Isolteam - kalender
AGB 24/24

be-Mine cylocross - Beringen

Datum: 17-10-2020
Land: België
Klassement: Ethias Cross


NIEUWE CROSS anno 2019 - lees hier klik

Locatie: be-Mine, Koolmijnlaan, Beringen
 
Tickets: NVT 
 
Programma be-Mine Cross 2020

12u45 nieuwelingen 1ste jaars
13u30 nieuwelingen 2de jaars
14u30 juniores
Live op vtm
16u00 Dames
17u15 Heren

Deelnemerslijst klik
Lucinda Brand niet, ze heeft last van een ontstoken wonde aan de knie.

Lees: Quinten Hermans gaat op zoek naar goed gevoel op be-Mine klik

Uitslagen editie 17-10-2020

Nieuwelingen 1ste jaars

Axel Van Den Broeck 1ste j nieuwelingen.jpeg (572 KB)Fotocredit Julien G-Veldritkrant

1. Axel Van Den Broeck - halfweg cross > solo naar de zege
2. Ieben Jacobs
3. Senn Bossaerts
4. Sverre Van Lee
5. Yoren Vanhoudt

volledige uitslag klik

Nieuwelingen 2de jaars

Be-Mine 2020 winnaar nieuwelingen 2de jaars.pdf.jpeg (641 KB)Fotocredit Julien G-Veldritkrant

1. Viktor Vandenberghe - sprint met twee
2. Antoine Jamin
3. Vaclav Jezek (Tsj)
4. Daniel Weis (Den)
5. Seppe Van Den Boer

volledige uitslag klik

Juniores

Be-Mine 2020 winnaar juniores.jpeg (220 KB)Fotocredit Julien G-Veldritkrant

1. Lorenzo Masciarelli (Ita) - sprint met twee
2. Lukas Vanderlinden
3. Jente Michels
4. Matej Stransky (Tsj)
5. Ferre Geeraerts

volledige uitslag klik

Dames

1. Denise Betsema (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
3. Eva Lechner (Ita)
4. Yara Kastelijn (Ned)
5. Shirin van Anrooij (Ned)

volledige uitslag klik

Snelste Ronde be-Mine
1. Denise Betsema 3 ptn - nieuwe leidster
2. Ceylin del Carmen Alvarado 2 ptn
3. Eva Lechner 1 pt

Heren

1. Toon Aerts
2. Eli Iserbyt
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Michael Vanthourenhout
5. Daan Soete

volledige uitslag klik

Snelste Ronde be-Mine
1. Toon Aerts 3 ptn - steviger leider
2. Eli Iserbyt 2 ptn
3. Daan Soete 1 pt

Parcours
parcours Be-Mine 2020.jpg (66 KB)
Klassement Toyo Tires Snelste Ronde lees hier

Dames na be-Mine

1. Denise Betsema 5 ptn
2. Aniek van Alphen en Lucinda Brand 3 ptn
3. Manon Bakker, Ceylin del Carmen Alvarado en Yara Kastelijn 2 ptn
4. Eva Lechner 1 pt

Heren na be-Mine

1. Toon Aerts 8 ptn
2. Eli Iserbyt 6 ptn
3. Laurens Sweeck 2 ptn
4. Michael Vanthourenhout en Daan Soete 1 pt

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Info 2019
 
Bekijk: Timo Kielich verkende Ethias Cross Beringen klik
Lees: Ethias Cross voorgesteld op Be-Mine in Beringen klik
Lees: Cyclocross op de flanken van de mijnterril klik
Lees: Stevige cyclocross komend weekend klik
 
Uitslagen 2019
 
FOTOSPECIAL klik
 
Nieuwelingen
 
2de jaars

BER_7793.JPG (909 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Silas Kuschla (Dui)
2. Frank Aron Ragilo (Est)
3. Robbe Geudens
4. Néo Lamot
5. Yenthe Vanhoudt

volledig klik
 
1ste jaars
 
BER_7785.JPG (897 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Mark Lightfoot (GBr)
2. Colin Strik (Ned)
3. Cyril Mols
 
volledig klik
 
Juniores
 
BER_7955.JPG (868 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Arne Baers
2. Salvador Alvarado (Ned)
3. Oscar Lind (Zwe)
4. Gabriel Bolgiani (Fra)
5. Tim Neffgen (Dui)
 
volledige klik
 
Lees: Arne Baers beste voor thuispubliek in Beringen klik
 
Dames
 
BER_8134.JPG (704 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Annemarie Worst (Ned)
2. Geerte Hoeke (Ned)
3. Katie Compton (USA)
 
volledige uitslag klik
 
Kijk en luister: Loes Sels 'het is nog een beetje zoeken' klik
 
Heren
 
BER_8279 Podium heren Beringen 2019.jpg (307 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Quinten Hermans
2. Toon Aerts
3. Tom Pidcock (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Quinten Hermans zegeviert in eigen gouw klik

Zoeken

zin om te adverteren

Kalender

november 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30