Van Empel en Iserbyt niet van start in Gavere

Van Empel en Iserbyt niet van start in Gavere

Fem van Empel en Eli Iserbyt, respectievelijk leidster en nummer 3 in de wereldbekerstand, gaan op maandag 26 december 2022 niet van start in Gavere. "Ze zijn onvoldoende hersteld van hun valpartijen in Val di Sole.", llaat het team Pauwels Sauzen-Bingoal weten

Zowel Van Empel als Iserbyt hebben een moeilijke week achter de rug door de kneuzingen die ze vorig weekend bij hun zware crash in het Italiaanse Val di Sole hebben opgelopen aan de heupen en knieën. "De wedstrijd in Gavere komt voor allebei helaas te vroeg. Zonde voor onze ploeg maar vooral ook voor henzelf, want alle twee stonden ze er uitstekend voor in de wereldbekerstand: Fem staat daarin aan de leiding, Eli op plaats drie", laat Jurgen Mettepenningen noteren.

Daags na Gavere hoopt Eli Iserbyt zijn derde plek in de Superprestige-stand toch nog te kunnen verdedigen in Zolder, maar het is nog een vraagteken of dat wel lukt. "De beslissing daarover valt na de komende trainingen.", luidt het daaromtrent.

Fem van Empel reed haar laatste wedstrijd voor Pauwels Sauzen-Bingoal

Fem van Empel start sowieso ook niet in Zolder "Jammer genoeg betekent dat meteen ook dat Fem niet meer in actie zal kunnen komen voor onze ploeg. Zolder was de laatste wedstrijd die Fem voor ons zou gaan betwisten, voor haar vertrek op 1 januari. Zo wordt het een afscheid in mineur, maar we onthouden de vele successen en leuke tijden die we samen hebben beleefd. We zijn trots op het enorme ontwikkelingsproces dat Fem bij ons heeft doorgemaakt: ze kwam bij onze ploeg binnen als onervaren juniore, en verlaat ons nu als 's werelds nummer 1 in het veldrijden. Ik hoop dat Fem goed herstelt van haar blessures, en wens haar alle succes in de rest van haar wielercarrière.", aldus de teammanager.

Fotocredit TFoto - tekstbron: Pauwels Sauzen-Bingoal

Team Jumbo-Visma, waarvoor Fem van Empel vanaf 1 januari 2023 uitkomt (lees hier), gaf volgende planning mee voor het jong Nederlands talent wat betreft dit veldritseizoen (onder voorbehoud misschien)

GP Sven Nys in Baal - X²O Badkamers Trofee op 1/1/2023
Koksijde - X²O Badkamers Trofee op 5/1/2023
Wereldbeker Zonhoven op 8/1/2023
NK veldrijden in Zaltbommel op 15/1/2023
Wereldbeker in Benidorm op 22/1/2023
Wereldbeker in Besançon op 29/1/2023
WK veldrijden in Hoogerheide op 4/2/2023

 
Zoeken

Kalender

juni 2024<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!