AGB 24/24
Isolteam - kalender

Sylvestercross Bredene

Datum: 30-12-2020
Land: België
Klassement: Ethias Cross


Cyclocross Bredene - Ereprijs Paul Herygers
 
Toegang Grasduinen: aangewezen via Zandstraat 

Info 2019

Inkom: € 12 aan de kassa, € 10 in voorverkoop. Kids tot 12 j gratis

Lees: Van der Poel voegt dagje Belgische kust toe aan programma klik

Programma 2019

 
10u00 1ste j nieuwelingen (indien er meer dan 70 nieuwelingen in totaal zijn, anders om 10u45)
10u45 2de j nieuwelingen
11u50 Juniores
 
Live op Vtm
 
13u45 beloften/U23 en elite dames
15u00 beloften/U23 en elite heren
 
 
Deelnemers: (onder voorbehoud) klik
Wout van Aert niet.
Mathieu van der Poel wel.

Parcours
Parcours Bredene 2019.jpg (79 KB)
Uitslagen 30-12-2019
 
Beloften en elite heren
 
Lees: Mathieu van der Poel mag ook GP Paul Herygers afvinken klik
 
Bredene 2019 podium heren.jpg (539 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Tim Merlier
3. Gianni Vermeersch
4. Diether Sweeck
5. Thomas Pidcock (GBr)
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
Lees: Sanne Cant eindigt 't jaar met zege in Bredene klik
 
20191230_144550 podium dames Bredene 2019.jpg (547 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Sanne Cant
2. Anna Kay (GBr)
3. Rebecca Fahringer (USA)
4. Geerte Hoeke (Ned)
5. Loes Sels
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
Lees: Jetze Van Campenhout toont zijn klasse in Bredene klik
 
20191230_124548 podium juniores.jpg (247 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Jetze Van Campenhout
2. Noë Castille (Fra)
3. Jelle Harteel
4. Corran Carrick-Anderson
5. Alessio De Maere
 
Volledige uitslag klik
 
2dejaars nieuwelingen
 
20191230_114416 podium 2de j nieuwelingen.jpg (232 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Aaron Dockx
2. Dario Van Der Heijden
3. Ben Askey
4. Louka Lesueur
5. David Haverdings
 
Volledige uitslag klik
 
1stejaars nieuwelingen
 
20191230_110327 podium eerste jaars nieuwelingen.jpg (516 KB)Fotocredit Veldritkrant
 
1. Viktor Vandenberghe
2. Mike Uytterhoeven
3. Robbe Marchand
4. Hippolyte Loete
5. Thomas Wadsworth
 
1stejaars nieuwelingen meisjes
 
1. Zoë Backstedt
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Dockx, Vandenberghe en Backstedt winnen bij de nieuwelingen in Bredene klik
 
Uitslagen 29-12-2018
 
Elite heren
 

1. Wout Van Aert
2. Quinten Hermans
3. Jens Adams
4. Laurens Sweeck
5. Gianni Vermeersch
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Wout van Aert voor vierde keer op hoogste schavotje in Bredene klik
 
Dames
 

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Loes Sels
3. Eva Lechner (Ita)
4. Yara Kastelijn (Ned)
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Lucinda Brand snelde ook in Bredene naar de overwinning klik
 
Juniores
 

 
1. Joran Wyseure
2. Jetze Van Campenhout
3. Jelle Vermoote
4. Lars Boven (Ned)
5. Floris Van Tricht
 
Volledige uitslag klik hier
 
Lees: Joran Wyseure was de snelste junior in Brico Cross Bredene klik
 
Nieuwelingen 
 
Tweedejaars
 
1. Matej Stransky (Tsj)
2. Matyas Fiala (Tsj)
3. Milan Kuypers
4. Bryan Olivo (Ita)
5. Noa Diels
 
 
Eerstejaars
 
1. Brent Baert
2. Victor Delbarge
3. Joshua Tarling (GBr)
4. Matteo De Smet
5. Barry Sullivan (GBr)
 
Volledige uitslag hier
 
 
 
Uitslagen 29-12-2017
 
Nieuwelingen - foto's klik
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Lennert Belmans
2. Jetze Van Campenhout
3. Yorben Lauryssen
4. Dante Coremans
5. Emiel Verstrynge
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Gerben Kuypers
2. Filippo Fontana (Ita)
3. Jelle Vermoote
4. Vladimir Miksanik (Tsj)
5. Yente Peirens
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Alice Maria Arzuffi (Ita)
2. Helen Wyman (GBr)
3. Loes Sels
4. Elle Anderson (USA)
5. Eva Lechner (Ita)
 
volledige uitslag klik
 
Elite heren en beloften
 
 
Foto: ©Photopress.be 
 
 
1. Wout van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Quinten Hermans
4. Tim Merlier
5. David Van der Poel (Ned)
6. Dieter Vanthourenhout
7. Daan Soete
8. Nicolas Cleppe
9. Joeri Adams
10. Jim Aernouts
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Van Aert en Arzuffi ploegen het best door Bredense modder klik
 
Parcours
 

Uitslagen 2016 - Foto's klik

Nieuwelingen

1. Ben Tulett (GBr)
2. Joran Wyseure
3. Jenno Berckmoes
4. Lukas Malezsewski
5. Brice Dujardin (Fra)

volledige uitslag klik

Juniores

1. Daniel Tulett (GBr)
2. Ben Turner (GBr)
3. Ryan Kamp (Ned)
4. Jofre Cullell Estape (Spa)
5. Arne Vrachten

volledige uitslag klik

Dames

1. Thalita de Jong (Ned)
2. Ellen Van Loy
3. Jolien Verschueren
4. Alicia Franck
5. Joyce Vanderbeken

volledige uitslag klik

Elite heren en beloften

1. Wout van Aert
2. Laurens Sweeck
3. Gianni Vermeersch
4. Clement Venturini (Fra)
5. Jens Adams
6. Michael Vanthourenhout
7. Jim Aernouts
8. Tim Merlier
9. Dieter Vanthourenhout
10. Zdenek Stybar (Tsj)

volledige uitslag klik


Uitslagen 2015

Elite heren mc/zc + beloften

1. Dieter Vanthourenhout
2. Michael Vanthourenhout
3. Klaas Vantornout
4. Joeri Adams
5. Gianni Vermeersch

volledige uitslag klik

Dames

1. Thalita de Jong (Ned)
2. Joyce Vanderbeken
3. Laura Verdonschot
4. Karen Verhestraeten
5. Bianca Van Den Hoek (Ned)

volledige uitslag klik

Juniores

1. Alessio Dhoore
2. Marino Noordam (Ned)
3. Daniel Tulett (GBr)
4. Andreas Goeman
5. Maximilian Möbis (Dui)

volledige uitslag klik

Nieuwelingen

1. Wannes Vanden Bussche
2. Daniel Tulett (GBr)
3. Arno Brouwers
4. Jasper Dejaegher
5. Vito Braet

volledige uitslag klik


Uitslagen 2014

Nieuwelingen

1. Dante Scoponi
2. Andreas Goeman
3. Arno Debeir
4. Lloyd Sprangers
5. Toon Vandebosch

Juniores

1. Matej Ulik (Slo)
2. Lander Loockx
3. Alex Colman
4. Jorden De Haes
5. Maarten Van Staeyen

Dames jeugd

1. Laure Michels
2. Fleur Vandecaveye

Elite

1. Wout Van Aert
2. Gianni Vermeersch
3. Tim Merlier
4. Joeri Adams
5. Jan Denuwelaere


Uitslagen editie 2013

Nieuwelingen

1. Victor Vandebosch
2. Gilles Borra
3. Gianni Siebens
4. Jarno Liessens
5. Arno Debeir

volledige uitslag nieuwelingen en juniores klik

Juniores

1. Jordi Andries
2. Nick Van De Kerckhove
3. Loïc Hennaux
4. Robin Alderweirld
5. Mathias Declerck

Elite

1. Zdenek Stybar (Tsj)
2. Rob Peeters
3. Dieter Vanthourenhout
4. Lubomir Petrus (Tsj)
5. Joeri Adams

volledige uitslag klik


Winnaars/Palmares:

Silvestercyclocross / ereprijs Paul Herygers / Versluys Cyclocross

In Veldegem

1993 Filip Van Luchem

1996 Paul Herygers

1997 Mario De Clercq

1998 Peter Van Den Abeele

1999 Bart Wellens

2000 Bart Wellens

2001 Sven Vanthourenhout

2002 Mario De Clercq

2003 Sven Vanthourenhout

2004 Mario De Clercq

In Torhout

2005 Gerben de Kneght

2006 Sven Vanthourenhout

2007 Klaas Vantornout

2008 Klaas Vantournout

In Bredene

2009 Dieter Vanthourenhout

2010 Zdenek Stybar

2011 Jan Denuwelaere

2012 Sven Nys

2013 Zdenek Stybar

2014 Wout van Aert

2015 Dieter Vanthourenhout

2016 2017 2018 Wout van Aert

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet.




Zoeken

zin om te adverteren

Kalender

november 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30