Isolteam Warm aanbevolen
AGB 24/24

Waregem Cyclocross Masters

Datum: 26-02-2020
Land: België
Klassement: Soudal Classics


Lees: Trialwedstrijd voor de veldrijders op Cyclocross Masters Waregem klik

Bereikbaarheid: info via klik

GRATIS inkom

Programma 2019:

15u00 Jeugdinitiatie - groep 1 (6-8 j)
15u30 Jeugdinitiatie - groep 2 (9-10 j)
16u00 Jeugdinitiatie - groep 3 (11-12j)
16u00 Losrijden renners
17u45 Presentatie renners
18u00 Nieuw side-event - lees klik
19u00 High Jump heren
20u00 wedstrijd elite dames
20u30 wedstrijd elite heren

Deelnemers : klik
Sanne Cant is ziek en moet afhaken klik
Ook Loes Sels en Denise Betsema geven forfait

NIEUW Parcours anno 2019 klik

Uitslag 2019

Dames

1. Helen Wyman (GBr)
2. Alice Maria Arzuffi (Ita)
3. Ellen Van Loy
4. Laura Verdonschot
5. Maud Kaptheijns (Ned)

volledige uitslag klik

Heren

1. Toon Aerts
2. Michael Vanthourenhout
3. Laurens Sweeck
4. Lars van der Haar (Ned)
5. Corné van Kessel (Ned)

volledige uitslag klik

Trial:

Heren

1. Vincent Baestaens - zonder fouten
2. Lars van der Haar (Ned) - 1 fout
3. Niels Vandeputte - 1 fout

Dames

1. Marion Riberolle (Fra)
2. Maud Kaptheijns (Ned)



Tom Meeusen evenaart het record van Jan Denuwelaere van 80 cm in de 'High jump'
2. Dieter Vanthourenhout 65 cm 


Uitslagen 2018 - foto's klik

Van der Poel en Sanne Cant winnen ook in 'Hold your horses'

Tom Meeusen wint 'High jump', foutloos tot en met sprong over 60 cm
Rob Peeters 2de, ook 60 cm
Ter info nog: Mathieu Van der Poel exit op 55 cm, Iserbyt op 40 cm, ...

Heren

1. Mathieu Van der Poel (Ned) - Koning Winter
2. Michael Vanthourenhout
3. Toon Aerts
4. Corné van Kessel (Ned)
5. Tim Merlier

volledige uitslag klik

Dames

1. Sanne Cant
2. Maud Kaptheijns (Ned)
3. Ellen Van Loy
4. Laura Verdonschot
5. Jolien Verschueren

volledige uitslag klik

Uitslagen 2017

Estafette

1. Laurens en Diether Sweeck en Joyce Vanderbeken

High jump

copyright Soudal Classics

1. Jan Denuwelaere 80 cm
2. Tom Meeusen 75 cm
3. Dieter Vanthourenhout 60 cm

Elite heren

1. Wout van Aert
2. Mathieu Van der Poel (Ned) - Koning Winter
3. Kevin Pauwels
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Tom Meeusen

volledige uitslag klik

Dames

1. Sophie De Boer (Ned)
2. Ellen Van Loy
3. Laura Verdonschot
4. Maud Kaptheijns (Ned)
5. Loes Sels 

volledige uitslag klik


Uitslagen 2016

Hoogste Jumper: 

1. Tom Meeusen 70 cm (vorig jaar 75 cm)
2. Jan Denuwelaere 65 cm
3. Sven Nys, Rob Peeters en Dieter Vanthourenhout 60 cm

Elite heren

1. Sven Nys
2. Wout van Aert - Koning winter
3. Lars van der Haar (Ned)
4. Kevin Pauwels
5. Sven Vanthourenhout

volledig klik

Tijdrit heren

1. Radomir Simunek (Tsj) 3'51"01
2. Sven Nys 3'54"19
3. Tim Merlier 3'54"25

volledig klik

Elite dames

1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Jolien Verschueren
4. Sophie De Boer (Ned)
5. Joyce Vanderbeken

volledig klik klik

Tijdrit dames

1. Ellen Van Loy 4'22"80
2. Jolien Verschueren 4'36"73
3. Sanne Cant 4'38"12

volledig klik

Uitslagen editie 25-2-2015

Dames

Cyclocrosswedstrijd

1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Sophie De Boer (Ned)
4. Jolien Verschueren
5. Nikki Harris (GBr)

Tijdrit

1. Ellen Van Loy
2. Sanne Cant
3. Jolien Verschueren
4. Loes Sels
5. Pavla Havlikova (Tsj)

Jumping

1. Sanne Cant 30 cm
2. Pavla Havlikova (Tsj)
3. Maud Kaptheijns (Ned)
4. Shana Maes
5. Ellen Van Loy

volledige uitslag dames wedstrijd, tijdrit, jumping klik


Heren

Cyclocrosswedstrijd

1. Mathieu Van der Poel (Ned) Koning Winter
2. Wout Van Aert
3. Kevin Pauwels
4. Lars Van der Haar (Ned)
5. Tom Meeusen

Tijdrit

1. Tom Meeusen
2. Sven Vanthourenhout
3. Dieter Vanthourenhout
4. Jens Adams
5. Laurens Sweeck

Jumping

1. Tom Meeusen 75 cm
2. Mathieu Van der Poel (Ned)
3. Wietse Bosmans
4. Michael Vanthourenhout
5. Corné Van Kessel (Ned)

volledige uitslag heren wedstrijd, tijdrit, jumping klik


Uitslag editie 2014

Dames (volledige uitslag klik)

1. Sanne Cant
2. Ellen Van Loy
3. Pavla Havlikova (Tsj)
4. Loes Sels
5. Jolien Verschueren

Tijdrit dames (volledige uitslag klik)

1. Ellen Van Loy
2. Sanne Cant
3. Pavla Havlikova (Tsj)
4. Laura Verdonschot
5. Loes Sels

Heren (volledige uitslag klik)

1. Sven Nys
2. Lars Van der Haar (Ned)
3. Niels Albert
4. Tom Meeusen
5. Kevin Pauwels

Tijdrit heren (volledige uitslag klik)

1. Radomir Simunek (Tsj)
2. Martin Bina (Tsj)
3. Sven Nys
4. Mathieu Van der Poel (Ned)
5. Dieter Vanthourenhout

Fotoreeks 2014, Sven Nys Winterkoning klik

Deelnemers: alle toppers


Uitslagen editie 2013

Dames elite: tijdrit - masters
Heren elite: tijdrit - masters

Parcours: leuk filmpje van 2013: KLIK

 

Zoeken

Kalender

augustus 2019<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031