Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Rectavit GP Pelt

Datum: 06-10-2019
Land: België
Klassement: Rectavit Series


Na 7 seizoenen worden Soudal Classics voortaan Rectavit Series, lees hier
 
Provinciaal Domein Dommelhof
Toekomstlaan 5 
3910 Neerpelt 
 
Tickets: 10 euro in voorverkoop, 12 euro aan de kassa. Tot 12 jaar gratis
 
Lees: Laurens Sweeck gaat voor vier op een rij in GP Pelt klik
Lees: Jolien Verschueren start komend/dit weekend in Meulebeke én Pelt klik
Lees: Start van het veldritseizoen komend/dit weekend voor Triple 7 klik
 
Programma 2019
 
10u00: jeugdinitiatie
11u00: MTB Peltenaars
11u50: juniores
 
Live op betaalzender van Telenet, in uitgesteld relais op Eurosport (Ned) en samenvatting op Sporza
 
13u45: Dames
15u00: Beloften en elite heren
 
Deelnemers:
 
Uitslagen 2019
 
Juniores
 
fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Thibau Nys
2. Ward Huybs
3. Yorben Lauryssen
4. Arne Baers
5. Tibor del Grosso (Ned)
 
volledige uitslag klik of klik
 
Lees: Thibau Nys toont zich de beste bij de juniores in Pelt klik
 
Dames
 
fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
2. Yara Kastelijn (Ned)
3. Shirin van Anrooij (Ned)
4. Ellen Van Loy
5. Sanne Cant
 
volledige uitslag klik of klik
 
Lees: Alvarado pakt in Pelt haar tweede zege van het weekend klik
 
Heren  - zware maar mooie wedstrijd
 
fotocredit TFoto-Wouter Toelen
 
1. Laurens Sweeck
2. Quinten Hermans
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Tom Meeusen
5. Timo Kielich
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Laurens Sweeck zegeviert op Dommelhof voor 4de jaar op rij klik
 
Parcours
 
Info 2018
 
Lees: Total G-supporterstrofee wordt gelanceerd in Neerpelt klik
Lees: Quinten Hermans wil goede vorm verzilveren in Soudal GP Neerpelt klik
 
Uitslagen editie 2018
 
Lees: Laurens Sweeck pakt voor derde keer op rij de zege in Neerpelt klik
Lees: Thibau Nys met voorsprong de betere in Soudal GP Neerpelt klik
Lees: Denise Betsema pakt verdiende zege in het Dommelhof klik
 
Elite heren en beloften
 
1. Laurens Sweeck
2. Marcel Meisen (Dui)
3. David van der Poel (Ned)
4. Diether Sweeck
5. Tom Meeusen
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Denise Betsema (Ned)
2. Ceylin del Carmen Alvarado (Ned)
3. Laura Verdonschot
4. Loes Sels
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Juniores
 
1. Thibau Nys
2. Ward Huybs
3. Ryan Cortjens 
4. Luke Verburg (Ned)
5. Arne Baers
 
Volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
1. Mathis Avondts
2. Brent Blommen
3. Pieter Pauwels
4. Mauro Delmé
5. Renzo Geurs
 
1ste jaars
 
1. Aaron Dockx
2. Frank Aron Ragilo (Est)
3. Victor Hannes
 
Meisjes
 
1. Jane Zoë Backstedt (GBr)
2. Laura Lizette Sander (Est)
3. Lies'l Schevenels
 
Volledige uitslag nieuwelingen klik
 
Parcours
 

 
Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering . Hetzelfde geldt voor twitter
 
Uitslagen 2017
 
Heren
 
1. Laurens Sweeck
2. Quinten Hermans
3. Jens Adams
4. Kevin Pauwels
5. Vincent Baestaens
 
Volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Ellen Van Loy
2. Nikki Brammeier (GBr)
3. Helen Wyman (GBr)
4. Loes Sels
5. Alice Maria Arzuffi (Ita)
 
volledig klik
Vimeo: Ellen Van Loy na haar zege in Neerpelt klik
 
Juniores
 
1. Gerben Kuypers
2. Witse Meeussen
3. Len Dejonghe
4. Yente Peirens
5. Michael Bervoets
 
Nieuwelingen
 
1. Ward Huybs
2. Thibau Nys
3. Jetze Van Campenhout
4. Dante Coremans
5. Arne Baers
 
 
Uitslagen 1-10-2016
 
Lees ook: 
 
- Dieter Vanthourenhout: 'Waarom niet samen met Michael op Neerpelts podium klik
- Erwin Vervecken verwacht open en spannende Soudal GP Neerpelt klik
 
Heren
 
1. Laurens Sweeck
2. Jens Adams
3. Michael Vanthourenhout
4. Michael Boros (Tsj)
5. Thijs van Amerongen (Ned)
6. Wietse Bosmans
7. Philipp Walsleben (Dui)
8. Tom Meeusen
9. Quinten Hermans
10. Stan Godrie (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees ook: Laurens Sweeck wint eerste Soudal Classic met voorsprong klik
 
Dames
 
1. Sophie De Boer (Ned)
2. Laura Verdonschot
3. Nikki Brammeier (Harris) (GBr)
4. Ellen Van Loy
5. Maud Kaptheijns (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
 
Juniores
 
1. Pieter-Jan Vliegen
2. Niels Vandeputte
3. Arne Vrachten
4. Brent Braes
5. Gerben Kuypers
 
volledige uitslag klik
 
Nieuwelingen
 
1. Ryan Cortjens
2. Witse Meeussen
3. Thibau Nys
4. Joachim Van Looveren
5. Michael Bervoets
 
volledige uitslag klik
 
 
 
 
Uitslagen 26-9-2015
 
Elite heren en beloften
 
1. Wout van Aert
2. Kevin Pauwels
3. Laurens Sweeck
4. Tim Merlier
5. Jens Adams
 
volledige uitslag klik
 
Elite dames
 
1. Sanne Van Paassen (Ned)
2. Ellen Van Loy
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Jolien Verschueren
5. Nikki Harris (GBr)
 
Juniores
 
1. Jappe Jaspers
2. Thijs Wolsink (Ned)
3. Toon Vandebosch
4. Tijl Pauwels
5. Reno Bauters
 
Nieuwelingen
 
1. Gerben Kuypers
2. Niels Vandeputte
3. Bart Hazekamp (Ned)
4. Lloyd Sprangers
5. Mees Hendrikx (Ned)
 
 
 
Uitslagen editie 2014
  
Nieuwelingen
 
1. Florian Vermeersch
2. Arno Debeir
3. Arne Vrachten
4. Lloyd Sprangers
5. Dante Scoponi
  
Juniores
 
1. Eli Iserbyt
2. Jappe Jaspers
3. Max Gulickx (Ned)
4. Thijs Wolsink (Ned)
5. Gianni Siebens
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Loes Sels
3. Ellen Van Loy
4. Nikki Harris (GBr)
5. Sophie De Boer (Ned)
6. Laura Verdonschot
 
Elite + beloften
 
1. Sven Nys
2. Klaas Vantornout
3. Lars Van der Haar (Ned)
4. Laurens Sweeck
5. Jens Adams
 
Volledige uitslag klik 
 
 
PARCOURS 2014:
 
 

Uitslag editie 2013:

Elite en beloften

1. Niels Albert
2. Sven Nys
3. Philipp Walsleben
4. Kevin Pauwels
5. Bart Aernouts

volledig klik

Dames
 
1. Sanne Cant
2. Sophie De Boer
3. Pavla Havlikova
4. Ellen Van Looy
5. Loes Sels

Juniores

1. Thijs Aerts
2. Stijn Caluwe
3. Yannick Peeters
4. Jelle Schuermans
5. Eli Iserbyt

Nieuwelingen

1. Alessio Dhoore
2. Thijs Wolsink
3. Vandenbosch Victor
4. Alex Colman
5. Driesen Jarne 

Winnaars 2012
 
Elite + beloften: Sven Nys
Dames: Nikki Harris
Juniores: Yannick Peeters
Nieuwelingen: Cedric Beullens
 
 
 
Erelijst
 
6 x Sven Nys
3 x Niels Albert en Laurens Sweeck
 
2005 Bart Wellens
2006 Niels Albert
2007 Sven Nys
2008 Sven Nys
2009 Niels Albert
2010 Sven Nys
2011 Sven Nys
2012 Sven Nys
2013 Niels Albert
2014 Sven Nys
2015 Wout van Aert
2016 Laurens Sweeck
2017 Laurens Sweeck
2018 Laurens Sweeck
 
 
 
Enkele berichten Soudal Classic: klik
 
 
 
 
 
 

Zoeken

LIVE jeugd

Kalender

oktober 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031