Isolteam - kalender
Vanomobil opendeur

Polderscross Kruibeke

Datum: 03-10-2020
Land: België
Klassement: Ethias Cross


Aangepast programma anno 2020 - zonder publiek !

Live uitzending op vtm

16u15 elite dames 
17u30 elite heren

Deelnemerslijsten (voorlopige) : dames
klik - heren klik
David van der Poel zou intussen afgemeld hebben

Uitslagen editie 3-10-2020

Heren

Lees: Toon Aerts was de sterkste in de Polderscross 2020 klik

KRU_8718.JPG (1.03 MB)Fotocredit TFoto

1. Toon Aerts
2. Laurens Sweeck op 2 sec
3. Eli Iserbyt op 1'11"
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Thibau Nys

volledige uitslag klik

Dames

Lees: Lucinda Brand zegeviert in de Polderscross klik

KRU_8363.JPG (872 KB)Fotocredit TFoto

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Yara Kastelijn (Ned)
3. Denise Betsema (Ned)
4. Aniek van Alphen (Ned)
5. Manon Bakker (Ned)
6. Anna Kay (GBr)
7. Sanne Cant
8. Laura Verdonschot
9. Ellen Van Loy
10. Marion Norbert Riberolle (Fra)

volledige uitslag klik

Lees en kijk:
Polderscross wordt gereden in een kleigroeve klik
Parcours
parcours 2020.jpg (141 KB)
credit Ethiascross
Klassement Toyo Tires Snelste Ronde
 lees hier

na de Polderscross Kruibeke 2020

Dames

1. Aniek van Alphen en Lucinda Brand 3 ptn
2. Manon Bakker, Denise Betsema en Yara Kastelijn 2 ptn

Heren

1. Toon Aerts 5 ptn
2. Eli Iserbyt 4 ptn
3. Laurens Sweeck 2 ptn
4. Michael Vanthourenhout 1 pt


Lees:
Lokeren bijt de spits af voor Ethias Cross 2020-2021 KLIK



In 2019 organisatie van het BK veldrijden - vind uitslagen BK 2019: zaterdag klik - zondag klik

Ingang parcours: NVT anno 2020 - Beekdam, Bazel - bereikbaarheid klik

Tickets NVT anno 2020

Lees: Is het zaterdag in Kruibeke opnieuw aan Toon Aerts? klik
Lees: Thalita de Jong is klaar om het veld in te duiken klik

Uitslagen 2019

FOTOSPECIAL klik

Heren

IMG_2496.JPG (582 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Eli Iserbyt
2. Toon Aerts
3. Quinten Hermans
4. Michael Vanthourenhout
5. Jens Adams

volledig klik

Kijk en luister:
Sterke Eli Iserbyt zegeviert in Kruibeke klik

Dames

KRU_5693 podium dames .JPG (734 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Annemarie Worst (Ned)
2. Yara Kastelijn (Ned)
3. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
4. Anna Kay (GBr)
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)

volledig klik

Lees: Annemarie Worst imponeert in Kruibeke klik

De verslaggeving van de jeugdwedstrijden kan je hier nog eens bekijken

Juniores

IMG_2309 podium juniores Kruibeke 2019.jpg (249 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Jente Michels
2. Arne Baers
3. Victor Van De Putte
4. Mathis Avondts
5. Lars Van Den Broeck

volledige Klik

Lees: Jente Michels walst door de polders van Kruibeke klik

Nieuwelingen

2de jaars

IMG_2253 podium 2de jaars nieuwelingen Kruibeke.jpg (276 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Kay De Bruyckere
2. Kenay De Moyer
3. Niels Ceulemans
4. Robbe Dhondt
5. Jori Van De Sompel

1ste jaars

IMG_2247 podium 1ste jaars Nieuwelingen Kruibeke 2019.jpg (262 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Viktor Vandenberghe
2. Jens De Keersmaeker
3. Toon Heirbaut

meisjes

IMG_2261 podium meisjes nieuwelingen Kruibeke 2019.jpg (222 KB)fotocredit Veldritkrant

1. Laura Lizette Sander
2. Xenna De Bruyckere
3. Chloë Van Den Eede

volledig KLIK

Deelnemers: (onder voorbehoud, voorlopige ) Loes Sels en Laura Verdonschot niet
Nieuwelingen 1ste jaars klik - tweedejaars klik
Juniores klik
Dames klik
Heren klik

Recordhouders: Sanne Cant, Jolien Verschueren en Wout van Aert met 2 zeges


Info 2017

Lees: Toptalent Pidcock meteen tegen Van Aert en Van der Poel klik

Parcours

Uitslagen editie 2017

Foto's dames en jeugd klik

Nieuwelingen

1. Jetze Van Campenhout
2. Tibor Del Grosso (Ned)
3. Lennert Belmans
4. Nando De Rijck
5. Lukas Van der Vleuten

Volledige uitslag klik

Juniores

1. Anton Ferdinande
2. Ben Tulett (GBr)
3. Luke Verburg (Ned)
4. Niels Vandeputte
5. Maxim Dewulf

Volledige uitslag klik

 

Dames

1. Katherine Compton (USA)
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Ellen Van Loy
4. Sanne Cant
5. Loes Sels

Volledige uitslag klik

Elite heren en beloften

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Quinten Hermans
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Laurens Sweeck

volledige uitslag klik

Lees: Mathieu Van der Poel met maximum in Brico Crossen klik

Foto's elite heren klik

Uitslagen editie 2016

Lees ook: Begijn Le Bleu publiekstrekker in BV-cross voor het goede doel klik

Nieuwelingen

 Foto: ©Photopress.be

1. Berre Hermans
2. Ben Tulett (GBr)
3. Yorben Lauryssen
4. Lennert Belmans
5. Jenno Berckmoes

volledige uitslag klik

Juniores

 Foto: ©Photopress.be 

1. Thomas Pidcock (GBr)
2. Antoine Benoist (Fra)
3. Daniel Tulett (GBr)
4. Arno Debeir
5. Maxim Van Gils

volledige uitslag klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Jolien Verschueren
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Ellen Van Loy
4. Loes Sels
5. Kaitlin Antonneau (USA)
6. Joyce Vanderbeken
7. Karen Verhestraeten
8. Alicia Franck
9. Geerte Hoeke (Ned)
10. Githa Michiels

volledige uitslag klik

Elite en beloften

 Foto: ©Photopress.be 

1. Michael Vanthourenhout
2. Wout van Aert
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Laurens Sweeck
5. Philipp Walsleben (Dui)
6. Stan Godrie (Ned)
7. Tom Meeusen
8. Dieter Vanthourenhout
9. Marcel Meisen (Dui)
10. Rob Peeters

volledige uitslag klik

Lees ook: Vanthourenhout bezorgt Mettepenningen achtste podiumplaats klik

 

Uitslagen editie 24-10-2015

Nieuwelingen

1. Lloyd Sprangers
2. Wannes Vanden Bussche
3. Vito Braet
4. Joren Thys
5. Dolf Pemen

Juniores

1. Alex Colman
2. Yentl Bekaert
3. Jarno Liessens
4. Diederik Pemen
5. Mauri Vansevenant

volledige uitslag nieuwelingen en juniores klik

Dames

1. Jolien Verschueren
2. Joyce Vanderbeken
3. Magriet Kloppenburg (DEN)
4. Shana Maes
5. Katrien Thijs

volledige uitslag dames klik

Elite heren en beloften

1. Wout van Aert
2. Michael Vanthourenhout
3. Laurens Sweeck
4. Joeri Adams
5. Rob Peeters
6. Klaas Vantornout
7. Sven Nys
8. Tom Meeusen
9. Diether Sweeck
10. Dieter Vanthourenhout

volledige uitslag klik (zodra beschikbaar)



Uitslagen editie 25-10-2014

Nieuwelingen

1. Florian Vermeersch
2. Yentl Bekaert
3. Toon Vandebosch
4. Jonas Smet
5. Andreas Goeman

volledige uitslag nieuwelingen: klik

 

Juniores

1. Gianni Siebens
2. Victor Vandebosch
3. Jarne Driesen
4. Jente Tielemans
5. Jarno Liessens

volledige uitslag juniores: klik 

 

Dames

1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Laura Verdonschot
4. Karen Verhestraeten
5. Katrien Thijs

volledige uitslag dames: klik

 

Elite heren

1. Wout Van Aert
2. Sven Nys
3. Klaas Vantornout
4. Jim Aernouts
5. Sven Vanthourenhout

volledige uitslag elite heren: klik

Parcours

 

 

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering.


Zoeken

zin om te adverteren

Kalender

oktober 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031