Isolteam Warm aanbevolen
zin om te adverteren
AGB 24/24

Zonnebeke Kasteelcross

Datum: 23-12-2020
Land: België
Klassement: Andere


Datum onder voorbehoud

Kasteelcross Zonnebeke
 
Inschrijving: Jeugdhuis De Moane - Langemarkstraat 34, 8980 Zonnebeke
 
Start en aankomst: Berten Pilstraat 8980 Zonnebeke
 
Organisatie: Koninklijke veloclub Zonnebeke 
 
Tickets VVK € 10  - ADD € 12 -  Gratis tot 12 jaar
 
Lees: Zaterdag 25 januari 2020 - Kasteelcross Zonnebeke klik
Lees: Organisatie Kasteelcross Zonnebeke bestolen klik

Programma
 
11u00 : Nieuwelingen
12u00 : Juniores

Live op betaalkanaal van Telenet

13u45 : Elite dames
15u00 : Elite met en zonder contract + beloften 

Deelnemers: klik (voorlopige)

worden gemeld bij de heren: Mathieu en David van der Poel, Wout van Aert, Eli Iserbyt, Jens Adams, Gianni Vermeersch, Wietse Bosmans, Felipe Orts, Jim Aernouts, Dieter Vanthourenhout, Vincent Baestaens, Nicolas Cleppe, Hendrik Sweeck, Yentl Bekaert, Xandro Meurisse, ....

bij de dames: Loes Sels, Ellen Van Loy, Christine Majerus (Luxemburgse kampioene), Marion Norbert Riberolle (Franse kampioene), Jolien Verschueren, ...
 
Uitslagen 2020
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel
2. Wout Van Aert
3. Jens Adams
4. Wietse Bosmans
5. Eli Iserbyt
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Christine Majerus
2. Denise Betsema
3. Ellen Van Loy
4. Loes Sels
5. Karen Verhestraeten
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Jetze Van Campenhout
2. Arne Baers
3. Lukas Vanderlinden
 
Volledige uitslag klik
 
Tweedejaars nieuwelingen
 
1 Silas Kuschla
2 Niels Ceulemans
3 Jarne Ceulemans
4. Dario Van der Heyden
5. Iben Rommelaere
 
Volledige uitslag klik
 
Eerstejaars nieuwelingen
 
1 Viktor Vandenberghe
2 Hippolyte Loete
3 Wies Nuyens
 
Febe De Smedt wint bij de meisjes
 
Volledige uitslag klik
 

parcours Zonnebeke 2020.jpg (280 KB)
 
Info 2019
 
Lees: Wietse Bosmans gaat voor de hattrick in de Kasteelcross klik
Lees: De 35ste Kasteelcross in Zonnebeke klik
 
Deelnemers: dames - heren (voorlopige ) Eerder voorzien, Michael Vanthourenhout en Jens Adams niet. Op advies van de bond(scoach).
 
Update 22/1: Ook Tim Merlier, Kevin Pauwels, Felipe Orts LLoret (Esp) en Tom Pidcock (GBr) hebben intussen bevestigd. + Marcel Meisen (Dui)
 
Lees: Loes Sels en Kevin Pauwels op erelijst Kasteelcross Zonnebeke klik
 
Uitslagen 2019
 
Elite heren + beloften
 
 
1. Kevin Pauwels
2. Thomas Pidcock (GBr)
3. Diether Sweeck
4. Tim Merlier
5. Marcel Meisen (Dui)
 
Volledige uitslag klik
 
 
Dames
 
 
1. Loes Sels
2. Katerina Nash (Tsj)
3. Christine Majerus (Lux)
4. Ellen Van Loy
5. Joyce Vanderbeken
 
Volledige uitslag klik
 
 
Juniores
 
© Veldritkrant
 
1. Joachim Van Looveren
2. Jetze Van Campenhout
3. Ugo Ananie (Fra)
 
Volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen tweedejaars
 
© Veldritkrant
 
1. Jente Michels
2. Lorenzo Masciarelli (Ita)
3. Paul Anchain (Fra)
 
Nieuwelingen eerstejaars
 
1. Iben Rommelaere
 
Nieuwelingen meisjes
 
© Veldritkrant
 
1. Mirthe Van den Brande
 
Volledige uitslag klik
 
 
 
klik op de banner voor meer info of volg deze link
 
Info 2018
 
Lees: Geen Eli Iserbyt in Belgische selectie voor WB Nommay klik 
 
Uitslagen 20-1-2018 - Foto's klik
 
Nieuwelingen
 
Foto: ©Veldritkrant.be
 
1. Dante Coremans
2. Thibau Nys
3. Yorben Lauryssen
4. Lennert Belmans
5. Salvador Alvarado (Ned)
 
Bij de meisjes wint Julie Roelandts
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
Foto: ©Veldritkrant.be
 
1. Xander Geysels
2. Jelle Vermoote
3. Len Dejonghe
4. Arno Van Den Broeck
5. Jarno Jordens
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
Foto: ©Veldritkrant.be
 
1. Thalita de Jong (Ned)
2. Loes Sels
3. Ellen Van Loy
4. Jolien Verschueren
5. Pavla Havlikova (Tsj)
 
volledige uitslag  klik
 
Elite heren en beloften
 
Foto: ©Veldritkrant.be 
 
1. Wietse Bosmans
2. Diether Sweeck
3. Klaas Vantornout
4. Rob Peeters
5. Nicolas Cleppe
6. Gianni Vermeersch
7. Joeri Adams
8. Stijn Caluwe
9. Lander Loockx
10. Marcel Meisen (Dui)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Wietse Bosmans klopt Diether Sweeck in Kasteelcross klik
 

 
Uitslagen 2017
 
Heren elite en beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Wietse Bosmans
2. Vincent Baestaens
3. Michael Vanthourenhout
4. Klaas Vantornout
5. Joeri Adams
6. Jens Adams
7. Michael Boros (Tsj)
8. Thomas Joseph
9. Jan Denuwelaere
10. Dieter Vanthourenhout
 
volledige uitslag zodra beschikbaar
 
Lees: Wietse Bosmans klopt Vincent Baestaens in Zonnebeke klik
 
Dames
 
 Foto's: ©Veldritkrant.be
 
1. Thalita de Jong (Ned)
2. Christine Majerus (Lux)
3. Ellen Van Loy
4. Loes Sels
5. Linda Ter Beek (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
 Foto's: ©Veldritkrant.be
 
1. Gerben Kuypers
2. Joren Thijs
3. Thibaut De Smet
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
 Foto's: ©Veldritkrant.be
 
1. Thibau Nys
2. Joran Wyseure
3. Jasper Dejaegher
 
volledige uitslag klik
 
 
 
Lees: Jan Denuwelaere vindt in nieuwe leven nog tijd om te crossen klik
 
Parcours anno 2017
 
 
2016
 
Bekijk Foto's van het parcours op vrijdagmiddag anno 2016 klik
Foto's Kasteelcross 'mooie moddercross' klik - Dames top drie klik
 
Lees en bekijk: Thomas Joseph ontpopt zich tot ijsbeer in Zonnebeke klik
Lees: Mathieu Van der Poel herhaalt demonstratie van in Otegem in Zonnebeke klik
 
Uitslagen editie 16-01-2016
 
Nieuwelingen
 
1. Loris Rouiller (Zwi)
2. Tomas Kopecky (Ned)
3. Gerben Kuypers
4. Lloyd Sprangers
5. Ben Tulett (GBr)
 
Volledig klik of klik
 
Juniores
 
1. Jarne Driesen
2. Arno Debeir
3. Gianni Siebens
4. Andreans Goeman
5. Jente Tielemans
 
volledig klik
 
Dames
 
1. Jolien Verschueren
2. Loes Sels
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Karen Verhestraeten
5. Julia Boschker (Ned)
 
Volledig klik of klik
 
Elite en beloften
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Rob Peeters
3. Diether Sweeck
4. Jan Denuwelaere
5. Klaas Vantornout
6. Joeri Adams
7. Sven Nys
8. Berne Vankeirsbilck
9. Thijs van Amerongen (Ned)
10. Vinnie Braet
 
volledig klik
 
 
 
Uitslagen editie 17-01-2015
 
Dames jeugd
 

 
1. Laure Michels
 
Dames elite
 

 
1. Mieke Deroo
 
Nieuwelingen
 
 
1. Yentl Bekaert
2. Arno Debeir
3. Andreas Goeman
4. Tristan Parrotte (Lux)
5. Niels Vandermeulen
 
volledige uitslag nieuwelingen: klik
 
Juniores
 

 
1. Eli Iserbyt
2. Alex Colman
3. Alessio D'hoore
4. Jari De Clercq
5. Tijl Pauwels
 
volledige uitslag juniores: klik
 
Elite en beloften
 

 
1. Wout Van Aert
2. Klaas Vantornout
3. Tim Merlier
4. Rob Peeters
5. Sven Nys
 
volledige uitslag elite en beloften: klik
 
 
Uitslagen editie 2014
 
Nieuwelingen (volledige uitslag klik)
 
1. Alessio Dhoore
2. Gianni Siebens
3. Louis Overmeire
4. Mathijs Wuyts
5. Arno Debier
 
Juniores (volledige uitslag klik)
 
1. Yannick Peeters
2. Eli Iserbyt
3. Thomas Joseph
4. Jens Teirlinck
5. Simon Jaecques
 
 
4. Wietse Bosmans
5. Jens Adams
 
 
 
Winnaar 2013
 
Tom Meeusen
 
Vernieuwd parcours 2015 klik
 
 

Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 

Volg ons via twitter en/of facebook


Zoeken

Kalender

juli 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031