Isolteam Warm aanbevolen

Europees kampioenschap in Tabor

Datum: 05-11-2017
Land: Tsjechië
Klassement: Europees Kampioenschap


later meer info


Programma 

9u00: juniores
10u15: U23/beloften dames
11u30: U23/beloften heren
13u00: elite dames
14u30: elite heren

Live op Sporza vanaf 13u30 . Vanaf 13u via de livestream van sporza.be

Deelnemers (startlist): juniores - U23 dames -U23 heren - elite dames - elite heren (klik op categorie)

Sophie De Boer moet forfait geven wegens nog niet fit genoeg.

Lees: Bondscoach Sven Vanthourenhout over zijn keuzes in EK-selectie klik
Lees: Nederlands bondscoach De Knegt: 'Hoge verwachtingen op EK' klik
Lees: Wanneer zien we de Nederlandse kampioenentrui terug? klik
Foto's: EK veldrijden 2017 - parcoursverkenning klik

Uitslagen 2017 - Lees: De Europese kampioenschappen in een notendop klik

Elite heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) - Europees kampioen
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Toon Aerts
4. Michael Vanthourenhout
5. David Van der Poel (Ned)
6. Jens Adams
7. Michael Borös (Tsj)
8. Laurens Sweeck
9. Corné Van Kessel (Ned)
10. Kevin Pauwels

volledige uitslag klik

Bekijk samenvatting: Mathieu Van der Poel domineerde van start tot finish in Tabor klik

Elite dames

 Foto: ©Photopress.be 

1. Sanne Cant - Europees kampioene
2. Lucinda Brand (Ned)
3. Alice Maria Arzuffi (Ita)
4. Annemarie Worst (Ned)
5. Maud Kaptheijns (Ned)
6. Eva Lechner (Ita)
7. Ellen Van Loy
8. Helen Wyman (GBr)
9. Denise Betsema (Ned)
10. Pavla Havlikova (Tsj)

volledige uitslag klik

Lees en bekijk samenvatting: Derde titel in 2017 voor Sanne Cant klik

U23 heren

 Foto: ©Photopress.be

1. Eli Iserbyt - Europees kampioen
2. Tom Pidcock (GBr)
3. Sieben Wouters (Ned)
4. Joshua Dubau (Fra)
5. Jens Dekker (Ned)
6. Antoine Benoist (Fra)
7. Yannick Peeters
8. Sandy Dujardin (Fra)
9. Thijs Aerts
10. Jelle Schuermans

volledige uitslag klik

U23 dames

 Foto: ©Photopress.be

1. Chiara Teocchi (Ita) - Europees kampioene
2. Laura Verdonschot
3. Nikola Noskova (Tsj)
4. Ceylin Alvarado (Ned)
5. Yara Kastelijn (Ned)
6. Nadja Heigl (Aut)
7. Magdalena Misonova (Tsj)
8. Silvia Persico (Ita)
9. Inge Van der Heijden (Ned)
10. Adéla Safarova (Tsj)
11. Suzanne Verhoeven
14. Axelle Bellaert

volledige uitslag klik

Juniores

 Foto: ©Photopress.be

1. Loris Rouiller (Zwi) - Europees kampioen
2. Tomas Kopecky (Tsj)
3. Ben Tulett (GBr)
4. Ryan Kamp (Ned)
5. Pim Ronhaar (Ned)
6. Sean Flynn (GBr)
7. Jarno Bellens
8. Vince Van Den Eynde
9. Arno Van Den Broeck
10. Piotr Krynski (Pol)

volledige uitslag klik

Parcours



Volledige uitslag EK Masters 2017 klik

 Foto: ©Photopress.be

Onder andere Kenny Geluykens Europees kampioen in cat. 30-34 j , Nicky David zilver in cat. 35-39 j, Edwin Raats (Ned) Europees kampioen in cat. 45-49j en Guido Verhaegen in cat. 50-54 j

Uitslagen 2016 beloften vinden jullie hier en juniores, elite dames en heren hier

Zoeken

Scherpe blik van ... Retro - Scherpe BlikkenRetro - Scherpe Blikken

Kalender

april 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30