Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Middelkerke Noordzee Cross

Datum: 06-02-2021
Land: België
Klassement: Telenet Superprestige


Organisatie:
 
Cyclo-Crosscomité Middelkerke VZW 
Joseph Casselaan 
8430 Middelkerke
 
Lokatie: sportpark de KROKODIEL

Info 2020
 
Tickets 12 euro (VVK € 10), jonger dan 14 j GRATIS
 
Bereikbaarheid: klik 


Lees:
Wat kan er nog in slotmanche Superprestige in Middelkerke  klik

Programma laatste manche superprestige

Blijkbaar toch 2 reeksen nieuwelingen!
9u50: 1ste jaars nieuwelingen
10u35: 2de jaars nieuwelingen
11u50 Juniores

Live op tv klik
 
13u40 Dames
15u00 Elite heren en beloften
 
Deelnemers: dames en beloften/elite heren klik
Geerte Hoeke niet. Blesseerde zich bij een val in Lille en moet forfait geven.
Ook Laura Verdonschot niet. lees hier

Uitslagen 2020
 
Elite heren en beloften

Kijk en luister (interview): Niels Vandeputte verdienstelijk 9de bij de profs in Middelkerke klik
Lees: De Belgische kampioen is eindwinnaar van de Superprestige 2019-2020 klik

20200215_162010 podium elite heren Middelkerke 2020.jpg (430 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Laurens Sweeck - eindwinnaar superprestige
2. Toon Aerts
3. Eli Iserbyt
4. Lars van der Haar
5. Michael Vanthourenhout
 
Volledige uitslag klik
Volledige eindstand elite heren klik
Volledige eindstand beloften heren klik
 
Dames

Lees: Alvarado werkt Superprestige netjes af in Middelkerke klik

20200215_144012 podium elite dames Middelkerke 2020.jpg (544 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) - eindwinnares bij beloften en elite dames
2. Denise Betsema (Ned)
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Shirin van Anrooij (Ned)
5. Eva Lechner (Ita)
 
Volledige uitslag klik
Volledige eindstand elite dames klik
Volledige eindstand beloften dames klik
 
Juniores

Lees: Thibau Nys sluit Superprestige af met zege en eindwinst klik

IMG_0329 podium juniores.jpg (446 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Thibau Nys - eindwinnaar superprestige
2. Tibor del Grosso (Ned)
3. Lennert Belmans
4. Jente Michels
5. Ward Huybs
 
Volledige uitslag klik
 
Superprestige eindstand juniores

IMG_0331 eindpodium Superprestige juniores.jpg (443 KB)Fotocredit Veldritkrant

1. Thibau Nys
2. Lennert Belmans
3. Ward Huybs
 
Volledige einduitslag klik

Nieuwelingen

Meisjes

podium meisjes.jpg (479 KB)

1. Chloë Van Den Eede
2. Juline Delcommune
3. Zélie Graux
Volledige uitslag klik

1ste jaars

podium 1ste j nieuwelingen.jpg (454 KB)

1. Viktor Vandenberghe
2. Mike Uytterhoeven
3. Wies Nuyens
 
Volledige uitslag klik

2de jaars

podium 2de j nieuwelingen.jpg (396 KB)

1. Aaron Dockx
2. Niels Ceulemans
3. Kenay De Moyer

volledige uitslag klik



Klassement 2019-2020 na Diegem klik  (Merksplas werd afgelast omwille storm Ciara)
Bij de juniores: Thibau Nys
Bij de beloften en elite dames: Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
Bij de beloften heren: Tom Pidcock (GBr)
Bij elite heren: Laurens Sweeck

parcours Middelkerke 2020.jpg (311 KB)

Uitslagen 2019
 
Nieuwelingen
 
1ste jaars
 
1. Aaron Dockx
2. Kay De Bruyckere
3. Niels Ceulemans
4. Iben Rommelaere
5. Silas Kuschla (Dui) 
 
meisjes
 
1. Lucia Bramati (Ita)
 
volledige uitslag klik
 
2de jaars
 
1. Mauro Delmé
2. Lorenzo Masciarelli (Ita)
3. Lucas Janssen
4. Brent Delaere
5. Renzo Geurs
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
Foto© Veldritkrant
 
1. Witse Meeussen - eindwinnaar Ridley Cup juniores
2. Thibau Nys
3. Joran Wyseure
4. Lennert Belmans
5. Luke Verburg (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Eindklassement juniores klik
1. Witse Meeussen 98 ptn 2. Ryan Cortjens 81 ptn 3. Lennert Belmans 76 ptn
 
 
Dames
 
Foto© Veldritkrant
 
1. Denise Betsema (Ned)
2. Ceylin Del Carmen Alvarado (Ned)
3. Loes Sels
4. Sanne Cant
5. Laura Verdonschot
 
Volledige uitslag klik
 
Eindklassement elite dames klik
1. Sanne Cant 102 ptn 2. Annemarie Worst (Ned) 96 ptn 3. Denise Betsema (Ned) 83 ptn 4. Ceylin Del Carmen Alvarado (Ned) 79 ptn 5. Alice Maria Arzuffi (Ita) 73 ptn
Eindklassement beloften dames klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 62 ptn 2. Inge van der Heijden (Ned) 43 ptn 3. Fleur Nagengast (Ned) 39 ptn
 
Lees: Erelijst Superprestige bij elite dames blijft van Sanne Cant klik
 
Elite heren en beloften
 
Foto© Veldritkrant
 
1. Mathieu van der Poel (Ned)
2. Michael Vanthourenhout
3. Toon Aerts
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Quinten Hermans
6. Kevin Pauwels
7. Gianni Vermeersch
8. Joris Nieuwenhuis (Ned)
9. Jens Adams
10. Thomas Pidcock (GBr)
 
 
 
Eindklassement elite heren klik
1. Mathieu Van der Poel (Ned) 120 ptn 2. Toon Aerts 107 ptn 3. Lars van der Haar (Ned) 86 ptn
Eindklassement beloften heren klik
1. Tom Pidcock (GBr) 61 ptn 2. Ben Turner (GBr) 33 ptn 3. Eli Iserbyt 32 ptn
 
Lees: Na perfecte score in Superprestige op naar zege 32? klik
 
 
 
Ter info
 
 
Klassement dames na Hoogstraten klik
1. Sanne Cant 90 ptn 2. Annemarie Worst (Ned) 88 ptn 3. Alice Maria Arzuffi (Ita) 69 ptn
Klassement dames beloften na Hoogstraten klik
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned) 54 ptn 2. Inge van der Heijden (Ned) 37 ptn Fleur Nagengast (Ned) 34 ptn
Klassement elite heren na Hoogstraten klik
1. Mathieu van der Poel (Ned) 105 ptn 2. Toon Aerts 94 ptn 3. Lars van der Haar (Ned) 74 ptn
Klassement beloften na Hoogstraten klik
1. Tom Pidcock 53 ptn 2. Ben Turner (GBr) 32 ptn 3; Eli Iserbyt 26 ptn
 
Uitslagen editie 2018
 
Nieuwelingen
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Lennert Belmans
2. Ward Huybs
3. Lucas Janssen (Ned)
4. Salvador Alvarado (Ned)
5. Emiel Verstrynge
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Niels Vandeputte
2. Tomas Kopecky (Tsj)
3. Pim Ronhaar (Ned)
4. Witse Meeussen
5. Jarno Bellens
 
Eindwinnaar Superprestige juniores: Tomas Kopecky
 
Volledige uitslag klik
Eindklassement juniores klik
 
Beloften
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Thomas Pidcock (GBr)
2. Eli Iserbyt
3. Jens Dekker (Ned)
4. Toon Vandebosch
5. Thijs Aerts
 
Eindwinnaar Superprestige beloften: Sieben Wouters
 
Volledige uitslag klik
Volledig eindklassement klik
 
Dames
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Sanne Cant
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Laura Verdonschot
4. Ceylin Del Carmen Alvarado (Ned)
5. Loes Sels
 
Eindwinnaar Superprestige dames: Sanne Cant
 
Volledige uitslag klik
Volledig eindklassement klik
 
Elite heren
 
 foto: ©Photopress.be
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Tim Merlier
3. Michael Vanthourenhout
4. Tom Meeusen
5. Lars Van der Haar (Ned)
 
Eindwinnaar Superprestige elite heren: Mathieu Van der Poel
 
Volledige uitslag klik
Volledig eindklassement klik
 
Uitslagen 1ste manche superprestige in Gieten klik
Uitslagen 2de manche superprestige in Zonhoven klik 
Uitslagen 3de manche superprestige in Boom klik 
Uitslagen 4de manche superprestige in Ruddervoorde klik 
Uitslagen 5de manche superprestige in Asper-Gavere klik 
Uitslagen 6de manche superprestige in Diegem klik
Uitslagen 7de manche superprestige in Hoogstraten  hier 
 
Uitslagen editie 2017
 
Klassementen Superprestige seizoen 2016-2017
 
Eindstand juniores na Middelkerke klik - Jelle Camps
Eindstand beloften na Middelkerke klik - Quinten Hermans
Eindstand dames na Middelkerke klik -  Sanne Cant
Eindstand elite na Middelkerke klik - Mathieu Van der Poel (Ned)
 
Nieuwelingen
 
1. Pim Ronhaar (Ned)
2. Lennert Belmans
3. Witse Meeussen
4. Michael Bervoets
5. Wout Vervoort
 
Volledig: klik
 
 
Juniores
 
1. Jelle Camps
2. Yentl Bekaert
3. Toon Vandebosch
4. Tomas Kopecky (Tsj)
5. Arne Vrachten
 
Volledig klik
 
 
Beloften
 
1. Joris Nieuwenhuis (Ned)
2. Quinten Hermans
3. Nicolas Cleppe
4. Felipe Orts Lloret (Spa)
5. Thijs Aerts
 
Volledig: klik
 
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer (Ned)
3. Ellen Van Loy
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Nikki Brammeier (GBr)
 
Volledig: klik 
 
 
Elite
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout Van Aert
3. Laurens Sweeck
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Gianni Vermeersch
 
Volledig: klik
 
 
Uitslagen editie 2016
 
Nieuwelingen
 
1. Vince Van den Eynde
2. Niels Vandeputte
3. Yente Peirens
4. Tomas Kopecky
5. Witse Meeussen
 
volledig: klik
 
Juniores
 
1. Jens Dekker
2. Florian Vermeersch
3. Toon Vandebosch
4. Seppe Rombouts
5. Jelle Camps
 
volledig: klik
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt
2. Quinten Hermans
3. Thijs Aerts
4. Nicolas Cleppe
5. Yannick Peeters
 
volledig: klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer
3. Nikki Harris
4. Jolien Verschueren
5. Loes Sels
 
volledig: klik
 
Elite
 
1. Mathieu Van der Poel
2. Tom Meeusen
3. Wout Van Aert
4. Sven Nys
5. Toon Aerts
 
volledig: klik
 
Eindstand klassement Superprestige 2015-2016
 
Elite heren 1. Wout van Aert 107 2. Sven Nys 99  3. Lars van der Haar 87  volledig klik
Elite dames  1. Sanne Cant 90  Nikki Harris 87  3. Jolien Verschueren 77  volledig klik
Beloften  1. Eli Iserbyt 100  2. Quinten Hermans 98  3. Daan Hoeyberghs 77  volledig klik
Juniores  1. Jens Dekker 101  2. Jappe Jaspers 93  3. Seppe Rombouts 75  volledig klik
 
 
Parcours
 
 
 
Eindwinnaars Superprestige (1ste editie 1983)
 

13 x Sven Nys 1998-1999/1999-2000/2001-2002/2002-2003/2004-2005/2005-2006/2006-2007/2007-2008/2008-2009/2010-2011/2011-12/2012-2013/2013-2014

4 x Hennie Stamsnijder 1982-1983/1983-1984/1986-1987/1988-1989

3 x Roland Liboton 1984-1985/1985-1986/1987-1988

3 x Radomir Simunek 1990-1991/1991-1992/1994-1995

2 x Daniele Pontoni 1992-1993/1993-1994

2 x Richard Groenendaal 1997-1998/2000-2001

1 x Danny De Bie 1989-1990

1 x Luca Bramati 1995-1996

1 x Adrie van der Poel 1996-1997

1 x Bart Wellens 2003-2004

1 x Zdenek Stybar 2009-2010

1x Mathieu van der Poel 2014-2015

1x Wout van Aert 2015-2016

 

Top 3 aantal overwinningen in superprestigewedstrijd

 

1. Sven Nys: 64

2. Roland Liboton: 21

3. Richard Groendaal (Ned): 20

 

Palmares/winnaars Middelkerke

 

6 x Norbert Dedeckere 1972/1974/1976/1977 (febr en nov)/1987

5 x Sven Nys 2002/2003/2007/2008/2009

5 x Eric De Vlaeminck 1966/1969/1971/1973/1975

4 x Freddy Deschacht 1978/1979/1981/1985

3 x Ivan Messelis 1983/1984/1986

3 x Sven Vanthourenhout 2001/2004/2005

 

2017 Mathieu Van der Poel (Ned)

2016 Mathieu Van der Poel (Ned)

2015 Kevin Pauwels

2014 Tom Meeusen

2013 Klaas Vantornout

2012 Zdenek Stybar

2011 Klaas Vantornout

2009 2008 2007 Sven Nys

2006 Bart Wellens

2005 2004 Sven Vanthourenhout

2003 2002 Sven Nys

2001 Sven Vanthourenhout

2000 Kurt De Roose

1999 1998 David Willemsens

1997 1996 Paul Herygers

1993 Arne Daelmans

1992 Peter Van den Abeele

1991 Filip Vanluchem

1990 Kurt De Roose

1989 Wim Lambrechts

1988 Alex Moonen

1987 Norbert Dedeckere

1986 Ivan Messelis

1985 Freddy Deschacht

1984 1983 Ivan Messelis

1982 Paul De Brauwer

1981 Freddy Deschacht

1980 Johan Ghyllebert

1979 Freddy Deschacht

1978 Freddy Deschacht

1977 (febr en nov) 1976 Norbert Dedeckere

1975 Eric De Vlaeminck

1974 Norbert Dedeckere

1973 Eric De Vlaeminck

1972 Norbert Dedeckere

1971 Eric De Vlaeminck

1970 Bert Vermeire

1969 Eric De Vlaeminck

1968 Roger De Vlaeminck

1966 Eric De Vlaeminck

1965 Roger De Clercq

1964 René De Rey

1963 Charles Vanhoutte

1962 Firmin Van Kerrebroeck

1962 Pierre Kumps

1961 1960 Rolf Wolfshohl

1959 Roger De Clercq

1959 Firmin Van Kerrebroeck

 

 

Uitslagen editie 14-2-2015
 
Nieuwelingen
 
1. Florian Vermeersch
2. Arno Debeir
3. Andrea Goeman
4. Toon Vandebosch
5. Arno Van Den Broeck
 
volledige uitslag nieuwelingen klik
 
Juniores
 
1. Johan Jacobs (Zwi)
2. Eli Iserbyt
3. Max Gulickx (Ned)
4. Thijs Wolsink (Ned)
5. Alessio D'hoore
 
volledige uitslag juniores klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Helen Wyman (GBr)
3. Femke Van Den Driessche
4. Jolien Verschueren
5. Ellen Van Loy
 
volledige uitslag dames klik
 
Beloften/U23
 
1. Laurens Sweeck
2. Michael Vanthourenhout
3. Quinten Hermans
4. Toon Aerts
5. Jens Vandekinderen
 
volledige uitslag beloften klik
 
Elite
 
1. Kevin Pauwels
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Wout Van Aert
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Tom Meeusen
 
volledige uitslag elite klik
 

Klassement juniores Superprestige: klik     Eli Iserbyt op 1

Klassement beloften Superprestige: klik     Michael Vanthourenhout op 1

Klassement elite  Superprestige: klik          Mathieu Van der Poel op 1

 

Uitslagen editie 2014

 
Nieuwelingen (klik voor volledige uitslag)
 
1. Jappe Jaspers
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Victor Vandebosch
4. Seppe Rombouts
5. Alex Colman
 
Juniores (klik voor volledige uitslag)
 
1. Johan Jacobs (Zwi)
2. Eli Iserbyt
3. Kobe Goossens
4. Thijs Aerts
5. Jelle Schuermans
 
Dames (klik voor volledige uitslag)
 
1. Helen Wyman (GBr)
2. Sanne Cant
3. Jolien Verschueren
4. Pavla Havlikova (Tsj)
5. Loes Sels
 
Beloften/U23 (klik voor volledige uitslag)
 
1. Wout Van Aert
2. Michael Vanthourenhout
3. Toon Aerts
4. Tim Merlier
5. Jens Adams
 
Elite (klik voor volledige uitslag)
 
1. Tom Meeusen
2. Kevin Pauwels
3. Sven Nys
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Klaas Vantornout
 
 
Overzichtje van Hansgrohe Superprestige seizoen 2013-2014 door VIER:
 

 

Het weer:
 

 


Zoeken

Kalender

april 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930