Isolteam - kalender

EKZ Cross - Bern

Datum: 18-10-2020
Land: Zwitserland
Klassement: EKZ Cross Tour - Zwitserland



Geen Wereldbekermanche meer in Bern anno 2020 maar tweedaags event klik

Info 2020

Op zaterdag 17 oktober 2020 staat er een gravel race en ride op het programma en kids cross

Zondag 18 oktober 2020

9u00 cross voor allen
10u00 U13/U15
11u00 U17
12u00 UCI wedstrijd juniores/U19 en ama/masters

livestream klik  of  klik

13u45 elite dames 
15u15 elite heren

Deelnemers-/startlijsten : klik
bij de dames o.a. Loes Sels, Ellen Van Loy, Laura Verdonschot, Denise Betsema, ...
bij de heren o.a. Quinten Hermans, Dieter en Michael Vanthourenhout, David van der Poel, Vincent Baestaens, Antoine Benoist, Toon Vandebosch, Niels Vandeputte ...

Uitslagen editie 18-10-2020

Heren

Lees: Emotionele zege voor Michael Vanthourenhout in Bern klik

Podest Herren Elite Bern 2020.jpg (955 KB)fotocredit Steffen Müssiggang - EKZ CrossTour

1. Michael Vanthourenhout
2. Vincent Baestaens - leider in 't klassement klik
3. Felipe Orts Lloret (Spa)
4. Thijs Aerts
5. Toon Vandebosch

volledige uitslag klik

Dames

Lees: Denise Betsema wint in Bern en pakt belangrijke UCI-punten klik

Podest Frauen Elite Bern.JPG (589 KB)fotocredit Steffen Müssiggang - EKZ CrossTour

1. Denise Betsema (Ned) - pakt de dubbel dit weekend - won ook op be-Mine lees hier
2. Maghalie Rochette (Can)
3. Manon Bakker (Ned)
4. Perrine Clauzel (Fra)
5. Nicole Koller (Zwi) - leidster in het klassement klik
6. Laura Verdonschot
7. Sophie de Boer (Ned) - 2de in 't klassement klik
8. Anna Kay (GBr)
9. Lucia Gonzalez Blanco (Spa)
10 Marion Norbert Riberolle (Fra)

volledige uitslag klik

Juniores/U19

1. Nils Aebersold (Zwi)
2. Pierrick Burnet (Fra)
3. Maxime Lhomme (Zwi)
4. Louka Lesueur (Fra)
5. Corentin Lequet (Fra)

26. Aaron Dockx

volledige uitslag juniores klik


Uitslag 1ste wedstrijd EKZ Cross Tour in Baden op 13-9-2020 klik hier

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Info 2019

Bern is wereldbekerwedstrijd sinds 2018
 
Lees: Organisator Bern: "We snakken naar info van Flanders Classics' klik
Lees: Kopzorgen op financieel vlak klik
Lees: Alicia Franck keert terug naar Bern: 'ik hoop dat ik nu écht vertrokken ben' klik
Lees: Volgend veldritseizoen elke week Wereldbeker? klik

LIVE verslaggeving van de jeugdwedstrijden anno 2019 >>>afgelopen KLIK HIER
 
Belgische selecties klik
Nederlandse selecties klik
 
WB-stand dames na Waterloo klik
1. Katerina Nash (Tsj) 150 ptn 2. Maghalie Rochette (Can) 135 ptn 3. Clara Honsinger (USA) 125 ptn
WB-stand elite heren na Waterloo klik
1. Eli Iserbyt 160 ptn 2. Toon Aerts 140 ptn 3. Gianni Vermeersch 120 ptn
 
Uitslagen 20-10-2019
 
Heren
 
BER_7643 podium heren .jpg (430 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Eli Iserbyt - blijft uiteraard leider
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Quinten Hermans
5. Corné van Kessel (Ned)
 
volledige uitslag klik
Stand WB heren na Bern klik
1. Eli Iserbyt 240 ptn
2. Toon Aerts 210 ptn
3. Michael Vanthourenhout 178 ptn
 
Lees: Ook op Europese bodem is Iserbyt de beste in de Wereldbeker klik
 
Dames
 
BER_7502 podium dames.JPG (470 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Annemarie Worst (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
3. Anna Kay (GBr) - EERSTE BELOFTE in WB-stand
4. Katie Keough (USA)
5. Yara Kastelijn (Ned)
 
volledige uitslag klik
Stand WB dames na Bern klik
1. Katerina Nash (Tsj) 198 ptn
2. Maghalie Rochette (Can) 175 ptn
3. Katie Keough (USA) 146 ptn
 
Lees: Annemarie Worst bezorgt Triple 7 de zege op zondag klik
 
De Live verslaggeving van de jeugdwedstrijden er (nog) eens op nalezen? klik hier
 
Beloften
 
1. Kevin Kuhn (Zwi) - eerste leider in Wereldbeker 2019-2020 beloften
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Loris Rouiller (Zwi)
4. Antoine Benoist (Fra)
5. Ben Turner (GBr)
 
volledige uitslag klik
Stand WB beloften na Bern klik
 
Lees: Kevin Kuhn bracht Zwitserse fans in extase klik
 
Juniores
 
BER_7082 WB Bern 2019 podium juniores.jpg (361 KB)fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Thibau Nys - eerste leider in Wereldbeker 2019-2020 juniores
2. Jente Michels
3. Emiel Verstrynge
4. Florian Richard Andrade (Fra)
5. Lennert Belmans
 
volledige uitslag klik
Stand WB juniores na Bern klik
 
Lees: Thibau Nys topt volledig Belgisch podium klik
 
parcours Bern 2019.jpg (57 KB)
 
Info 2018
 
Lees: Nederlandse selectie voor WB Bern (Zwi) klik
Foto's: Verkenning parcours door Wout van Aert, Iserbyt, ... op zaterdag klik
Lees: Vliegt Mathieu van der Poel ook straks naar winst in Bern (Zwi) klik
 
WB-stand elite heren na Iowa City klik
 
 
Uitslagen 21-10-2018
 
Elite heren
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
Lees: Van der Poel kan wereldbekerwedstrijd in Bern (Zwi) afvinken klik
Fotospecial heren klik
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts - behoudt leiderstrui
4. Michael Vanthourenhout
5. Quinten Hermans
6. Daan Soete
7. Corné van Kessel (Ned)
8. Felipe Orts Lloret (Spa)
9. Lars van der Haar (Ned)
10. Steve Chainel (Fra)
 
Volledige uitslag klik
Stand WB elite heren na Bern klik
1. Toon Aerts 225 ptn 2. Wout van Aert 210 ptn 3. Quinten Hermans 175 ptn
 
Dames
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
Lees: Marianne Vos won het Nederlands duel voor de zege in Bern (Zwi) klik
Fotospecial dames klik
 
1. Marianne Vos (Ned) - leidster klassement
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Katie Compton (USA)
4. Sanne Cant
5. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - eerste belofte dames
 
volledige uitslag klik
Stand WB dames na Bern klik
1. Marianne Vos (Ned) 225 ptn 2. Sanne Cant 157 ptn 3. Katie Keough (USA) 154 ptn
 
Beloften
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
Lees: Meeussen en Iserbyt zorgden voor de Belgische zeges in Bern (Zwi) klik
 
1. Eli Iserbyt - meteen ook de eerste leider in de wereldbeker bij de beloften
2. Eddy Fine (Fra)
3. Antoine Benoist (Fra)
4. Tom Pidcock (GBr)
5. Maik Van der Heijden (Ned)
 
volledige uitslag klik
Stand WB beloften na Bern klik
 
Juniores
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Witse Meeussen - meteen ook eerste leider in de wereldbeker bij de juniores
2. Luke Verburg (Ned)
3. Tomas Jezek (Tsj)
4. Noah Vreeswijk (Ned)
5. Jelle Vermoote
 
16. Wout Vervoort - 18. Thibau Nys - 19. Ward Huybs - 25. Ryan Cortjens .....
 
volledige uitslag klik
Stand WB juniores na Bern klik
 
Parcours
 
 

De EKZ Cross is een Zwitserse organisatie van zes C1-wedstrijden

 
Baden 16/9 - Bern - Aigle 7/10 - Hittnau 18/11 - Eschenbach 9/12 - Meilen 2/1/2019
 
Uitslagen 2017
 
Heren
 
1. Marcel Wildhaber (Zwi) - leider in het klassement
2. Simon Zahner (Zwi)
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Nicola Rohrbach (Zwi)
5. Steve Chainel (Fra)
 
16. Yorben Van Tichelt (enige Belg in uitslag)
 
volledige uitslag klik 
 
Stand heren na Bern klik
 
Dames
 
1. Jolanda Neff (Zwi)
2. Pavla Havlikova (Tsj) - leidster in het klassement
3. Lucie Chainel (Fra)
4. Jasmin Egger-Achermann (Zwi)
5. Magdalena Savleka (Pol)
 
volledige uitslag klik 
 
Stand dames na Bern klik 

Zoeken

zin om te adverteren

Kalender

december 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031