AGB 24/24
Isolteam Warm aanbevolen

GP Adrie Van der Poel Hoogerheide

Datum: 26-01-2020
Land: Nederland
Klassement: Wereldbeker


GP Adrie Van der Poel

bereikbaarheid klik

Tickets VVK: € 13,5 Kassa: € 15
Gratis tot 12 jaar.

Programma slotmanche wereldbeker 2019

10u00 WB juniores
11u20 WB beloften/U23 - startlijst klik

Live op TV

13u30 WB dames - startlijst klik
15u00 WB elite heren - startlijst klik

Michael Vanthourenhout is out met voedselvergiftiging. WK zou niet in gedrang komen

Deelnemers: klik (entries)


Lees: Nederlandse selecties voor slotmanche World Cup in Hoogerheide klik
Lees: Belgische selecties voor slotmanche World Cup in Hoogerheide klik

Uitslagen 2019

Juniores

1. Witse Meeussen - eindwinnaar
2. Carlos Canal Blanco (Esp)
3. Lennert Belmans
4. Ryan Cortjens
5. Tom Lindner (Dui)

volledige uitslag klik

Lees: Witse Meeussen zet puntjes op de i klik

Let wel: bij juniores en beloften tellen de 4 beste wedstrijden voor het eindklassement !  

Klassement juniores in WB na Hoogerheide en eindstand klik
1. Witse Meeussen 230 ptn 2. Ryan Cortjens 182 ptn 3. Thibau Nys 178 ptn 

Beloften

1. Eli Iserbyt
2. Antoine Benoist (Fra)
3. Ben Turner (GBr)
4. Jakob Dorigoni (Ita)
5. Niels Vandeputte

volledige uitslag klik

Lees: Bibberende Iserbyt domineert in Hoogerheide klik

Klassement beloften/U23 heren in WB na Hoogerheide en eindstand klik
1. Tom Pidcock (GBr) 240 ptn 2. Eli Iserbyt 225 ptn  3. Antoine Benoist (Fra) 195 ptn

Dames

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Katie Compton (USA)
3. Marianne Vos (Ned) - eindwinnares
4. Sanne Cant
5. Nikki Brammeier (GBr)

volledige uitslag klik

Klassement dames in WB na Hoogerheide en eindstand klik
1. Marianne Vos (Ned) 559 ptn 2. Sanne Cant 418 pnt 3. Annemarie Worst (Ned) 400 ptn
Klassement dames beloften/U23
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 357 ptn 2. Fleur Nagengast (Ned) 323 ptn 3. Inge van der Heijden (Ned) 301 ptn

Elite heren

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts - eindwinnaar Wereldbeker !
3. Wout van Aert
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Gianni Vermeersch
6. Joris Nieuwenhuis (Ned)
7. Quinten Hermans
8. Lars van der Haar (Ned)
9. Francis Mourey (Fra)
10. Tom Meeusen

volledige uitslag klik

Klassement elite heren in WB na Hoogerheide en eindstand klik
1. Toon Aerts 615 2. Wout van Aert 613 ptn 3. Mathieu van der Poel (Ned) 480 ptn




Info 2018

Selectie Nederland klik
Bondscoach de Kneght kan Thalita de Jong niet selecteren omdat ze niet in top 50 van UCI-ranking staat

Selectie België klik
Jelle Vermoote krijgt zijn kans bij juniores ipv Anton Ferdinande.
Bij de beloften is Eli Iserbyt er terug bij. Thomas Joseph niet.
Bij de dames is Kim Van De Steene geselecteerd. Suzanne Verhoeven niet.

Laura Verdonschot niet van start in Hoogerheide. Lees klik

Elite heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) - eindwinnaar
2. Wout van Aert
3. Michael Vanthourenhout
4. Laurens Sweeck
5. Kevin Pauwels

volledige uitslag klik

Eindstand elite heren WB klik: 1 Mathieu Van der Poel 2. Wout van Aert 3. Toon Aerts

 Foto: ©Photopress.be

Lees en bekijk vimeo: Vanthourenhout, Pauwels en Iserbyt plezieren Mettepenningen klik
Lees: Geslaagde generale repetitie voor zowel Van der Poel als Van Aert klik

Dames

1. Sanne Cant - eindwinnares
2. Eva Lechner (Ita)
3. Evie Richards (GBr) - eerste belofte
4. Marianne Vos (Ned)
5. Kaitlin Keough (USA)

Volledige uitslag klik

Eindstand dames wereldbeker klik: 1. Sanne Cant 2. Kaitlin Keough (USA) 3. Eva Lechner (Ita)

 Foto: ©Photopress.be

Lees: Zware val van Ferrand-Prévot en Neff, maar schade lijkt mee te vallen klik
Lees: Met Vandeputte, Iserbyt en Cant (reactie - vimeo) winnen ook drie Belgen in Hoogerheide klik

Beloften dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Evie Richards (GBr)
2. Ceylin Alvarado (Ned)
3. Inge Van der Heyden (Ned)

Eindwinnares WB beloften dames

1. Fleur Nagengast (Ned)
2. Ceylin Alvarado (Ned)

 Foto: ©Photopress.be

Beloften heren

 Foto: ©Photopress.be

1 Eli IIserbyt
2 Tom Pidcock (GBr) - eindwinnaar
3 Joris Nieuwenhuis (Ned)
4 Toon Vandebosh
5 Yannick Peeters 

Volledige uitslag klik

Eindstand beloften wereldbeker klik: 1. Tom Pidcock (GBr) 2. Eli Iserbyt 3. Thijs Aerts

 Foto: ©Photopress.be

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1 Niels Vandeputte
2 Jarno Bellens
3 Mees Hendrikx (Ned)
4. Tomas Kopecky (Tsj) - eindwinnaar
5. Pim Ronhaar (Ned)

Volledige uitslag klik

Eindstand juniores WB klik: 1. Tomas Kopecky (Tsj) 2. Pim Ronhaar (Ned) 3. Mees Hendrikx (Ned)

 Foto: ©Photopress.be

Lees: Met Vandeputte, Iserbyt en Cant winnen ook drie Belgen in Hoogerheide klik




Eindklassementen Wereldbeker 2017:

Juniores - klik

1. Toon Vandebosch 180 ptn - 2. Antoine Benoist (Fra) 178 ptn - 3. Thomas Pidcock 165 ptn

Beloften - klik

1. Joris Nieuwenhuis (Ned) 240 ptn - 2. Quinten Hermans 185 ptn - Clement Russo (Fra) 180 ptn

Dames - klik

1. Sophie De Boer (Ned) 484 ptn - 2. Sanne Cant 395 ptn - 3. Katerina Nash (Tsj) 393 ptn

Dames U23: Ellen Noble (USA)

Heren - klik

1. Wout van Aert 530 ptn - 2. Kevin Pauwels 474 ptn - 3. Tom Meeusen 447 ptn


Uitslagen editie 2017

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Tom Pidcock (GBr)
2. Ben Turner (GBr)
3. Timo Kielich

Volledige uitslag klik

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Joris Nieuwenhuis (Ned)
2. Clement Russo (Fra)
3. Thijs Aerts
4. Maik Van der Heyden (Ned)
5. Nicolas Cleppe

Volledige uitslag klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Marianne Vos (Ned)
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Sanne Cant
5. Laura Verdonschot

Volledige uitslag klik

Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Lars Van der Haar (Ned)
2. Tom Meeusen
3. Corne van Kessel (Ned)
4. Clement Venturini (Fra)
5. Kevin Pauwels

Volledige uitslag klik



Uitslagen editie 2016

Bekijk foto's 2016: Hoogerheide serveerde een zeer mooi parcours klik

Juniores

1. Jens Dekker (Ned)
2. Thomas Pidcock (GBr)
3. Thijs Wolsink (Ned)
4. Gage Hecht (USA)
5. Mickael Crispin (Fra)

volledig klik

Lees ook: Nederlander Dekker houdt Jari De Clercq uit Belgische WK-selectie klik

Beloften

1. Quinten Hermans
2. Eli Iserbyt
3. Clement Russo (Fra)
4. Daan Soete
5. Yan Gras (Fra)

volledig klik

Lees ook: Hermans demonstreert in Hoogerheide. Iserbyt eindwinnaar WB klik

Dames

1. Sophie De Boer (Ned)
2. Thalita De Jong (Ned)
3. Nikki Harris (GBr)
4. Caroline Mani (Fra)
5. Sanne Cant

volledig klik

Lees ook: Sophie De Boer verrast in Hoogerheide. Cant pakt Wereldbeker klik

Elite heren

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Kevin Pauwels
4. Laurens Sweeck
5. Tom Meeusen

volledig klik

Lees ook: 
Van der Poel met psychologisch voordeel naar WK Heusden-Zolder klik
Sven Nys sluit carrière af met 50 WB-zeges. 'Vandaag meer verwacht' klik

Eindstand Wereldbeker 2015 2016

Juniores klik 1. Jens Dekker 220 ptn  2. Jappe Jaspers 220 ptn  3. Tanguy Turgis 170 ptn
Beloften klik 1. Eli Iserbyt 230 ptn  2. Quinten Hermans  195 ptn  3. Joris Nieuwenhuis 170 ptn
Dames klik 1. Sanne Cant 317 ptn  2. Eva Lechner 276 ptn  3. Nikki Harris 229 ptn
Elite heren klik 1. Wout van Aert 476 ptn  2. Lars van der Haar 433 ptn  3. Kevin Pauwels 421 ptn

Uitslagen editie 25-01-2015  (Foto's ©Veldritkrant.be)

Juniores



1. Eli Iserbyt + winnaar Wereldbeker
2. Roel Van der Stegen (Ned)
3. Gage Hecht (USA)
4. Jappe Jaspers
5. Jacob Dorigoni (Ita)

volledige uitslag juniores klik

Eindstand WB juniores klik



1. Eli Iserbyt
2. Johan Jacobs (Zwi) niet aanwezig in Hoogerheide
3. Max Gulickx (Ned)


Beloften



1. Laurens Sweeck
2. Michael Vanthourenhout + winnaar Wereldbeker
3. Fabien Doubey (Fra)
4. Diether Sweeck
5. Clement Venturini (Fra)

volledige uitslag beloften klik

Eindstand WB beloften klik



1. Michael Vanthourenhout
2. Laurens Sweeck
3. Wout Van Aert (reed mee met elite heren)


Dames



1. Eva Lechner (Ita)
2. Katarina Nash (Tsj)
3. Pauline Ferrand Prevot (Fra)
4. Sanne Cant + winnaar Wereldbeker
5. Sabrina Stultiens (Ned)

volledige uitslag dames klik

Eindstand WB dames klik



2. Ellen Van Loy
3. Katie Compton (USA)

Elite heren



2. Wout van Aert
3. Gianni Vermeersch
4. Kevin Pauwels + winnaar Wereldbeker
5. Lars Van der Haar (Ned)

volledige uitslag elite heren klik

Eindstand WB elite klik



1. Kevin Pauwels
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Corné Van Kessel (Ned)




Zoeken

Kalender

augustus 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031