Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Wereldkampioenschap in Bogense (Denemarken)

Datum: 02-02-2019
Land: Denemarken
Klassement: Wereldkampioenschap



inkom op zaterdag in voorverkoop € 23 (excl kost aankoop online)
inkom zaterdag + zondag in voorverkoop € 35 (excl kost aankoop online)
aan de kassa: op zaterdag of zondag € 25 - combi € 37

Programma 2/2/2019 WK veldrijden - Live op oa Sporza

11u00 juniores - jongens - startlijst klik - Historiek podia WK juniores 1979-2018 klik

13u00 beloften heren - startlijst klik - Historiek podia WK beloften 1996-2018 klik

15u00 elite dames - startlijst klik - Historiek podia WK elite dames 2000-2018 klik

update: alle wedstrijden zouden 5 min na het aangegeven uur starten

Belgische selecties klik
Nederlandse selecties klik
Lees: Organisatie WK veldrijden 2019 in Bogense denkt aan de Belgen klik
Lees: Dames CCC Liv met grote ambities naar Bogense afgereisd klik
Lees: Uittredend wereldkampioen juniores Ben Tulett put vertrouwen klik
Kijk: Belgian Cycling Team op parcoursverkenning klik
Lees: Pakt Eli Iserbyt morgen zijn derde wereldtitel bij de beloften? klik
Lees: WK veldrijden 2022 in Fayetteville klik
Cross-box: kort maar niet minder interessant klik

Parcours

Uitslagen 

Juniores

1. Ben Tulett (GBr)
2. Witse Meeussen
3. Ryan Cortjens
4. Thibau Nys
5. Pim Ronhaar (Ned)
6. Tom Lindner (Dui)
7. Carlos Canal Blanco (Spa)
8. Lennert Belmans
9. Jakub Toupalik (Tsj)
10. Theo Thomas (Fra)

volledige uitslag klik

België wint landenklassement klik

Lees: Ben Tulett volgt zichzelf op als wereldkampioen bij de juniores klik

Beloften

1. Tom Pidcock (GBr)
2. Eli Iserbyt
3. Antoine Benoist (Fra)
4. Tomas Kopecky (Tsj)
5. Jakob Dorigoni (Ita)
6. Ben Turner (GBr)
7. Ryan Kamp (Ned)
8. Loris Rouiller (Zwi)
9. Thomas Mein (Gbr)
10. Niels Vandeputte

volledige uitslag klik

Britten winnen landenklassement klik

Lees: Tom Pidcock pakt de tweede wereldtitel voor de Britten in Bogense klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Marianne Vos (Ned)
4. Denise Betsema (Ned)
5. Annemarie Worst (Ned)
6. Jolanda Neff (Zwi)
7. Katie Keough (USA)
8. Nikki Brammeier (GBr)
9. Sophie de Boer (Ned)
10. Ellen Van Loy

volledige uitslag klik

Nederland wint het landenklassement klik

Lees: Sanne Cant overklast en pakt derde wereldtitel op rij! klik
Lees: Ontgoocheling in Nederlands kamp na wedstrijd elite dames klik

WK veldrijden 2018 in Valkenburg (uitslagen, reacties, foto's, ...) - zaterdag klik  - zondag  klik


Zoeken

Kalender

augustus 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031