AGB 24/24
Isolteam Warm aanbevolen

Sluitingsprijs Oostmalle

Datum: 21-02-2021
Land: België
Klassement: Andere


 
Nato - reservevliegveld te Oostmalle
 
bereikbaarheid klik
 
Info 2020

Inkom € 12, in voorverkoop € 11. Tot 12 j gratis.
 
Programma
 
9u30 nieuwelingen
11u00 juniores
12u00 G-cross

Live op tv klik
 
13u45 dames
15u00 beloften en elite heren 

Nieuws ter gelegenheid van de Sluitingsprijs: Diether Sweeck versterkt vanaf maart Creafin-Fristads klik
 
Uitslagen 2020

Heren

Lees: Belgische kampioen sluit af met de zege klik

OOS_9988 podium elite heren.jpg (446 KB)Fotocredit TFoto

1. Laurens Sweeck
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Lars van der Haar (Ned)
6. Jens Adams
7. Daan Soete
8. Quinten Hermans
9. Tom Meeusen
10. Felipe Orts (Spa)

volledige uitslag klik

Beloftenpodium heren

OOS_9981 beloftenpodium.jpg (441 KB)Fotocredit TFoto

1. Ryan Kamp (Ned)
2. Niels Vandeputte
3. Jarno Bellens

Dames

Lees: Annemarie Worst wint Sluitingsprijs Oostmalle klik

OOS_9772 podium dames.jpg (496 KB)Fotocredit TFoto

1. Annemarie Worst (Ned)
2. Denise Betsema (Ned)
3. Inge van der Heijden (Ned)
4. Sanne Cant
5. Marion Norbert Riberrolle (Fra)
6. Ellen Van Loy
7. Aniek van Alphen (Ned)
8. Maud Kaptheijns (Ned)
9. Loes Sels
10. Alice Maria Arzuffi (Ita)

Volledege uitslag klik

Beloftenpodium dames

1. Inge van der Heijden (Ned)
2. Marion Norbert Riberolle (Fra)
3. Aniek van Alphen (Ned)

OOS_9782 podium dames beloften.jpg (418 KB)Fotocredit TFoto

Juniores

OOS_9593 Podium juniores.jpg (458 KB)Fotocredit TFoto

1. Jente Michels
2. Ward Huybs
3. Yorben Lauryssen
4. Arne Baers
5. Danny van Lierop (Ned)

volledige uitslag klik

Nieuwelingen

2de jaars

Oostmalle 2020 podium 2de jaars nieuwelingen.jpg (348 KB)Fotocredit TFoto

1. Aaron Dockx
2. Robbe Geudens
3. Bengt Daelmans
4. Iben Rommelaere
5. Niels Ceulemans

1ste jaars

Oostmalle 2020 podium 1ste jaars nieuwelingen.jpg (401 KB)Fotocredit TFoto

1. Yordi Corsus
2. Wies Nuyens
3. Brett Timmermans
4. Willem Janssens
5. Mike Uytterhoeven

meisjes

Oostmalle 2020 podium meisjes nieuwelingen.jpg (374 KB)Fotocredit TFoto

1. Febe De Smedt
2. Chloë Van Den Eede
3. Xenna De Bruyckere

volledige uitslag klik

 
Parcours
 
 
 
Uitslagen 2019
 
Elite heren
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Kevin Pauwels
2. Toon Aerts
3. Tom Meeusen
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Laurens Sweeck
6. Tim Merlier
7. Michael Boros (Tsj)
8. Jim Aernouts
9. Jens Adams
10. Nicolas Cleppe
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: Kevin Pauwels sluit af met een knaller klik
 
Dames
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Denise Betsema (Ned)
2. Annemarie Worst (Ned)
3. Loes Sels
4. Yara Kastelijn (Ned)
5. Laura Verdonschot
 
Volledige uitslag klik
 
Lees: 15de zege, 4 op een rij, 4de dubbel, ... voor Denise Betsema klik
 
Beloften
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Maik Van der Heijden (Ned)
2. Niels Vandeputte
3. Ryan Kamp (Ned)
4. Jelle Camps
5. Toon Vandebosch
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Witse Meeussen
2. Lennert Belmans
3. Wout Vervoort
4. Ward Huybs
5. Jetze Van Campenhout
 
Volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen tweedejaars
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Jente Michels
2. Lucas Janssen (Ned)
3. Lars Van den Broeck
4. Milan Kuypers
5. Noa Diels
 
Volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen eerstejaars
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Aaron Dockx
2. Kenay De Moyer
3. Björn Hommes (Ned)
4. Damon Bellon
5. Dario Van der Heyden
 
Volledige uitslag klik
 
Meisjes
 
Foto©TFoto-Wouter Toelen
 
1. Isa Nomben
2. Bibi Verzijl
3. Mirthe Van Den Brande
 
 
Uitslagen 2018
 
Nieuwelingen
 
1. Thibau Nys
2. Jetze Van Campenhout
3. Lennert Belmans
4. Victor Van de Putte
5. Mathis Avondts
 
Volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Niels Vandeputte
2. Ryan Kamp (Ned)
3. Witse Meeussen
4. Ryan Cortjens
5. Len Dejonghe
 
Volledige uitslag klik
 
Beloften
 
1. Thijs Aerts
2. Adam Toupalik (Tsj)
3. Stijn Caluwe
4. Yannick Peeters
5. Gert Smets
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Loes Sels
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Annemarie Worst (Ned)
4. Laura Verdonschot
5. Ellen Van Loy
 
Volledige uitslag klik
 
Elite heren
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Laurens Sweeck
3. David Van der Poel (Ned)
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Toon Aerts
 
Volledige uitslag klik
 
Uitslagen 2017
 
Nieuwelingen
 
1. Luke Verburg (Ned)
2. Joachim Van Looveren
3. Lennert Belmans
4. Ryan Cortjens
5. Berre Hermans
 
Volledige uitslag nieuwelingen klik
 
Juniores
 
1. Jelle Camps
2. Ryan Camp (Ned)
3. Toon Vandebosch
4. Thymen Arensman (Ned)
5. Florian Vermeersch
 
Volledige uitslag juniores klik
 
Beloften
 
1. Eli Iserbyt
2. Quinten Hermans
3. Thijs Aerts
4. Maik van der Heijden (Ned)
5. Stijn Caluwe
 
Volledige uitslag beloften klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Laura Verdonschot
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Loes Sels
5. Annemarie Worst (Ned)
 
Volledige uitslag dames klik
 
Heren
 
1. Wout van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Tom Meeusen
4. David Van der Poel (Ned)
5. Gianni Vermeersch
 
Volledige uitslag elite heren klik
 
Uitslagen 2016
 
Nieuwelingen
 
1. Vince Van den Eynde
2. Niels Vandeputte
3. Mees Hendrikx (Ned)
4. Ryan Kamp (Ned)
5. Witse Meeussen
 
volledig klik of klik
 
Juniores
 
1. Jens Dekker (Ned)
2. Mitch Groot (Ned)
3. Toon Vandebosch
4. Jarno Liessens
5. Jente Tielemans
 
volledig klik of klik
 
Beloften
 
1. Daan Soete
2. Quinten Hermans
3. Adam Toupalik (Tsj)
4. Daan Hoeyberghs
5. Martijn Budding (Ned)
 
volledig klik of klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Loes Sels
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Ellen Van Loy
 
volledig klik of klik
 
Heren
 
1. Kevin Pauwels
2. Wout van Aert
3. Tom Meeusen
4. Mathieu van der Poel (Ned)
5. Lars van der Haar (Ned)
 
volledig klik  of klik

 

 

parcours Sluitingsprijs

 

Uitslagen editie 22-2-2015
 
Nieuwelingen
 
1. Florian Vermeersch
2. Arne Vrachten
3. Toon Vandebosch
4. Andreas Goeman
5. Niels Vandeputte
 
volledige uitslag nieuwelingen klik
 
Juniores
 
1. Eli Iserbyt
2. Maik Van Der Heijden (Ned)
3. Mitch Groot (Ned)
4. Thijs Wolsink (Ned)
5. Johan Jacobs (Zwi)
 
volledige uitslag juniores klik
 
Beloften
 
1. Diether Sweeck
2. Daan Soete
3. Yorben Van Tichelt
4. Toon Aerts
5. Michael Vanthourenhout
 
volledige uitslag beloften klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Nikki Harris (GBr)
3. Loes Sels
4. Ellen Van Loy
5. Helen Wyman (GBr)
 
volledige uitslag dames klik
 
Elite heren
 
1. Wout Van Aert
2. Kevin Pauwels
3. Laurens Sweeck
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Tom Meeusen
 
volledige uitslag elite heren klik (zodra beschikbaar)
 
 
Uitslagen editie 2014
 
Heren (volledige uitslag klik)
 
2. Tom Meeusen
3. Kevin Pauwels
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Eddy Van Ijzendoorn (Ned)
 
Dames (volledige uitslag klik)
 
2. Loes Sels
3. Helen Wyman (GBr)
4. Nikki Harris (GBr)
5. Ellen Van Loy
 
Beloften (volledige uitslag klik)
 
1. Yorben Van Tichelt
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Wout Van Aert
4. Diether Sweeck
5. Tim Merlier
 
Juniores (volledige uitslag klik)
 
1. Yannick Peeters
2. Stijn Caluwe
3. Thijs Aerts
4. Joris Nieuwenhuis (Ned)
5. Kobe Goossens
 
Nieuwelingen (volledige uitslag klik)
 
1. Mitch Groot (Ned)
2. Jappe Jaspers
3. Victor Vandebosch
4. Tijl Pauwels
5. Gianni Siebens
 
 
 
 
 
Palmares
 
6 x Niels Albert 2014/2013/2012/2011/2008/2007
3 x Paul Herygers 1995/1996/1997
3 x Arne Daelmans 2002/2000/1998
3 x Sven Nys 2009/2005/1999
2 x Bart Wellens 2010/2001
2 x Wout van Aert 2015/2017
2 x Kevin Pauwels 2016/2019
 

1995 1996 1997 Paul Herygers

1998 Arne Daelmans 

1999 Sven Nys

2000 Arne Daelmans

2001 Bart Wellens

2002 Arne Daelmans

2003 Ben Berden

2004 Richard Groenendaal (Ned)

2005 Sven Nys

2006 Gerben de Knegt (Ned)

2007 2008 Niels Albert

2009 Sven Nys

2010 Bart Wellens

2011 2012 2013 2014 Niels Albert

2015 Wout van Aert

2016 Kevin Pauwels

2017 Wout van Aert
 
2018 Mathieu van der Poel (Ned)
 
2019 Kevin Pauwels
 
 
 
 

Zoeken

Kalender

april 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930