Isolteam Warm aanbevolen

GP Hasselt

Datum: 01-12-2018
Land: België
Klassement: Soudal Classics



Kapermolenpark  3500 Hasselt, Elfde-Liniestraat.

Kassa: 12 euro
Voorverkoop, supportersbussen en groepen: 10 euro Tickets
Gratis voor kinderen onder 12 jaar.

Bereikbaarheid  (praktische info)

Bekijk editie 2017 klik
Lees: Kansen voor outsiders op de zege in Soudal GP Hasselt klik

Programma 2018

9u45: 1ste jaars nieuwelingen
10u20: 2de jaars nieuwelingen
11u00: Juniores
12u00 G-sport

13u45: Dames
15u00: Elites + beloften - live op Play Sports

Deelnemerslijst: klik

Uitslagen 2018

Heren

1. Kevin Pauwels
2. Jens Adams
3. Eli Iserbyt
4. Marcel Meisen (Dui)
5. Tom Meeusen
6. Corné van Kessel (Ned)
7. David van der Poel (Ned)
8. Tim Merlier
9. Nicolas Cleppe
10. Jim Aernouts

volledige uitslag klik

Lees: Een sterke Kevin Pauwels zegeviert in Hasselt klik

Dames

1. Ellen Van Loy
2. Denise Betsema (Ned)
3. Sanne Cant
4. Loes Sels
5. Inge Van der Heijden (Ned)
6. Marthe Truyen
7. Joyce Vanderbeken
8. Aniek Van Alphen (Ned)
9. Maghalie Rochette (Can)
10. Lizzy Witlox (Ned)

volledige uitslag klik

Lees: Ellen Van Loy van start tot finish aan de leiding in de GP Hasselt klik

Juniores

Foto© TFoto-Wouter Toelen

1. Ryan Cortjens
2. Ward Huybs
3. Lewis Askey (GBr)
4. Arne Baers
5. Cedric Vandesompel

volledige uitslag klik

Lees: Ryan Cortjens heeft de Soudal GP Hasselt gewonnen klik

Nieuwelingen

Lees: Niels Ceulemans, Jente Michels en Senne Knaven op het hoogste schavotje bij de nieuwelingen klik

2de jaars

Foto© TFoto-Wouter Toelen

1. Jente Michels
2. Matyas Kopecky (Ned)
3. Mathis Avondts
4. Lucas Janssen (Ned)
5. Bailey Groenendaal (Ned)

volledige uitslag klik

1ste jaars

Foto© TFoto-Wouter Toelen

1. Niels Ceulemans
2. Jesper Schins (Ned)
3. Kenay De Moyer
4. Iben Rommelaere
5. Bjorn Koster (Ned)

volledige uitslag klik

meisjes

Foto© TFoto-Wouter Toelen

1. Senne Knaven (Ned)
2. Mirre Knaven (Ned)
3. Mirthe Van Den Brande
4. Julia Kopecky (Ned)
5. Julie Roelandts

Parcours


Info 2017

Lees: Kapermolenpark biedt kansen voor outsiders klik

Uitslagen 2-12-2017

Elite heren en beloften

 Foto: ©Photopress.be

1. Corné van Kessel (Ned)
2. Toon Aerts
3. David Van der Poel (Ned)
4. Tim Merlier
5. Tom Meeusen
6. Quinten Hermans
7. Wietse Bosmans
8. Vincent Baestaens
9. Dieter Vanthourenhout
10. Diether Sweeck

volledige uitslag klik

Lees en bekijk interview: Van Kessel klopt Aerts na bloedstollende finale in Hasselt klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Loes Sels
2. Ellen Van Loy
3. Ceylin Alvarado (Ned)
4. Karen Verhestraeten
5. Denise Betsema (Ned)

volledige uitslag klik

Lees: Loes Sels wint voor het eerst sinds het BK 2008 een A-cross klik

Juniores

1. Jarno Bellens
2. Ryan Cortjens
3. Maxim Dewulf
4. Anton Ferdinande
5. Arno Van Den Broeck

volledige uitslag klik

Nieuwelingen

1. Thibau Nys
2. Lennert Belmans
3. Steijn Willemsen
4. Ward Huybs
5. Yorben Lauryssen

volledige uitslag klik

Lees: Finishfoto duidt Nys als winnaar aan klik

Parcours



Uitslagen editie 2016

Lees ook: Wat vermag Klaas Vantornout in het Hasseltse Kapermolenpark klik

Elite heren en beloften

1. Laurens Sweeck
2. Clement Venturini (Fra)
3. Corné van Kessel (Ned)
4. Vincent Baestaens
5. Wietse Bosmans
6. Tim Merlier
7. Philip Walsleben (Dui)
8. Quinten Hermans
9. Marcel Meisen (Dui)
10. Gianni Vermeersch

volledige uitslag klik

Lees ook: Laurens Sweeck topt internationaal podium in Hasselt klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Elle Anderson (USA)
4. Christine Majerus (Lux)
5. Joyce Vanderbeken

volledige uitslag klik

Lees ook: 

Sanne Cant ook in Hasselt aan winnende hand - zeges voor Tom Pidcock en Witse Meeussen klik

Juniores

1. Thomas Pidcock (GBr)
2. Arne Vrachten
3. Sander Lemmens
4. Sander De Vet
5. Julian Siemons

volledige uitslag klik
 

Nieuwelingen

1. Witse Meeussen
2. Ryan Cortjens
3. Dante Coremans
4. Thibau Nys
5. Noah Vreeswijk (Ned)

volledige uitslag klik   

U17 meisjes klik

1. Pien Limpens

Parcours




Uitslagen editie 2015

Elite heren

1. Sven Nys
2. Tom Meeusen
3. Kevin Pauwels
4. Diether Sweeck
5. Laurens Sweeck

volledige uitslag klik (zodra beschikbaar)

Dames

1. Sanne Cant
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Ellen Van Loy
4. Helen Wyman (GBr)
5. Bianca Van Den Hoeck (Ned)

volledige uitslag klik

Juniores

1. Arne Vrachten
2. Timo Kielich
3. Mathijs Wuyts
4. Pieter-Jan Vliegen
5. Jente Tielemans

volledige uitslag klik 

Nieuwelingen

1. Niels Vandeputte
2. Arno Van Den Broeck
3. Len Dejonghe
4. Ryan Cortjens
5. Bart Artz (Ned)

volledige uitslag klik

Anno 2015 Wietse Bosmans niet, lees klik


Uitslagen editie 6-12-2014

Nieuwelingen

1. Andreas Goeman
2. Tristan Parrotta (Lux)
3. Arno Debeir
4. Arne Vrachten
5. Toon Vandebosch

volledige uitslag nieuwelingen: klik (zodra beschikbaar) of klik

Juniores

1. Thijs Wolsink (Ned)
2. Alessio D'hoore
3. Jarne Driesen
4. Briek Hermans
5. Han Devos

volledige uitslag juniores: klik (zodra beschikbaar) of klik

Beloften

1. Diether Sweeck
2. Laurens Sweeck
3. Michael Vanthourenhout
4. Toon Aerts
5. Yorben Van Tichelt

volledige uitslag beloften: klik (zodra beschikbaar)

Dames

1. Sanne Cant
2. Pauline Ferrand-Prevot (Fra)
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Pavla Havlikova (Tsj)

volledige uitslag dames: klik (zodra beschikbaar)

Elite heren

1. Kevin Pauwels
2. Wout van Aert
3. Tom Meeusen
4. Sven Nys
5. Lars Van der Haar (Ned)

Alle uitslagen zodra beschikbaar: klik of klik



Uitslagen editie 2013

Nieuwelingen: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

1. Mitch Groot
2. Alex Colman
3. Alessio Dhoore
4. Jarno Liessens
5. Tom Peters (Ned)

Juniores: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

2. Eli Iserbyt
3. Kobe Goossens
4. Stijn Caluwe
5. Sieben Wouters (Ned)

Beloften/U23: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Gianni Vermeersch
4. Tim Merlier
5. Laurens Sweeck

Dames: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)

2. Helen Wyman (GBr)
3. Gabriella Durrin Day (GBr)
4. Nikki Harris (GBr)
5. Pavla Havlikova (Tsj)

Elite: klik (volledige uitslag wielerbond Vlaanderen)



Winnaars 2012

Elite: Sven Nys
Dames: Sanne Cant
Beloften: Wietse Bosmans
Juniores: Mathieu Van der Poel
Nieuwelingen: Eli Iserbyt

Volledige uitslag via Wielerbond: klik


Winnaars

Palmares Hasselt

5 x Sven Nys

3 x Kevin Pauwels

2005 Sven Nys
2006 Gerben de Knegt (Ned)
2007 Sven Nys
2008 Bart Wellens
2009 Zdenek Stybar
2010 2011 Kevin Pauwels
2012 Sven Nys
2013 Sven Nys
2014 Kevin Pauwels
2015 Sven Nys
2016 Laurens Sweeck
2017 Corné van Kessel (Ned)


Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering. Ook twitter niet 




Zoeken

Kalender

december 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31