Happy Dog Cat

Parkcross Maldegem

Datum: 05-02-2022
Land: België
Klassement: Ethias Cross


Organisatie: Sportdienst Maldegem
 
Locatie: in en rond het St.Annapark van Maldegem, Gidsenlaan

Tickets: in voorverkoop € 10 - aan de kassa € 12 - kids tot 12 jaar gratis
met covid safe ticket + mondmasker

Lees: Waaslandcross vervangt Polderscross in de Ethiasreeks klik
Lees: Ethiascross Maldegem gaat door met publiek klik
Lees: Tussenstand X²O Snelste Ronde klik
Lees: Maldegem zal kampioenen in de bloemetjes zetten klik
Lees: Timo Kielich mag eindelijk terug crossen klik

Parcours
Maldegem 2022 parcours.png (140 KB)
Uitslagen 2022
 
Elite heren

Lees: Laurens Sweeck triomfeert in Ethiascross Maldegem klik

Maldegem 2022 podium elite heren.jpg (685 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Laurens Sweeck
2. Eli Iserbyt
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Niels Vandeputte
5. Toon Vandebosch
 
Volledige uitslag klik
 
Dames

Lees: Annemarie Worst solo naar winst in Parkcross klik

Maldegem 2022 podium dames.jpg (742 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Annemarie Worst (Ned)
2. Manon Bakker (Ned)
3. Aniek van Alphen (Ned)
4. Alicia Franck
5. Marion Norbert Riberolle
 
Volledige uitslag klik
 
Junioren

Lees: Kenay De Moyer haalt de zege binnen in Maldegem klik

Maldegem 2022 podium juniores.jpg (701 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Kenay De Moyer
2. Robbe Geudens
3. Viktor Vandenberghe
4. Kay De Bruyckere
5. Toon Heirbaut
 
Volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen 2de jaars

Lees: Sprints met twee beslissend voor winst bij de nieuwelingen klik

Maldegem 2022 podium nieuwelingen 2de jaars.jpg (632 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Tibo Vancompernolle
2. Yoren Vanhoudt
3. Bern Zimmerman
4. Tjalle Dries
5. Thorben Allaer
 
Volledige uitslag klik
 
 
Nieuwelingen 1ste jaars

Maldegem 2022 podium nieuwelingen 1ste j.jpg (544 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Naud De Clercq
2. Arthur Van Den Boer
3. Zeno Durie
4. Matteo VanDen Wijngaert
5. Lennes Jacobs
 
Meisjes

Maldegem 2022 podium nieuwelingen meisjes.jpg (618 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Sanne Laurijssen
2. Fleur Van De Vyver
3. Aoife Bakovic
 
Volledige uitslag klik
 
 
_________________________________________________________________________________________________________________
Uitslagen Ethiascrossen 2021-2022:

1 Rapencross Lokeren klik
2 be-Mine Beringen klik
3 Bredene klik
4 Berencross Meulebeke klik
5 Leuven klik
6 Essen klik
___________________________________________________________________________________________________________________
2021

Lees: Alternatief gezocht voor Maldegem klik
Lees: Waaslandcross vervangt Parkcross, als afsluitende Ethias Cross klik
___________________________________________________________________________________________________________________

Info 2020

Lees: Top drie van het BK veldrijden 2020 topt deelnemersveld Parkcross Maldegem klik
 
Uitslagen 2020

Lees:
Worst en Iserbyt zegevieren in Parkcross Maldegem 2020 klik
 
Elite heren
 
1. Eli Iserbyt
2. Michael Vanthourenhout
3. Toon Aerts
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Lars van der Haar (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Annemarie Worst (Ned)
2. Inge van der Heijden (Ned)
3. Denise Betsema (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Katie Compton (USA)
 
Volledige uitslag klik
 
Masters A
 
1. Laudelino Lammens
2. Lawrence Tibackx
3. Glen Van Ginneken
4. Tom Timmermans
5. Julien Kaise
 
Volledige uitslag klik
 
Masters B
 
1. Danny Sleeckx
2. Jef Paeshuyse
3. Björn Rondelez
4. Tom Delcroix
5. Mario Geirnaert
 
Volledige uitslag klik
 
Masters C
 
1. Mark Verloo
2. Benny Van Staeyen
3. Dirk Mertens
4. Georges Hauterat
5. Mario Lammens
 
Volledige uitslag klik
 
 

Maldegem 2020 parcours.jpg (139 KB)

Uitslagen 2019
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Michael Vanthourenhout
3. Toon Aerts
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. David Van der Poel (Ned)
6. Eli Iserbyt
7. Michael Boros (Tsj)
8. Wout Van Aert
9. Tom Meeusen
10. Felipe Orts (Sp)
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Mathieu van der Poel ook in Maldegem op het hoogste schavotje klik
Lees: Wout van Aert in andere outfit klik
 
Dames
 
1. Denise Betsema(Ned)
2. Laura Verdonschot
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Yara Kastelijn (Ned)
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)
6. Sanne Cant
7. Katie Compton (USA)
8. Ellen Van Loy
9. Rebecca Fahringer (USA)
10. Manon Bakker (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Sanne Cant werd gehuldigd in Maldegem klik
Lees: Denise Betsema zegeviert in Brico Cross Maldegem klik
 
Masters A/amateurs
 
1. Laudelino Lammens
2. Matthias Van De Velde
3. Nicky David
 
 
Masters B
 
1. Bjorn Rondelez
2. Patrick Bassez
3. Stefan Nerinckx
 
Masters C
 
1. Dirk Mertens
2. Mario Lammens
3. Wim Van Den Bergh
 
volledige uitslag klik 
 
 
 
Info 2018
 
Lees: Met Cant en Iserbyt twee wereldkampioenen aan de start in Maldegem klik
Zieke Mathieu Van der Poel past voor Maldegem klik
Marianne Vos ook van start.
 
 
 
Lees: Laurens Sweeck en Marianne Vos de besten in Maldegemse 'vliegmeeting' klik
 
Uitslagen 2018
 
Elite heren en beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Laurens Sweeck
2. David Van der Poel (Ned)
3. Tim Merlier
4. Tom Meeusen
5. Toon Aerts
6. Dieter Vanthourenhout
7. Lars Van der Haar (Ned)
8. Quinten Hermans
9. Daan Soete
10. Felipe Ortz (Spa)
 
volledige uitslag klik
 
Foto's klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be 
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Laura Verdonschot
4. Katie Compton (USA)
5. Maud Kaptheijns (Ned)
6. Loes Sels
7. Sanne Cant
8. Manon Bakker (Ned)
9. Alice Maria Arzuffi (Ita)
10. Kim Van De Steene
 
volledige uitslag klik
 
Foto's klik
 
Amateurs en master A
 
1. Matthias Van De Velde
2. Jorn Montaigne
3. Auke Theuninck
 
Masters B
 
1. Jef Paeshyse
2. Bjorn Rondelez
3. Danny Sleeckx
 
Masters C
 
1. Mark Verloo
2. Mario Lammens
3. Tom Dhooge
 
Volledige uitslag masters en amateurs klik
 
 
 
Uitslagen 2017
 
Lees: Van der Poel etaleert zijn WK-vorm dan maar in Maldegem klik
 
Elite en beloften
 
 Foto: ©Photopress.be 
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Michael Vanthourenhout
3. Tim Merlier
4. Wout van Aert
5. Gianni Vermeersch
6. Kevin Pauwels
7. Laurens Sweeck
8. Wietse Bosmans
9. Corné van Kessel (Ned)
10. David Van der Poel (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Sanne Cant
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Ellen Van Loy
 
Volledige uitslag klik
 
 
 
Masters A-B-C en amateurs via deze link
 
Parcours
 
 
Uitslagen editie 2016
 
Heren
 
1. Michael Vanthourenhout
2. Kevin Pauwels
3. Radomir Simunek
4. Gianni Vermeersch
5. Laurens Sweeck
 
volledig klik
 
Lees ook: Michael Vanthourenhout pakt in Maldegem eerste zege sinds WK 2015 klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer (Ned)
3. Loes Sels
4. Jolien Verschueren
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
volledig klik
 
Masters A en amateurs
 
1. Nicky David
2. Korneel De Viaene
3. Kristof Cop
4. Laudelino Lammens
5. Patrick Bassez
 
Masters B
 
1. Wim Jansen
2. Stefan Nerinckx
3. Kris Verhooge
4. Nico Bogaert
5. Andy De Smet
 
Masters C
 
1. Mario Lammens
2. Johan Boonstra (Ned)
3. Patrick Sluyts
4. Dirk Dekeerle
5. Rene Swinnen
 
volledig Masters en amateurs klik
 
 
Uitslagen editie 4-2-2015
 
Elite heren en beloften
 
4. Wietse Bosmans
5. Wout Van Aert
 
volledige uitslag elite heren klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Sanne Van Paassen (Ned)
3. Loes Sels
4. Laura Verdonschot
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
volledige uitslag elite dames klik
 
Masters A en amateurs
 
1. Kristof Cop
2. Kenny Roelandt
3. Laudelino Lammens
4. Pieter Dewitte
5. Korneel De Viane
 
volledige uitslag masters A en amateurs klik
 
Masters B
 
1. Wim Jansen
2. Edwin Raets (Ned)
3. Kris Verhooghe
4. Benny Van Staeyen
5. Nico Bogaert
 
volledige uitslag masters B klik
 
Masters C
 
1. Guido Verhaegen
2. Mario Lammens
3. Mark Verloo
4. Ludwig Gladines
5. Dirk Dekeerle
 
volledige uitslag masters C klik
 
vorig jaar (2014) niemand van het team Sunweb-Napoleongames, lees KLIK
 
 
 
 
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Corné Van Kessel
 
 
1. Steve Gruwier
2. Laudelino Lammens
3. Jochen Heylens
4. Korneel De Viaene
5. Glenn Sluyts
 
 
1. Edwin Raats (Ned)
2. Guido Verhaegen
3. Stefan Nerinckx
4. Mario Lammens
5. Nico Bogaert
 
 
1. Mark Verloo
2. Wim Van Den Bergh
3. Ludwig Gladines
4. Jan Houwen
5. Daniel Van Oosterwyck
 
 
Top 5 van 2013
 
1. Bart Wellens
2. Sven Nys
3. Niels Albert
4. Kevin Pauwels
5. Jim Aernouts
 
Onze acties ifv inkomtickets worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook of Twitter. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook Twitter niet. 
 

Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

mei 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!