Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Cyclocross Leuven

Datum: 22-02-2020
Land: België
Klassement: Soudal Classics



Kazerne De Hemptinne, Heverlee (Leuven)


Route E40 - afrit 23A - Aanrijroute via Ambachtenlaan

12 euro (11 euro voor KBWB-leden)
Gratis voor kinderen tot 12 jaar

Programma 2019

10u00: Jeugdinitiatie -> info: klik
11u00: Nieuwelingen
12u00: Juniores

13u45: Dames
15u00: Elites + Beloften

Deelnemers: klik
Na woensdag Waregem past Sanne Cant ook voor Leuven, wegens nog niet voldoende genezen.


Lees: Lars van der Haar wil het seizoen afsluiten zoals het begon klik

Uitslagen 2019

Elite heren + beloften



1. Toon Aerts
2. Tom Meeusen
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Michael Vanthourenhout
5. Jim Aernouts

Volledige uitslag klik

Kijk en luister: Toon Aerts was de snelste in een spurt met Tom Meeusen klik

Dames

Foto ©TFoto-Wouter Toelen

1. Denise Betsema (Ned)
2. Loes Sels
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Yara Kastelijn (Ned)

Volledige uitslag klik

Lees, kijk en luister: 12, 13, 14, ... op naar de 15de zege voor Denise Betsema ? klik

juniores

Lees: Thibau Nys zegeviert in Leuven bij de juniores - Janssen en Dockx bij de nieuwelingen klik

Foto ©TFoto-Wouter Toelen 

1. Thibau Nys
2. Ward Huybs
3. Wout Vervoort
4. Emiel Verstrynge
5. Arne Baers

volledige uitslag klik

Nieuwelingen

Overall

1. Lucas Janssen (Ned)
2. Aaron Dockx
3. Mauro Delmé

1ste jaars

Foto ©TFoto-Wouter Toelen

1. Aaron Dockx
2. Silas Kuschla (Dui)
3. Niels Ceulemans
4. Damon Bellon
5. Kanay De Moyer

2de jaars

Foto ©TFoto-Wouter Toelen

1. Lucas Janssen (Ned)
2. Mauro Delmé
3. Lukas Vanderlinden
4. Noa Diels
5. Aaron Heymans

volledige uitslag klik



Info 2018

Lees: 
Michael Vanthourenhout houdt geen breuken over aan val - ambitie goed te presteren in Leuven klik
Spannende strijd verwacht in Soudal Cyclocross Leuven klik

Uitslagen 7-01-2018

Elite en beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Corné van Kessel (Ned)
2. Clement Venturini (Fra)
3. Michael Vanthourenhout
4. Kevin Pauwels
5. Eli Iserbyt
6. Daan Soete
7. Gianni Vermeersch
8. Rob Peeters
9. David Van der Poel (Ned)
10. Jim Aernouts

volledige uitslag klik

Lees: Corné van Kessel de beste in Leuven klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Loes Sels
2. Thalita de Jong (Ned)
3. Ceylin Alvarado (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Joyce Vanderbeken

volledige uitslag klik

Juniores

1. Jarno Bellens
2. Gerben Kuypers
3. Xander Geysels
4. Arno Van den Broeck
5. Niels Vandeputte

volledige uitslag klik

Nieuwelingen

1. Dante Coremans
2. Arne Baers
3. Jelle Harteel
4. Jado Bleyenberg
5. Jetze Van Campenhout

volledige uitslag klik

Parcours klik

Uitslagen editie 2017

Elite

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Kevin Pauwels
3. Laurens Sweeck
4. Michael Vanthourenhout
5. Gianni Vermeersch

Volledig klik

Lees: Van der Poel wint ook in Leuven klik

Dames

1. Katie Compton (USA)
2. Sophie De Boer (Ned)
3. Ellen Van Loy
4. Alicia Franck
5. Loes Sels

Volledig klik

Juniores

1. Jelle Camps
2. Yentl Bekaert
3. Loris Rouiller (Zwi)
4. Andreas Goeman
5. Arne Vrachten

Volledig klik

Nieuwelingen

1. Dante Coremans
2. Michael Bervoets
3. Luke Verburg (Ned)
4. Ryan Cortjens
5. Wout Vervoort

Volledig klik

Deelnemers: klik

Lees: Laurens Sweeck wil in Soudal Cyclocross Leuven zijn regelmaat bevestigen klik

Parcours



Lees ook anno 2016: Toon Aerts schudt knappe solo uit de benen in Leuven klik

Uitslagen editie 2016

Elite heren mc/zc + beloften

1. Toon Aerts
2. Tom Meeusen
3. Vincent Baestaens
4. Julien Taramarcaz (Zwi)
5. Eli Iserbyt

volledig klik

Dames

1. Sophie De Boer (Ned)
2. Sanne Cant
3. Ellen Van Loy
4. Femke Van den driessche
5. Jolien Verschueren

volledig klik

Juniores

1. Alessio Dhoore
2. Toon Vandebosch
3. Victor Vandebosch
4. Jappe Jaspers
5. Arne Vrachten

volledig klik

Nieuwelingen

1. Arno Van Den Broeck
2. Niels Vandeputte
3. Yente Peirens
4. Thibaut Valognes (Fra)
5. Gerben Kuypers 

volledig klik



Parcours



Uitslagen editie 4-1-2015

Nieuwelingen

1. Florian Vermeersch
2. Toon Vandebosch
3. Arne Vrachten
4. Lloyd Sprangers
5. Jarne De Meyer

volledige uitslag nieuwelingen klik

Junioren

1. Eli Iserbyt
2. Jappe Jaspers
3. Thijs Wolsink (Ned)
4. Max Gulickx (Ned)
5. Jarne Driesen

volledige uitslag juniores klik

Dames

1. Sabrina Stultiens (Ned)
2. Ellen Van Loy
3. Jolien Verschueren
4. Loes Sels
5. Elle Anderson (USA)

volledige uitslag dames klik

Elite en beloften

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Tom Meeusen
3. Kevin Pauwels
4. Laurens Sweeck
5. Philipp Walsleben (Dui)

volledige uitslag heren klik   (Arne Tureluren DSQ)


Volledige uitslag alle categorieën klik


Uitslagen editie 2014

Nieuwelingen (volledige uitslag klik)

1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Alessio Dhoore
3. Jappe Jaspers
4. Louis Overmeire
5. Jarne Driesen

Juniores (volledige uitslag klik)

1. Stijn Caluwe
2. Elias Van Hecke
3. Roma Leky (Tsj)
4. Gianni Van Donink
5. Pieter Van Roosbroeck

Dames (volledige uitslag klik)

1. Marianne Vos (Ned)
2. Sanne Cant
3. Nikki Harris (GBr)
4. Loes Sels
5. Pavla Havlikova (Tsj)

Elite + beloften (volledige uitslag klik)

1. Sven Nys
2. Kevin Pauwels
3. Tom Meeusen
4. Philipp Meeusen (Dui)




Winnaars 2012

Dames: Sanne Cant
Juniores:  Ben Boets
Nieuwelingen: Alessio Dhoore


2011: 1. Sven Nys - 2. Rob Peeters - 3. Francis Mourey (Fra)

Parcours:






Zoeken

Kalender

augustus 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031