Isolteam Warm aanbevolen

Wereldbekerwedstrijd in Denemarken - Bogense

Datum: 19-11-2017
Land: Denemarken
Klassement: Wereldbeker


Ook de plaats van het WK 2019

Tickets € 10 . Tot 12 jaar gratis (maar je hebt wel ticket nodig !)

Programma 2017

10u00 Juniores
11u20 U23/beloften heren

13u00 Dames
14u30 Elite heren

Live op Play Sports en Playtime van Telenet. Uitzending vanaf 12u45.
Ook op Proximus, Eurosport en NOS

Deelnemers: klik 

Selectie België klik

Lees:
- 38 Belgen naar Deense Bogense (en voorlopig laatste keer Dieter Vanthourenhout) klik
- Mathieu Van der Poel mag naar WB in Bogense klik
- Wereldbeker in Bogense, waar zelfs 'Manneke Pis' thuis is klik
- Weekje rust voor seizoensrevelatie Kaptheijns klik
- Vantornout reed in Koksijde laatste WB-manche uit zijn carrière klik

Bekijk fotoreeks 'Verkenning parcours WB Bogense (Den) klik

Selectie Nederland klik

Blessureleed bij de Nederlandse ploeg:
Mathieu Van der Poel moest tot donderdag rusten omwille van de hechtingen in zijn knie na zijn val in Gavere
Maud Kaptheijns kampt met ontstoken kniewond na val in Rosmalen.
Jens Dekker is niet helemaal fit door schouderblessure opgelopen tijdens het EK.
Kaptheijns wordt vervangen door Denise Betsema.

Uitslagen 19-11-2017

Lees: Van der Poel en Cant winnen en verstevigen hun leiderspositie in de wereldbeker klik

Juniores

1. Tomas Kopecky (Tsj)
2. Mees Hendrikx (Ned)
3. Pim Ronhaar (Ned)
4. Luke Verburg (Ned)
5. Jarno Bellens

volledige uitslag klik

Stand juniores in WB na Bogense klik
1. Tomas Kopecky 105 ptn 2. Pim Ronhaar 105 ptn 3. Mees Hendrikx 80 ptn

Beloften

1. Tom Pidcock (GBr) - leider
2. Eli Iserbyt
3. Sieben Wouters (Ned)
4. Toon Vandebosch
5. Adam Toupalik (Tsj)
6. Antoine Benoist (Fra)
7. Yannick Peeters
8. Thijs Aerts
9. Jelle Schuermans
10. Joshua Dubau (Fra)

volledige uitslag klik 

Stand beloften in WB na Bogense klik
1. Tom Pidcock 120 ptn 2. Eli Iserbyt 95 ptn 3. Adam Toupalik 85 ptn

Dames

 Foto: ©photopress.be

1. Sanne Cant - blijft leidster
2. Helen Wyman (GBr)
3. Kaitlin Keough (USA)
4. Eva Lechner (Ita)
5. Ellen Van Loy
6. Katerina Nash (Tsj)
7. Loes Sels
8. Alice Maria Arzuffi (Ita)
9. Laura Verdonschot
10. Nikki Brammeier (GBr)

volledige uitslag klik

Stand dames in WB na Bogense klik
1. Sanne Cant 290 ptn 2. Kaitlin Keough 251 ptn 3. Sophie De Boer 230 ptn

Podium beloften/U23 dames

1. Laura Verdonschot
2. Ceylin Alvarado (Ned)
3. Fleur Nagengast (Ned)

 Foto: ©photopress.be

Bekijk foto's dames klik

Elite heren

 Foto: ©photopress.be

1. Mathieu Van der Poel (Ned) - blijft leider
2. Wout van Aert
3. Toon Aerts
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Tim Merlier
6. Corné van Kessel (Ned)
7. Laurens Sweeck
8. Quinten Hermans
9. Michael Vanthourenhout
10. Kevin Pauwels

volledige uitslag klik

Stand heren in WB na Bogense klik
1. Mathieu Van der Poel 320 ptn 2. Wout van Aert 220 ptn 3. Lars Van der Haar 219 ptn

Bekijk foto's elite heren klik

Parcours



Transport, parking, ... klik



Zoeken

Scherpe blik van ... Retro - Scherpe BlikkenRetro - Scherpe Blikken

Kalender

april 2018<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30