Isolteam - nieuws
AGB 24/24

Sanne Cant geselecteerd voor EK op de weg en Mixed Team Relay

Sanne Cant geselecteerd voor EK op de weg en Mixed Team Relay

De door de bondscoaches geselecteerde renners om deel te nemen aan de Europese Kampioenschappen op de weg voor junioren, U23 en elite, die zullen plaatsvinden van woensdag 7 augustus tot zondag 11 augustus 2019 in Alkmaar werden vrijgegeven ...

Sanne Cant maakt deel uit van de selectie voor het 'Mixed Team Relay' op het EK in Alkmaar komende maand. Het is een soort van estafettewedstrijd, die de vroegere ploegentijdrit vervangt. De wereldkampioene veldrijden zal ook de wegwedstrijd rijden bij elite dames op 10 augustus.

Belgisch wegkampioen Tim Merlier is ook geselecteerd, voor de wegwedstrijd elite heren op 11 augustus. Vorig jaar won Matteo Trentin, voor Mathieu van der Poel en Wout van Aert. (lees hier)

Foto © UEC


Selecties 2019

TIJDRIJDEN:

Dames junioren:
Elena DEBOUCK – Julie DE WILDE
Geen reserves.

Heren junioren:

Lucas ROGIERS – Lars VAN RYCKEGHEM
Reserve: Branko HUYS

Dames U23/beloften:
Alana CASTRIQUE – Britt KNAVEN
Geen reserves.

Heren U23/beloften:

Brent VAN MOER – Ilan VAN WILDER
Reserve: Jasper DE PLUS


MIXED TEAM RELAY:
3 dames elite: Sanne CANT – Sofie DE VUYST – Lotte KOPECKY
3 heren elite: Thomas DE GENDT – Lawrence NAESEN – Jonas RICKAERT

Dames elite:
Ann-Sophie DUYCK – Julie VAN DE VELDE
Geen reserves.

Heren elite:
Victor CAMPENAERTS – Yves LAMPAERT
Reserve: Remco EVENEPOEL
Update 26/7: Campenaerts past en Evenepoel neemt zijn plaats in.

WEGRITTEN:

Dames junioren:
Katrijn DE CLERCQ – Julie DE WILDE – Jade LENAERS – Dina SCAVONE – Nele VAN ASSCHE – Gloria VAN MECHELEN
Geen reserves.

Heren junioren:

Simon DEHAIRS – Arnaud DE LIE – Milan FRETIN – Robin ORINS – Alex VANDENBULCKE – Lars VAN RYCKEGHEM
Reserves: Siebe DEWEIRDT – Lucas ROGIERS – Warre VANGHELUWE

Dames U23/beloften:
Shari BOSSUYT – Alana CASTRIQUE – Britt KNAVEN – Lone MEERTENS – Marthe TRUYEN
Geen reserves.

Heren U23/beloften:

Stan DEWULF – Sébastien GRIGNARD – Jens REYNDERS – Gerben THIJSSEN – Fabio VAN DEN BOSSCHE – Brent VAN MOER
Reserves: Cédric BEULLENS – Arne MARIT

Dames elite:
Sanne CANT – Valerie DEMEY – Sofie DE VUYST – Kelly DRUYTS – Kaat HANNES – Lotte KOPECKY – Jesse VANDENBULCKE – Kelly VAN DEN STEEN
Reserves: Annelies DOM – Ann-Sophie DUYCK – Ellen VAN LOY

Heren elite:
Jens KEUKELEIRE – Yves LAMPAERT – Tim MERLIER – Lawrence NAESEN – Jasper PHILIPSEN – Jonas RICKAERT – Edward THEUNS – Otto VERGAERDE
Reserves: Jens DEBUSSCHERE – Laurens DE VREESE

Programma EK 2019

woensdag 7 augustus
09u00 Tijdrit Dames Junioren (22,4 km)
11u15 Tijdrit Heren Junioren (22,4 km)
14u30 Mixed Team Relay (44,8 km)

donderdag 8 augustus
09u00 Tijdrit Dames U23 (22,4 km)
10u45 Tijdrit Dames Elite (22,4 km)
12u45 Tijdrit Heren U23 (22,4 km)
15u00 Tijdrit Heren Elite (22,4 km)

vrijdag 9 augustus
09u00 Wegrit Dames Junioren (69 km)
12u00 Wegrit Dames U23 (92 km)
16u00 Wegrit Heren Junioren (115 km)

zaterdag 10 augustus
09u00 Wegrit Heren U23 (138 km)
13u00 Wegrit Dames Elite (115 km)

zondag 11 augustus
11!30 Wegrit Heren Elite (172,6 km)




Zoeken

zin om te adverteren

Kalender

november 2020<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30