AGB 24/24
Isolteam Warm aanbevolen

Waaslandcross Sint-Niklaas

Datum: 21-12-2019
Land: België
Klassement: Rectavit Series


Recreatiepark De Ster - Waaslandcross Sint-Niklaas
 
bereikbaarheid: klik 
 
Tickets klik  Voorverkoop € 10, Kassa € 12. Kinderen t.e.m. 12 jaar gratis
 
Lees: Nichtjes opnieuw present in Waaslandcross klik
Lees: Mathieu van der Poel vond podiumplaats naast Niels Albert in Waaslandcross 2013 een speciaal moment klik
Lees: Soudal Classics worden Rectavit Series klik
 
Programma 2019
 
10u00: 1ste jaars nieuwelingen 
10u45: 2de jaars nieuwelingen
11u50: juniores
 
Live op tv klik
 
13u45: elite dames
15u00: elite heren en beloften
 
Deelnemerslijst klik
 
Uitslagen 2019

Nieuwelingen meisjes

podium nieuwelingen dames.jpg (468 KB)

1. Zoë Backstedt
2. Chloë Van Den Eede
3. Xenna De Bruyckere

Nieuwelingen eerstejaars

podium nieuwelingen 1ste jaars.jpg (437 KB)

1. Mike Uytterhoeven
2. Viktor Vandenberghe
3. Willem Janssens
4. Thomas Vuerinckx
5. Mika Vijfvinkel (Ned)

Volledige uitslag klik
 
2de jaars

IMG_3929 podium nieuw 2de j.JPG (401 KB)
 
1 Aaron Dockx
2 Niels Ceulemans
3 Silas Kuschla (Dui)
4 Jarne Ceulemans
5 Dario Van Der Heyden

volledige uitslag klik
 
Lees: Richard Andrade volgt zichzelf op als winnaar bij de juniores klik
 
Juniores

IMG_3954 podium juniores Waaslandcross 2019.jpg (374 KB)

1 Florian Richard Andrade (Fra)
2 Twan van der Drift (Ned)
3 Gustav Wang (Den)
4 Levi van Hoften (Ned)
5 Huub Artz (Ned)

volledige uitslag klik
 
Elite dames

Reactie winnares via klik

IMG_3963 podium dames.JPG (469 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Sanne Cant
2. Aniek Van Alphen (Ned)
3. Blanka Kata Vas (Hn)
4. Laura Verdonschot
5. Karen Verhestraeten
 
Volledige uitslag klik
 
Elite heren en beloften

Reactie winnaar via klik

IMG_3998 Van der Poel wint.jpg (225 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Quinten Hermans
3. Thomas Pidcock (GB)
4. Wietse Bosmans
5. Jens Adams
 
Volledige uitslag klik
 
parcours Waaslandcross.jpg (111 KB)
 
Info 2018
 
Lees: Van der Poel en Cant toppen de affiche van hertekende Waaslandcross klik
Lees: Tom Meeusen koerst het liefst dicht bij huis en wil schitteren in De Ster klik
 
Uitslagen 2018
 
Nieuwelingen 1ste jaars
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Aaron Dockx
2. Iben Rommelaere
3. Kenay De Moyer
4. Niels Ceulemans
5. Silas Kuschla (Dui)
 
volledige uitslag klik
 
meisjes
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Mirthe Van Den Brande
2. Julie Roelandts
3. Kiona Dhont
 
2dejaars
 
1. Jente Michels
2. Lorenzo Masciarelli (Ita)
3. Mathis Avondts
4. Mauro Delmé
5. Milan Kuypers
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Florian Richard Andrade (Fra)
2. Cedric Vandesompel
3. Floris Van Tricht
4. Twan van der Drift (Ned)
5. Tomas De Laet
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Fransman Florian Richard Andrade wint bij juniores in Sint-Niklaas klik
 
Dames
 
Foto©Veldritkrant
 
1. Sanne Cant
2. Loes Sels
3. Katie Compton (USA)
4. Yara Kastelijn (Ned)
5. Geerte Hoeke (Ned)
 
volledige uitslag klik 
 
Kijk en luister: Sanne en Loes strijden voor de zege, grootmoeder kookt ... klik
Fotospecial klik
 
Elite heren
 
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Quinten Hermans
3. Tom Meeusen
4. Tom Pidcock (GBr)
5. Dieter Vanthourenhout
 
volledige uitslag klik
 
Kijk en luister: Mathieu van der Poel 'het is gewoon leuk dat je niet op één fiets gebaseerd bent' klik
 
Parcours
 
 
Info seizoen 17-18
 
Lees: Rondt Sanne Cant in Sint-Niklaas de kaap van de 100 zeges? klik
Cross-box: Wout van Aert start op 23 december in de Waaslandcross klik
Waaslandcross zet drukke eindejaarsperiode in klik
 
Uitslagen 23-12-2017 - klik (later)
 
Nieuwelingen
 
1. Lennert Belmans
2. Ward Huybs
3. Yorben Lauryssen
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Ben Tulett (GBr)
2. Mees Hendrikx (Ned)
3. Luke Verburg (Ned)
4. Jarno Jordens
5. Sander De Vet
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Lucinda Brand
2. Sanne Cant
3. Sophie De Boer 
4. Alice Maria Arzuffi
5. Annemarie Worst
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Geen 100ste voor Sanne Cant klik
Interview (vimeo): Sophie De Boer gaat door moeilijke periode klik
 
Heren
 
1. Wout Van Aert
2. Toon Aerts
3. Quinten Hermans
4. David Van der Poel
5. Tim Merlier
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Wout van Aert solo naar winst klik
 
 
Uitslagen 2016
 
Lees ook: Laurens Sweeck: "Waaslandcross zal altijd speciaal zijn voor mij" klik
 
Nieuwelingen
 
1. Noah Vreeswijk (Ned)
2. Ben Tulett (GBr)
3. Joachim Van Looveren
4. Dante Coremans
5. Lukas Malezsewski
 
volledige uitslag klik   en dames jeugd klik
 
Juniores
 
 Foto: ©Veldritkrant.be
 
1. Nicolas Guillemin (Fra)
2. Ben Turner (GBr)
3. Bart Hazekamp (Ned)
4. Anton Ferdinande
5. Thibaut De Smet
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
 Foto: © Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Laura Verdonschot
4. Elle Anderson (USA)
5. Ellen Van Loy
 
volledige uitslag klik
 
Heren
 
 Foto: © Photopress.be
 
1. Tom Meeusen
2. Rob Peeters
3. Toon Aerts
4. Dieter Vanthourenhout
5. Tim Merlier
 
volledige uitslag klik
 
Lees ook: Cant klopt Verschueren - Meeusen klieft als beste door de zandbak van de Ster klik
 
 
Parcours sinds seizoen 2015-2016 - niet aan atletiekpiste
 
Lees ook (seizoen 15-16): Waaslandcross presenteert vier kersverse wereldkampioenen klik
Kevin Pauwels zoekt naar extra zakgeld in Sint-Niklaas en Hoogstraten klik
Tim Merlier ondanks aantal lichte blessures van start in Waaslandcross klik
 
Uitslagen Waaslandcross seizoen 2015-2016
 
Elite heren
 
1. Laurens Sweeck
2. Wout van Aert
3. Sven Nys
4. Tom Meeusen
5. Toon Aerts
 
volledig klik
 
Lees ook : Eerste zege voor Laurens Sweeck in klassementscross klik
 
Eindklassement elite heren bpost bank trofee seizoen 2015-2016
 
1. Wout van Aert 2. Kevin Pauwels op 8'43" 3. Sven Nys op 9'32"      volledig klik
 
Elite dames
 
1. Thalita de Jong (Ned)
2. Nikki Harris (GBr)
3. Sanne Cant
4. Jolien Verschueren
5. Helen Wyman (GBr)
 
volledig klik
 
Eindklassement elite dames bpost bank trofee seizoen 2015-2016
 
1. Sanne Cant 2. Jolien Verschueren op 4'11" 3. Helen Wyman op 5'00"    volledig klik
 
Beloften
 
1. Daan Soete
2. Berne Vankeirsbilck
3. Nicolas Cleppe
4. Thijs Aerts
5. Yannick Peeters
 
volledig klik
 
Eindklassement beloften bpost bank trofee seizoen 2015-2016
 
1. Quinten Hermans 2. Daan Hoeyberghs 2'06" 3. Nicolas Clepp 2'57"   volledig klik
 
Juniores
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Florian Vermeersch
3. Reno Bauters
4. Jari De Clercq
5. Mathijs Wuyts
 
volledig klik
 
Nieuwelingen
 
1. Bart Artz (Ned)
2. Vince Van den Eynde - winnaar bpost banktrofee bij nieuwelingen
3. Mees Hendrikx (Ned)
4. Ryan Coortjens
5. Arno Van Den Broeck
 
volledig klik
 
Klassementen bpost bank trofee seizoen 2015-2016 klik
 
 
 
Uitslagen editie 17-12-2014
 

 
Dames - foto's klik
 
1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer (Ned)
3. Elle Anderson (USA)
4. Ellen Van Loy
5. Loes Sels
 
Heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Kevin Pauwels
3. Wietse Bosmans
4. Joeri Adams
5. Julien Taramarcaz (Zwi)
 
 
Uitslag editie 2013 
 
4. Sven Nys
5. Laurens Sweeck
 
 
Winnaars 2012
 
1. Sven Nys
2. Niels Albert
3. Tom Meeusen
 
volledige uitslag via klik
 
 
Winnaars/Palmares
 
4 x Sven Nys
 
 
2002 Sven Nys
2003 Peter Van Santvliet
2004 Tom Vannoppen
2005 2006 Sven Nys
2007 Rob Peeters
2008 Bart Wellens
2009 Francis Mourey
 
2012 Sven Nys
2013 Niels Albert
2014 Mathieu van der Poel (Ned)
2016 Laurens Sweeck (seizoen 15-16)
2016 Tom Meeusen (seizoen 16-17)
2017 Wout van Aert
2018 Mathieu van der Poel (Ned)
 
 
 
Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet.

Zoeken

Kalender

februari 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829