Toyo Tires 2
Happy Dog Cat

Patattencross in Nossegem

Datum: 09-10-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Cross van het B-circuit

Is ook het Provinciaal kampioenschap van Vlaams-Brabant
Lees: Broers Van Den Boer klaar voor het weekend klik

Uitslagen 9-10-2022

Beloften/Elite 2 heren

1. Thomas Verheyen
2. Ingmar Uytdewilligen
3. Robin Alderweireld
4. Arthur Soontjens
5. Xander Geysels

Top U23

1. Arthur Soontjens
2. Senna Van Cutsem
3. Wout Janssen

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Dames

1. Lore De Schepper (juniore)
2. Shanyl De Schoesitter (juniore)
3. Eva Vermeersch
4. Lotte Baele
5. Febe De Smedt

U17 meisjes

1. Sanne Laurijssen
2. Elena van der Veken (Ned)
3. Zita Peeters

Volledige uitslag meisjes/dames klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Giel Lejeune
2. Seppe Sprangers
3. Thomas Verdonck
4. Toon De Peuter
5. Briek Van Duyse

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 2de jaars

Lees: Mats Vanden Eynde kan Arthur Van Den Boer niet bedreigen op het PK klik

1. Arthur Van Den Boer
2. Mats Vanden Eynde
3. Keano Geens
4. Mathias De Keersmaeker
5. Xander Dankaarts

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Juniores

1. Antoine Jamin
2. Tars Poelvoorde
3. Wies Nuyens
4. Bern Zimmermann
5. Stan Craps

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Tom Timmermans
3. Björn Houben

Masters A

1. Glenn Sluyts
2. Jurgen Janssens
3. Tom Delcroix

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Jef Paeshuyse
3. Benny Van Staeyen

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Dirk Mertens
3. Peter Meerburg (Ned)

Volledige uitslag elite 3 en masters klik (indien beschikbaar)


---------------------------------------------------------------------
info veldritseizoen 2021-2022

Wedstrijd deel uitmakend van de Oxyclean CX Challenge, het regelmatigheidscriterium van het B-circuit lees hier

Tussenstand na Herenthout klik

Patattencross 2021

Uitslagen 31 oktober 2021

Meisjes nieuwelingen

1. Shanyl De Schoesitter
2. Cat Ferguson (GBr)
3. Imogen Wolff (GBr)

Elite dames / junioren

1. Famke van Waterschoot (Ned)
2. Shana Maes
3. Meg De Bruyne
4. Lotte Baele
5. Febe De Smedy

Volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. James Matthew Bell (GBr)
3. Yoram Knaepen
4. Keano Geens
5. Noah Ellison (GBr)

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 2de jaars

1. Dries Tjalle
2. Sebastian Grindley (GBr)
3. Stan Craps
4. Niels Uijtdewilligen
5. Bern Zimmermann

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Juniores

1. Wies Nuyens
2. Bengt Daelmans
3. Bjoern Koerdt (GBr)
4. Yani D'Houst
5. Bram Sprangers

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

U23/Elite 2

1. Kenny Roelandt
2. Senne D'Hollander
3. Kenneth Van Compernolle
4. Glenn Verbeeck
5. Rune Smits

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Jens Teirlinck
3. John De Schutter

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Tom Arnouts
3. Joeri Leaerts

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Kris Lapere
3. Stefan Nerinckx

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Mario Lammens
3. Dirk Mertens

Masters D

1. Ivan Coopman
2. Andrew Roberts (GBr)
3. Daniel Van Oosterwyck

volledige uitslagen (indien beschikbaar) klik



Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

December 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!