AGB 24/24
Isolteam - kalender

NIET - GP Adrie Van der Poel Hoogerheide

Datum: 24-01-2021
Land: Nederland
Klassement: Wereldbeker


GP Adrie Van der Poel >> Gaat niet door op geplande datum 24-1-2021 lees hier
 
bereikbaarheid klik




Info 2020

Tickets VVK: € 13,5 Kassa: € 15
Gratis tot 12 jaar.
 
Lees: Nederlandse selecties klik
Lees: Belgische selecties klik

Programma slotmanche 2020 >> LIVE verslaggeving jeugdwedstrijden op Veldritkrant KLIK HIER
 
Deelnemers:
 
Uitslagen 2020

Elite heren

Lees:
Van der Poel wint GP Adrie van der Poel klik

HOG_5842 podium elite heren.jpg (421 KB)Fotocredit TFoto

1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts - eindwinnaar Wereldbeker
3. Eli Iserbyt
4. Michael Vanthourenhout
5. Tim Merlier

volledige uitslag klik
Eindstand Wereldbeker elite heren 2019-2020 klik

HOG_5857 eindpodium elite heren .jpg (387 KB)Fotocredit TFoto

1. Toon Aerts 577 ptn
2. Eli Iserbyt 531 ptn
3. Michael Vanthourenhout 492 ptn

Dames

Lees: Lucinda Brand wint wereldbeker in eigen land klik

HOG_5668 podium dames.jpg (451 KB)Fotocredit TFoto

1. Lucinda Brand (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned) - eindwinnares Wereldbeker elite dames
3. Sanne Cant
4. Yara Kastelijn (Ned)
5. Evie Richards (GBr)
6. Ceylin del Carmen Alvarado - eindwinnares Wereldbeker dames beloften

volledige uitslag klik
Eindstand Wereldbeker 2019-2020 dames klik

HOG_5684 eindpodium dames.jpg (448 KB)Fotocredit TFoto

1. Annemarie Worst (Ned) 495 ptn
2. Ceylin del Carmen Alvorado (Ned) 480 ptn
3. Katerina Nash (Tsj) 430 ptn

Eindpodium beloften dames

HOG_5709 eindpodium beloften dames.jpg (373 KB)
Fotocredit TFoto

1. Alvarado (Ned)
2. Inge van der Heijden (Ned)
3. Anna Kay (GBr)

Beloften

HOG_5454 podium beloften.jpg (382 KB)Fotocredit TFoto

1. Ryan Kamp (Ned)
2. Antoine Benoist (Fra)
3. Niels Vandeputte
4. Ben Tulett (GBr)
5. Cameron Mason (GBr) 

volledige uitslag klik
Eindstand Wereldbeker 2019-2020 beloften klik

HOG_5469 eindpodium beloften.jpg (380 KB)Fotocredit TFoto

1. Kevin Kuhn (Zwi) 230 ptn
2. Ryan Kamp (Ned) 220 ptn
3. Antoine Benoist (Fra) 185 ptn

Juniores

WB Hoogerheide 2020 podium juniores TFoto 2.jpeg (365 KB)Fotocredit TFoto

1. Dario Lillo (Zwi)
2. Lennert Belmans
3. Thibau Nys - eindwinnaar Wereldbeker bij de juniores
4. Jan Zatloukal (Tsj)
5. Tibor del Grosso (Ned)

Volledige uitslag klik
Eindstand Wereldbeker 2019-2020 juniores klik

WB eindpodium juniores.jpeg (383 KB)Fotocredit TFoto

1. Thibau Nys 240 ptn
2. Dario Lillo (Zwi) 200 ptn
3. Lennert Belmans 180 ptn
 
Wereldbekerklassementen na Nommay klik hier
Bij de juniores: Thibau Nys - al zeker van eindwinst
Bij de beloften: Kevin Kuhn (Zwi) - al zeker van eindwinst
Bij de dames: Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
Bij de dames beloften: Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - al zeker van eindwinst
Bij elite heren: Toon Aerts

Info 2019

Michael Vanthourenhout is out met voedselvergiftiging. WK zou niet in gedrang komen
 
Deelnemers: klik (entries)
 
Lees: Nederlandse selecties voor slotmanche World Cup in Hoogerheide klik
Lees: Belgische selecties voor slotmanche World Cup in Hoogerheide klik
 
Uitslagen 2019
 
Juniores
 
1. Witse Meeussen - eindwinnaar
2. Carlos Canal Blanco (Esp)
3. Lennert Belmans
4. Ryan Cortjens
5. Tom Lindner (Dui)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Witse Meeussen zet puntjes op de i klik
 
Let wel: bij juniores en beloften tellen de 4 beste wedstrijden voor het eindklassement !  
 
Klassement juniores in WB na Hoogerheide en eindstand klik
1. Witse Meeussen 230 ptn 2. Ryan Cortjens 182 ptn 3. Thibau Nys 178 ptn 
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt
2. Antoine Benoist (Fra)
3. Ben Turner (GBr)
4. Jakob Dorigoni (Ita)
5. Niels Vandeputte
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Bibberende Iserbyt domineert in Hoogerheide klik
 
Klassement beloften/U23 heren in WB na Hoogerheide en eindstand klik
1. Tom Pidcock (GBr) 240 ptn 2. Eli Iserbyt 225 ptn  3. Antoine Benoist (Fra) 195 ptn
 
Dames
 
1. Lucinda Brand (Ned)
2. Katie Compton (USA)
3. Marianne Vos (Ned) - eindwinnares
4. Sanne Cant
5. Nikki Brammeier (GBr)
 
volledige uitslag klik
 
Klassement dames in WB na Hoogerheide en eindstand klik
1. Marianne Vos (Ned) 559 ptn 2. Sanne Cant 418 pnt 3. Annemarie Worst (Ned) 400 ptn
Klassement dames beloften/U23
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 357 ptn 2. Fleur Nagengast (Ned) 323 ptn 3. Inge van der Heijden (Ned) 301 ptn
 
Elite heren
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Toon Aerts - eindwinnaar Wereldbeker !
3. Wout van Aert
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Gianni Vermeersch
6. Joris Nieuwenhuis (Ned)
7. Quinten Hermans
8. Lars van der Haar (Ned)
9. Francis Mourey (Fra)
10. Tom Meeusen
 
volledige uitslag klik
 
Klassement elite heren in WB na Hoogerheide en eindstand klik
1. Toon Aerts 615 2. Wout van Aert 613 ptn 3. Mathieu van der Poel (Ned) 480 ptn
 
 
Info 2018
 
Selectie Nederland klik
Bondscoach de Kneght kan Thalita de Jong niet selecteren omdat ze niet in top 50 van UCI-ranking staat
 
Selectie België klik
Jelle Vermoote krijgt zijn kans bij juniores ipv Anton Ferdinande.
Bij de beloften is Eli Iserbyt er terug bij. Thomas Joseph niet.
Bij de dames is Kim Van De Steene geselecteerd. Suzanne Verhoeven niet.
 
Laura Verdonschot niet van start in Hoogerheide. Lees klik
 
Elite heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned) - eindwinnaar
2. Wout van Aert
3. Michael Vanthourenhout
4. Laurens Sweeck
5. Kevin Pauwels
 
volledige uitslag klik
 
Eindstand elite heren WB klik: 1 Mathieu Van der Poel 2. Wout van Aert 3. Toon Aerts
 
 Foto: ©Photopress.be
 
Lees en bekijk vimeo: Vanthourenhout, Pauwels en Iserbyt plezieren Mettepenningen klik
Lees: Geslaagde generale repetitie voor zowel Van der Poel als Van Aert klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant - eindwinnares
2. Eva Lechner (Ita)
3. Evie Richards (GBr) - eerste belofte
4. Marianne Vos (Ned)
5. Kaitlin Keough (USA)
 
Volledige uitslag klik
 
Eindstand dames wereldbeker klik: 1. Sanne Cant 2. Kaitlin Keough (USA) 3. Eva Lechner (Ita)
 
 Foto: ©Photopress.be
 
Lees: Zware val van Ferrand-Prévot en Neff, maar schade lijkt mee te vallen klik
Lees: Met Vandeputte, Iserbyt en Cant (reactie - vimeo) winnen ook drie Belgen in Hoogerheide klik
 
Beloften dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Evie Richards (GBr)
2. Ceylin Alvarado (Ned)
3. Inge Van der Heyden (Ned)
 
Eindwinnares WB beloften dames
 
1. Fleur Nagengast (Ned)
2. Ceylin Alvarado (Ned)
 
 Foto: ©Photopress.be
 
Beloften heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1 Eli IIserbyt
2 Tom Pidcock (GBr) - eindwinnaar
3 Joris Nieuwenhuis (Ned)
4 Toon Vandebosh
5 Yannick Peeters 
 
Volledige uitslag klik
 
Eindstand beloften wereldbeker klik: 1. Tom Pidcock (GBr) 2. Eli Iserbyt 3. Thijs Aerts
 
 Foto: ©Photopress.be
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1 Niels Vandeputte
2 Jarno Bellens
3 Mees Hendrikx (Ned)
4. Tomas Kopecky (Tsj) - eindwinnaar
5. Pim Ronhaar (Ned)
 
Volledige uitslag klik
 
Eindstand juniores WB klik: 1. Tomas Kopecky (Tsj) 2. Pim Ronhaar (Ned) 3. Mees Hendrikx (Ned)
 
 Foto: ©Photopress.be
 
Lees: Met Vandeputte, Iserbyt en Cant winnen ook drie Belgen in Hoogerheide klik
 
 
 
 
Eindklassementen Wereldbeker 2017:
 
Juniores - klik
 
1. Toon Vandebosch 180 ptn - 2. Antoine Benoist (Fra) 178 ptn - 3. Thomas Pidcock 165 ptn
 
Beloften - klik
 
1. Joris Nieuwenhuis (Ned) 240 ptn - 2. Quinten Hermans 185 ptn - Clement Russo (Fra) 180 ptn
 
Dames - klik
 
1. Sophie De Boer (Ned) 484 ptn - 2. Sanne Cant 395 ptn - 3. Katerina Nash (Tsj) 393 ptn
 
Dames U23: Ellen Noble (USA)
 
Heren - klik
 
1. Wout van Aert 530 ptn - 2. Kevin Pauwels 474 ptn - 3. Tom Meeusen 447 ptn
 
 
Uitslagen editie 2017
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Tom Pidcock (GBr)
2. Ben Turner (GBr)
3. Timo Kielich
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Joris Nieuwenhuis (Ned)
2. Clement Russo (Fra)
3. Thijs Aerts
4. Maik Van der Heyden (Ned)
5. Nicolas Cleppe
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Sanne Cant
5. Laura Verdonschot
 
Volledige uitslag klik
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Lars Van der Haar (Ned)
2. Tom Meeusen
3. Corne van Kessel (Ned)
4. Clement Venturini (Fra)
5. Kevin Pauwels
 
Volledige uitslag klik
 

 
Uitslagen editie 2016
 
Bekijk foto's 2016: Hoogerheide serveerde een zeer mooi parcours klik
 
Juniores
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Thomas Pidcock (GBr)
3. Thijs Wolsink (Ned)
4. Gage Hecht (USA)
5. Mickael Crispin (Fra)
 
volledig klik
 
Lees ook: Nederlander Dekker houdt Jari De Clercq uit Belgische WK-selectie klik
 
Beloften
 
1. Quinten Hermans
2. Eli Iserbyt
3. Clement Russo (Fra)
4. Daan Soete
5. Yan Gras (Fra)
 
volledig klik
 
Lees ook: Hermans demonstreert in Hoogerheide. Iserbyt eindwinnaar WB klik
 
Dames
 
1. Sophie De Boer (Ned)
2. Thalita De Jong (Ned)
3. Nikki Harris (GBr)
4. Caroline Mani (Fra)
5. Sanne Cant
 
volledig klik
 
Lees ook: Sophie De Boer verrast in Hoogerheide. Cant pakt Wereldbeker klik
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Kevin Pauwels
4. Laurens Sweeck
5. Tom Meeusen
 
volledig klik
 
Lees ook: 
Van der Poel met psychologisch voordeel naar WK Heusden-Zolder klik
Sven Nys sluit carrière af met 50 WB-zeges. 'Vandaag meer verwacht' klik
 
Eindstand Wereldbeker 2015 2016
 
Juniores klik 1. Jens Dekker 220 ptn  2. Jappe Jaspers 220 ptn  3. Tanguy Turgis 170 ptn
Beloften klik 1. Eli Iserbyt 230 ptn  2. Quinten Hermans  195 ptn  3. Joris Nieuwenhuis 170 ptn
Dames klik 1. Sanne Cant 317 ptn  2. Eva Lechner 276 ptn  3. Nikki Harris 229 ptn
Elite heren klik 1. Wout van Aert 476 ptn  2. Lars van der Haar 433 ptn  3. Kevin Pauwels 421 ptn
 
Uitslagen editie 25-01-2015  (Foto's ©Veldritkrant.be)
 
Juniores
 

 
1. Eli Iserbyt + winnaar Wereldbeker
2. Roel Van der Stegen (Ned)
3. Gage Hecht (USA)
4. Jappe Jaspers
5. Jacob Dorigoni (Ita)
 
volledige uitslag juniores klik
 
Eindstand WB juniores klik
 
 
1. Eli Iserbyt
2. Johan Jacobs (Zwi) niet aanwezig in Hoogerheide
3. Max Gulickx (Ned)
 
 
Beloften
 

 
1. Laurens Sweeck
2. Michael Vanthourenhout + winnaar Wereldbeker
3. Fabien Doubey (Fra)
4. Diether Sweeck
5. Clement Venturini (Fra)
 
volledige uitslag beloften klik
 
Eindstand WB beloften klik
 
 
1. Michael Vanthourenhout
2. Laurens Sweeck
3. Wout Van Aert (reed mee met elite heren)
 
 
Dames
 

 
1. Eva Lechner (Ita)
2. Katarina Nash (Tsj)
3. Pauline Ferrand Prevot (Fra)
4. Sanne Cant + winnaar Wereldbeker
5. Sabrina Stultiens (Ned)
 
volledige uitslag dames klik
 
Eindstand WB dames klik
 
 
2. Ellen Van Loy
3. Katie Compton (USA)
 
Elite heren
 

 
2. Wout van Aert
3. Gianni Vermeersch
4. Kevin Pauwels + winnaar Wereldbeker
5. Lars Van der Haar (Ned)
 
volledige uitslag elite heren klik
 
Eindstand WB elite klik
 
 
1. Kevin Pauwels
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Corné Van Kessel (Ned)
 
 
 

Zoeken

zin om te adverteren

Kalender

november 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30