Happy Dog Cat

Wereldbekerwedstrijd Tabor (Tsjechië)

Datum: 14-11-2021
Land: Tsjechië
Klassement: Wereldbeker


Locatie Tabor: klik


Lees: UCI World Cup Cyclo-Cross 2021-2022 klik
Lees: De prijs van een inkomticket in het veldrijden klik
Lees:
Sanne Cant reist niet af naar Tabor klik
Lees: Ook na Tabor zal Eli Iserbyt leider zijn in de Wereldbeker veldrijden klik

Programma 14 november 2021

9u30 junioren heren - startlijst klik
10u30 junioren dames - startlijst klik
11u40 U23/beloften heren - startlijst klik

live op tv - o.a. Telenet en proximus, open kanaal - Eurosport (Ned) en later samenvatting op sporza

13u25 dames -startlijst klik
14u50 elite heren - startlijst klik

Deelnemers: (entries) klik
Sanne Cant niet lees hier
Ook Silvia Persico (Ita) niet > nog last van haar val op het EK

Lees: Nederlandse selecties voor de WB-manche in Tabor klik
Lees: Belgische selecties voor de WB-manche in Tabor klik

Uitslagen 14 november 2021

Lees: Behalve bij de dames juniores > Nederland op 't hoogste schavotje in Tabor klik

Junioren heren

podium Tabor 2021 juniores credit Balint.jpg (902 KB)Fotocredit Cyclephotos

1. David Haverdings (Ned) - Eerste leider
2. Nathan Smith (GBr)
3. Yordi Corsus
4. Ben Askey (GBr)
5. Louka Lesueur (Fra)
6. Viktor Vandenberghe
7. Luca Paletti (Ita)
8. Kenay De Moyer
9. Jelte Jochems (Ned)
10. Menno Huising (Ned)

Volledige uitslag / analyse klik
Tussenstand junioren heren na Tabor klik

Junioren dames

podium juniores dames credit Balint.jpg (923 KB)Fotocredit Cyclephotos

1. Zoe Bäckstedt (GBr) - Eerste leidster
2. Leonie Bentveld (Ned)
3. Federica Venturelli (Ita)
4. Katerina Hladikova (Tsj)
5. Lilou Fabregue (Fra)
6. Lauren Molengraaf (Ned)
7. Ella Maclean-Howell (GBr)
8. Monique Halter (Zwi)
9. Xaydee Van Sinaey
10. Electa Gallezot (Fra)

Volledige uitslag / analyse klik
Tussenstand junioren dames na Tabor klik

Beloften / U23 heren

podium U23 credit Balint.jpg (626 KB)Fotocredit Cyclephotos

1. Mees Hendrikx (Ned) - Eerste leider
2. Ryan Kamp (Ned)
3; Cameron Mason (GBr)
4. Anton Ferdinande
5. Emiel Verstrynge
6. Louis Rouiller (Zwi)
7. Jente Michels
8. Pim Ronhaar (Ned)
9. Witse Meeussen
10. Thibau Nys

Volledige uitslag / analyse klik
Tussenstand beloften heren na Tabor klik

Dames

podium dames credit Balint.jpg (683 KB)Fotocredit Cyclephotos

1. Lucinda Brand (Ned) - leidster
2. Puck Pieterse (Ned) - leidster U23
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
5. Denise Betsema (Ned)
6. Blanka Vas (Hon) - belofte
7. Shirin van Anrooij (Ned) - belofte
8. Fem van Empel (Ned) - belofte
9. Inge van der Heijden (Ned)
10. Maghalie Rochette (Can)

Volledige uitslag / analyse klik
Tussenstand in de Wereldbeker bij de dames na Tabor klik

1. Lucinda Brand (Ned) 187 ptn
2. Denise Betsema (Ned) 168 ptn
3. Puck Pieterse (Ned) - belofte 142 ptn

Tussenstand U23/beloften dames na Tabor

20211114-153725.jpg (496 KB)Fotocredit Cyclephotos

1. Puck Pieterse > ook 3de algemeen
2. Shirin van Anrooij > ook 6de algemeen
3. Fem van Empel > 8ste algemeen

Elite heren

podium heren tabor credit Balint.jpg (746 KB)Fotocredit Cyclephotos

1. Lars van der Haar (Ned)
2. Eli Iserbyt - steviger leider
3. Quinten Hermans
4. Toon Aerts
5. Michael Vanthourenhout
6. Laurens Sweeck
7. Corné van Kessel (Ned)
8. Vincent Baestaens
9. Gioele Bertolini (Ita)
10. Jakob Dorigoni (Ita)

Volledige uitslag / analyse klik
Tussenstand in de Wereldbeker bij de heren na Tabor klik

1. Eli Iserbyt 205 ptn
2. Lars van der Haar (Ned) 154 ptn
3. Quinten Hermans 153 ptn

----------------------------------------------------------------------

Tussenstand in de Wereldbeker bij de dames na Overijse klik

1. Lucinda Brand (Ned) 147 ptn
2. Denise Betsema (Ned) 147 ptn
3. Puck Pieterse (Ned) - belofte 112 ptn

Tussenstand U23/beloften dames na Overijse

1. Puck Pieterse > ook 3de algemeen
2. Kata Blanka Vas > ook 4de algemeen
3. Shirin van Anrooij > ook 7de algemeen

Tussenstand in de Wereldbeker bij de heren na Overijse klik

1. Eli Iserbyt 175 ptn
2. Michael Vanthourenhout 130
3. Toon Aerts 129 ptn

WB Tabor 2021 parcours.jpg (199 KB)

Info over :
WB-manche 1 in Waterloo (USA) klik hier
WB-manche 2 in Fayetteville (USA) klik hier
WB-manche 3 in Iowa City (USA) klik hier
WB-manche 4 in Zonhoven klik hier
WB-manche 5 in Overijse klik hier
____________________________________________________________________________________________________________________________

Lees ook: Nieuwe data World Cup Cyclo-Cross 2020-2021 klik hier
Lees ook: Prijzengeld UCI World Cup Cyclo-cross 2020-2021 gekend klik hier   
Lees: Privévlucht brengt deel Belgische selectie naar Tsjechië klik
Lees en kijk: Bioracer presenteert met trots nieuwe wereldbekertrui CX klik

Lees: Beperkte Nederlandse selectie voor WB Tabor klik
Lees: Belgische selecties voor de 1ste WB-manche, in Tabor klik

Uitslagen editie 29-11-2020

Juniores heren

WB Tabor podium juniores heren.jpg (671 KB) fotocredit Cyklocros cz

1. Matej Stransky (Tsj)
2. Lorenzo Masciarelli (Ita)
3. Matyas Fiala (Tsj)
4. Matteo Siffredi (Ita)
5. Gustav Wang (Den)

volledige uitslag klik hier
stand in de wereldbeker juniores heren klik hier

Juniores dames

WB Tabor podium juniores dames.jpg (668 KB) fotocredit Cyklokros cz

1. Zoë Backstedt (GBr)
2. Marie Schreiber (Lux)
3. Lucia Bramati (Ita)
4. Olivia Onesti (Fra)
5. Line Burquier (Fra)

volledige uitslag klik hier
stand in de wereldbeker juniores dames klik hier

Beloften heren

WB Tabor podium beloften heren.jpg (676 KB)fotocredit Cyklokros cz

Lees: Thomas Mein wint opnieuw in Tabor klik hier

1. Thomas Mein (GBr)
2. Ben Turner (GBr)
3. Ivan Feijoo Alberte (Spa)
4. Loris Rouiller (Zwi)
5. Jakub Riman (Tsj)

volledige uitslag klik hier
stand in de wereldbeker beloften/U23 heren klik hier

Dames

Lees: Shirin van Anrooij zwaar gehavend aan voorarm klik hier
Lees: Laura Verdonschot komt met goed gevoel uit Tabor klik hier
Lees: Lucinda Brand blijft winnen klik hier

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
3. Denise Betsema (Ned)
4. Kata Blanka Vas (Hon) - belofte
5. Annemarie Worst (Ned) 
6. Puck Pieterse - belofte en vorig jaar nog junior
7. Laura Verdonschot
8. Alice Maria Arzuffi (Ita)
9. Anna Kay (GBr)
10. Yara Kastelijn (Ned)

volledige uitslag klik
stand in de wereldbeker dames klik

Elite heren

Lees: Michael Vanthourenhout is leider in de wereldbeker klik hier

1. Michael Vanthourenhout
2. Eli Iserbyt
3. Wout van Aert
4. Toon Aerts
5. Lars van der Haar (Ned)
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Quinten Hermans
8. Daan Soete
9. Kevin Kuhn (Zwi)
10. Diether Sweeck

volledige uitslag klik
stand in de wereldbeker elite heren klik

WB Tabor 2020 parcours.jpg (558 KB)credit Cyklocros cz
________________________________________________________________________________________________________________________

Info 2019

Tickets € 6 aan de kassa, tot 15 jaar gratis, ouder dan 65 j € 3,5
 
Lees: Thibau Nys komt in actie op zaterdag én zondag klik
Lees: Katerina Nash nodigt collega's uit op vrijdag klik
Lees: Extra info over Wereldbekerhervorming bekend klik
 
Programma 2019 >LIVE verslaggeving jeugdwedstrijden op Veldritkrant-afgelopen > KLIK HIER
 
10u00 juniores
11u30 beloften/U23 heren

Live op tv klik
 
13u00 dames
14u30 elite heren
 
Deelnemers: klik

Lees: Selecties Nederland klik
Lees: Selecties België klik

Stand in WB na Bern (Zwi) klik hier

Uitslagen 2019

FOTOSPECIAL klik

Heren

Lees: Mathieu van der Poel wint in Tabor klik

TAB_2234 podium elite heren.jpg (377 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Eli Iserbyt - verstevigt leidersplaats
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Michael Vanthourenhout
5. Toon Aerts

volledige uitslag klik
Stand elite heren in WB na Tabor klik
1. Eli Iserbyt 310 ptn 2. Toon Aerts 265 ptn 3. Michael Vanthourenhout 238 ptn

Dames

Lees: Annemarie Worst wint het duel voor de zege in Tabor klik
 
TAB_1974 podium dames Tabor 2019.jpg (400 KB)Fotocredit TFoto-Wouter Toelen

1. Annemarie Worst (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - eerste belofte
3. Yara Kastemijn (Ned)
4. Lucinda Brand (Ned)
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)

volledige uitslag klik
Stand dames in WB na Tabor klik
1. Katerina Nash (Tsj) 231 ptn 2. Maghalie Rochette (Can) 210 ptn 3. Katie Keough (USA) 192 ptn

Anna Kay (GBr) is leidster bij de beloften en staat 4de algemeen

Beloften

Lees: Thomas Mein profiteert optimaal in Tabor klik
 
podium beloften Tabor 2019 Toelen.jpg (78 KB)fotocredit Toelen

1. Thomas Mein (GBr)
2. Kevin Kuhn (Zwi) - blijft leider
3. Antoine Benoist (Fra)
4. Gerben Kuypers
5. Ryan Kamp (Ned)
 
volledige uitslag klik
Stand beloften in WB na Tabor klik
1. Kevin Kuhn (Zwi) 110 ptn 2. Ryan Kamp (Ned) 85 ptn 3. Antoine Benoist (Fra) 85 ptn

Juniores

Lees: Nys wint -ondanks lekke band- ook tweede Wereldbeker klik
 
podium juniores Tabor 2019 B Toelen.jpeg (127 KB)Fotocredit Toelen

1. Thibau Nys - verstevigt leidersplaats
2. Davide De Pretto (Ita)
3. Jan Zatloukal (Tsj)
4. Dario Lillo (Zwi)
5. Ward Huybs
 
volledige uitslag klik
Stand juniores in WB na Tabor klik
1. Thibau Nys 120 ptn 2. Jente Michels 76 ptn 3. Dario Lillo (Zwi) 70 ptn
 
Info 2018
 
Lees: Zet Mathieu van der Poel zijn zegetocht voort komend weekend klik 
Lees: Sanne Cant kan na 't weekend leidster zijn van 2 klassementen klik
Bekijk: Balkjes nemen in Tábor anno 2018: Wout vs Mathieu  klik
Lees: Selecties Nederland klik
 
Uitslagen 2018
 
Juniores
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
 
1. Witse Meeussen  - blijft leider
2. Thibau Nys
3. Tom Lindner (Dui)
4. Jakub Toupalik (Tsj)
5. Pim Ronhaar (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement juniores in WB na Tábor klik
1. Witse Meeussen 120 ptn 2. Tomas Jezek (Tsj) 69 ptn 3. Thibau Nys 63 ptn
 
Lees: Meeussen verstevigt zijn leidersplaats in Tábor - Thibau Nys 2de klik
 
Beloften
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
 
1. Tom Pidcock (GBr) - nieuwe leider
2. Jakob Dorigoni (Ita)
3. Antoine Benoist (Fra)
4. Niels Vandeputte
5. Daniel Tulett (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement beloften in WB na Tábor klik
1. Tom Pidcock (GBr) 100 ptn 2. Antoine Benoist (Fra) 90 ptn 3. Eddy Finé (Fra) 72 ptn
 
Lees: Pidcock pakt de zege én de leiderstrui bij de beloften in Tábor klik
 
Dames
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
 
1. Lucinda Brand (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Alice Maria Arzuffi (Ita)
4. Ellen Van Loy
5. Denise Betsema (Ned)
 
7. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - eerste belofte
 
Top 3 beloften/U23 dames
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
2. Fleur Nagengast (Ned)
3. Evie Richards (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement dames in WB na Tábor klik
1. Marianne Vos (Ned) 225 ptn 2.Sanne Cant 207 ptn 3. Ellen Van Loy 198 ptn
 
Lees: Lucinda Brand heeft haar eerste wereldbekerzege beet klik
Bekijk fotospecial 'Dames' klik
 
Elite heren
 
Foto© TFoto-Wouter Toelen
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Michael Vanthourenhout
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Toon Aerts - blijft leider
5. Quinten Hermans
6. Kevin Pauwels
7. Wout van Aert
8. Joris Nieuwenhuis (Ned)
9. Laurens Sweeck
10. Daan Soete
 
volledige uitslag klik
 
Klassement elite heren in WB na Tábor klik
1. Toon Aerts 285 ptn 2. Wout van Aert 258 ptn 3. Quinten Hermans 230 ptn
 
Lees: Van der Poel zit na Tábor aan zijn tiende zege van dit veldritseizoen klik
Bekijk fotospecial 'Elite heren' klik
 
Parcours
 
 

Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

januari 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31