zin om te adverteren
Isolteam Warm aanbevolen

Eeklo - Meetjeslandcross

Datum: 13-02-2021
Land: België
Klassement: Ethias Cross


Nieuwe titelpartner, voortaan Ethias Crossen, lees hier
 
Locatie Ethias Cross Eeklo:  op en rond sportterreinen van stad Eeklo, Burgemeester Lionel Van Dammelaan
Tickets   €10 - €10,50 in voorverkoop online  €12 aan de kassa - tot 12 jaar gratis
 
Programma 8 september 2019:
 
10u45 1ste en 2de jaars nieuwelingen
11u50 juniores
 
Live op VTM
 
13u45 dames
15u00 beloften en elite m/z contract
 
Lees: Jolien Verschueren kleurt mee deelnemersveld Ethias Cross Eeklo klik
 
Lees: Toon Aerts wimpelt favorietenrol op zege in Eeklo -speels- af klik
Kijk en luister: Interview - Mario De Clercq blikt vooruit klik
Lees: Ethias Cross voorgesteld op Be-Mine in Beringen klik
 
Deelnemers  volledige lijst (5/9) klik
 
Uitslagen 2019
 
Nieuwelingen 1ste jaars

fotocredit Veldritkrant

1.Mike Uytterhoeven
2. Viktor Vandenberghe
3. Robbe Marchand
4. Ibe Dhondt
5. Toon Heirbaut

Nieuwelingen 2de jaars

fotocredit Veldritkrant

1. Aaron Dockx
2. Kay De Bruyckere
3. Brent Baert
4. Iben Rommelaere
5. Jarne Ceulemans
 
volledige uitslag klik
 
Meisjes nieuwelingen
 
1. Julia Kopecky (Ned)
2. Xenna De Bruyckere
3. Jony Van Den Eijnden (Ned)
 
Juniores
 
fotocredit Veldritkrant
 
1. Lennert Belmans
2. Thibau Nys
3. Emiel Verstrynge
4. Jetze Van Campenhout
5. Ward Huybs
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Iko-Crelan topte 3 keer het podium bij de jeugd in Eeklo klik
 
Dames
 
fotocredit Veldritkrant
 
1. Maud Kaptheijns (Ned)
2. Inge van der Heijden (Ned)
3. Anne Kay (GBr)
4. Loes Sels
5. Shirin van Anrooij (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Kijk en luister: Maud Kaptheijns zegeviert in opener Ethias Cross Eeklo klik
 
Heren
 
fotocredit Veldritkrant
 
1. Laurens Sweeck
2. Eli Iserbyt
3. Quinten Hermans
4. Toon Aerts
5. Daan Soete
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Laurens Sweeck trekt het zeil naar zich toe in Eeklo klik
Fotospecial heren klik
 
Parcours 2019
 
 
Parcours 2017:
 
 
 
 
Uitslagen Brico Cross Eeklo editie 10-9-2017
Nieuwelingen
 
1. Dante Coremans
2. Salvador Alvarado (Ned)
3. Lennert Belmans
4. Yorben Lauryssen
5. Jetze Van Campenhout
 
Volledige uitslag hier
 
Juniores
 
1. Ryan Kamp (Ned)
2. Jarno Bellens
3. Maxim Dewulf
4. Gerben Kuypers
5. Anton Ferdinande
 
Volledige uitslag hier
 
Lees ook: Ryan Kamp bij de jeugd klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Laura Verdonschot
 
Volledige uitslag hier
Lees ook: Ook Sanne Cant meteen op de afspraak klik
 
Beloften en elite m/z contract
 
1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout Van Aert
3. Michael Vanthourenhout
4. Laurens Sweeck
5. Kevin Pauwels
 
Volledige uitslag hier
Lees ook: Mathieu Van der Poel met eerste kunststukje in Eeklo klik
Kijk en beluister: Video Mathieu Van der Poel: 'Wereldbekertrui is volgende doel' klik
 
Brico Cross Eeklo klik
 
Uitslagen 1ste editie Brico cross Geraardsbergen veldritseizoen 16-17 vinden jullie via volgende link
 
 
 
 
Uitslagen editie 2016 GP stad Eeklo
 
Nieuwelingen
 
1. Anton Ferdinande
2. Wannes Vanden Bussche
3. Joren Thys
4. Maarten Clauwaert
5. Stijn Cas
 
Juniores
 
1. Florian Vermeersch
2. Seppe Rombouts
3. Jari De Clercq
4. Jente Tielemans
5. Reno Bauters
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Loes Sels
4. Elle Anderson (USA)
5. Joyce Vanderbeken
 
Elite heren
 
1. Wout van Aert
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Radomir Simunek (Tsj)
5. Klaas Vantornout
 
Vind volledige uitslag hier
 
Uitslagen editie 15-2-2015
 
Nieuwelingen
 
1. Florian Vermeersch
2. Andreas Goeman
3. Jonas Smet
4. Arne Vrachten
5. Toon Vandebosch
 
 
 
Juniores
 
1. Alex Colman
2. Jenko Bonne
3. Han Devos
4. Seppe Rombouts
5. Lander Loockx
 
 
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Loes Sels
3. Jolien Verschueren
4. Aida Nuno Palacio (Spa)
5. Lisa Jacobs (Aus)
 
Elite heren en beloften
 
1. Wout Van Aert
2. Kevin Pauwels
3. Michael Vanthourenhout
4. Gianni Vermeersch
5. Mathieu Van der Poel (Ned)
 
Vind volledige uitslag hier
 
Uitslagen editie 2014
 
Elite en beloften 
 
1. Tom Meeusen
2. Michael Vanthourenhout
3. Wout Van Aert
4. Sven Vanthourenhout
5. Toon Aerts
 
Vind volledige uitslag hier
 
Juniores 
 
1. Thijs Aerts
2. Kelvin Bakx (Ned)
3. Thomas Joseph
4. Gianni Van Donink
5. Sybren Jacobs
 
Nieuwelingen 
 
1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Louis Overmeire
3. Seppe Rombouts
4. Florian Vermeersch
5. Yentl Bekaert
 
 
Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering . Hetzelfde geldt voor twitter.

Zoeken

LIVE

Kalender

september 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930