. Arne Vrachten
4. Tijl Pauwels
5. Alex Colman

volledige uitslag klik

Dames

1. Jolien Verschueren
2. Sabrina Stultiens (Ned)
3. Sanne Van Paassen (Ned)
4. Laura Verdonschot
5. Loes Sels

volledige uitslag klik

Elite heren en beloften

1. Wout van Aert
2. Mathieu van der Poel (Ned)
3. Laurens Sweeck
4. Sven Nys
5. Rob Peeters

volledige uitslag klik
 
Parcours
 
 
Uitslagen 1ste editie 14-12-2014
 
Juniores
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Tijl Pauwels
3. Jarne Driesen
4. Jari De Clercq
 
5. Briek Hermans
 
volledige uitslag juniores: klik
 
 
Dames
 
1. Sabrina Stultiens (Ned)
2. Ellen Van Loy
3. Sanne Cant
4. Loes Sels
5. Laura Verdonschot
 
 
volledige uitslag dames: klik
 
Elite en beloften
 
1. Wout Van Aert
2. Laurens Sweeck
3. Tom Meeusen
4.  Mathieu van der Poel (Ned)
5. Rob Peeters
 
volledige uitslag heren: klik
 

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Volg ons via twitter en/of facebook


Zoeken

Kalender

december 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031