Herenthout

Datum: 23-10-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 23 oktober 2022

Nieuwelingen 1ste jaars

Lees: Len Geerts wint in Herenthout klik
Lees: Debuut van Jens Peeters in het veld klik

1. Len Geerts
2. Giel Lejeune
3. Briek Van Duyse
4. Daan Wilmsen
5. Arthur Janssens

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Nieuwelingen 2de jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Keano Geens
3. Mats Vanden Eynde
4. Matteo Vanden Wijngaert
5. Stan Van Looy

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Junioren

1. Toon Heirbaut
2. Willem Janssens
3. Lars Van Loocke
4. Tibo Vancompernolle
5. Jasper Schoofs

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Dames

1. Joyce Vanderbeken
2. Fauve Bastiaenssen
3. Liene Meeusen
4. Eva Vermeersch
5. Nette Coppens

U17 meisjes

1. Sanne Laurijssen
2. Zita Peeters
3. Lore De Geest

Volledige uitslag meisjes/dames klik (indien beschikbaar)

Elite 2 

1. Wout Vervoort (U23)
2. Ingmar Uytdewilligen
3. Wout Janssen (U23)
4. Kay De Bruyckere (U23)
5. Xander Geysels

Volledige uitslag klik (indien beschikbaar)

Elite 3 en masters klik (indien beschikbaar)

---------------------------------------------------------------------
Info veldritseizoen 2021-2022

Wedstrijd deel uitmakend van de Oxyclean CX Challenge, het regelmatigheidscriterium van het B-circuit lees hier

Tussenstand na het weekend 16 en 17 oktober klik
Tussenstand na Herenthout klik

Uitslagen 23 oktober 2021

Meisjes nieuwelingen

1. Shanyl De Schoesitter
2. Emma Szekely
3. Fleur Van De Vyver

Elite dames en juniores

1. Fleur Moors
2. Nathalie Bex
3. Shana Maes
4. Adele Hurteloup (Fra)
5. Chloë Van Den Eede

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik 

Nieuwelingen 1ste jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Naud De Clercq
3. Zeno Durie
4. Keano Geens
5. Arjen Decroo

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Nieuwelingen 2de jaars

1. Senna Remijn (Ned)
2. Axel Van Den Broek
3. Zander Tielens
4. Max Heiner Oertzen (Dui)
5. Thorben Allaer

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Juniores

1. Bram Sprangers
2. Gilles Dockx
3. Jarne Smets
4. Rune Jacobs
5. Bengt Daelmans

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Elite 3

1. Jarno Bellens 
2. Ingmar Uytdewilligen
3. Elio Clarysse 
4. Maarten Clauwaert
5. Jetze Van Campenhout

volledige uitslag (indien beschikbaar) klik

Elite 2 en beloften

1. Kristof Cop
2. Dries Pauwels
3. Bjorn Houben
4. Glenn Van Ginniken
5. Tom Timmermans

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Glenn Sluyts
3. Tom Arnouts

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Kris Lapere
3. Stefan Nerinckx

Masters C/D

1. Guido Verhaegen
2. Georges Hauterat
3. Dirk Mertens

Volledige uitslagen (indien beschikbaar) klik




Zoeken

Sport Vlaanderen 2023

Kalender

februari 2023<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!