Isolteam Warm aanbevolen

Essen Cyclocross

Datum: 09-12-2017
Land: België
Klassement: DVV Trofee


Organisatie Molenheidevrienden


Programma

9u30: Nieuwelingen
10u30: Juniores
11u30: Beloften/U23

13u45: Elite Dames (Live op Sporza)
15u00: Elite   (Live)

Deelnemers: klik

Uitslagen 9-12-2017

Nieuwelingen

1. Thibau Nys
2. Tim Neffgen (Dui)
3. Mathis Avondts
4. Brent Blommen
5. Lukas Van Der Vleuten

volledige uitslag klik

Juniores

1. Jarno Bellens
2. Pim Ronhaar (Ned)
3. Ryan Kamp (Ned)
4. Ben Tulett (GBr)
5. Ryan Cortjens

volledige uitslag klik

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Eli Iserbyt - blijft leider in klassement
2. Thijs Aerts
3. Yannick Peeters
4. Jens Dekker (Ned)
5. Thomas Joseph

volledige uitslag klik

Klassement beloften in DVV-Trofee na Essen klik

1. Eli Iserbyt
2. Yannick Peeters op 4'55"
3. Thomas Joseph op 5'57"
4. Jens Dekker op 6'59"
5. Pieter-Jan Vliegen op 10'34"

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Sanne Cant
2. Nikki Brammeier (GBr)
3. Katie Compton (USA) - blijft leidster in klassement
4. Pauline Ferrand-Prévot (Fra)
5. Loes Sels
6. Sophie De Boer (Ned)
7. Ellen Van Loy
8. Evie Richards (GBr)
9. Ceylin Alvarado (Ned)
10. Kim Van De Steene

volledige uitslag klik

Lees: Cant ook na Spaanse stage aan winnende hand klik


Klassement dames in DVV-Trofee na Essen klik

1. Katie Compton (USA)
2. Nikki Brammeier (GBr) op 3'22"
3. Helen Wyman (GBr) op 4'05"
4. Maud Kaptheijns (Ned) op 5'38"
5. Ellen Van Loy op 5'44"

Elite heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) - blijft leider
2. Laurens Sweeck
3. Toon Aerts
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Lars Van der Haar (Ned)
6. Michael Vanthourenhout
7. Jens Adams
8. Tom Meeusen
9. Tim Merlier
10. Jim Aernouts

volledige uitslag klik

Lees: Van der Poel moet knokken voor eerste zege in Essen klik

Vimeo: Tom Meeusen: 'Voor eigen volk niet de dag waar ik op gehoopt had' klik

Klassement elite heren in DVV-Trofee na Essen klik

1. Mathieu Van der Poel
2. Lars Van der Haar op 3'03"
3. Toon Aerts op 3'15"
4. Michael Vanthourenhout op 4'31"
5. Corné van Kessel op 5'19"

Foto's 2017 klik


Parcours: klik

Uitslagen 3de manche Flandriencross Hamme en stand klik
Uitslagen 2de manche Koppenbergcross Oudenaarde klik
Uitslagen 1ste manche GP Mario De Clercq Ronse klik


Uitslagen editie 10-12-2016

Nieuwelingen

1. Wout Vervoort
2. Michael Bervoets
3. Ryan Cortjens
4. Lennick Van Der Smissen
5. Stijn Cas

volledige uitslag klik

Juniores

1. Jelle Camps
2. Niels Vandeputte
3. Ryan Kamp (Ned)
4. Arno Van den Broeck
4. Florian Vermeersch

volledige uitslag klik

Beloften/U23

1. Eli Iserbyt - leider in 't klassement klik
2. Quinten Hermans
3. Adam Toupalik (Tsj)
4. Gosse Van der Meer (Ned)
5. Nicolas Cleppe

volledige uitslag klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer (Ned) - leidster in 't klassement klik
3. Thalita de Jong (Ned)
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Ellen Van Loy
6. Laura Verdonschot
7. Kaitlin Antonneau (USA)
8. Emma White (USA)
9. Nikki Brammeier (GBr)
10. Loes Sels

volledige uitslag klik

Lees: Sanne Cant sprint naar zege na tactisch steekspel klik

Top 5 in 't klassement na Essen

1. Thalita de Jong (Ned)
2. Sanne Cant op 2'06"
3. Jolien Verschueren op 2'19"
4. Sophie De Boer (Ned) op 2'38"
5. Maud Kaptheijns (Ned) op 4'05"

Heren

1. Wout van Aert - leider in 't klassement klik
2. Kevin Pauwels
3. Tom Meeusen
4. Laurens Sweeck
5. Toon Aerts
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Michael Vanthourenhout
8. Gianni Vermeersch
9. Wietse Bosmans
10. Jens Adams

volledige uitslag klik

Lees: Wout van Aert hangt de bordjes weer in evenwicht klik

Top 5 in 't klassement na Essen

1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels op 2'34"
3. Michael Vanthourenhout op 3'19"
4. Toon Aerts op 4'28"
5. Corné van Kessel (Ned) op 4'55"

Uitslagen editie 5-12-2015

Nieuwelingen

1. Niels Vandeputte
2. Bart Hazekamp (Ned)
3. Arno Van Den Broeck
4. Ryan Kamp (Ned)
5. Lucca Schatti (Zwi)

volledige uitslag klik

Juniores

1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Jari De Clercq
3. Toon Vandebosch
4. Diederik Pemen
5. Jofre Cullell Estape (Spa)

volledige uitslag klik

Beloften/U23

1. Quinten Hermans
2. Nicolas Cleppe
3. Yorben Van Tichelt
4. Daan Hoeyberghs
5. Adam Toupalik (Tsj)

volledige uitslag klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Thalita de Jongh (Ned)
3. Jolien Verschueren
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Pavla Havlikova (Tsj)

volledige uitslag klik

Elite heren

1. Wout van Aert
2. Sven Nys
3. Michael Vanthourenhout
4. Kevin Pauwels
5. Gianni Vermeersch

volledige uitslag klik

Uitslagen editie 2014

Nieuwelingen

1. Florian Vermeersch
2. Dante Scoponi
3. Andreas Goeman
4. Arno Debeir
5. Arne Vrachten

volledige uitslag nieuwelingen: klik of klik

Juniores

1. Roel Van der Stegen (Ned)
2. Seppe Rombouts
3. Lander Loockx
4. Fix Brannan (USA)
5. Jarno Liessens

volledige uitslag juniores: klik of klik

Beloften/U23

1. Laurens Sweeck
2. Michael Vanthourenhout
3. Quinten Hermans
4. Toon Aerts
5. Yorben Van Tichelt

volledige uitslag beloften: klik of klik

Dames

1. Sophie De Boer (Ned)
2. Sanne Cant
3. Ellen Van Loy
4. Nikki Harris (GBr)
5. Loes Sels

volledige uitslag dames: klik of klik

Elite heren

1. Wout Van Aert
2. Tom Meeusen
3. Rob Peeters
4. Kevin Pauwels
5. Philipp Walsleben (Dui)

volledige uitslag elite heren: klik of klik



Uitslagen editie 2013 

Elite : (volledige uitslag klik)

1. Kevin Pauwels
2. Sven Nys
3. Niels Albert
4. Jim Aernouts
5. Thijs Van Amerongen (Ned)

Dames: (volledige uitslag klik)

1. Sanne Cant
2. Helen Wyman (GBr)
3. Nikki Harris (GBr)
4. Ellen Van Loy
5. Githa Michiels

Beloften: (volledige uitslag klik)

1. Wout Van Aert
2. Laurens Sweeck
3. Mathieu Van der Poel (Ned)
4. David Van der Poel (Ned)
5. Toon Aerts

Juniores: (volledige uitslag klik)

1. Pieter Van Roosbroeck
2. Sybren Jacobs
3. Ludwig Cords (Dui)
4. Lennert Van Hasselt
5. Kelvin Bakx (Ned)

Nieuwelingen: (volledige uitslag klik)

1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Alex Colman
3. Jappe Jaspers
4. Louis Overmeire
5. Jarne Driesen


Winnaars 2012 (volledige uitslag via: klik)

Dames: Sanne Cant
Beloften: Corné Van Kessel (Ned)
Juniores: Mathieu Van der Poel (Ned)
Nieuwelingen: Pascal Eenkhoorn (Ned)

verslag 2012 Molenheidevrienden: klik 

Winnaars/Palmares

Dames

4 x Sanne Cant

2011 Marianne Vos (Ned)
2012 Sanne Cant
2013 Sanne Cant
2014 Sophie De Boer (Ned)
2015 Sanne Cant
2016 Sanne Cant

Beloften

2008 Philipp Walsleben (Dui)
2009 Tom Meeusen
2010 Lars Van der Haar (Ned)
2011 Tijmen Elsing (Ned)
2012 Corné van Kessel (Ned)
2013 Wout Van Aert
2014 Laurens Sweeck
2015 Quinten Hermans
2016 Eli Iserbyt

Elite

6 x Sven Nys
5 x Bart Wellens
3 x Danny De Bie en Wout van Aert

1965


Goosens Guy

1966

Van Der Hulst Cor (Ned)

1967

Ongenae Flory

1968

Badts August

1969 1970

Nijs Freddy

1971

Ongenae Flory

1972

Badts August

1973

Arnouts Leo

1974

Theugels Jan

1975

Arnouts Henri

1976

Wildeboer Geert (Ned)

1977

Thaler Klaus Peter (Dui)

1978

Van Parijs Alfons

1979

Stamsnijder Hennie (Ned)

1980



1981

Gillebert Johan

1982

Baars Henk (Ned)

1983

De Rey Ludo

1984

Theugels Jan

1985

Danneels Noel

1986 1987

Marijnissen Walter

1988

Pauwels Dirk (P.K.)

1989

Van Dijck Guy

1990

Liboton Roland

1991 1992 1993

De Bie Danny

1994 1995

Herygers Paul

1996

Van Der Poel Adri (Ned)

1997

Groenendaal Richard (Ned)

1998

Nys Sven

1999

Wellens Bart

2000

Van Santvliet Peter

2001

De Clercq Mario

2002

Nys Sven

2003 2004 2005

Wellens Bart

2006 2007 2008

Nys Sven

2009

Albert Niels

2010

Nys Sven

2011

Bart Wellens

2012

Jan Denuwelaere

2013                                                  Kevin Pauwels
2014                                                  Wout van Aert
2015                                                  Wout van Aert
2016                                                  Wout van Aert

Zoeken

Scherpe blik van ... VelofolliesVelofollies

Bijna 1 op 2 verkochte fietsen is elektrisch

Kalender

januari 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031