Fort Kessel

Datum: 04-09-2022
Land: België
Klassement: Cycling Vlaanderen CX Challenge


Uitslagen 4 september 2022

Elite 2/U23

1. Julian Siemons
2. Thomas Verheyen
3. Robin Alderweireld
4. Ingmar Uytdewilligen
5. Arthur Soontjens (U23)
6. Ugo Ananie (Fra) (U23)
7. Bengt Daelmans (junior)

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Dames

1. Francesca Baroni (Ita) > nieuw bij Team Pissei-Groep T.O.M. lees klik
2. Nette Coppens
3. Jana Van Der Veken
4. Fauve Bastiaenssen
5. Lore Sas

U17 meisjes

1. Zita Peeters
2. Sanne Laurijssen
3. Lore De Geest

Juniores dames

1. Nette Coppens
2. Jana Van Der Veken
3. Lore Sas

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Juniores

1. Yordi Corsus
2. Viktor Vandenberghe
3. Seppe Van Den Boer
4. Bram Sprangers
5. Matisse Arys

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

U17 2de jaars

1. Arthur Van Den Boer
2. Neano Geens
3. Lars Daelmans
4. Fausto Delmé
5. Naud De Clercq

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

U17 1ste jaars

1. Brent Lippens
2. Seppe Sprangers
3. Thomas Verdonck
4. Daan Wilmsen
5. Briek Van Duyse

Volledige uitslag klik hier (indien beschikbaar)

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Tom Timmermans
3. Dries Pauwels
4. Jens Teirlinck
5. Arne Vermeersch

Masters A

1. Glenn Van Ginneken
2. Glenn Sluyts
3. Tom Arnouts

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Jef Paeshuyse
3. Stefan Nerinckx

Masters C/D

1. Dirk Mertens
2. Mario Lammens
3. Guido Verhaegen

Masters D

1. Tony Taelman
2. Daniel Van Oosterwyck
3. Adrianus Herijgers

Volledige uitslag elite 3 en masters klik hier (indien beschikbaar)


Uitslagen veldritseizoen 2021-2022

Beloften

1. Jens Clynhens
2. Sander De Vet
3. Lukas Vanderlinden
4. Victor Van De Putte
5. Arno Van Den Broeck

U23/Elite 2

1. Julian Siemons (U23)
2. Thomas Verheyen (Elite 2)
3. Mathijs Wuyts (Elite 2)
4. Ingmar Uytdewilligen (Elite 2)
5. Jens Gys (Elite 2)

Elite 3

1. Kristof Cop
2. Jens Teirlinck
3. Laudelino Lammens
4. Tom Timmermans
5. Dries Pauwels

Dames

1 Femke Gort (Ned)
2 Fleur Moors
3 Loes Sels
4 Marthe Truyen
5 Sterre Vervloet 

Juniores

1. Kay De Bruyckere
2. Yordi Corsus
3. Iben Rommelaere
4. Kilian Moreels
5. Rune Jacobs

Nieuwelingen 1 ste jaars

1. Naud De Clercq
2. Lars Daelmans
3. Fausto Delmé
4. Lennes Jacobs
5. Lennert Meeusen

Nieuwelingen 2 de jaars

1. Antoine Quint (Ned)
2. Senn Bossaerts
3. Bern Zimmermann
4. Miel Dekien
5. Ieben Jacobs

Masters A

1. Kenny Geluykens
2. Jef Paeshuyse
3. Glenn Sluyts

Masters B

1. Danny Sleeckx
2. Gert De Cnodder
3. Erik Dekker

Masters C/D

1. Dirk Mertens
2. Guido Verhaegen
3. Georges Hauterat

Volledige uitslagen via Cycling Vlaanderen klik hier



 

 

 


Zoeken

Sport Vlaanderen 2022

Kalender

December 2022<< >>
Ma Di Wo Do Vr Za Zo
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Geen enkele cross missen? Klik HIER om de kalender aan jouw persoonlijke agenda toe te voegen!