Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Ethias Cross Eeklo

Datum: 08-09-2019
Land: België
Klassement: Ethias Cross


Nieuwe titelpartner, voortaan Ethias Crossen, lees hier

Locatie Ethias Cross Eeklo:  op en rond sportterreinen van stad Eeklo, Burgemeester Lionel Van Dammelaan
Tickets   €10 - €10,50 in voorverkoop online  €12 aan de kassa - tot 12 jaar gratis

Programma 8 september 2019:

10u45 1ste en 2de jaars nieuwelingen
11u50 juniores

Live op VTM

13u45 dames
15u00 beloften en elite m/z contract

Lees: Jolien Verschueren kleurt mee deelnemersveld Ethias Cross Eeklo klik
Lees: Toon Aerts wimpelt favorietenrol op zege in Eeklo -speels- af klik
Kijk en luister: Interview - Mario De Clercq blikt vooruit klik
Lees: Ethias Cross voorgesteld op Be-Mine in Beringen klik

Deelnemers  volledige lijst (5/9) klik

Uitslagen 2019

Nieuwelingen 1ste jaars

fotocredit Veldritkrant

1.Mike Uytterhoeven
2. Viktor Vandenberghe
3. Robbe Marchand
4. Ibe Dhondt
5. Toon Heirbaut

Nieuwelingen 2de jaars

fotocredit Veldritkrant

1. Aaron Dockx
2. Kay De Bruyckere
3. Brent Baert
4. Iben Rommelaere
5. Jarne Ceulemans

volledige uitslag klik

Meisjes nieuwelingen

1. Julia Kopecky (Ned)
2. Xenna De Bruyckere
3. Jony Van Den Eijnden (Ned)

Juniores

fotocredit Veldritkrant

1. Lennert Belmans
2. Thibau Nys
3. Emiel Verstrynge
4. Jetze Van Campenhout
5. Ward Huybs

volledige uitslag klik

Lees: Iko-Crelan topte 3 keer het podium bij de jeugd in Eeklo klik

Dames

fotocredit Veldritkrant

1. Maud Kaptheijns (Ned)
2. Inge van der Heijden (Ned)
3. Anne Kay (GBr)
4. Loes Sels
5. Shirin van Anrooij (Ned)

volledige uitslag klik

Kijk en luister: Maud Kaptheijns zegeviert in opener Ethias Cross Eeklo klik

Heren

fotocredit Veldritkrant

1. Laurens Sweeck
2. Eli Iserbyt
3. Quinten Hermans
4. Toon Aerts
5. Daan Soete

volledige uitslag klik

Lees: Laurens Sweeck trekt het zeil naar zich toe in Eeklo klik
Fotospecial heren klik

Parcours 2019



Parcours 2017:




Uitslagen Brico Cross Eeklo editie 10-9-2017

Nieuwelingen

1. Dante Coremans
2. Salvador Alvarado (Ned)
3. Lennert Belmans
4. Yorben Lauryssen
5. Jetze Van Campenhout

Volledige uitslag hier

Juniores

1. Ryan Kamp (Ned)
2. Jarno Bellens
3. Maxim Dewulf
4. Gerben Kuypers
5. Anton Ferdinande

Volledige uitslag hier

Lees ook: Ryan Kamp bij de jeugd klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Laura Verdonschot

Volledige uitslag hier

Lees ook: Ook Sanne Cant meteen op de afspraak klik

Beloften en elite m/z contract

1. Mathieu Van der Poel (Ned)
2. Wout Van Aert
3. Michael Vanthourenhout
4. Laurens Sweeck
5. Kevin Pauwels

Volledige uitslag hier

Lees ook: Mathieu Van der Poel met eerste kunststukje in Eeklo klik
Kijk en beluister: Video Mathieu Van der Poel: 'Wereldbekertrui is volgende doel' klik

Brico Cross Eeklo klik

Uitslagen 1ste editie Brico cross Geraardsbergen veldritseizoen 16-17 vinden jullie via volgende link


Uitslagen editie 2016 GP stad Eeklo

Nieuwelingen

1. Anton Ferdinande
2. Wannes Vanden Bussche
3. Joren Thys
4. Maarten Clauwaert
5. Stijn Cas

Juniores

1. Florian Vermeersch
2. Seppe Rombouts
3. Jari De Clercq
4. Jente Tielemans
5. Reno Bauters

Dames

1. Sanne Cant
2. Jolien Verschueren
3. Loes Sels
4. Elle Anderson (USA)
5. Joyce Vanderbeken

Elite heren

1. Wout van Aert
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Radomir Simunek (Tsj)
5. Klaas Vantornout

Vind volledige uitslag hier

Uitslagen editie 15-2-2015

Nieuwelingen

1. Florian Vermeersch
2. Andreas Goeman
3. Jonas Smet
4. Arne Vrachten
5. Toon Vandebosch

Juniores

1. Alex Colman
2. Jenko Bonne
3. Han Devos
4. Seppe Rombouts
5. Lander Loockx

Dames

1. Sanne Cant
2. Loes Sels
3. Jolien Verschueren
4. Aida Nuno Palacio (Spa)
5. Lisa Jacobs (Aus)

Elite heren en beloften

1. Wout Van Aert
2. Kevin Pauwels
3. Michael Vanthourenhout
4. Gianni Vermeersch
5. Mathieu Van der Poel (Ned)

Vind volledige uitslag hier

Uitslagen editie 2014

Elite en beloften 

1. Tom Meeusen
2. Michael Vanthourenhout
3. Wout Van Aert
4. Sven Vanthourenhout
5. Toon Aerts

Vind volledige uitslag hier

Juniores 

1. Thijs Aerts
2. Kelvin Bakx (Ned)
3. Thomas Joseph
4. Gianni Van Donink
5. Sybren Jacobs

Nieuwelingen 

1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Louis Overmeire
3. Seppe Rombouts
4. Florian Vermeersch
5. Yentl Bekaert


Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering . Hetzelfde geldt voor twitter.

Zoeken

Kalender

september 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30