Isolteam Warm aanbevolen

Nommay

Datum: 21-01-2018
Land: Frankrijk
Klassement: Wereldbeker



Programma

10u00 juniores
11u20 beloften
13u30 dames
15u00 elite heren

Live op Play Sports en Playtime van Telenet. Uitzending vanaf 13u20.
Ook op Proximus,  Eurosport en NOS. Samenvatting via Sporza.



Selectie België klik (Eli Iserbyt niet, rijdt wel in Zonnebeke)

Selectie Nederland klik 
Lucinda Brand niet, kiest voor trainingskamp met team.
Thalita de Jong ook niet, rijdt wel Zonnebeke cfr organisatie. Marianne Vos nog niet fit.

Deelnemers (entries) klik

Lees: Geen Eli Iserbyt in Belgische selectie voor WB Nommay klik

Vind de stand in de wereldbeker na Zolder via klik
 
Uitslagen 21-1-2018

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Mees Hendrikx (Ned)
2. Ryan Cortjens
3. Tomas Kopecky (Tsj)
4. Loris Rouiller (Zwi)
5. Gerben Kuypers

volledige uitslag klik

Stand juniores in WB na Nommay klik
1. Tomas Kopecky 215 ptn 2. Pim Ronhaar 193 ptn 3. Mees Hendrikx 185 ptn
ter info: uiteindelijk tellen de 4 beste resultaten over alle wedstrijden

Lees: Ook Mees Hendrikx, Thijs Aert en Katie Compton winnen in Nommay klik
Foto's juniores klik

Beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Thijs Aerts
2. Yan Gras (Fra)
3. Joshua Dubau (Fra)
4. Yannick Peeters
5. Johan Jacobs (Zwi)

volledige uitslag klik

Stand beloften in WB na Nommay klik
1. Tom Pidcock 240 ptn 2. Eli Iserbyt 210 ptn 3. Thijs Aerts 185 ptn
ter info: uiteindelijk tellen de 4 beste resultaten over alle wedstrijden. Pidcock al zeker van eindwinst.

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Katie Compton (USA)
2. Kaitlin Keough (USA)
3. Pauline Ferrand-Prévot (Fra)
4. Helen Wyman (GBr)
5. Christine Majerus (Lux)

volledige uitslag klik

Stand dames in WB na Nommay klik
1. Sanne Cant 528 ptn (zeker van eindwinst) 2. Kaitlin Keough (USA) 446 ptn 3. Eva Lechner (Ita) 406 ptn

Podium U23/beloften dames

1. Fleur Nagengast (Ned)
2. Ceylin Alvarado (Ned)
3. Marion Norbert (Fra)

 Foto: ©Photopress.be

Elite heren

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts
4. Tim Merlier
5. Michael Vanthourenhout
6. Laurens Sweeck
7. Michael Boros (Tsj)
8. David Van der Poel (Ned)
9. Steve Chainel (Fra)
10. Kevin Pauwels

volledige uitslag klik

Stand elite heren in WB na Nommay klik
1. Mathieu Van der Poel 615 ptn (zeker van eindwinst) 2. Wout van Aert 515 ptn 3. Toon Aerts 445 ptn

Lees: Van der Poel wint wereldbeker en viert dat met 'Poupou' klik




Uitslagen editie 2014
 
Juniores (volledige uitslag klik)
  
1. Thijs Aerts
2. Adam Toupalik (Tsj) EINDWINNAAR Wereldbeker KLIK
3. Yannick Peeters
4. Thomas Peeters
5. Pascal Eenkhoorn (Ned)
 
 
Top drie eindstand Wereldbeker juniores:
 
1. Adam Toupalik - 2. Yannick Peeters - 3. Kobe Goossens
 
 
 
 
U23/Beloften (volledige uitslag klik)
 
1. Wout Van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned) EINDWINNAAR Wereldbeker KLIK
3. Michael Vanthourenhout
4. Jens Adams
5. Toon Aerts
 
 
Top drie eindstand Wereldbeker U23/beloften:
 
1. Mathieu Van der Poel - 2.Wout Van Aert - 3. Laurens Sweeck
 
 
 Dames (volledige uitslag klik)
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Helen Wyman (GBr)
3. Eva Lechner (Ita)
4. Sanne Cant
5. Nikki Harris (GBr)
 
 
Top drie eindstand Wereldbeker Dames:
 
1. Katie Compton (USA) - 2. Nikki Harris - 3. Marianne Vos
 
volledige eindstand KLIK
 
 
Elite (volledige uitslag klik)
 
1. Tom Meeusen
2. Francis Mourey (Fra)
3. Philipp Walsleben (Dui)
4. Lars Van der Haar (Ned) EINDWINNAAR Wereldbeker KLIK
5. Radomir Simunek (Tsj)
 
 
Top drie eindstand Wereldbeker Elite:
 
1. Lars Van der Haar - 2. Philipp Walsleben - 3. Niels Albert
 

Palmares WB Nommay via klik

1996 Richard Groenendaal
1999 Adrie Van der Poel
2000 Daniele Pontoni
2002 Erwin Vervecken
2004 Bart Wellens
2005 Sven Nys
2007 Sven Nys
2008 Lars Boom
2009 Niels Albert






Zoeken

Kalender

oktober 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031