GP Oisterwijk

Datum: 15-10-2023
Land: Nederland
Klassement: Losse cross


UCI C2-wedstrijd (voorheen vele jaren op nationaal niveau)
----------------------------------------------------------------------------------
Locatie: Streekpark Klein Oisterwijk - Oirschotsebaan 6 te 5062 TE Oisterwijk

Gratis inkom

Programma zondag 15 oktober 2023

9u30 nieuwelingen jongens / U17
10u30 nieuwelingen meisjes / U17
12u00 junioren heren

13u45 junioren, beloften en elite dames
15u15 beloften en elite heren

Deelnemers klik hier

Uitslagen 15-10-2023

 

Heren

1. Gerben Kuypers
2. Joran Wyseure
3. Yordi Corsus
4. Tom Meeusen
5. Ward Huybs


Dames

1. Blanka Vas (Hon)
2. Aniek van Alphen (Ned)
3. Denise Betsema (Ned)
4. Annemarie Worst (Ned)
5. Francesca Baroni (Ita)

Dames junioren

1. Puck Langebarg (Ned)
2. Mae Cabaca (Ned)
3. Sara Sonnemans (Ned)

Junioren

1. Senna Remijn (Ned)
2. Keije Solen (Ned)
3. Arthur Van Den Boer
4. Barnabas Vas (Hon)
5. Michiel Mouris (Ned)

Volledige klik hier (indien beschikbaar)

Nieuwelingen meisjes

1. Elana van der Veken (Ned)
2. Zoë Brakke (Ned)
3. Bente Jochems (Ned)
4. Nynke Jochems (Ned)
5. Jaylinn Brakke (Ned)

Nieuwelingen jongens

1. Delano Heeren (Ned)
2. Cas Timmermans (Ned)
3. Mads Pé Teunissen van Manen (Ned)
4. Finn Bastiaanssen (Ned)
5. Willem Jan Belt (Ned)
6. Brent Lippens
7. Thomas Verdonck

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)


Parcours
Parcours GP Oisterwijk 2023.png (312 KB)

----------------------------------------
Info 2022

Gratis inkom
Lees: Prijs inkomticket klik hier

Uitslagen 16 oktober 2022

Nieuwelingen meisjes

1. Mae Cabaca
2. Noi Moes
3. Bente Jochems
4. Lore De Geest
5. Selena Bas

Nieuwelingen jongens

1. Arthur Van Den Boer
2. Michiel Mouris
3. Rick Versloot
4. Gijs Schoorvelde
5. Finn Bastiaanssen

Juniores

1. Yordi Corsus
2. Floris Haverdings
3. Viktor Vandenberghe
4. Robbe Marchand
5. Mika Vijfwinkel

Dames

1. Puck Pieterse (Ned)
2. Blanka Vas (Hon)
3. Leonie Bentveld (Ned)
4. Aniek van Alphen (Ned)
5. Marion Norbert Riberolle
6. Lauren Molengraaf (Ned)
7. Marie Schreiber (Lux)
8. Amandine Fouquenet (Fra)
9. Fleur Moors
10. Ellen Van Loy


Heren

1. Ryan Kamp (Ned)
2. Jens Adams
3. Witse Meeussen
4. Emiel Verstrynge
5. Jente Michels
6. Tibor del Grosso (Ned)
7. Danny van Lierop (Ned)
8. Diether Sweeck
9. Gerben Kuypers
10. Mees Hendrikx

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

-----------------------------------------------------------------------------------
Info veldritseizoen 2021-2022

GRATIS INKOM 

Lees: GP Destil kan rekenen op ruim deelnemersveld klik

Parcours 2021 - GP Destil

Plattegrond_GP_Destil_2021.png (218 KB)credit GP Destil

Bekijk de parcoursverkenning van Leonie Bentveld


(ter info: op zaterdag 16 oktober rijden de jeugdcategorieën zie klik)

Uitslagen 17-10-2021

Lees:
Teamgenoten Kaptheijns en Meeusen zegevieren in GP Destil klik

Juniores

David Haverdings wint juniores.jpg (272 KB)Fotocredit Bjorn van der Schoot

1. David Haverdings (Ned)
2. Aaron Dockx
3. Yordi Corsus
4. Guus van den Eijnden (Ned)
5. Kenay de Moyer
6. Iben Rommelaere
7. Jelte Jochems (Ned)
8. Mika Vijfvinkel (Ned)
9. Kay De Bruyckere
10. Niels Ceulemans

Dames

GP Destil 2021 Maud wint.jpg (285 KB)Fotocredit Bjorn van der Schoot

1. Maud Kaptheijns (Ned)
2. Amandine Fouquenet (Fra)
3. Suzanne Verhoeven
4. Laura Verdonschot
5. Leonie Bentveld (Ned)
6. Xaydee Van Sinaey
7. Marthe Truyen
8. Susanne Meistrok (Ned)
9. Lauren Molengraaf (Ned)
10. Anne Terpstra (Ned)

Heren

GP Destil 2021 Meeusen wint.jpg (270 KB)Fotocredit Bjorn van der Schoot

1. Tom Meeusen
2. Loris Rouiller (Zwi)
3. Stan Godrie (Ned)
4. David van der Poel (Ned)
5. Diether Sweeck
6. Ward Huybs
7. Mees Hendrikx (Ned)
8. Yentl Bekaert
9. Jente Michels 
10. Gerben Kuypers


volledige uitslag klik (zodra beschikbaar)


Zoeken

Sport Vlaanderen 2023

Kalender

februari 2024<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!