Wiekevorst

Datum: 11-09-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 11 september 2022

Dames

Lees: Shanyl De Schoesitter zegevierde bij de dames in Wiekevorst klik 

1. Shanyl De Schoesitter
2. Sterre Vervloet
3. Lore Sas
4. Femke Gort (Ned)
5. Tessa Zwaenepoel

U17 meisjes

1. Zita Peeters
2. Sanne Laurijssen
3. Mae Cabaca (Ned)

Junioren meisjes

1. Shanyl De Schoesitter
2. Lore Sas
3. Jana Van Der Veken

Volledige uitslag dames/meisjes klik hier (indien beschikbaar)

Juniores

1. Yordi Corsus
2. Viktor Vandenberghe
3. Wies Nuyens
4. Seppe Van Den Boer
5. Thorben Allaer

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

U17 2de jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Keano Geens
3. Mats Vanden Eynde
4. Lars Daelmans
5. Fausto Delmé

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

U17 1ste jaars

1. Brent Lippens
2. Giel Lejeune
3. Jari Van Lee
4. Thomas Verdonck
5. Dima Roels

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Elite 2

1. Julian Siemons
2. Thomas Verheyen
3. Ingmar Uytdewilligen
4. Robin Alderweireld
5. Senna Van Cutsem

U23

1. Senna Van Cutsem
2. Wout Vervoort
3. Arthur Soontjens

Volledige uitslag Elite 2/beloften klik hier (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Jens Teirlinck
3. Levi van Hoften (Ned)
4. Tom Timmermans
5. Laudelino Lammens

Masters A

1. Glenn Sluyts
2. Tom Arnouts
3. Jim Mariën

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Jef Paeshuyse
3. Stefan Nerinckx

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Georges Hauterat
3. Dirk Mertens

Masters D

1. Ivan Coopman
2. Adrianus Herijgers
3. Daniel Van Oosterwyck

Volledige uitslag elite 3 en masters klik hier (indien beschikbaar)

------------------------------------------------------------------------------
veldritseizoen 2021-2022

Wiekevorst maakt deel uit van de Oxyclean CX Challenge, een nieuw regelmatigheidscriterium in het B-circuit lees hier

Lees-bekijk: Tussenstand Oxyclean CX Challenge klik

Uitslagen 12 september 2021

U23 / Elite 2 heren

1. Sander De Vet
2. Jens Cllynhens
3. Maarten Clauwaert
4. Jetze Van Campenhout
5. Arno Van Den Broeck

Elite 3 heren

1. Kristof Cop
2. Jens Teirlinck
3. Dries Pauwels

Elite dames / junioren

1. Sterre Vervloet (juniore)
2. Fauve Bastiaenssen
3. Shana Maes

Meisjes U17/nieuwelingen

1. Shanyl De Schoesitter
2. Emma Szekely
3. Sanne Laurijssen

Juniores

1. Yordi Corsus
2. Seppe Van Den Boer
3. Kay De Bruyckere
4. Robbe Geudens
5. Bram Sprangers

Nieuwelingen 2de jaars

1. Sverre Van Lee
2. Tjalle Dries
3. Axel Van den Broek
4. Fabien Maes
5. Robbe Martens

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Lars Daelmans
3. Rune Boden
4. Lander Artoos
5. Keano Geens

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Jef Paeshuyse
3. Tom Aernouts

Master B

1. Danny Sleeckx
2. Erik Dekker (Ned)
3. Gert de Cnodder

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Dirk Mertens
3. Peter Meerburg (Ned)

Volledige uitslag via Cycling Vlaanderen klik






Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

December 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!