Ladbrokes
Isolteam Warm aanbevolen

Ardooie kermiscross

Datum: 17-10-2019
Land: België
Klassement: Andere


Ardooie
Start en aankomst: Stationsstraat, 8850 Ardooie
 
Traditioneel op donderdag
 
Lees: Creafin-Fristads mét Tim Merlier naar Ardooie klik
 
Programma 
 
12u00: Masters B en C
13u00: Amateurs en masters A
14u15: Dames Elite
15u45: Elite en Beloften
 
Deelnemers: klik 
Ook kersvers winnaar van Parijs-Tours, Jelle Wallays, wordt gemeld door de organisatie
 
Uitslagen 2019
 
Heren
 
1. Gianni Vermeersch
2. Tom Pidcock (GBr)
3. Tim Merlier
4. Thijs Aerts
5. Nicolas Cleppe
 
volledig klik
 
Lees: Gianni Vermeersch zegeviert in Ardooie klik
 
Dames
 
1. Kim Van de Steene - solo naar de zege
2. Katie Compton (USA)
3. Joyce Vanderbeken
4. Alicia Franck
5. Ellen Van Loy
6. Thalita de Jong (Ned)
 
volledige uitslag klik
 
Lees: Kim Van de Steene pakt uit in Ardooie klik
 
Masters A
 
1. Julien Kaise
2. Jens Teirlinck
3. Jorn Montaigne
4. Pieter Dewitte
5. Kristof Cop
 
 
Masters B
 
1. Bjorn Rondelez
2. Kris Lapere
3. Andy De Smet
 
Masters C - D
 
1. Dirk Mertens
2. Mark Verloo - winnaar D
3. Christophe Logier

Masters C
 
1. Dirk Mertens
2. Christophe Logier
3. Eddy Gyselinck
 
Masters D
 
1. Mark Verloo
2. Ivan Coopman
3. Rudy Bloemmen
 
volledige uitslag klik
 
 
 
Info 2018
 
Lees: Kermiscross Ardooie nieuwe kans voor Wout van Aert op zege klik
Lees: Loes Sels wint vierde editie van Kermiscross Ardooie voor dames klik
Lees: Wout van Aert wint Kermiscross in Ardooie klik
Foto's klik
 
Uitslagen
 
Heren
 
Foto© Veldritkrant.be
 
1. Wout van Aert
2. Gianni Vermeersch
3. Toon Aerts
4. Michael Vanthourenhout
5. Eli Iserbyt
 
Volledige uitslag  klik
 
Dames
 
Foto© Veldritkrant.be
 
1. Loes Sels
2. Ellen Van Loy
3. Katie Compton (USA)
4. Nikki Brammeier (GBr)
5. Kim Van De Steene
 
volledige uitslag klik
 
Amateurs/Masters A
 
1. Mathias Van De Velde
2. Nicky David
3. Valentijn Van De Velde
4. Jorn Montaigne
5. Auka Theuni
 
Masters B
 
1. Kris Lapere
2. Jef Paeshuyse
3. Andy De Smet
4. Jelle Vets
5. Nico Bogaert
 
Master C
 
1. Mark Verloo
2. Georges Hauterat
3. Christophe Logier
4. Mario Lammens
5. Wim Van Den Berghe
 
volledige uitslag amateurs en masters klik
 
 
 

Parcours


Uitslagen 2017
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Wout van Aert
2. Toon Aerts
3. Michael Vanthourenhout
4. Marcel Meisen (Dui)
5. Gianni Vermeersch
 
volledige uitslag klik
 
Foto's: klik
Lees: Geen maat op Wout van Aert in Ardooie klik
 
Dames
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Katie Compton (USA)
2. Ellen Van Loy
3. Loes Sels
4. Kim Van de Steene
5. Jolien Verschueren
 
volledige uitslag klik
 
Masters A/Amateurs
 
1. Laudelino Lammens
2. Nicky David
3. Kristof Cop
4. Auke Theuninck
5. Valentijn Van De Velde
 
Masters B
 
1. Edwin Raats (Ned)
2. Bjorn Rondelez
3. Jef Paeshuyse
4. Andy De Smet
5. Patrick Bassez
 
Masters C
 
1. Guido Verhaegen
2. Mark Verloo
3. Dirk Mertens
4. Mario Lammens
5. Jan Houwen
 
volledige uitslag klik
 
 
 
Parcours
 
 
Uitslagen 2016
 
Verslag: Wout van Aert en Sanne Cant genieten van West-Vlaams modderfeest klik
Foto's: De veldrijders mochten nog eens ploeteren in Ardooie kermiscross klik
 
Heren
 
 Foto: ©Photopress.be
 
1. Wout van Aert
2. Toon Aerts
3. Klaas Vantornout
4. Michael Vanthourenhout
5. Quinten Hermans
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Nicolas Cleppe
8. Laurens Sweeck
9. Gianni Vermeersch
10. Jens Adams
 
volledige uitslag klik
 
Dames
 
1. Sanne Cant
2. Thalita de Jong (Ned)
3. Elle Anderson (USA)
4. Jolien Verschueren
5. Ellen Van Loy
 
volledige uitslag klik
 
Amateurs en Masters A
 
1. Dieter Coussens
2. Yoni De Bock
3. Jef Paeshuyse
4. Luuk Nissen (Ned)
5. Bryan Vispoel
 
Masters B
 
1. Kris Lapere
2. Bjorn Rondelez
3. Edwin Raets (Ned)
4. Timmy Maes
5. Steve Gruwier
 
Masters C
 
1. Dirk Mertens
2. Maria Lammens
3. Tim Costello (GBr)
4. Rudi Wille
5. Jan Houwen
 
Volledige uitslag Amateurs, Masters A, B en C klik
 
Uitslagen 2015
 
Elite en beloften
 
1. Tom Meeusen
2. Sven Nys
3. Julien Taramarcaz (Zwi)
4. Tim Merlier
5. Eli Iserbyt
 
volledige uitslag klik
 
Elite dames
 
1. Thalita De Jongh (Ned)
2. Ellen Van Loy
3. Jolien Verschueren
4. Amanda Miller (USA)
5. Loes Sels
 
volledige uitslag klik
 
Amateurs - Masters A
 
1. Kristof Cop
2. Kendric Van Grembergen (Mast A)
3. Pieter Dewitte
4. Steve Gruwier (Mast A)
5. Koen Diels (Mast A)
 
Masters B
 
1. Bjorn Rondelez
2. Kris Lapere
3. Edwin Raats (Ned)
4. Kris Verhooghe
5. Timmy Maes
 
Masters C
 
1. Guido Verhaegen
2. Mark Verloo
3. Patrick Reas
4. Dirk Mertens
5. Mario Lammens
 
Masters D
 
1. Dave Mc Mullen (GBr)
2. Andrew Roberts (GBr)
3. Philippe Deheegher
4. Noel Verzele
5. Franki Holvoet
 
volledige uitslag Masters en Amateurs klik
 
Parcours
 
 
Uitslagen editie 2014
 
Amateurs en Masters A
 
1. Dewitte Pieter
2. Steve Gruwier
3. Sten Raeymakers
4. Dieter Coussens
5. Mathias Snoeck
 
volledige uitslag: klik
 
Masters B
 
1. Edwin Raats (Ned)
2. Johan Mynheer
3. Crispin Doyle (GBr)
4. Daniel Guest (GBr)
5. Nico Bogaert
 
volledige uitslag: klik
 
Master C
 
1. Dirk Mertens
2. Mario Lammens
3. Ludwig Gladines
4. Mark Verloo
5. Rudi Wille
 
volledige uitslag: klik
 
Master D
 
1. Dave McMullen (GBr)
2. Daniel Van Oosterwyck
3. François Mertens
4. Andrew Roberts (GBr)
5. Philippe Deheegher
 
volledige uitslag: klik
 
Elite en beloften
 
2. Tom Meeusen
3. Philipp Walsleben (Dui)
4. Joeri Adams
5. Tim Merlier
 
volledige uitslag: klik 
 
Uitslagen editie 2013
 
Elite en beloften
 
2. Niels Albert
3. Pilipp Walsleben (Dui)
4. Tom Meeusen
5. Gianni Vermeersch
 
Volledige uitslag Wielerbond Vlaanderen: klik
 
Amateurs en Masters A
 
1. Steve Gruwier
2. Ruben Vandevelde
3. Jochen Heylens
4. Timmy Maes
5. Glenn Sluyts
 
Volledige uitslag Wielerbond Vlaanderen: klik

Winnaars 2012
 
Elite + beloften: Klaas Vantornout
Amaterus en Masters A: Jochen Heylens
Masters B: Edwin Raats
Masters C: Wim Van Den Bergh
 
 
Erelijst
 
3 x Paul Herijgers
3 x Niels Albert
3 x Zdenek Stybar
2 x Bart Wellens
2 x Klaas Vantornout
 
1995 Pedro Roselle
1996 Paul Herijgers
1997 Paul Herijgers
1998 Paul Herijgers
1999 Bjorn Rondelez
2000 Bart Wellens
2001 Peter Vansantvliet
2002 Erwin Vervecken
2003 Wim Jacobs
2004 Sven Vanthourenhout
2005 Bart Wellens
2006 Zdenek Stybar
2007 Niels Albert
2008 Niels Albert
2009 Niels Albert
2010 Zdenek Stybar
2011 Zdenek Stybar
2012 Klaas Vantornout
2013 Klaas Vantornout
2014 Michael Vanthourenhout
2015 Tom Meeusen - Dames: Thalita de Jong (Ned)
2016 Wout van Aert - Dames: Sanne Cant
2017 Wout van Aert - Dames: Katie Compton (USA)
2018 Wout van Aert - Dames: Loes Sels
 
 
Onze acties waarbij we inkomtickets weggeven worden op geen enkele manier gesponsord, ondersteund, ... door en/of zijn geassocieerd met facebook. Facebook is op geen enkele manier verantwoordelijk voor deze acties en uitvoering
 

Zoeken

Kalender

december 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031