AGB 24/24
Isolteam Warm aanbevolen

Nommay

Datum: 19-01-2020
Land: Frankrijk
Klassement: Wereldbeker



Inkom: € 12, geboren in 2005 en later gratis - groepen > 15 personen: € 10 pp

Lees: Belgische selecties voor WB Nommay klik
Lees: Selecties Nederland - Alvarado start op WK als elite dame klik
 
Programma - LIVE verslaggeving jeugdwedstrijden op Veldritkrant >> klik hier
 
10u00 juniores - startlijst klik
11u30 beloften - startlijst klik

live op tv klik

13u30 dames -startlijst klik
15u00 elite heren - startlijst klik
 
Deelnemers: klik (entries)

Uitslagen 2020

Elite heren

Lees:
Eli Iserbyt wint WB Nommay na spannend duel met Toon Aerts klik

NOM_5116 podium elite heren.jpg (416 KB)Fotocredit TFoto

1. Eli Iserbyt
2. Toon Aerts
3. Laurens Sweeck
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Tom Pidcock (GBr)

volledige uitslag klik
WB stand elite heren na Nommay klik
1. Toon Aerts 507 ptn 2. Eli Iserbyt 466 ptn 3. Michael Vanthourenhout 432 ptn

Dames
 
Lees: Annemarie Worst spurt het snelst in Nommay klik

NOM_4814  podium dames.jpg (432 KB)Fotocredit TFoto

1. Annemarie Worst (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - blijft leidster, zowel bij beloften als elite
3. Katie Compton (USA)
4. Christine Majerus (Lux)
5. Manon Bakker (Ned)

volledige uitslag klik
WB stand dames na Nommay klik
Elite dames
1. Alvarado (Ned) 430 ptn 2. Annemarie Worst (Ned) 425 ptn 3. Katerina Nash (Tsj) 398 ptn
Beloften dames
1. Alvarado (Ned) 2. Inge van der Heyden (Ned) 344 ptn 3. Anna Kay (GBr) 313 ptn

Beloften

Lees: Ryan kamp geeft kampioenentrui glans in Frankrijk klik

NOM_4508 podium beloften.jpg (375 KB)Fotocredit Foto

1. Ryan Kamp (Ned)
2. Kevin Kuhn (Zwi)
3. Thomas Mein (GBr)
4. Ryan Cortjens
5. Pim Ronhaar (Ned)

volledige uitslag klik
WB stand beloften heren na Nommay klik (op basis van 4 beste wedstrijden)
1. Kevin Kuhn (Zwi) 230 ptn 2. Ryan Kamp (Ned) 205 ptn 3. Thomas Mein (GBr) 173 ptn
 
Juniores

Lees: Perfecte score voor Thibau Nys in Wereldbeker klik

NOM_4170 podium juniores.jpg (348 KB)Fotocredit TFoto

1. Thibau Nys - 6 op 6 in de Wereldbeker!
2. Remi Lelandais (Fra)
3. Emiel Verstrynge
4. Tibor del Grosso (Ned)
5. Dario Lillo (Zwi)

volledige uitslag klik
WB stand juniores na Nommay klik  ( Let wel: 4 beste wedstrijden zijn van tel voor eindklassering)
1. Thibau Nys 240 ptn 2. Dario Lillo (Zwi) 175 ptn 3. Lennert Belmans 165 ptn

Stand in de Wereldbeker na Heusden-Zolder klik

parcours Nommay 2020.jpg (574 KB)
 
Info anno 2018
 
Selectie België klik (Eli Iserbyt niet, rijdt wel in Zonnebeke)
 
 
Selectie Nederland klik 
Lucinda Brand niet, kiest voor trainingskamp met team.
Thalita de Jong ook niet, rijdt wel Zonnebeke cfr organisatie. Marianne Vos nog niet fit.
 
Deelnemers (entries) klik
 
Lees: Geen Eli Iserbyt in Belgische selectie voor WB Nommay klik
 
Vind de stand in de wereldbeker na Zolder via klik
 
Uitslagen 21-1-2018
 
Juniores
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Mees Hendrikx (Ned)
2. Ryan Cortjens
3. Tomas Kopecky (Tsj)
4. Loris Rouiller (Zwi)
5. Gerben Kuypers
 
volledige uitslag klik
 
Stand juniores in WB na Nommay klik
1. Tomas Kopecky 215 ptn 2. Pim Ronhaar 193 ptn 3. Mees Hendrikx 185 ptn
ter info: uiteindelijk tellen de 4 beste resultaten over alle wedstrijden
 
Lees: Ook Mees Hendrikx, Thijs Aert en Katie Compton winnen in Nommay klik
Foto's juniores klik
 
Beloften
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Thijs Aerts
2. Yan Gras (Fra)
3. Joshua Dubau (Fra)
4. Yannick Peeters
5. Johan Jacobs (Zwi)
 
volledige uitslag klik
 
Stand beloften in WB na Nommay klik
1. Tom Pidcock 240 ptn 2. Eli Iserbyt 210 ptn 3. Thijs Aerts 185 ptn
ter info: uiteindelijk tellen de 4 beste resultaten over alle wedstrijden. Pidcock al zeker van eindwinst.
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Katie Compton (USA)
2. Kaitlin Keough (USA)
3. Pauline Ferrand-Prévot (Fra)
4. Helen Wyman (GBr)
5. Christine Majerus (Lux)
 
volledige uitslag klik
 
Stand dames in WB na Nommay klik
1. Sanne Cant 528 ptn (zeker van eindwinst) 2. Kaitlin Keough (USA) 446 ptn 3. Eva Lechner (Ita) 406 ptn
 
Podium U23/beloften dames
 
1. Fleur Nagengast (Ned)
2. Ceylin Alvarado (Ned)
3. Marion Norbert (Fra)
 
 Foto: ©Photopress.be
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts
4. Tim Merlier
5. Michael Vanthourenhout
6. Laurens Sweeck
7. Michael Boros (Tsj)
8. David Van der Poel (Ned)
9. Steve Chainel (Fra)
10. Kevin Pauwels
 
volledige uitslag klik
 
Stand elite heren in WB na Nommay klik
1. Mathieu Van der Poel 615 ptn (zeker van eindwinst) 2. Wout van Aert 515 ptn 3. Toon Aerts 445 ptn
 
Lees: Van der Poel wint wereldbeker en viert dat met 'Poupou' klik
 
 
 
 
Uitslagen editie 2014
 
Juniores (volledige uitslag klik)
  
1. Thijs Aerts
2. Adam Toupalik (Tsj) EINDWINNAAR Wereldbeker KLIK
3. Yannick Peeters
4. Thomas Peeters
5. Pascal Eenkhoorn (Ned)
 
 
Top drie eindstand Wereldbeker juniores:
 
1. Adam Toupalik - 2. Yannick Peeters - 3. Kobe Goossens
 
 
 
 
U23/Beloften (volledige uitslag klik)
 
1. Wout Van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned) EINDWINNAAR Wereldbeker KLIK
3. Michael Vanthourenhout
4. Jens Adams
5. Toon Aerts
 
 
Top drie eindstand Wereldbeker U23/beloften:
 
1. Mathieu Van der Poel - 2.Wout Van Aert - 3. Laurens Sweeck
 
 
 Dames (volledige uitslag klik)
 
1. Marianne Vos (Ned)
2. Helen Wyman (GBr)
3. Eva Lechner (Ita)
4. Sanne Cant
5. Nikki Harris (GBr)
 
 
Top drie eindstand Wereldbeker Dames:
 
1. Katie Compton (USA) - 2. Nikki Harris - 3. Marianne Vos
 
volledige eindstand KLIK
 
 
Elite (volledige uitslag klik)
 
1. Tom Meeusen
2. Francis Mourey (Fra)
3. Philipp Walsleben (Dui)
4. Lars Van der Haar (Ned) EINDWINNAAR Wereldbeker KLIK
5. Radomir Simunek (Tsj)
 
 
Top drie eindstand Wereldbeker Elite:
 
1. Lars Van der Haar - 2. Philipp Walsleben - 3. Niels Albert
 
 
Palmares WB Nommay 
 
1996 Richard Groenendaal
1999 Adrie Van der Poel
2000 Daniele Pontoni
2002 Erwin Vervecken
2004 Bart Wellens
2005 Sven Nys
2007 Sven Nys
2008 Lars Boom
2009 Niels Albert
 
 
 
 
 

Zoeken

Kalender

april 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930