Isolteam Warm aanbevolen

Brico Cross Maldegem - Parkcross

Datum: 05-02-2020
Land: België
Klassement: Brico Cross


Organisatie: Sportdienst Maldegem

Locatie: in en rond het St.Annapark van Maldegem

Tickets: voorverkoop € 10, ADD 12 euro, tot en met 12 jaar gratis

Programma 

11u00 Master B en C
12u00 Masters A en amateurs

Live op Vtm

13u45 Dames elite
15u00 Elite en U23/beloften

Deelnemers 

Bij de heren bevestigden reeds: Wout van Aert, Mathieu en David van der Poel (Ned), Thijs en Toon Aerts, Michaël en Dieter Vanthourenhout, Tom Meeusen, Lars van der Haar (Ned), Eli Iserbyt, Diether, Hendrik en Laurens Sweeck, Daan Soete, Braam en Tim Merlier, Michael Boros (Tsj), Wietse Bosmans, Dario Tielen en Nick Van de Kerckhove 

Bij de dames:  Sanne Cant, Loes Sels (niet is ziek), Annemarie Worst (Ned), Alice Maria Arzuffi (Ita), Laura Verdonschot, Denise Betsema (Ned), Katie Compton (USA), Katie Keough (USA), Tessa Zwaenepoel en Ellen Van Loy 

Uitslagen 2019

Elite heren

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Michael Vanthourenhout
3. Toon Aerts
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. David Van der Poel (Ned)
6. Eli Iserbyt
7. Michael Boros (Tsj)
8. Wout Van Aert
9. Tom Meeusen
10. Felipe Orts (Sp)

Volledige uitslag klik

Lees: Mathieu van der Poel ook in Maldegem op het hoogste schavotje klik
Lees: Wout van Aert in andere outfit klik

Dames

1. Denise Betsema(Ned)
2. Laura Verdonschot
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Yara Kastelijn (Ned)
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)
6. Sanne Cant
7. Katie Compton (USA)
8. Ellen Van Loy
9. Rebecca Fahringer (USA)
10. Manon Bakker (Ned)

Volledige uitslag klik

Lees: Sanne Cant werd gehuldigd in Maldegem klik
Lees: Denise Betsema zegeviert in Brico Cross Maldegem klik

Masters A/amateurs

1. Laudelino Lammens
2. Matthias Van De Velde
3. Nicky David


Masters B

1. Bjorn Rondelez
2. Patrick Bassez
3. Stefan Nerinckx

Masters C

1. Dirk Mertens
2. Mario Lammens
3. Wim Van Den Bergh

volledige uitslag klik 




Info 2018

Lees: Met Cant en Iserbyt twee wereldkampioenen aan de start in Maldegem klik
Zieke Mathieu Van der Poel past voor Maldegem klik
Marianne Vos ook van start.




Lees: Laurens Sweeck en Marianne Vos de besten in Maldegemse 'vliegmeeting' klik

Uitslagen 2018

Elite heren en beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Laurens Sweeck
2. David Van der Poel (Ned)
3. Tim Merlier
4. Tom Meeusen
5. Toon Aerts
6. Dieter Vanthourenhout
7. Lars Van der Haar (Ned)
8. Quinten Hermans
9. Daan Soete
10. Felipe Ortz (Spa)

volledige uitslag klik

Foto's klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be 

1. Marianne Vos (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Laura Verdonschot
4. Katie Compton (USA)
5. Maud Kaptheijns (Ned)
6. Loes Sels
7. Sanne Cant
8. Manon Bakker (Ned)
9. Alice Maria Arzuffi (Ita)
10. Kim Van De Steene

volledige uitslag klik

Foto's klik

Amateurs en master A

1. Matthias Van De Velde
2. Jorn Montaigne
3. Auke Theuninck

Masters B

1. Jef Paeshyse
2. Bjorn Rondelez
3. Danny Sleeckx

Masters C

1. Mark Verloo
2. Mario Lammens
3. Tom Dhooge

Volledige uitslag masters en amateurs klik



Uitslagen 2017

Lees: Van der Poel etaleert zijn WK-vorm dan maar in Maldegem klik

Elite en beloften

 Foto: ©Photopress.be 

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Michael Vanthourenhout
3. Tim Merlier
4. Wout van Aert
5. Gianni Vermeersch
6. Kevin Pauwels
7. Laurens Sweeck
8. Wietse Bosmans
9. Corné van Kessel (Ned)
10. David Van der Poel (Ned)

Volledige uitslag klik

Dames

1. Marianne Vos (Ned)
2. Sanne Cant
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Ellen Van Loy

Volledige uitslag klik

Masters A-B-C en amateurs via deze link

Parcours



Uitslagen editie 2016

Heren

1. Michael Vanthourenhout
2. Kevin Pauwels
3. Radomir Simunek
4. Gianni Vermeersch
5. Laurens Sweeck

volledig klik

Lees ook: Michael Vanthourenhout pakt in Maldegem eerste zege sinds WK 2015 klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer (Ned)
3. Loes Sels
4. Jolien Verschueren
5. Maud Kaptheijns (Ned)

volledig klik

Masters A en amateurs

1. Nicky David
2. Korneel De Viaene
3. Kristof Cop
4. Laudelino Lammens
5. Patrick Bassez

Masters B

1. Wim Jansen
2. Stefan Nerinckx
3. Kris Verhooge
4. Nico Bogaert
5. Andy De Smet

Masters C

1. Mario Lammens
2. Johan Boonstra (Ned)
3. Patrick Sluyts
4. Dirk Dekeerle
5. Rene Swinnen

volledig Masters en amateurs klik


Uitslagen editie 4-2-2015

Elite heren en beloften

4. Wietse Bosmans
5. Wout Van Aert

volledige uitslag elite heren klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Sanne Van Paassen (Ned)
3. Loes Sels
4. Laura Verdonschot
5. Maud Kaptheijns (Ned)

volledige uitslag elite dames klik

Masters A en amateurs

1. Kristof Cop
2. Kenny Roelandt
3. Laudelino Lammens
4. Pieter Dewitte
5. Korneel De Viane

volledige uitslag masters A en amateurs klik

Masters B

1. Wim Jansen
2. Edwin Raets (Ned)
3. Kris Verhooghe
4. Benny Van Staeyen
5. Nico Bogaert

volledige uitslag masters B klik

Masters C

1. Guido Verhaegen
2. Mario Lammens
3. Mark Verloo
4. Ludwig Gladines
5. Dirk Dekeerle

volledige uitslag masters C klik

vorig jaar (2014) niemand van het team Sunweb-Napoleongames, lees KLIK



4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Corné Van Kessel


1. Steve Gruwier
2. Laudelino Lammens
3. Jochen Heylens
4. Korneel De Viaene
5. Glenn Sluyts


1. Edwin Raats (Ned)
2. Guido Verhaegen
3. Stefan Nerinckx
4. Mario Lammens
5. Nico Bogaert


1. Mark Verloo
2. Wim Van Den Bergh
3. Ludwig Gladines
4. Jan Houwen
5. Daniel Van Oosterwyck


Top 5 van 2013

1. Bart Wellens
2. Sven Nys
3. Niels Albert
4. Kevin Pauwels
5. Jim Aernouts

Onze acties ifv inkomtickets worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook of Twitter. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook Twitter niet. 



Zoeken

Kalender

februari 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728