Ardooie kermiscross

Datum: 18-10-2018
Land: België
Klassement: Andere


Ardooie
Start en aankomst: Stationsstraat, 8850 Ardooie

Traditioneel op donderdag
 
Programma 
 
12u00: Masters B en C
13u00: Amateurs en masters A
14u15: Dames Elite
15u45: Elite en Beloften

Deelnemers:  

Uitslagen 2017

Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Wout van Aert
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Marcel Meisen (Dui)
5. Gianni Vermeersch

volledige uitslag klik

Foto's: klik
Lees: Geen maat op Wout van Aert in Ardooie klik

Dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Katie Compton (USA)
2. Ellen Van Loy
3. Loes Sels
4. Kim Van de Steene
5. Jolien Verschueren

volledige uitslag klik

Masters A/Amateurs

1. Laudelino Lammens
2. Nicky David
3. Kristof Cop
4. Auke Theuninck
5. Valentijn Van De Velde

Masters B

1. Edwin Raats (Ned)
2. Bjorn Rondelez
3. Jef Paeshuyse
4. Andy De Smet
5. Patrick Bassez

Masters C

1. Guido Verhaegen
2. Mark Verloo
3. Dirk Mertens
4. Mario Lammens
5. Jan Houwen

volledige uitslag klik



Parcours



Uitslagen 2016

Verslag: Wout van Aert en Sanne Cant genieten van West-Vlaams modderfeest klik
Foto's: De veldrijders mochten nog eens ploeteren in Ardooie kermiscross klik


Heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Wout van Aert
2. Toon Aerts
3. Klaas Vantornout
4. Michael Vanthourenhout
5. Quinten Hermans
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Nicolas Cleppe
8. Laurens Sweeck
9. Gianni Vermeersch
10. Jens Adams

volledige uitslag klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Thalita de Jong (Ned)
3. Elle Anderson (USA)
4. Jolien Verschueren
5. Ellen Van Loy

volledige uitslag klik

Amateurs en Masters A

1. Dieter Coussens
2. Yoni De Bock
3. Jef Paeshuyse
4. Luuk Nissen (Ned)
5. Bryan Vispoel

Masters B

1. Kris Lapere
2. Bjorn Rondelez
3. Edwin Raets (Ned)
4. Timmy Maes
5. Steve Gruwier

Masters C

1. Dirk Mertens
2. Maria Lammens
3. Tim Costello (GBr)
4. Rudi Wille
5. Jan Houwen

Volledige uitslag Amateurs, Masters A, B en C klik

Uitslagen 2015

Elite en beloften

1. Tom Meeusen
2. Sven Nys
3. Julien Taramarcaz (Zwi)
4. Tim Merlier
5. Eli Iserbyt

volledige uitslag klik

Elite dames

1. Thalita De Jongh (Ned)
2. Ellen Van Loy
3. Jolien Verschueren
4. Amanda Miller (USA)
5. Loes Sels

volledige uitslag klik

Amateurs - Masters A

1. Kristof Cop
2. Kendric Van Grembergen (Mast A)
3. Pieter Dewitte
4. Steve Gruwier (Mast A)
5. Koen Diels (Mast A)

Masters B

1. Bjorn Rondelez
2. Kris Lapere
3. Edwin Raats (Ned)
4. Kris Verhooghe
5. Timmy Maes

Masters C

1. Guido Verhaegen
2. Mark Verloo
3. Patrick Reas
4. Dirk Mertens
5. Mario Lammens

Masters D

1. Dave Mc Mullen (GBr)
2. Andrew Roberts (GBr)
3. Philippe Deheegher
4. Noel Verzele
5. Franki Holvoet

volledige uitslag Masters en Amateurs klik

Parcours


 
Uitslagen editie 2014
 
Amateurs en Masters A
 
1. Dewitte Pieter
2. Steve Gruwier
3. Sten Raeymakers
4. Dieter Coussens
5. Mathias Snoeck
 
volledige uitslag: klik
 
Masters B
 
1. Edwin Raats (Ned)
2. Johan Mynheer
3. Crispin Doyle (GBr)
4. Daniel Guest (GBr)
5. Nico Bogaert
 
volledige uitslag: klik
 
Master C
 
1. Dirk Mertens
2. Mario Lammens
3. Ludwig Gladines
4. Mark Verloo
5. Rudi Wille
 
volledige uitslag: klik
 
Master D
 
1. Dave McMullen (GBr)
2. Daniel Van Oosterwyck
3. François Mertens
4. Andrew Roberts (GBr)
5. Philippe Deheegher
 
volledige uitslag: klik
 
Elite en beloften
 
2. Tom Meeusen
3. Philipp Walsleben (Dui)
4. Joeri Adams
5. Tim Merlier
 
volledige uitslag: klik 

Uitslagen editie 2013

Elite en beloften

2. Niels Albert
3. Pilipp Walsleben (Dui)
4. Tom Meeusen
5. Gianni Vermeersch

Volledige uitslag Wielerbond Vlaanderen: klik

Amateurs en Masters A

1. Steve Gruwier
2. Ruben Vandevelde
3. Jochen Heylens
4. Timmy Maes
5. Glenn Sluyts

Volledige uitslag Wielerbond Vlaanderen: klik

Winnaars 2012

Elite + beloften: Klaas Vantornout
Amaterus en Masters A: Jochen Heylens
Masters B: Edwin Raats
Masters C: Wim Van Den Bergh
 
 
Erelijst
 
3 x Paul Herijgers
3 x Niels Albert
3 x Zdenek Stybar
2 x Bart Wellens
2 x Klaas Vantornout
 
1995 Pedro Roselle
1996 Paul Herijgers
1997 Paul Herijgers
1998 Paul Herijgers
1999 Bjorn Rondelez
2000 Bart Wellens
2001 Peter Vansantvliet
2002 Erwin Vervecken
2003 Wim Jacobs
2004 Sven Vanthourenhout
2005 Bart Wellens
2006 Zdenek Stybar
2007 Niels Albert
2008 Niels Albert
2009 Niels Albert
2010 Zdenek Stybar
2011 Zdenek Stybar
2012 Klaas Vantornout
2013 Klaas Vantornout
2014 Michael Vanthourenhout
2015 Tom Meeusen - Dames: Thalita de Jong (Ned)
2016 Wout van Aert - Dames: Sanne Cant



Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering


Zoeken

Scherpe blik van ... Retro - Scherpe BlikkenRetro - Scherpe Blikken

Kalender

augustus 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031